Opinie o REMONDIS w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy REMONDIS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie REMONDIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMONDIS w Sosnowiec

Luks

Chciałbym się umówić na randkę z Dagmarą.CALL ME kierowca smieciarki sosnowiec ????

Hatak

Remondis to nieporozumienie w oddziale w Częstochowie funkcje zastępcy dyrektora pełni chłop który chandlował garami na bazarze,koledzy z pracy nieżyczliwi,kierowcy co gdzies wyjada to wracajs a to z otarciami albo popekanymi lusterkami i to tacy ktorzy juz tam pracuja po 19 /20 lat.Praca upodlajaca człowieka w deszczu,mrozie kurzu i oczywiście gryzacym smrodzie ze az wstyd zeby ktos ze znajomych nas sobaczyl ze skonczylismy jako śmieciarze bez żadych życiowych ambicji.Płaca śmiech na sali jako kierowca ładowacz po przepracowanych pierwszych 10 dniach od rozpoczęcia pracy z nadgodzinami ktòre ponoć sa płatne 50% w tygodniu i 100% w soboty dostałem 703zł za prace w gnoju i odorze wywołujacym odruch wymiotny.Remondis z oddziałem w Częstochowie łacznie z ludzmi kwalifikuje sie tylko na Powaski

OSZUKUJĄ PRACĘ MAJĄ A JEJ NIE DAJĄ

REMONDIS TO CAŁA JEDNA MAFIA W CAŁEJ POLSCE WSZĘDZIE CHOĆ BYŚ ROBIŁ TAM NAD MORZEM TO FIRMA JEST JEDNA TAM JEST TOTALNE CHAMSTWO JA SIĘ PYTAM O PRACĘ ŁADOWACZA ODNOSZĄ SIĘ DO LUDZI PO CHAMSKU ŻE ŻADNEJ PRACY NIE MAJĄ KIEROWNIK SPASIONA ŚWINIA POWIEDZIAŁA IDZ SOBIE DO URZĘDU PRACY A PRZYJĄĆ NIE CHCIELI ONI PRACĘ NAPRAWDĘ MAJĄ ALE JEJ NIE CHCĄ DAĆ ROBOTĘ TRZYMIĄ DLA SWOICH ZNAJOMKÓW Z RODZINY TO SĄ FIRMY RODZINNE INNYCH LUDZI TRAKTUJĄ JAK ŚMIECI I NIE CHĄ PRZYJMOWAĆ DO PRACY TAK NIE POWINNO BYĆ NIGDZIE JAK NIE JESTEŚ Z RODZINY TO DO PRACY NIE PRZYJMIĄ PRZECIEŻ TO JEST OSZUSTWO I KŁAMSTWO JAK KOMUŚ POWIEDZĄ ŻE PRACY NIE MA A ZNAJOMY MŁODY Z RODZINY Z PRZYDUPASÓW ZATRUDNIONY PRACA JEST DLA WSZYSTKICH A NIE TYLKO DLA SWOICH WYBRAŃCÓW JEDEN DRUGIEGO Z RODZINY PCHA DO ROBOTY A TY SOBIE CZEKAJ LATAMI I W ŻYCIU PRACY NIE DOSTANIESZ I TAK TO JEST WSZĘDZIE W TYM GŁUPIM STUKNIETYM KRAJU

Nie polecam tej firmy nie zależnie w jakim mieście. Obiecują dużo i na tym się kończy. Kierowca z uprawnieniami na ciężarowe zarabia w granicach 2400 netto ale najlepsze jest to że nie jesteś tylko kierowcą ale również tzw. pracownikiem placowym,mechanikiem i co tylko sobie zażyczy kierownik czyli jak zrobisz swoje to idziesz na plac sortować śmieci lub inne zajęcia bo trzeba oszczędzać. Dodatki są ale jako obowiązki .... Omijajcie z daleka

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie REMONDIS? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Pewny

Prosze omijac z daleka remondis dabrowa gornicza/wroclaw/miroslawice. Kierownictwo niewyksztalcone zrzuca ciezar na podwladnych, praca koszmar stanowczo odradzam. Zarobki koszmar. Szkoda zdrowia.

Ryszard BHP

Pozdrawiam wszystkich porządnych ludzi w Remondis Sosnowiec. Miło wspominam współpracę z Wami, to były dobre czasy.

mariusz

@Ali A ty kolego nie pracujesz czasem w remondis dąbrowa górnicza?

Ali

@mariusz O warunkach zatrudnienia na jakie stanowisko napisałeś i czy na pewno w Remondis Sosnowiec?? Twoja wersja znacznie odbiega od moich doświadczeń czyli 2400 zł brutto, obiecana premia (nic na piśmie), wyjazdy służbowe prywatnym samochodem, spóźniona wypłata (nikt nie wiem kiedy będzie), przy przedłużaniu umowy obcinanie stawki, żadnych dodatków stażowych.

mariusz

witam, aktualnie jest podstawa 2720, premia 720, dodatek miesieczny 250 wypłacany raz na pół roku czyli 2 razy do roku po 1500 zł, dodatek stażowy wypłacany miesiecznie dla pracowników pracujących od 3 do 5 lat - 150 zł a powyzej 5 lat - 250 zł, wczasy pod gruszą, talony na swieta oraz w okresie jesienno zimowym talony czyli jak ktos pracuje ponad 5 lat zarabia 4000 zł.

