Opinie o Aunde Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aunde Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aunde Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aunde Poland Sp. z o.o. w Łódź

Widzę że pani łodzia znów ma chyba za dużo czasu na pierdoly.Wczesniej piła kawkę teraz nie ma u kogo to stoji na pakowaniu oparta i tylko obgaduje kolezanki ktorych nie lubi no i oczywiście rozmowy telefoniczne prywatne i siedzenie w necie przeglądanie butów ciuchów i i nych rzeczy.No i chodzenie na przeglądarkę i tam następne ploteczki.Moze się ktoś niech zainteresuje że pani wychodzi nie o 16 tylko o 15-40.Jak dyrektor.Robi co chce a ma pretensje do innych może niech sama w końcu (usunięte przez administratora) ruszy j się ogarnie bo to jest praca a nie kawiarnia!!

Lusi

To nie od dziś ta pani Brygadzistka się tak zachowuje z tego co się orientuje to pracuje już tu pare lat i skargi były od dawna jeszcze za czasów Claudia zawsze(usunięte przez administratora) operatorów i kablowała na wszystkich bardzo dobrze została opisana i nic nie zostało wymyślone jak na kogos się uprze to koniec ludzi ma za Nic tylko Ci ludzie pracują na jaj pensje ale cóż temat rzeka

Czy można liczyć w Aunde Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Osoba

Z dojazdami?Tutaj sama przyjeżdżasz

MK

a co u pan na stanowiskach kierowniczych brygadzistki i koordynatorki jak sie z nimi pracuje

Beti
@MK

To zależy na jakim dziale

@

Dzień dobry państwu, piszę z zapytaniem czy warto pracować w tej firmie, a może przydałaby się jakaś kontrola, skoro dzieje się tak źle, a zarobki są do 10 000. Jak to jest możliwe? Proszę o informację. Ewa.

Jędruś
@@

Kto Pani takich głupot nagadał, każdy kto może to ucieka z tego (usunięte przez administratora) atmosfera totalny (usunięte przez administratora) tylko przed emeryturą tam chcą dociągnąć

@Jędruś

A te zarobki? co z nimi? nie omieszkam przyznać, z eta kwota przypadła mi do gustu. Jakim nakładem pracy można tyle właśnie wyrobić?

Pola

Nie tylko p(usunięte przez administratora)jest (usunięte przez administratora) bo cała reszta nie jest lepsza M.Z z kontroli uważa się za bóg wie kogo a (usunięte przez administratora) obgadywanie innych to norma i (usunięte przez administratora) bo pół zmiany przesiedzi z tel w kiblu tego nikt nie widzi a jak się uprze na kogos to ma przechlapane nie jedni już operatorzy płakali i odchodzili z pracy przez nią to trwa już dość długo bo jeszcze na Wroblewskiego pokazywała swoje prawdziwe oblicze

Asia Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy chałupniczo?

Po pierwsze skąd wiadomo ze to jedna jedyna? I ze z tej kontroli właśnie? dodatkowo co z jakimiś integracjami? jeśli dziewczyny się nie dogadują to nikt o nich nie myślał?

Magazynier

Żenujące i upokarzające za co uważają teraz "człowieka" jak masz jakieś uwagi to komentarz krótki na to Twoje miejsce jest kilku chętnych . W takich czasach przyszło żyć nic tylko za granicę uciekać

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Na te soboty na Senatorską to większość przychodzi? Z opisu oferty wynika, że są dostępne i zastanawiam się przy tym jak konkretnie dodatkowo płatne? I tak robi się cos pod akord?

Czy można liczyć w Aunde Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Nie

Paulina

Ok, nie ma pakietu medycznego, a pakiet sportowy? Jakiś karnet na siłownie lub dofinansowanie do takich rzeczy? Może ogólnie, jakie są benefity pozapłacowe dla pracowników?

@Paulina

A to tak, kartę multisport można sobie opłacać w dość niskiej cenie.

Renata

Czyli firma ile ostatecznie sama z siebie się dorzuca? i to jedyny benefit tutaj? już niczego nie zapewniają? a co z dojazdami do pracy?

W
@Paulina

Jest Multisport.

Osoba

Z dojazdami?Tutaj sama przyjeżdżasz

Agnieszka

Na jakich stanowiskach się tu kobiety jeszcze zatrudniają prócz takiej szwaczki? Czy wiecie? głównie o nich widzę tu wzmianki w internecie także tego typu oferta mi się wyświetliła, zastanawiam się na jaka formę zatrudnienia byłaby jeszcze szansa?

Pracuś
@Agnieszka

Na Senatorskiej szwalnia, na Wersalskiej dział ESD, tkalnia, krojownia, kontrola jakosci

Czy w Aunde Poland Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Nie ma socjala , więc nie ma paczek

@pracownik

A ludzie wzajemnie sobie czegoś nie wyprawiają? Wigilii pracowniczej lub sami nie dają drobiazgów? Jakby nie patrzeć w ofercie dla szwaczki sprzed jakiegoś czasu pisali o zarobkach od 4 do 8 tys

MK

Beti
@MK

To zależy na jakim dziale

Czyli po jednej z opinii widać ze te 10 tys brutto jest na spokojnie osiągalne? Właśnie oferta dla szwaczki mi się wyświetliła i przyszłam to zweryfikować. Ktoś tu teraz napisał, że socjala nie ma a ja jakoś w opisie czytałam o karcie sportowej, ubezpieczeniach grupowych czy jakichś tam planach pracowniczych. Czy prócz nich cos jeszcze będzie planowo wprowadzane od kolejnego roku? cokolwiek się tu zmieni w warunkach?

