Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Eoj oj
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Nie wiecie o co chodzi? Przecież masowo są Ukraincy zatrudniani nie dostaniecie premi oni już tak bo są przez podfirme zatrudnieni...o to właśnie chodzi Wy się zwolnicie a oni przyjdą za mniej... Ostatnio nawet jakiegoś informatyka spotkałem rozmowa z nim była dla męcząca, ale za to tanio tak jak z oknami idzie się na ilość nie jakość Premie pewnie znowu dostali w tym miesiącu a Wy ?

Dla nowych

Dla wszystkich tych którzy myślą że w eko oknach jest tak super i kolorowo! NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ W TEJ FIRMIE ! Te wszystkie reklamy to kłamstwo ! Żadne 5000 na start tylko 3800 ! Robota nie jest przyjemna ,narzucanie fanatycznej religii przez prezesa na każdym kroku! Udaje świętego a naprawdę jest odwrotnie! Będziesz musiał pracować na starym , zepsutym sprzęcie !Ta firma w porównaniu do innych firm w Czechach,Austrii, Niemczech to ciemnogród! (usunięte przez administratora)No i jeszcze wisienka na torcie !!!! Prezes pozwala na handel i sporzywanie substancji pobudzających ludzi żeby byli produktywniejsi ! Jeżeli jesteś młodym , ambitnym człowiekiem który chce coś w życiu osiągnąć to omijaj eko okna szerokim łukiem bo po 5 latach nie zarobisz nic a stracisz nerwy i zdrowie ! Pozdro młodzi

Czy brygadziści dostali dodatek?

Xxx

Nie wiem skąd ty takie głupoty bierzesz? Mąż jest brygadzistą i jakoś nie widzieliśmy na wypłacie tego ani na pasku

Newa

Mam pytania: Czy Zakład w Kędzierzynie Pan Mateusz sprzedaż przed jego otwarciem ? Czy ,, darmowe " autobusy też będą likwidować ? Czy na innych zmianach też stołówki będą zamknięte?

salto

Firma nie może sprzedać ani fabryki w Kędzierzynie-Koźlu, ani w Wodzisławiu bo są one wybudowane na kredyt pod hipoteke, nie należą do Eko tylko do Banków. Pozdrawiam

Zwykła merytoryczna rozmowa, na każde pytanie została udzielona odpowiedź.

Z strony pracodawcy, brak szczegółowych pytań.

Gruby

Niby robię 1,5 roku w eko, ale to było najgorsze 1,5r w moim życiu. Wbite w (usunięte przez administratora) ale żeby nie informować ludzi, że premi nie będzie to są jaja. Prezes pokazuje jak ma wbite w ludzi dlatego ostatni miesiąc robię w tym pierd*lniku. Jaja są na hali nr 1 ludzi biorą z innych hal, bo ponoć ludzi brakuje pytasz się ludzi z 1 i mówią iż wszystko jest jak było xD więc po (usunięte przez administratora) zabieracie wyszkolonych pracowników z swoich nitek i dajecie ich na halę nr 1 jak ponoć nie potrzeba żadnych ludzi na 1... Jedno pewne l4 do końca miesiąca i siemanko trzymajcie się w tym (usunięte przez administratora) ludziska

XD

Premii drugi miesiąc nie ma, ale w ogłoszeniach o pracę na olx przy pracy na produkcji dalej w czwartej linijce ogłoszenia promują premie miesięczne i świąteczne xD

Takietam

Nonsens. Na nockach nie można kupić nawet butelkowanej wody, a w automatach takowej nie ma. Jednakże w stoliku obok na przerwie siedzą sobie panie z kuchni jedząc to co przygotowują na pierwsze zmiany. Skoro i tak są na miejscu, to gdzie tu sens i logika ?

kolo
@Takietam

logika jest taka zebys sobie kupil samemu wode do pracy bo cie taniej wyjdzie niz w eko i nie bedziesz potem musial plakac ze za gola wyplate nie potrafisz przezyc, bo co to jest za problem kupic wode za 2 zl w sklepie 1.5l i ci na nocce wystarczy.

