Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

tros

szukaja do pracy na wlasnej dzialalnosci.Nikt trzezwo myslacy nie podejmie sie pracy u przewoznika na tej zasadzie.

Krzysztof 77
@tros

To zależy, ja obecnie pracuję na kontrakcie dla 2 firm (co prawda nietransportowych), mam działalność i dla mnie to świetne rozwiązanie, urlopy to nie problem. Natomiast mój sąsiad pracował przez 3 lata, poki nie wyjechał do Norwegii w Skacie i nie narzekał, a więc" tros" nie pękaj zadzwoń i zapytaj jakie są warunki może ci się spodoba

@tros

Tak jak tu wspomniano - to zależy od osoby aplikującej. "Trzeźwe myślenie" także nie ma tu nic do rzeczy ponieważ każdy ma inne wymagania co do pracy. Być może dla kogoś taki tryb pracy będzie odpowiedni. Czy warto negować coś tylko dlatego, że osobiście nam to nie odpowiada?

Czesław Piątek
@Natalia

Okej, a co w sytuacji, gdy rozwalisz samochód (np poślizg)? W przypadku umowy o prace mogą ścigać do 3 wynagrodzeń, w przypadku działalności do pełnej wartości strat.Masz jakieś ubezpieczenie na taką ewentualność?

Bartek S.
@Czesław Piątek

Zadzwoń i zapytaj ich jak to jest ustalane, na pewno maja jakieś sensowne rozwiązanie, takie wypadki tez się zdarzają w życiu...

@Bartek S.

Sprawa wypadków samochodowych jest skomplikowana i często dużo zależy od samego przebiegu takiego incydentu. Warto porozmawiać na ten temat z szefostwem, by uzyskać potwierdzone informacje. Powinniśmy zadbać także o własne ubezpieczanie, jak i poznać szczegóły tego, które oferuje Skat Transport. Bo jak rozumiem, firma oferuje dla pracowników dany rodzaj ubezpieczenia?

Ali
@Czesław Piątek

Można wykupić OC~mam firmowe za nie duże pieniądze które pokrywa straty powstałe w wyniku prowadzonej działalności

Kris

Witam , jakie kierunki są firmie po eu i jak z systemem pracy są elastyczni ? Pozdrawiam

Natalia

Na wiodących serwisach z ogłoszeniami znalazłam kilka aktualnych ofert pracy. Czy ktoś może w ostatnim czasie aplikował do firmy? Jeśli tak, co możecie powiedzieć na temat procesu rekrutacji w Skat Transport? Czekamy na Wasze komentarze.

Spedytorka

Jak wyglada pracami stanowisku spedytora międzynarodowego?

Wiola

Czy ktoś z Was wie, jaka przychodnia obsługuje SKAT? Luxmed, enelmed czy nikt ?

Asia B
@Wiola

Wiem, ze mają wykupione pakiety opieki medycznej dla wszystkich pracowników, tylko nie wiem czy Lux med czy PZu, czy jakas inna sieć przychodni

@Asia B

Czy uważasz to za dobre rozwiązanie? Powiesz nam coś na temat pozostałych benefitów pozapłacowych? Jakie jeszcze benefity są dostępne dla pracowników? Czekamy na Twój komentarz.

Ilona

Zastanawiam się nad aplikowaniem na młodszego księgowego, czy ktoś potrafi się wypowiedzieć w tym temacie?

Natalia

@tros, skąd taki wniosek? Takie kwestie każdy rozpatruje w sposób indywidualny. To co wydaje nam wydaję się nietrafione dla kogoś jest dobrym wyjściem z sytuacji. Być może ktoś komu zależy na pracy uzna takie rozwiązanie za dobre dla siebie? @Andrzej, czy relacje na temat pracy opisane przez kuzyna skłoniłyby Cię do aplikowania do firmy?

Mój kuzyn jezdzi w Skacie juz ponad rok, autko nowe chyba Daf, kasiorka zawsze na czas, ile nie wiem, ale nie narzeka... Praca w miarę poukładana, często widuje go w domku, czyli raczej ze zjazdami tez ma fajnie. Wozi przewaznie papier z i do Polski. Jak jakis problem na drodze, to mówi że szybko to ogarniają i dalej jedz...