Helmut
@mariusz

Zapomniałeś o 3 rzeczach po pierwsze to zarobki brutto czyli na rękę dostaniesz 30 % mniej po drugie premie albo dostaniesz albo nie więc nie dziel skóry na niedźwiedziu bo pewne masz tylko te 2720 brutto i po trzecie w umowie masz tajemnicę o zatrudnieniu więc jak cię dyrekcja namierzy to dyscyplinarka a i takie warunki mają starzy pracownicy bo nowi to mogą pomarzyć

@mariusz

brutto

Miko

Witam.Pracowałem przez ładnych parę lat w tej firmie jako kierowca i myślę,że za długo i niepotrzebnie.Pensja dość marna,o podwyżkach trzeba zapomnieć biurokraci niekompetentni i ogólnie do bani.Opinia ta dotyczy chyba każdego oddziału Remondis bo liznąłem przez ten czas opinii od ludzi z różnych oddziałów.Osobiście nie polecam,chyba że nie ma się ambicji i żadnych kwalifikacji.Pozdrawiam

wkr

Szczera prawda Przemku czy niejest ci wstyd ze tak jada po tobie !

marti
@wkr

Zaco ma mu byc wstyd przeciez to "jego" firma on ja stworzyl a jak bedzie jakis przypal znajdzie jakiegos kozla ofiarnego byle tylko miec czyste raczki

marti
@wkr

Naprawdę szkoda czasu na taką firmę, od czasu kiedy się zwolnilem to zobaczyłem dopiero jakie chore to wszystko było. Życzę im wszystkim w tej firmie jak najgorzej,bo taka firma nie powinna istnieć. A na pierwszy rzut oka wszystko wygląda naprawdę dobrze...niby umowa,niby spoko godziny,ale wszystko jest niby.

Odradzam stanowczo pracę w tej firmie. Pracowałem w niej kilka lat. Na poczatku bylo naprawde wporządku, ale z czasem bylo juz tylko gorzej. Kasa coraz mniejsza, zmniejszenie podstawy wynagrodzenia, mobbing na porzadku dziennym. wyplata po 5 latach jako kierowca 2250... a najgorsza byla atmosfera panujaca w firmie. syf grzyb i dno.

Gdzie te pijondze?

Pszczyna odradzam mega syf ruda śl podobno też... o ile pracownicy niektórzy są ok tak ludzie z biura to zwykłe kałmuki bezmózgi i spie&doleńce umysłowe płaca to śmiech na sali podobnie zarobisz w tesco na wykładaniu towaru a mniej sie narobisz, godziny pracy z kosmosu! samochody to paździerz powinny wylądować na złomie... Premie odbierane za byle g&wno dużo nerwów i stresu. Nie polecam! robiłem 5 msc i zrezygnowałem, pozdrawiam wielkiego "GURU" i boga narodu zje&anego kierownika oraz całe to śmieszne biuropodobne podludzie środkowym palcem

pracownik biurowy

Pracowałam w Sosnowcu 3 miesiące na okres próbny. Ogólnie dobrze mi się pracowało choć i ponarzekać też byłoby na co. Chciałam tam dalej pracować. Już trzy tygodnie przed zakończeniem umowy dopytywałam czy są zadowoleni z mojej pracy i czy mogę się spodziewać przedłużenia umowy. Zawsze manager mówił, iż są zadowoleniu. Oczywiście podpytywałam jakich warunków mogę się spodziewać i usłyszałam, że wnioskował on o podwyżkę dla mnie ale zapewnić mnie nie może. Jakież było moje zdziwienie gdy otrzymałam umowę z wynagrodzeniem o 900 zł niższym od poprzedniego. Próbowałam rozmawiać z managerem oraz Dyrektorem Handlowym i usłyszałam, że obniżka jest spowodowana problemami jakie Firma może mieć w przyszłości. Powiedzieli, że teraz interesy idą dobrze ale może być gorzej więc już za w czasu obniżono mi pensję. Kolejno Dyrektor Handlowy powiedział: "Nie chce Cię szantażować ale albo podpisujesz umowę albo masz opuścić zakład." Chciałam rozmawiać z Dyrektorem Oddziału ale powiedziano mi, że go nie ma i będzie za dwa dni. Oczywiście upierałam się żeby podjąć jakąś decyzję po spotkaniu z Dyrektorem. Póki co kazano mi opuścić zakład. Nie doczekałam się spotkania a już następnego dnia z rana manager telefonicznie przekazał mi, że mam rozmawiać z kadrami na temat wydania świadectwa pracy.

platnosci

Z tymi wypłatami na czas to też nie prawda. Zdarzają się im opóźnienia przy płatności za umowę o pracę. Jak jest z umowami zlecenie i o dzieło to nie wiem czy płacą.

były Praconik

Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Ludzie niesłowni. Obiecują gruszki na wierzbie. Oczywiście z tych obietnic nic się nie spełnia. Jeżeli ktoś chce się tam zatrudnić niech dokładnie czyta umowę!

Ola

Oddział w Dąbrowie totalna porażka.Rozmowa żenująca.Pan Jan niesympatyczny.Wyszłam z rozmowy w wielkim szoku...Nie chciałabym u kogoś takiego pracować... Słyszałam że zarobki też marne.

wkr

Kazdy remondis jest osobna firma i ma wlasne stawki musisz sie opytac na miejscu w gdyni niebedzie premi polrocznej ale moze byc inna podstawa wieksza lub mniejsza

Zostaw merytoryczną opinię o REMONDIS - Sosnowiec

• Jak się pracuje w REMONDIS?

Zobacz opinie na temat firmy REMONDIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMONDIS?

REMONDIS