Biuro Obrotu Nieruchomościami Imperium

Opinie o Biuro Obrotu Nieruchomościami Imperium

Oszukany 2013-07-04 13:40:10
Nie polecam tego biura zwłaszcza pana [usunięte przez administratora]

[usunięte przez administratora] już na starcie w momencie pytania o daną ofertę. [usunięte przez administratora] nigdy nie skorzystałbym z ich oferty. Podając preferencję co do wyboru mieszkania od razu powiedziałem, że ma to być mieszkanie dla rodziny z niemowlakiem, przy oglądaniu domu okazało się, że w pokoju jest wielki grzyb na suficie, dodatkowo informacje o opłatach zupełnie inne niż to co usłyszałem od właściciela.
Późniejszy kontakt przy szukani innych mieszkań - masakra. Żadnego odniesienia do tego co poszukiwałem, w momencie podpisywania umowy przedstawiałem czego poszukuję byłem zapewniany, że są w posiadaniu wielu takich ofert gdy umowa została podpisana (300 zł) okazało się, że ciężko, że nie ma, że są ale droższe. Kolejna ciekawa rzecz, to ogłoszenia zamieszczone na ich własnej stronie. Wybrałem kilka i zgłosiłem się do p. [usunięte przez administratora] aby udostępnił mi kontakt do właścicieli, niestety usłyszałem, że nie dysponują nimi i nie może mi podać numerów ponieważ są to oferty innych biur - zresztą wspominał ktoś już o tym na tym forum.

Po uzyskaniu kilku ofert w żadnym stopniu nie pasujących do preferencji brak kontaktu. Poszukiwałem mieszkania w Warszawie, a otrzymywałem oferty z Sulejówka, Rembertowa , Starej Miłosnej itp. Na prawdę nie polecam. Podczas pytania o oferty odpowiadające moim wymaganiom i wyrażeniu niezadowolenia ze współpracy pan [usunięte przez administratora] stwierdził, że mam szczęście i powinienem się cieszyć, że trafiłem na to "wyjątkowe" biuro.

Jeśli ma się stalowe nerwy, czas i energię na użeranie się z biurem Imperium to można skorzystać w przeciwnym wypadku odradzam.
Ostatecznie i tak musiałem szukać mieszkania na własną rękę (znalazłem), a pieniądze przepadły.
Arkadiusz 2015-10-13 00:08:26
Uwaga ! Od stycznia 2014 r. działa w Warszawie filia doświadczonego, wielkopolskiego biura Imperium Nieruchomości. Ma ona siedzibę przy ul. Mrocznej 5a w Warszawie i bardzo proszę nie mylić Imperium z Grochowskiej z Imperium z Mrocznej. Świadczone przez wielkopolskie biuro usługi są na bardzo wysokim poziomie, a zbieżność nazw działa na ich niekorzyść.
Miniszek 2016-04-21 14:45:13
Wiesz co no to jest to niby prawda, że branża nieruchomości łatwa nie jest, sprzedaż i handel to jest mega ciężka rzecz, ale jeśli ktoś połknie bakcyla, jeśli ktoś w normalny sposób podchodzi do takiej pracy, to da radę
Zostaw swoją opinię o Biuro Obrotu Nieruchomościami Imperium - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Obrotu Nieruchomościami Imperium