Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

Franka

Tak jakoś smutno na tym wątku. Nikomu w czasie wakacji nie chce się pisać czy też jest tak dobrze w firmie i nie macie takiej potrzeby? Czy może mi ktos powiedzieć dlaczego mają ciągle tyle ofert dla kierowców?

Witek
@Franka

Franek, czy sa firmy w Polsce i w Europie które nie szukaja kierowców? Mój sąsiad ma 3 naczepy i eż cały czas mu się zmieniają kierowcy...

Kierowca

Wie ktoś czy firma zatrudnia też kierowców bez doświadczenia?

Kierowca

Wie ktoś czy firma zatrudnia też kierowców bez doświadczenia?

Zdzich
@Kierowca

@Kierowca, wiem, że robią takie kursy praktyczne, tutaj se poczytaj: http://www.skat.com.pl/kariera/przyuczamy-do-zawodu

Anita

Asystent w branży transportowej ze znajomością języków obcych, taka ofertę pracy znalazłam i jestem bardzo zainteresowana. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś podpowiedział mi kilka informacji o firmie, o tej pracy?

Stefan

@ja Dobrze, że dobry humor Ci dopisuje. Trudno zaprzeczyć faktom, natomiast narzekać każdy może i w dodatku nikt nie odpowiada za oskarżenia pod adres firmy. Rozumiem rozmowy w celu naprawy błędów czy sytuacji w firmie ale krytykowanie dla krytyki jest bez sensu.

@Stefan

o... a któż to oskarża firmę? Nic z tych rzeczy :) Ja tylko pytam, a na poważnie nikt nie chciał i pewnie nie chce rozmawiać na serio o błędach czy sytuacji w firmie ;)

@Stefan

Luidzi

Czy słyszeliście że firma SKAT Transport zajmuje 6 miejsce w rankingu Diamenty Forbesa 2017. słyszałem również, że Creditreform potwierdziła indeks zdolności płatniczej naszej spółki na najwyższym stopniu tj. „znakomita zdolność płatnicza”. I co wy na to?

@Luidzi

widzę, że słyszałeś wiele ciekawych rzeczy, a o choince o zapachu kokosowym do malucha słyszałeś?

Jurgen

Czy dowiem się coś wiece o pracy dla asystenta z j. niemieckim - szansa na start w branży transportowej?

gdanszczanka
@Jurgen

praca jak każda inna, na pewno trzeba liczyc sie z tym ze ma sie wzloty i upadki . Trzeba jednak znalezc jakis sensowny sposob by radzic sobie z tym drugim. Praca dosc stresująca natomiast atmosfera wynagradza wszystko. Ja - polecam :)

Jerzy

Czy oferta pracy z marca dla dyspozytora w Gdańsku jest aktualna? Czy dowiem się na tym forum coś więcej ? Jak sie pracuje w firmie, bo ja słyszałem że są dobrzy?

Drab

Wszystko można przedstawić w czarnych kolorach. Jak sobie ktoś wypracuje pozycje w firmie to nie narzeka .

janko
@Drab

Więc pracuj, pracuj... będzie kolorowo

Aktualne oferty pracy w Grupie SKAT zawsze można znaleźć pod tym linkiem: http://www.skat.com.pl/kariera/ogloszenia Zapraszamy

Nadin

Zupełnie nie ma ofert pracy? Czy jest jakiś inny portal w którym mogę się dowiedzieć o prace dla spedytora? Liczę na życzliwość forumowiczów i informacje które są mi potrzebne. Trochę znam tą firmę , ale z dobrej strony.

Moralizator

Myślę, że to nie jest miejsce dla Ciebie. Skat jet ok. a jeśli nawet są jakieś kłopoty to chwilowe i raczej normalne. Jak się nie możesz znaleźć w tej pracy to lepiej poszukaj innej. A może ktoś Cie inspiruje do wpisów?

Skaut

Znana firma dba o swoją pozycję na rynku a te wpisy mogą być od konkurencji?

K

Posty znikaja widzę z mniej przychylnymi opiniami. Nie masz znajomości nie jestem rodzina z nikim w tej firmie to nie startuj. Bo cię zniszczą. Psyche zryja. Pół rodziny tam pracuje ot taka polityka. (usunięte przez administratora)

jack
@K

Chyba pomyliles firmy... Albo nic nie wiesz o skacie.

Oponka

Rozumiem Twoją opinię. Ty kalkulujesz żeby wyjść na swoje , Skat też tak musi myśleć.

vin

Jest sens ubiegać się o pracę skoro nie ma się kompletnie doświadczenia w branży TSL ale za to mówi się biegle po angielsku?

lol
@vin

tgtgtgtr

Począwszy od dnia 1 stycznia 2017 r. pracodawca, zatrudniający pracowników na podstawie umowy zlecenia lub umowy o świadczenie usług, niezależnie od tego, czy prowadzącą oni działalność gospodarczą, czy też nie (tzw. samozatrudnieni) - obowiązany będzie do ewidencjonowania ich godzin pracy.

Dzeus

Ogólnie to wydaje mi się, że warto tutaj złożyć CV

Roby Z.

Spoko jest, można pracować.

Stach

Moja dziewczyna pracuje u nich, a wcześniej w innych firmach była, mówi, że wynagrodzenie jest lepsze a i dodatków sporo: karty na siłownie, prywatna opieka, premie dla wszystkich kilka razy w roku, wiele osób ma samochody służbowe - cały czas powiększają działy, nawet robią ogromny remont w siedzibie aby powiększyć miejsca dla wszystkich działów i bazę w Rzepinie też modernizują... i do oddziałów cały czas zatrudniają, wyniki im rosną a więc każdy sam decyduje czy tam iść - wiadomo za łatwa pracę dużych pieniędzy nie dostaniesz...

Zostaw merytoryczną opinię o Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.