Oficjalnie

Premia ma być zawieszona do odwołania ! Informacja dotyczy się wszystkich pracowników (w tym kierowników)oprócz kierowców! Miłego dnia

@Oficjalnie

Ja także zawieszam pracę w tej firmie do odwołania Pozdrawiam.

Bart
@Oficjalnie

Przestan robic ploty i niepotrzebne zamieszanie

Robochłop
@Oficjalnie

A dział handlowy też? To jak oni wciskają klientelii moje ciężko wyrobione okna?

Heheszki
@Oficjalnie

Skończ pisać głupoty i zajmij się robotą bo takim jak ty wogule się premia nie należy za te ściemnianie w pracy

Strajk
@Oficjalnie

Dnia 13.05.2024 rozpoczynamy strajk przestaną kierowców lepiej traktować l.

Zzz
@Oficjalnie

Też nie dostaną bo nie będą mieli co wywozić

Salut

Skąd takie informacje?

@Strajk

Taaa wy i strajk, dobry zart...wy strajku włoskiego nawet się boicie zrobic, mocni w gębie i to tylko na goworku...najemnicy

Samarytanin
@Oficjalnie

My to tam wuj, ale nasi bracia z pod znaku trizuba, co z nimi? Czy oni chociaż dostaną premię? Bo się martwię, że będą zarabiać mniej niż krajanie, a to przecież niedopuszczalne jest...

Hahah
@Strajk

Ty chyba jakiś niepoważny jesteś. Jak kierowcom nie dadzą premii to ŻADEN za te pieniądze nie pojedzie i pójdzie do konkurencji bo ta już teraz płaci tyle co eko ???? a jak je zabiorą to z automatu grupowe zwolnienia ????

Ok
@Oficjalnie

Widzimy się za pół roku narazie wszystkim

DH oficjalne
@Robochłop

Dział handlowy otrzyma podwójne premie za wyniki.

XD
@Hahah

Tak samo produkcja jak nie dają premii pójdę do konkurencji i tyle za samą podstawę nie będę zapieprzać i tyle obudzą się z ręką w nocniku i wtedy co? Ich kochani kierowcy idą na produkcję. Tak?

Gibbon
@Oficjalnie

Heh ja nie wiem jakim cudem takimi działaniami z zabieraniem premii oraz dodatków liczy na cokolwiek więcej? Przecież to jak nie choróbska teraz wyjdą po premii (a co? A jak? Zdrowie wszak szanować trzeba) to ucieczki bo za tyle to czy warto? I po co? Na dłuższą metę takie działania nie mają większego sensu absolutnie bo odniosą odwrotny skutek od zamierzonego. I to za widzimisię nam panującego? Pffff. Także wiecie co robić

@Oficjalnie

Szkoda tylko , że nie ma żadnej informacji dla pracowników . W sprawach komunikacyjnych ta firma leży !! Ludzie są w stanie zrozumieć , jeżeli coś się w firmie dzieje i z jakiegoś konkretnego powodu nie otrzymają premii , tylko szkoda, że pracodawca nie ma na tyle odwagi , żeby poinformować ludzi , że nie będzie premii przez jakiś okres. Ryba psuje się od głowy !

PracownikWodzisław
@Oficjalnie

Z kąt takie informacje , że premii ma nie być ?

Obiektywny

Nie wkładaj wszystkich do jednego worka ! Są faktycznie nieroby po znajomości i nic nie robią w (usunięte przez administratora) lecą , ale są osoby co pracują za dwóch i jeszcze zjeba dostaną , że mało . Tu by trzeba było zrobić porządek od góry …! Z jednym się mogę zgodzić ciągną od prezesa ile się da niektórzy powinni dostać tylko podstawę i kopa w d… !

