Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Nickfury

Nie polecam , to nie te eko okna co kiedyś , brak premii , każdy każdego obgaduje co zalatuje pod lekki (usunięte przez administratora)

szczery pracownik

Co sie tyczy opowieści od handlowki, że produkcji wina ze nie ma zleceń. To teraz troche prawdy. Dział handlowy odsyła klientow z kwitkiem, niektorzy klienci czekaja na wyceny a i tak ich nie dostaja. Po drugie nie którzy handlowcy nie oferuja połowy towarów, jakie firma oferuje bo sie boja że coś źle policzą lub źle sprzedadzą. Takich firma ma ekspertów w dziale sprzedaży. Wiec pora sie chycic roboty, a nie zwalac wine na pracownikow produkcji.

Kawa na ławę (3×)
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Panie prezesie czy to jakiś zart? Proszę być z ludźmi szczerym, Powiedzieć co jest grane i jakie są pańskie cele na przyszłość względem kroków wykonywanym wobec, (a może i przeciw..można odczuc) pracowników. Zeszłe spotkania zakończyły się tym, iż prosił prezes o normę, którą ludzie wyrobili! - efektem tego miało być odblokowanie drugiej części (50%) premii. SŁOWO NIE ZOSTAŁO DOTRZYMANE !!! Zacznijmy od tego, że premia 50%, która otrzymali pracownicy wynosiła tak naprawdę max 20% ! i tu się prezes minął z prawdą. Wiec, gdzie jest nasze kolejne 80% premii za luty? Dziś kolejne wieści z firmy: OTRZYMACIE ZNÓW gote wyplaty. serio? Co tu się odstawia i dlaczego nikt nie mówi prawdy?! Dlaczego premie są zawieszone do odwołania bądź do lipca-sierpnia? Dlaczego akurat do czasu po urlopowego? Przypadek? Nie sądzę!! Czy aneksy nie tak dawno podpisywane, były celowym zamiarem kierowanym w uderzenie w przyszłe premie zaraz po naborach ludzi na nowo otwarte hale Wodzisław i Kedzierzyn ? Nie jesteśmy (usunięte przez administratora) z marchewką na patyku przed nosem panie prezesie. Tak sie nie robi!! Bardzo nie ładnie się dzieje. Oczekuje się od nas wyników jak za granicami, a wiecie ile za granicą zarabiają ludzie pracujący przy np. aluminium? 5-10 tys euro/mies.!! Prezes ostatnio wspomniał, że mogłaby byc w EKO najniższa krajowa.. prosze bardzo. Sprawdźmy ilu ludzi zostanie w szkodliwych warunkach, zapytleniu, punktami, dojazdami po nawet 2godz. w jedna stronę i całą tą atmosferą jaką mamy. Świetnie! każdemu teraz zależy i ma motywacje jak nigdy! Mamy dużo pytań prosimy o umówione wcześniej spotkania z pracownikami MAMY DUŻO PYTAŃ i liczymy na odpowiedzi w prost, nie na polityczne omijanie. z poważaniem Pracownik na wykończeniu psychicznym.

Hmm.jak żyć ??
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Po dzisiejszym e-mail nie ukrywam jakiegoś zdziwienia co do premi bo to było do przewidzenia. Ale żeby pozabierać dodatki stażowe? Przykre. Człowiek tyle lat poświęca zdrowie nerwy nie raz weekendy które mógłby spędzić z rodziną a w zamian piękne podziękowanie dostaje w dobie kryzysu i inflacji. No tak to się kończy kiedy prezesowi poryli głowę jego doradcy niepotrzebnymi inwestycjami które doprowadzily firmę do takiego stanu . Na bank nie jeden przytulił grubą kasę albo przekręcił prezesa na grube miliony teraz wyszło szydło z wora to trzeba gdzieś straty odzyskać. Najlepiej na ludziach z produkcji którzy tyrają a w zamian dostają figę z makiem. Jeśli to ma być sposób na poprawę to raczej w odwrotna stronę to zadziała bo firma straci wielu starych i doświadczonych pracowników. Zamiast zadbać o tych co są filarem firmy to się właśnie tych maluczkich wyzyskuje. Takie podejście nie zwiększy ani produktywności ani jakości. A wręcz spowoduje jedynek spadek wszystkiego. Zapewne już nie jeden się wybrał po L4. Nic dziwnego bo po co się starać jak prócz kolejnego niedoceniania poniżenia i zmieszania z błotem nie dostanie się nic ..... A dostanie się zwiększenie normy i poganianie jak (usunięte przez administratora) na polach bawełny. Najpierw zachęca się ludzi wszystkim co naj naj potem się szuka jeleni do darmowej sesji reklamowej( żal mi tych ludzi bo za darmo dali swój wizerunek gdzie firmy takiego pokroju jak ta płacą fajne pieniądze a tu nie odpłatnie pisali w e-mail. To teraz ci ludzie zapewne spalają się że wstydu ) potem obiecanki a następnie niepotrzebne inwestycje zapewne i jakiś wał mu ktoś zrobił i czas na odzyskiwanie kasy najpierw zabranie benefitow potem premi teraz premi i stażowego. Wychodzi na to że Tytanic trafił w górę i zaczął tonąć. Teraz góra nachapie się ile wlezie a reszta niech żyje o chlebie i wodzie. Prezesie otwórz oczy bo doradcy pogrąża ci tą firmę. Stracisz ludzie a na halach zostaną tylko maszyny. Nie jesteśmy bydłem by nas tak traktować.

