Makro Cash And Carry

Sosnowiec

Opinie o Makro Cash And Carry

PH

Zgodzę się z kolegą, przedstawiciele handlowi w Makro są jak murzyni w każdym tego słowa znaczeniu, od roboty i od niskich płac

Kris

Pozwalnialiscie przedstawicieli zeby Ciac koszty ale nie pomysleliscie o utrzymaniu klientow przy sobie. Dzieki komu stworzyliscie taki portfel klientow? Chyba nie przez swoje kolorowe gazetki lub reklamy na bilbordach? Nagle pojawia sie ogloszenie na stanowisku ktore zlikwidowaliscie. Czy nie za pozno? Taka hala, inwestycja nr 2 w Polsce i moze znalezc sie na liscie oddanych do sprzedazy. Brawo rzadzacy. Kierownicy z wyzszego szczebla. Brawo

Zostaw opinię o Makro Cash And Carry - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash And Carry