Incognito
@Oficjalnie

To se pójdę na L4 wróci premia to przyjdę proste za podstawę nie będę jeździł taki kawał drogi i (usunięte przez administratora)

@Oficjalnie

To ja zawieszam pracę do odwołania . Idę bo lekarz woła ;)

Robochłop
@Gibbon

I tym sposobem powstał taki "pi3rd0lnik". Tam już będzie się tylko opłacało siedzieć na l4. Robić na dyrektorów i kierowników, którzy nie odnajdą się w innej robocie, jeśli jakimś cudem dojdzie do ich zwolnienia. Jak ludzie poodchodzą to przyjdą młode i chude chucherka, których nikt nie będzie chciał szkolić. Brak premii to jedno, ale chodzą słuchy o postojowym w środku lata! I co wtedy? Nawet podstawy nie będzie! I co handlowcy? Jak tej klientelii szukacie? :D

@XD

Dokładnie, przyszedłem tu tylko dlatego że jest/była ta premia... Jak w tym miesiącu będzie to samo co w zeszłym u Was, to nie podpisuje umowy po okresie próbnym niestety.

@Robochłop

Ach te plotki... nawiasem mowiac postojowe jest 100 % platne więc nawet gdyby to jednak podstawa będzie

GoogleNIEboli

Wysokość wynagrodzenia postojowego Zgodnie z nim pracownikowi przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, czyli pensja zasadnicza określona w umowie o pracę. Oznacza to, że 100% wynagrodzenia za czas przestoju przysługuje, kiedy w umowie została określona stawka godzinowa lub miesięczna.

Przemek
@PracownikWodzisław

Właśnie przyszedł e-mail, podstawa plus dodatek za nocke. Premii brak! Tylko to co "obligatoryjne".

Dzień próby
@Oficjalnie

Ja myślę, że to jak w Biblii, Mati wystawia nas na próbę. Kto zostanie zostanie nagrodzony premią w niemałej wysokości. Trwajmy w wierze, były syte lata, idą chude, by później znów były syte bracia i siostry!

To prawda

Co poniektórzy to czują się jakby Pana Boga za nogi złapali. Dla Boga nawet za darmo normy będą robić. Bezrobocie w tamtych rejonach robi robotę.

Pakowacz

Ty (usunięte przez administratora) czytaj ze zrozumieniem to są dodatki za nadgodziny,dodatek nocny ,za pełnienie funkcji . premia uznaniowa się w to nie wlicza

XDDDD
@To prawda

Premia do odwołania? Oj jak mnie cos kolano boli, kurcze

neutralny

Przerzucacie się winami, a prawd jest taka, że wszystkie działy w naszej firmie są ważne. Rekrutacja jeśli nie zwerbuje ludzi nie będzie handlowców którzy zyskają klienta, pracowników produkcji którzy wyprodukują produkt, kierowców którzy produkt wywiozą, księgowych które rozliczą koszty, magazynierów którzy rozpiszą materiał itp. i nic wtedy firma nie zadziała. Wszystkie działy muszą razem współpracować i wspierać się wzajemnie, osobno nic nie znaczymy. Dopóki szef i pracownicy tego nie zrozumieją będzie źle. Nie można też poniżać kierowników i wrzucać wszystkich do jednego worka. Prawda jest taka że szef i kierownicy bez pracowników nic nie zdziałają oraz pracownicy bez nadzoru też nie będą dobrze prosperować. Panie Mateuszu może warto pogadać ze starszymi pracownikami, którzy dobrze znają firmę, nie tylko słuchać tych młodych, którym wszystko przeszkadza i nie chce się robić.

Kierowca
@XD

Tak na prawdę myślisz że kierowcy zawsze mają premię? Okazji i składowych czynników do zabrania premi kierowca jest dużo więcej niż na produkcji. Uwierz mi.

Jak premia uznaniowa to po co wyśrubowane normy są? Za zrobienie norm nie ma premii ? Też jest uznaniowa rozumiem . A ja myślałem że ludzie starają się robić normy żeby mieć też z tego tytułu większa premie aby z rodzinami wyjachac na urlop. No ale ta premia to uznaniowa jest przecież. Czyli wychodzi na to teraz żeby być w tej pracy 8 h i zrobić parę okienek. Tyle samo wypłaty dostaniesz jak byś flaki wyprowal nadzwigal gonił za wszystkim . A potem dostajesz wiadomość że jednak premi uznaniowej nikomu się należy.

