Opinie o Wojcik Fashion w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wojcik Fashion. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojcik Fashion o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojcik Fashion w Sosnowiec

timoon89

TA FIRMA TONIE(usunięte przez administratora)

uhaha

święta prawda!!!!!!w życiu nie wyrobiłam tylu godzin co w tej firmie-oranie twarzą ze zmęczenia to norma!

Pabellitto
@uhaha

hehe kobieto wracaj do tego Auschwitz za moich czasów kiedy pracowałem ludzie zapier... minęło 5 lat od mojego zwolnienia i co raz gorzej się tam dzieję Teraz pracuję w wielkiej korporacji i powiem ze odżywam są awanse szkolenia co się należy to otrzymuję :D a z tego co słyszę od ludzi co się dzieję w Firmię Wójcik-Meble na mazowieckiej hehe śmiech mnie ogarnia powtarzam Auschwitz jak można ludzi numerować :D chore niech zrobi 3 zmianówkę albo 4 brygadówkę skoro mają 3 tyg opuznienia a nie baran na ludzi wchodzi ze w psychiatrykach się znajdują trzymam kciuki za żonę tego chłopaka oby miała dużo sił na walkę bo jak wiadomo pan W jest wpływową osobą w Elblągu i oby Pan wójcik w końcu przemyślał i wziął się za to bo Piotruś rady chyba nie daje burak jeden dostał firmę od tatuśka i zaczyna rządzić miałem okazję rozmawiać z nim i powiem tak kiedy człowiek w potrzebie to ten jeszcze przygasi poniży a pan RĘKAS niech uspokoi się bo raz już oberwał :P a ludzie są mściwi i nie zdziwił bym się jak kiedyś ktoś nie wytrzyma i poprawi z drugiej strony ... co boli najbardziej Dyrektor bardzo wporządku człowiek ale wydaje się być naciskany przez osoby 3 miałem kilka rozmów i naprawdę przesympatyczna osoba oby więcej takich w tej firmie powodzenia życzę i wytrwałości wszystkim którzy pracują tam

Aga

Witam, Jesteście beznadziejni, piszecie takie bzdury, że głowa boli. Wszyscy, którzy tak narzekają powinni trochę pomyśleć i rozejrzeć się jak wygląda rynek pracy może wtedy docenili by i prace i zarobki jakie są proponowane w innych firmach. Firma Wójcik jest kompetentną firmą i bardzo żałuję, że akurat złożyło się tak że już nie mam okazji pracować z nimi. Gdybym miała tylko okazję wrócić w ogóle bym się nie zastanawiała.

Wszystko na ten temat
@Aga

Żałosne. ..każdy kto miał styczność z firmą Wójcik wie ze nie jest to miejsce godne polecenia

kolano

Firma pełna dyrektorów nie mających pojęcia o swojej pracy .... każdy przerzuca obowiązki na innych i w zasadzie na palcach jednej ręki można policzyć osoby rzetelnie pracujące i wypełniające powierzone obowiązki... reszta byle jak najmniej się napracować i ponarzekać na innych i donosić o potknięciach kolegów żeby nabić sobie punktów .... ogólnie pracodawca niegodny polecenia ... chaos brak jakiejkolwiek organizacji wszystko na żywioł .... na koniec dodam, że zarobki nie adekwatne do powierzonych obowiązków, na szczęście moja przygoda z tą firmą już się zakończyła

Sprzedawca

Miła i profesjonalna rozmowa na wysokim poziomie.

Doświadczenie? Kwalifikacje zawodowe? Wiedza o Pracodawcy?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
CP Consulting Engineering Services
free

Trzeba przyznać rację.Pani Prezes nie ma pojęcia co się dzieje w salonach.Ktoś jest od tego żeby podsunąć ładne i ugrzecznione wykresy.Pracuję w firmie 5 lat i miałam okazję obserwować przeobrażenie prężnej,rodzinnej firmy w bezdusznego molocha pożerającego własny ogon.Zamyka się kolejno salony firmowe otwierając wyłącznie franczyzy.Rotacja jest niesamowita.Pracownicy są straszeni kolejnymi sankcjami.A niekompetencja RKS\'ów to już legenda.Zostawiłam w salonie kawał serca.Nadal lubię pracę,którą niedługo stracę.Szkoda mi firmy.Ponad 20 lat budowania sobie marki po to,by teraz wszystko stracić.Klienci są rozżaleni fatalnym stanem zatowarowania.Odchodzą do konkurencji.Ciekawi mnie ilu z nich powróci po kolekcje JZ 2012/13...