Zwykła merytoryczna rozmowa, na każde pytanie została udzielona odpowiedź.

Z strony pracodawcy, brak szczegółowych pytań.

Zawiedzionyyy

Ciekaw jestem dlaczego jeszcze nic na nasz Racibórz/Wodzisław nic nie piszą o firmie eko okna jak (usunięte przez administratora) i traktują pracowników i zabiera im ciężko wypracowane pieniądze. Trzeba podesłać temat niech każdy się dowie co to za firma jest..

Wódz

Tylko podstawa teraz dostałem przelew ????

Szkaradny Kucyk

Pracuje na okleinie już ponad 5 lat, nigdy nie było problemów z brygadzistami jak i z kierownictwem. Jeśli ktoś pracuje tak jak należy to raczej żadnych problemów nie sprawiają, jeśli ktoś połowę miesiąca siedzi na L4 i zjawia się ledwo na parę dni w miesiącu to nie dziwota że nikt im nie chce iść na rękę. ;) Są również osoby które przychodzą do pracy porozmawiać a przy wypłacie narzekają dlaczego tak mało że bez sensu że nie będą pracować bo i tak się nic nie zmieni... chłopie przypominam że pracując w taki sposób nie pogrążasz samego siebie lecz cała zmianę, a gdy przychodzi brygadzista upomnieć taką osobę że ma pracować to wielkie znęcanie się psychiczne, ludzie obudźcie się :) jak nie chcesz pracować to się zwolnij i siedź sobie w domu na zasiłku ;) albo wykładaj towar na półki w sklepie skoro praca w eko oknach jest taka zła i ciężka do zniesienia... a jeżeli ktoś nie rozumie dlaczego niektórzy brygadziści się tak zachowują to najpierw radziłbym spełnić wymagania na brygadzistę i później odpowiadać za cała zmianę średnio 50/60 osób. Miłego dnia życzę :)

Over
@Szkaradny Kucyk

Jaki dzial ma jednego brygadziste na 50/60 osob? Chyba lekka przesada na linkach brygadzisci maja okolo 20 osob,przygotowka ma więcej osób ale jest 2 brygadzistow plus kierownik więc nie przesadzaj kolego. Poza tym proponuję isc do sklepu wykładać towar na półki. Jak nie masz pojęcia o tej pracy to się nie wypowiadaj. A i w Eko dzial joe równy działowi. Na linkach niejednokrotnie pot leci po d*upie bo takie jest tempo. Tak ze za nim cokolwiek się napisze to trzeba truche wiedziec a nie lizać tyłki takimi wpisami.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Witam w tym miesiącu ładnie ujęliście składki obligatoryjne na które składa się: premia, dodatki nocne, dodatek stażowy, dodatek urlopowy naprawdę chcecie, żeby w najbliższym czasie zwolniła się cała załoga trzymająca tego titanica z dala od góry lodowej? Śmiech na sali. Po co te śmieszne monitorki nad liniami z głupimi cyframi jestem ciekaw czy ta premia najwyższa na zakładzie a mianowice 60 tysięcy zostało wypłacone pracownikom. Ruchać to MY nie NAS bez pozdrowień do prezesa

Volvo

Witam czy eko okna organizuje jakieś wyjazdy na wakacje ? Lub może ma podpisane umowy z jakimiś hotelami w Polsce na dofinansowanie wakacji swoim pracownikom ? Albo jakieś wczasy pod gruszą ? Może związki mają jakąś ofertę ? Pytam bo nie wiem , z góry dziękuję :)

kolo
@Volvo

zarabiasz wiec mozesz samemu zaplacic. dostajesz tez dodatek za urlop jak wezmiesz 10 dni z rzedu. a ofert to poszukaj w biurze podróży

Ela
@Volvo

Tak zabrali premie żeby dofinansować nam wakajki

Pablo

Zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Zamykanie stołowej na nockach to jakiś żart, a idąc tym tropem skoro ludzie na nockach nie muszą jeść bo widocznie tak ktoś uznał, to i moim zdaniem zamknijmy je całkiem pracownicy biurowi też nie muszą jeść przecież nie pracują fizycznie i nie mają takiego zapotrzebowania w kalorie jak pracownicy produkcyjna (również mogą sobie sami robić jedzenie do pracy) druga sprawa odnośnie premii, ponownie nie wypłacone z wypłatami i nie wiadomo czy w ogóle będą (śmiech za przekazywanie info dla pracownika) do tego podniesienie norm i oczekiwanie że pracownik będzie wydajniejszy, ale jak ma być skoro stracił motywację do pracy, premia motywowała ludzi do ciężkiej pracy, a teraz motywacji by dawać z siebie więcej nie ma i narazie nie zanosi się by to się zmieniło. Pozdrawiam mam nadzieję, że moja opona kogoś zastanowi...