Nikt ważny
@Oficjalnie

Bo kierowcy zastrajkowali w tamtym miesiącu i maja premie norm. Wystarczy ze inne dzialy też sie na to odważą

Gienek

Ale zdajesz sobie sprawę, że to mogly pisać różne osoby ?

Wodzislaw

Jak jesteś taki do biczowania i zakładania to zapraszamy. Czemu tego nie robisz cwaniaczku?

Wrocławianin
@Oficjalnie

Hey Ekoludki a jak Wam się podoba nowy dział handlowy we Wrocławiu w Sky Tower? Chyba nie jest zbyt ekskluzywnie co? W końcu Wasze premie zostały ulokowane, a czy dobrze to się okaże! Ma rozmach nasz prezes jak s(usunięte przez administratora) ????

Ja wiem

Ja wiem ze ur i dh tak działają ale produkcja wylewa siódme poty jak są plany albo maszyny nie są zepsute nawet jak są to się na inne linie lata

No

To są małolaty dh ktore nie wiedzą jak wkrętarke trzymać a co dopiero reszta rzeczy .

Chłop z Mazur
@Wodzislaw

Ty Wodzisław weź się w końcu do roboty leniu, a nie tylko daj daj daj, a samemu to taki nieogar że przez Was firma ma problemy.

Łukasz
@Oficjalnie

Nie do odwołania,tylko do końca roku nie siej zamętu!

@No

Za to ty umisz bublorzu jeden,klienci znikają poprzez tą waszą jakość

Zawiedziony

Te wypłaty to jakiś żart ile to potrwa dlaczego kazali nam robić ponad normę chcą nas wykończyć. Naprawdę myślicie ze będziemy robić za (usunięte przez administratora) to się grubo mylicie. Z poważaniem

Wypłata

To że premii nie ma to jeszcze przedłużają wypłaty do 10 śmiech na sali. Odechciewa się robić.

Że co?
@Wypłata

W umowie masz zapisane, że wynagrodzenie będzie wypłacane do 10 każdego miesiąca, więc nie spinaj (usunięte przez administratora) tylko (usunięte przez administratora)

Wódz

Co z sobotami ? na hali Wodzisław brygadzista mówił że soboty tylko za dzień wolny . Czy ktoś coś wie w tym temacie ? Czy to tylko plotki ?

@Wódz

Za dzień wolny, którego NIE MOZESZ wybrać kiedy potrzebujesz tylko musisz trzymać na styczeń i luty żeby firma mogła cie wy.j,e.bac zamiast placic postojowe

Nickfury

Nie polecam , to nie te eko okna co kiedyś , brak premii , każdy każdego obgaduje co zalatuje pod lekki (usunięte przez administratora)

szczery pracownik

Co sie tyczy opowieści od handlowki, że produkcji wina ze nie ma zleceń. To teraz troche prawdy. Dział handlowy odsyła klientow z kwitkiem, niektorzy klienci czekaja na wyceny a i tak ich nie dostaja. Po drugie nie którzy handlowcy nie oferuja połowy towarów, jakie firma oferuje bo sie boja że coś źle policzą lub źle sprzedadzą. Takich firma ma ekspertów w dziale sprzedaży. Wiec pora sie chycic roboty, a nie zwalac wine na pracownikow produkcji.

