Opinie o Aunde Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aunde Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aunde Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aunde Poland Sp. z o.o. w Łódź

?

podwyżki to zależy kto i o jakiej sumie się myśli

I

Są czasami płatne soboty, ostatnio dali troche podwyżek

Zuza

A może wiecie czy będą jakieś przyjęcia po nowym roku?

była

Zmniejszają stawki akordowe, zmniejszają czasy aby czasem nie wyrobić za dużych procentów.Doprowadzają do tego aby ludzie zarobili nie więcej niż 1500-1600 zł.A za to w dzisiejszych czasach godnie żyć się nie da.Sami sobie odpowiedzcie czy firma jest godna zaufania!

Magazynier

Żenujące i upokarzające za co uważają teraz "człowieka" jak masz jakieś uwagi to komentarz krótki na to Twoje miejsce jest kilku chętnych . W takich czasach przyszło żyć nic tylko za granicę uciekać

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
J-62

Najlepiej przyjść i samemu zobaczyć a nie bzdety pisać, jak ktoś ma za dużo pieniążków to niech je rozda potrzebującym oni będą wiedzieli co z nimi zrobić . W dzisiejszych czasach chyba lepiej mieć pracę nawet za te pieniądze a niż jej nie mieć wcale .Niech ktoś posiedzi bez pracy rok z widmem nad głową wyrzucenia na bruk pod chmurkę i bez środków do życia, to zobaczymy czy też taki będzie odważny krytykować wszystkich i wszystko dookoła.

Obcy

Witam. Po przeczytaniu całej listy życzeń i zażaleń wnioskuję nieciekawą atmosferę w Aunde. Z postów wynika że stawka jest 1100. Mam dwa pytania: Czy na magazynie jest taka sama stawka? Czy ktoś mi może potwierdzić, co do magazynu- praca 8h i 5 min przerwy?

[usunięte przez moderatora] Konkrety źle to dlaczego? mało płacą? [usunięte przez moderatora] wszystko ma jakieś wytłumaczenie... Ja tu nie widzę żadnych układów....

mery lu

jedynym plusem tej roboty jest to że zatrudniają bezpośrednio a nie przez te śmieszne firmy pośredniczące których się namnożylo jak grzybów po deszczu i niestety większość zakładów korzysta z ich usług.Pozdro.

XXX

[usunięte przez moderatora] co nam może dać firma garba i nic wiecej....A jeśli chodzi o pania [usunięte przez moderatora] nie wiem po co jest potrzebna w firmie chyba po to by ciagle ploty robić niech sie w koncu wezmie do pracy bo nic nie robi a za ploty jej nie płaca taka jest prawda [usunięte przez moderatora]

mortadello
@XXX

ja jak czytam twoje wypociny to mi ręce opadają . zamilknij lub idź do kościoła i sie módl za to co robisz ludziom !!! ile lat mozna sie dorabiac na ludzkiej krzywdzie , ile lat trzeba czekac na poprawe !! 10 , 20 a może 30 lat. 60 % kadry kierowniczej w aunde jest niewykwalifikowana i nierozgarnieta, a nastepna połowa pracuje z polecenia i kumoterstwa - nie znasz brygadzistów i kierowników i ich zon , córek , synów zieciów ........ co trzeba ci po nazwiskach napisac........... co następny essman jesteś ..........

hej
@mortadello

popieram w 100% przydał by się jeszcze szacunek dla tych co ciężko na ..... pracują

xxx
@mortadello

"60 % kadry kierowniczej w aunde jest niewykwalifikowana i nierozgarnieta, a nastepna połowa pracuje z polecenia i kumoterstwa - nie znasz brygadzistów i kierowników i ich zon , córek , synów zieciów ........" Może ktoś mnie adoptuje, też chcę podwyżkę :)

homeless

Przeczytałem ten wątek i ręce mi opadły.. Słuchajcie wiem że jest ciężko z pracą i wiem że nie każdemu ta praca się podoba, ale pomyślcie że firma daje możliwość niewykwalifikowanej kadrze złapać doświadczenie a w przyszłości zostać kimś więcej np. Brygadzistą czy pracownikiem jakości. To jakieś plusy , które pozwolą zmienić prace na lepszą albo polubić obecną. Też bym chciał więcej zarabiać, też mi pewni ludzie nie odpowiadają ale niech każdy robi swoje. To jest praca nie targowisko, i nie przerzucajcie się argumentami że ktoś jest zły ktoś nie na właściwym miejscu.. bo jeśli by tak było to zostało by to zmienione.. [usunięte przez moderatora] prowadzą produkcje i puki trzymają zadowalający poziom nikt ich nie zmieni, w interesie nie ma sentymentów jest zysk i są nowe przedsięwzięcia, i są one realizowane w naszej firmie..A to znaczy że są na właściwym miejscu.. były by straty i problemy to by szybko zniknęli.. Takie są realia.. Bierzcie to co daje firma i uczcie się być może znajdziecie inną lepszą prace a być może zobaczycie że ta praca będzie dla was lepsza..

Sriki

Masz racje pani [usunięte przez moderatora].Na wszystkich gada a ona jest taka (usunięte przez administratora) ista?? niech spojrzy na siebie wyglada jakprzemilcze to chodzi po zakładzie i tylko obgaduje Nie nadaje sie do niczego.Pozdrawiam pania [usunięte przez moderatora]

Zajebista

Pan Kierownik Claudio jak nie liżesz mu [usunięte przez moderatora] to ma cie gdzieś taka jest prawda przyjechał w Itali i sie rzadzi w Polsce [usunięte przez moderatora]

a j

dokładnie bardzo nierzetelna firma ( a te obicia siedzeń terz są niedokładnie robione na staryh drewnianyh formah )

:)(:

nigdy nigdy więcej ocena fatalna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wikidajło

Witam. Byłaś na tej rozmowie w sprawie pracy asystentka w biurze. Jakie wrażenie zarobki opisz Pozdrawiam

kolo

mam pytanie ile tam zarobi się na magazynie jako magazynier ,są jakieś godziny.Pozdrawiam

Czy jest źle w aunde? ????? Jeśli ktoś zna SŁOWO PRACA ale tak szczerze lub praca akordowa to nie jest źle natomiast jeśli chodzi o zarobki to niestety są marne trzymany poziom minimum najniższej krajowej zero socjalu.A natomiast DYREKCJA nie najgorzej tylko szkopół tkwi w tzw.średniej klasie są to osoby o małej wiedzy nie zawsze na odpowiednich stanowiskach a najgorsze to to że popierani kumoterstwem i tacy ludzie stają na rzęsach aby punktować u dyrekcji a najlepiej robi się to na cudzej krzywdzie I dlatego czytamy takie wpisy

Czy teraz przyjmuja?

Czy na dzien dzisiejszy są przyjecia tam?

N

CIekawe czy ty byś utrzymał / -a . żałosne to jest jest popisane.

XXX

Hej niech mi ktoś szczerze odpowie. Czy naprawde na senatorskiej jest tak żle?bo cały czas się zastanawiam czy złożyć swoje cv.

Zostaw merytoryczną opinię o Aunde Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Aunde Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aunde Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aunde Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aunde Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aunde Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aunde Poland Sp. z o.o.