Powolny proces likwidacji firmy stał się szybkim procesem, oj panie prezesie coś czuję że pańska firma padnie na kolana, żeby zabrać wszystkim doszczętnie wypracowaną własnymi rękoma premie to trzeba być złym człowiekiem :))

Słowa Prawdy

Czy Firma którą tak bardzo mam polecać znajomym , znowu mi zabierze połowę premii ? czy tylko połowę ? ,,Pyszność kroczy z pewnością kroku, nieświadoma zbliżającej się przepaści"

Słowa Prawdy
@Słowa Prawdy

Czy Firma którą tak bardzo mam polecać znajomym , znowu mi zabierze połowę premii ? czy całą ? ,,Pyszność kroczy z pewnością kroku, nieświadoma zbliżającej się przepaści"

Piękny czas
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Co tam eko ludki ? Pracujecie ciężko na prezesa i zarząd który was (usunięte przez administratora) ? I bardzo dobrze ! Ja już drugi miesiąc odpoczywam bo wypaliłem się zawodowo :) zaoszczędziłem nerwy , pieniądze na dojazdy i dużo ,dużo czasu który świetnie spędziłem z rodziną . Prezesik myśli że będę dziennie dojeżdżał 40 km w jedną stronę za jego podstawę ?? Ha ha ha ha … no to gratuluję pomysłu:) budzimy się ludziska bo za 4,4 tys zl to ja mogę mieć pracę kilometr od domu ! Pozdrawiam i udanych wakacji

Karol

Cześć. Powiedzcie do kogo zgłosić fakt przeniesienia się na inną linie, albo dział. Do kierownika zgłaszałem, ale zero reakcji. A do kadr to nie mam pojęcia gdzie zadzwonić żeby zapytać. Pracuje w Wodzisławiu. Może ktoś z Was miał z taką zmiana do czynienia i pomoże. Z góry dziękuję

Produkcja
@Karol

Idź do działu rekrutacji pan Krzysztof Kura najlepszy. Pomoże i podejdzie z sercem❤️

Przecież premi nie będzie,przy dobrych wiatrach połowa w podobnym czasie.

Raro

A jak to jest że kiedyś w tej firmie pracowali najlepsi a teraz wszystko tak upadło przy jednoosobowym zarządzaniu - może zerknąć na wypłaty w dh ? 70 tys i więcej na miesiąc . Jeszcze chwila i lista płac się opublikuje

Xxx
@Raro

A konkretnie kto tyle zarabia w DH Dyrektor?

Raro
@Xxx

Na handlowce takie stawki latają a handlowcy w rynku wystawiają jeszcze więcej na rachunek to skandal w obecnej sytuacji aby tyle dostajom

To tak
@Raro

Zróbmy strajk skoro dh dostaje 70 tys za picie kawy to my na produkcji wylewajacy 7 poty powinniśmy dostać przynajmniej 100 tys

Rob

Witam jak wygląda karta MultiSport uwas jaką macie ile płacicie

szczcz
@Rob

70zl za siebie

Jan

Zenek
@Jan

Za tą kasę by nikt nie przyszedł bynajmniej 4000 tys dostaniesz na okresie próbnym potem premie 4400 dostaniesz w tych granicach

Jurant
@Zenek

5000 brutto mam po 5 latach pracy więc bynajmniej przynajmniej nie jest to 4000 na rękę :)

Ekus

Tu się z Tobą zgodzę. Pakowacze nigdy nie byli i nie będą docenieni. Oczywiście kierownik MWG Pan Krzysztof G. to kierownik z prawdziwego zdarzenia. Zaczął od noszenia okien to wie jaka to nie wdzięczna praca. Wszyscy kierownicy powinni najpierw poczuć swą pracę poprzez zaczynanie od podstaw,a później myśleć o awansach. Wtedy wszystko ma sens

Aha

Dział handlowy ponoć z tą samą częstotliwością szuka nowych klientów. Według nich - to produkcja się nie wyrabia. XDD

Tomasz..

Działa jak działa, przynajmniej całe premie dostali. Kiedys był jeden dyrektor handlowy który zarabiał 100tys na miesiąc, dziś jest jeden na rejon. Każdy z nich zarabia teraz po te 100 tys. A wy zastanawiacie się dlaczego premie są mniejsze lub nie ma ich wogóle. Przykłaowo taki Mercedes Vito dyrektora na Niemcy również sporo pali ???? ktoś musi za to płacić.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1488, z czego 231 to opinie pozytywne, 357 to opinie negatywne, a 900 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.