Kawa na ławę (3×)
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Panie prezesie czy to jakiś zart? Proszę być z ludźmi szczerym, Powiedzieć co jest grane i jakie są pańskie cele na przyszłość względem kroków wykonywanym wobec, (a może i przeciw..można odczuc) pracowników. Zeszłe spotkania zakończyły się tym, iż prosił prezes o normę, którą ludzie wyrobili! - efektem tego miało być odblokowanie drugiej części (50%) premii. SŁOWO NIE ZOSTAŁO DOTRZYMANE !!! Zacznijmy od tego, że premia 50%, która otrzymali pracownicy wynosiła tak naprawdę max 20% ! i tu się prezes minął z prawdą. Wiec, gdzie jest nasze kolejne 80% premii za luty? Dziś kolejne wieści z firmy: OTRZYMACIE ZNÓW gote wyplaty. serio? Co tu się odstawia i dlaczego nikt nie mówi prawdy?! Dlaczego premie są zawieszone do odwołania bądź do lipca-sierpnia? Dlaczego akurat do czasu po urlopowego? Przypadek? Nie sądzę!! Czy aneksy nie tak dawno podpisywane, były celowym zamiarem kierowanym w uderzenie w przyszłe premie zaraz po naborach ludzi na nowo otwarte hale Wodzisław i Kedzierzyn ? Nie jesteśmy (usunięte przez administratora) z marchewką na patyku przed nosem panie prezesie. Tak sie nie robi!! Bardzo nie ładnie się dzieje. Oczekuje się od nas wyników jak za granicami, a wiecie ile za granicą zarabiają ludzie pracujący przy np. aluminium? 5-10 tys euro/mies.!! Prezes ostatnio wspomniał, że mogłaby byc w EKO najniższa krajowa.. prosze bardzo. Sprawdźmy ilu ludzi zostanie w szkodliwych warunkach, zapytleniu, punktami, dojazdami po nawet 2godz. w jedna stronę i całą tą atmosferą jaką mamy. Świetnie! każdemu teraz zależy i ma motywacje jak nigdy! Mamy dużo pytań prosimy o umówione wcześniej spotkania z pracownikami MAMY DUŻO PYTAŃ i liczymy na odpowiedzi w prost, nie na polityczne omijanie. z poważaniem Pracownik na wykończeniu psychicznym.

Hmm.jak żyć ??
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Po dzisiejszym e-mail nie ukrywam jakiegoś zdziwienia co do premi bo to było do przewidzenia. Ale żeby pozabierać dodatki stażowe? Przykre. Człowiek tyle lat poświęca zdrowie nerwy nie raz weekendy które mógłby spędzić z rodziną a w zamian piękne podziękowanie dostaje w dobie kryzysu i inflacji. No tak to się kończy kiedy prezesowi poryli głowę jego doradcy niepotrzebnymi inwestycjami które doprowadzily firmę do takiego stanu . Na bank nie jeden przytulił grubą kasę albo przekręcił prezesa na grube miliony teraz wyszło szydło z wora to trzeba gdzieś straty odzyskać. Najlepiej na ludziach z produkcji którzy tyrają a w zamian dostają figę z makiem. Jeśli to ma być sposób na poprawę to raczej w odwrotna stronę to zadziała bo firma straci wielu starych i doświadczonych pracowników. Zamiast zadbać o tych co są filarem firmy to się właśnie tych maluczkich wyzyskuje. Takie podejście nie zwiększy ani produktywności ani jakości. A wręcz spowoduje jedynek spadek wszystkiego. Zapewne już nie jeden się wybrał po L4. Nic dziwnego bo po co się starać jak prócz kolejnego niedoceniania poniżenia i zmieszania z błotem nie dostanie się nic ..... A dostanie się zwiększenie normy i poganianie jak (usunięte przez administratora) na polach bawełny. Najpierw zachęca się ludzi wszystkim co naj naj potem się szuka jeleni do darmowej sesji reklamowej( żal mi tych ludzi bo za darmo dali swój wizerunek gdzie firmy takiego pokroju jak ta płacą fajne pieniądze a tu nie odpłatnie pisali w e-mail. To teraz ci ludzie zapewne spalają się że wstydu ) potem obiecanki a następnie niepotrzebne inwestycje zapewne i jakiś wał mu ktoś zrobił i czas na odzyskiwanie kasy najpierw zabranie benefitow potem premi teraz premi i stażowego. Wychodzi na to że Tytanic trafił w górę i zaczął tonąć. Teraz góra nachapie się ile wlezie a reszta niech żyje o chlebie i wodzie. Prezesie otwórz oczy bo doradcy pogrąża ci tą firmę. Stracisz ludzie a na halach zostaną tylko maszyny. Nie jesteśmy bydłem by nas tak traktować.