Karty oceny pracownika każą podpisywać in blanco.(przecież sprzedawca ma prawo się obronić !!!!!!!!!!!Kto Ocenia koordynatora ? jak oni sprawdzają jego pracę ? godziny(faktycznie przepracowane) ,urlopów(wypisanych wniosków urlopowych)?etc...

ANONIM

Syf i bałagan. NIE POLECAM. (usunięte przez administratora) OMIJAJCIE, NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fantazja4444

Dokladnie firma ta uwielbia cichych bez godności pracowników! Nawet nie wiedzie jak krawcowe pracuja? Przekraczają 8 godzin ,bez przerwy na śniadanie,aby wyrobić norme! Za 1500zl za 200 godzin roboczych!Paranoja!!!!!!!

OBIEKTYWNY

Drogi "Prawdziwie obiektywny" myślę, że nazwa Twojego nicku jest delikatnie rzecz ujmując mocno przesadzona, co nie przeszkadza mi serdecznie Cię pozdrowić i wierzyć, że i Ty będziesz mógł popatrzeć na świat przez różowe okulary.... Szkoda, że już nie pracujesz w firmie . OBIEKTYWNY.

OBIEKTYWNY

Hektolitry pomyj wylane na firmę Wójcik są co najmniej mocno przesadzone, oprócz opisywanych wcześniej pracowników tzw. niekompetentnych istnieją ( moim zdaniem są oni w większości) fachowcy znający się na swojej pracy. Praca jest wprawdzie mocno absorbująca ale potrafi przynieść zadowolenie. Pracownicy tej firmy jak zresztą w każdej innej również dzielą się na tych, którym zależy na pracy jak i na tych, którzy chcą osiągnąć jak najwięcej jak najmniejszym nakładem sił. Ci drudzy właśnie najbardziej narzekają nie mogąc zrozumieć, że komuna skończyła się już dawno temu w zeszłym wieku.Czytając poprzednie opinie można bez trudu wysnuć wniosek, że autorami tych rewelacji są sfrustrowani ludzie, których jedynym sposobem na poprawienie sobie humoru ( w związku z ich nieudolnościami) jest wypisywanie tekstów mocno przesadzonych i często krzywdzących innych . SZKODA , ŻE NA TEMAT FIRMY WÓJCIK WYPOWIADAJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE NIEZADOWOLENI PRACOWNICY, KTÓRYCH POPULACJA JAK WCZEŚNIEJ ZOSTAŁO TO DOWIEDZIONE, JEST W ZNACZNEJ MNIEJSZOŚCI !!!!

Hyjacynta

Problem jest znacznie głębszy niż tutaj opisujecie. 1.Prezes firmy otoczyła się samymi fałszywymi ludźmi. To są największe darmozjady, które wyciągają pieniądze z firmy a w zasadzie nie robią nic konkretnego. 2.Pracownicy sklepów są traktowani jako zło konieczne a w zasadzie to od pracowników zależy czy sklepy będą robiły obroty na poziomie choćby pokrywającym koszty stałe. 3.Rotacja w firmie jest nieprawdopodobna. Nie ma miesiąca aby ktoś nie odszedł bądź został zwolniony. 4.Zarobki w stosunku do ilości przepracowanego czasu są ŻENUJĄCE. Być może pseudo dyrektorzy zarabiają kokosy ale co z tego jak w ciągu kilku ostatnich lat było ich wielu. To oznacza, że nie szanuje się ludzi. 5.Ktoś kto w firmie odpowiada za zatowarowanie sklepów powinien stracić posadę. Pani kierownik działu sprzedaży jest nie do ruszenia więc zazwyczaj ludzie na sklepach dostają po głowie za wszelkie błędy firmy. Mam na myśli błędnie dopasowane potrzeby sklepów a to co znajduje się w ofercie sprzedażowej. Warto napomknąć,że pojęcie o poziomie zatowarowania jest na niskim poziomie. Jeśli pracownik centrali dzwoni na sklep dowiedzieć się co się sprzedaje a co zalega to coś tu chyba jest nie tak, że tak duża firma nie była w stanie przygotować podglądu na bieżącą sprzedaż. W normalnej firmie takie osoby są zwalniane ale nie w tej. 6. Jest jeszcze mnóstwo rzeczy do opowiedzenia. W każdym razie niezadowolony pracownik jest w stanie pociągnąć na dno firmę a takich pracowników jest dużo z tego co widzę i tendencja myślę,że będzie wzrostowa. Zastraszać to można sobie ludzi co mają po 55lat i boja się,że nie dojadą do wieku emerytalnego. Ludzie młodzi poradzą sobie i zostawią kawał swojego serca dla firmy tego wartej. Dla Wójcik Fashion nie warto sie poświęcać.

