Opinie o Makro Cash And Carry w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Makro Cash And Carry, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Makro Cash And Carry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash And Carry w Sosnowiec

Pytanie Nowy wpis

Na jakie wsparcie w Makro Cash And Carry mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Iza Nowy wpis

Czy w makro jest jakaś średnia wieku pracujących?

Ja Nowy wpis
@Iza

Oczywiście, jak w każdej firmie.

Pytanie Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z Makro Cash And Carry? Oddzwaniają zawsze?

Taka opinia...
Klient

Na rocznicę powstania Makro w Sosnowcu pracownicy dostali nagrody w postaci ..... pączka ! Źenujące ! To świadczy o firmie ... jak dba o pracowników ...????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Asia

Są tutaj jakieś szkolenia dla pracowników magazynu czy nic?

obserwator klient

jako klient mogę powiedzieć ze jeśli chodzi o jedna kierowniczkę Pani Marzena Klejnot to osoba raczej nie na to stanowisko zachowanie skandaliczne w stosunku klientów jak i pracowników gdzie jest zarząd ze nie reaguje na takie skandaliczne zachowanie tej Pani

PH

Zgodzę się z kolegą, przedstawiciele handlowi w Makro są jak murzyni w każdym tego słowa znaczeniu, od roboty i od niskich płac

Kris

Pozwalnialiscie przedstawicieli zeby Ciac koszty ale nie pomysleliscie o utrzymaniu klientow przy sobie. Dzieki komu stworzyliscie taki portfel klientow? Chyba nie przez swoje kolorowe gazetki lub reklamy na bilbordach? Nagle pojawia sie ogloszenie na stanowisku ktore zlikwidowaliscie. Czy nie za pozno? Taka hala, inwestycja nr 2 w Polsce i moze znalezc sie na liscie oddanych do sprzedazy. Brawo rzadzacy. Kierownicy z wyzszego szczebla. Brawo

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash And Carry - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Makro Cash And Carry