Zawiedzionyyy

Ciekaw jestem dlaczego jeszcze nic na nasz Racibórz/Wodzisław nic nie piszą o firmie eko okna jak (usunięte przez administratora) i traktują pracowników i zabiera im ciężko wypracowane pieniądze. Trzeba podesłać temat niech każdy się dowie co to za firma jest..

Wódz

Tylko podstawa teraz dostałem przelew ????

Szkaradny Kucyk

Pracuje na okleinie już ponad 5 lat, nigdy nie było problemów z brygadzistami jak i z kierownictwem. Jeśli ktoś pracuje tak jak należy to raczej żadnych problemów nie sprawiają, jeśli ktoś połowę miesiąca siedzi na L4 i zjawia się ledwo na parę dni w miesiącu to nie dziwota że nikt im nie chce iść na rękę. ;) Są również osoby które przychodzą do pracy porozmawiać a przy wypłacie narzekają dlaczego tak mało że bez sensu że nie będą pracować bo i tak się nic nie zmieni... chłopie przypominam że pracując w taki sposób nie pogrążasz samego siebie lecz cała zmianę, a gdy przychodzi brygadzista upomnieć taką osobę że ma pracować to wielkie znęcanie się psychiczne, ludzie obudźcie się :) jak nie chcesz pracować to się zwolnij i siedź sobie w domu na zasiłku ;) albo wykładaj towar na półki w sklepie skoro praca w eko oknach jest taka zła i ciężka do zniesienia... a jeżeli ktoś nie rozumie dlaczego niektórzy brygadziści się tak zachowują to najpierw radziłbym spełnić wymagania na brygadzistę i później odpowiadać za cała zmianę średnio 50/60 osób. Miłego dnia życzę :)

Over
@Szkaradny Kucyk

Jaki dzial ma jednego brygadziste na 50/60 osob? Chyba lekka przesada na linkach brygadzisci maja okolo 20 osob,przygotowka ma więcej osób ale jest 2 brygadzistow plus kierownik więc nie przesadzaj kolego. Poza tym proponuję isc do sklepu wykładać towar na półki. Jak nie masz pojęcia o tej pracy to się nie wypowiadaj. A i w Eko dzial joe równy działowi. Na linkach niejednokrotnie pot leci po d*upie bo takie jest tempo. Tak ze za nim cokolwiek się napisze to trzeba truche wiedziec a nie lizać tyłki takimi wpisami.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Witam w tym miesiącu ładnie ujęliście składki obligatoryjne na które składa się: premia, dodatki nocne, dodatek stażowy, dodatek urlopowy naprawdę chcecie, żeby w najbliższym czasie zwolniła się cała załoga trzymająca tego titanica z dala od góry lodowej? Śmiech na sali. Po co te śmieszne monitorki nad liniami z głupimi cyframi jestem ciekaw czy ta premia najwyższa na zakładzie a mianowice 60 tysięcy zostało wypłacone pracownikom. Ruchać to MY nie NAS bez pozdrowień do prezesa

Volvo

Witam czy eko okna organizuje jakieś wyjazdy na wakacje ? Lub może ma podpisane umowy z jakimiś hotelami w Polsce na dofinansowanie wakacji swoim pracownikom ? Albo jakieś wczasy pod gruszą ? Może związki mają jakąś ofertę ? Pytam bo nie wiem , z góry dziękuję :)

kolo
@Volvo

zarabiasz wiec mozesz samemu zaplacic. dostajesz tez dodatek za urlop jak wezmiesz 10 dni z rzedu. a ofert to poszukaj w biurze podróży

Ela
@Volvo

Tak zabrali premie żeby dofinansować nam wakajki

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1488, z czego 231 to opinie pozytywne, 357 to opinie negatywne, a 900 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.