halyna

Moim zdaniem kierownicy regionalni są niepotrzebni. Nie robią nic!!!Przyjeżdżają ,gadają przez telefon, robią zdjęcia sklepu, nie umieją odpowiedzieć na nurtujące pracowników pytania. Jednym słowem darmozjady. I za to dostają 330? O wiele za dużo!!! A co do pracowników w sklepie to fakt, że są wogóle niedoceniani. Premie nie do wyrobienia. A zresztą jeśli nawet, co to za premia :D.

Tak zgadzam się w 100%.Syf jakich mało, zero kultury wobec pracowników, mam na myśli kadry...ogólnie nie szanuje się pracownika; pracuj po 12 godzin kilka dni z rzędu i trzymaj język za zębami, dodatkowo jak podskoczysz-ogłoszenie o naborze na postrach[usunięte przez moderatora] Prawda jest taka,jeśli się szanujesz odpuść sobie tą WIELKĄ POLSKĄ MARKĘ z chinskimi szmatami, lubią głupich siedzących cicho pracowników z zerowym poczuciem godności.!!!nie polecam !!!!

Basia

Dostałam propozycje pracy w Wojciku. Jak tam sie pracuje? Np grafikom, projektatntom?

Zgadzam si� ca�kowicie!!! A co najważniejsze to mimo pró�b i sk�adania zamówie� zbyt ma�a ilo�� towaru chodliwego (kombinezony, kurtki, spodnie ocieplane, ortalionowe r�kawiczki itp) a zamiast tego w grudniu już kolekcje wiosenno-letnie no i oczywi�cie przez to spadaj� obroty i pracownicy s� zwalniani - m.in ja!!!!! Personel jest traktowany jak nieroby!!!!!

wójcik

I nie ma to jak dobry koordynator,gdzie nie umie zrobić grafika dla x osób tylko muszą robić go osoby trzecie nie powiązane z firmą.Do tego dochodzą jeszcze inne rzeczy... ciekawe dlaczego nie pytają się innych pracowników , jak się pracuje z danym koordynatorem na sklepie.Pewnie każdy by odpowiedział ,że ok bo by się bał że straci posadkę ,ale jak by chcieli to by mogli posprawdzać ich umiejętności:)

była

Firma syf. Niby takie dobre wrażenie robia na Klientacha ma drogie ciuchy średniej jakości szyte w CHINACH. [usunięte przez moderatora]Do Klientów trzeba bękę wazeliny wywalać bo inaczej Cię zwolnią. Możesz dać im całe swoje serce poświęcić cały swój wolny czas, stać na rzęsach a i tak jak Cię [usunięte przez moderatora] wyrzuca na śmieci. Aaaaaaaaa i czego oni nie obiecują: duża premia- do osiągniągnięcia NIGDY-chyba że w dużych miastach szkolenia-jak sam się nie nauczysz to nie bedziesz wiedział [usunięte przez moderatora] A nie daj Boże jak jesteś trochę madrzejszy od innych, najlepiej sprawdzają się milczące pierdoły

Regionalny kierowik w [usunięte przez moderatora] ma 3300 brutto + ewentualne 500 brutto uznaniówki. Samochód 2-osobowy Toyota Yaris. Region Å�lÄ�ski to Górny Å�lÄ�sk, caÅ�e Podkarpackie, caÅ�e maÅ�opolskie, czÄ�Å�Ä� lubelskiego, czÄ�Å�c Å�wiÄ�tokrzyskiego. Ogólnie wynagrodzenie i narzÄ�dzia sÅ�abe biorÄ�c pod uwagÄ� tak rozlegÅ�y rejon i zakres obowiÄ�zków.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojcik Fashion - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Wojcik Fashion?

Zobacz opinie na temat firmy Wojcik Fashion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojcik Fashion?

Kandydaci do pracy w Wojcik Fashion napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojcik Fashion
  • Wyzwolenia 93