Witam czy może ktoś sensownie i na temat opisać mi jak jest w firmie tzn jak z płacą zjadam atmosfera wiem ze na działalności własnej się jeździ i ten temat zatrudnienia tez by mnie interesował czy warto i jakie są myki Pozdrawiam

Natalia

@Kuba czy poszedłeś za radą @Mrówka Z. i aplikowałeś do firmy Skat Transport? Jeśli tak to powiedz coś na temat procesu rekrutacyjnego i, jakie były Twoje wrażenia. Na pewno przy pierwszym spotkaniu stworzyła się już Tobie, jakaś wstępna opinia o biurze, pracownikach i pracodawcach? Zważywszy na to, że na stronie internetowej firmy, w zakładce kariera/ ogłoszenia : http://www.skat.com.pl/kariera/ogloszenia , widnieją nowe oferty pracy w kilku miastach Polski, zachęcałabym do udziału w dyskusji i opowiedzeniu o spotkaniach oraz tym, czy warto aplikować? To pytanie nie tylko do kandydatów na stanowiska, ale też do obecnych pracowników Skat Transport. Jako doświadczeni i znający firmę od wewnątrz, pracownicy pomóżcie aplikantom w decyzji.

Kuba

Jaka atmosfera w firmie? Czy potrzebują pracowników?

Mrówka Z.
@Kuba

Wiesz Kuba, to ludzie tworzą atmosferę, jeżeli chcesz pracować i angażujesz się i dopytujesz się i pomagasz osobom ze swojego zespołu i nie tylko - tak samo w druga stronę. Transport to nie łatwy kawałek chleba, ale se radzimy. Wiadomo nie zawsze jest różowo... ale i kasa za ten trud jest lepsza niż np. budżetówce. W każdym razie wiem, że cały czas firma rekrutuje na stronce www są stanowiska. Sam musisz spróbowac...

customsagent

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy agenta celnego w SKAT? Jak z zarobkami? Warto aplikować?

Sped One

Pracy sporo, firma się rozrasta, aby coś mieć trzeba się postarać. Jak masz wyniki to jest dobrze, nie ma wyników... no cóż musisz się zastanowić dlaczego. Płacą na czas, sporo różnego rodzaju dodatków socjalnych oraz świątecznych premii, jak dla mnie najważniejsze - zajęcia jęz. bezpłatne i prywatna opieka zdrowotna... nie muszę stać w kolejkach do lekarza i nie muszę płacić. Wiecie jak jest zwykłych w przychodniach...

Mandarynka
@Sped One

A jak wygłąda premia od sprzedaży?

Sped One
@Mandarynka

To zależy od stanowiska, im wyższe stanowisko (czyli więcej dla firmy zarabiasz) tym większy udział w zarobku firmy, ogólnie mnie to kręci, jak dobry miesiąc - to jestem ustawiony, jak w transporcie kicha.... trochę gorzej, ale i tak ok. Aha jeżeli się sprawdzasz, to nawet samochód służbowy jest w miarę szybko do zgarnięcia.

Natalia

@Wozik z tego co widzę, firma obecnie poszukuje m.in. Kierowców Międzynarodowych C+E oraz osoby na stanowisko Asystent ze znajomością języków obcych. Praca w jakim dziale interesuje Ciebie? Zachęcam też do zapoznania się z treścią zakładki Kariera: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,18071,0,0,kariera znajdziesz w niej adres mailowy, na który można w każdej chwili przesłać swoją aplikację.

Wozik

Czy Skat Transport ma jakieś aktualne oferty pracy? Widziałem ale z sierpnia to już pewnie nie są aktualne!

Olek

Jeśli coś jest usuwane to tylko wpisy niezgodne z regulaminem czyli m.in. wulgarne. Dla pracowitych to dobra firma!!!

Kiero na działa
@Olek

Panie Olku co ma Pan na myśli pracowitych ? Na przykład takich którzy przeginają tacho i pracują cały miesiąc bez zjazdów ? Pytam bez żadnych podtekstów sarkastycznych, pytam tylko dlatego bo chce spróbować u nich współpracę na własnej działalności. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Natalia

@Piotrekrzeczywiście, sytuacja na rynku pracy sprawia, że w bardzo wielu firmach brakuje pracowników. Rozumiem, że uważasz Skat Transport za dobre miejsce pracy. Co według Ciebie sprawia, że warto pracować właśnie u tego pracodawcy? Merytoryczne opinie będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV.

Piotrek

Dlaczego komuś zależy na oczernianiu firmy , jak myślicie? Może ktoś inspiruje do tych negatywnych wpisów? Fajna firma, dobry sprzęt to w czym niektórzy mają problem? Każda firma ma teraz braki osobowe !

Aleksandra

Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar składać cv do firmy. Podpowiedzcie coś ważnego o firmie?

marcin
@Aleksandra

powodzenia...

Drajwer

Jaki jest powód , że nic nie piszecie? Praca kierowcy jak praca, o co chodzi?

@Drajwer

Do @Drajwera, praca jak praca, płaca na czas, ale musisz mieć własną działalność, konie i naczepy są przeważnie nowe, baza wyremontowana, kto pracuje dłużej ma więcej, gwarantują kilometry, ładunki przeważnie Pl-Anglia

Zostaw merytoryczną opinię o Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.