Hej, możecie omówić te nagrody za efektywność? Gdzieś już wzmianka o nich była lecz bez szczegółów a oferta dla szwaczki ponownie została wystawiona i tym razem w tytule podkreślają właśnie te nagrodę. Teraz widzę także zapytanie o świąteczne bony. Czy święta w ogóle są jakoś obchodzone? W formie wigilii?

Zauważyliście te podwyżki dla szwaczki? Tak jak ktoś pisał jeszcze na początku miesiąca była parę miesięcy temu oferta na kwotę do 8,000 zł. teraz natomiast wraz z dniem wczorajszym wrzucone zostało ogłoszenie, w którym piszą o kwocie na poziomie 10,000 zł. aplikował ktoś? i za co więcej można dostać?

KtoPracujeTenWie

Jak ktoś pracuje w odpowiednim zespole (nie wyróżnionym-a uzdolnionym), wykonuje trudne operacje na wyjątkowo potrzebnych elementach w czasie wzmożonego zapotrzebowania (nadgodziny + soboty + niedziele) ten może z premiami wynagrodzenie na takim poziomie uzyskać. Inną kwestią jest sam wpływ na konto, gdzie okazuje się, że z tych mitycznych 10k zostaje "jedynie" około 7k, bo resztę zeżrą podatki i wtedy jest ból i rozczarowanie.

@Anonim

No w końcu to ktoś widzi nie tylko ja wcześniej miała miejscówkę w biurze esd teraz u koślawej koleżanki z przeglądarki plotki telefon na porządku dziennym a 8 godzin zleci teraz w (usunięte przez administratora) innemu kiero w chodzi(usunięte przez administratora)

Lucyna
@Lusi

Ludzie wejście i zróbcie porządek z tą całą pani brygadzistą z kj i brygadzistą (usunięte przez administratora) fajka za fajka krzyczenie na ludzi wielkie panie kierowniczki..

N.N
@Lucyna

Jeśli ktoś będzie pracował w tej firmie to odrazu powinien trzymać się z dala od zmiany na której jest "brygadzistka" Monika S.To osoba (usunięte przez administratora) i niestabilna emocjonalnie.Bez przerwy obgaduje pracowników a dopiero przekazuje zmianę....ludzie zastraszeni bojacy zapytać się o co kolwiek.Pani S.wiecznie niezadowolona i (usunięte przez administratora).Kazdy pracownik to według niej (usunięte przez administratora),zero szacunku do kogo kolwiek.Szefostwo powinno zdjąć ja z tego stanowiska i wlepic nagane.To skandal że ktoś taki pracuję z ludźmi i nimi " zarzadza".

Edyta

Wcześniejsze wychodzenie? Tu jest tak dla jasności godzinówka czy bardziej akord? Wiem, że parę miesięcy temu była oferta dla szwaczki na Senatorską. Zaciekawiła mnie ta rozbieżność w widełkach bo podali ją na poziomie od 4 do 8 tysięcy. mógłby ktoś jasno określić warunki i to jakim sposobem można zarobić te 8?

Frania

Było napisane jeszcze na początku roku, że nagrody są zależne od wypracowanej normy, to o jakiej tak naprawdę jest teraz mowa? Jak się one zmieniają z roku na rok i czy sam zespół ma jakikolwiek wpływ na ich ustalanie?

Usia

W jakich godzinach pracuje się na szwalni ? Czy od rana , dwie ,czy 3 zmiany?

Usia

Jak z praca szwaczka? Jakie godziny , czy umowa na pełen etat ? Czy szycie operacjami .Poproszę o więcej informacji. Z góry dziekuje

W
@Usia

Ogólnie ok. Praca operacjami. Pełen etat. 8 godzin dziennie czasem soboty dodatkowo płatne.

Nicki
@W

A jakie godziny pracy? System zmianowy czy ja jednak zmianę?

Renata

hej widzę, że tu jedna Pani o warunki dla szwaczek podpytywała a ja to bym chciała jeszcze dodatkowo się dowiedzieć czy jak ma się egzamin zrobiony to więcej tu płacą czy raczej na umiejętności patrzą? weryfikują je na wstępie jakoś konkretniej?

R
@Renata

Jesteś dobry to zarobisz więcej. Jakieś testy na początku robią.

@R

testy? a jak wyglądają? to byłby po prostu jakiś dzień próbnym dają materiał i ma czas do szycia? co ze szkoleniami tak z ciekawości, skupiają się na tym czy raczej robota ma być zrobiona i tyle?

R
@Renata

Sprawdzają czy człowiek ma pojęcie o szyciu. I tak później pokazują wszystkie operacje. Sadzają osoby zgodnie z umiejętnościami. Nagrody są zależne od wypracowanej normy.

Tchórz

Nie wiedziałem że picie kawy ok 40 minyt kilka razy dziennie u Pana Marcina i ploteczki że swoimi psiapsiołkami i nie robienie nic należy do twoich obowiązków ????????

Tchórz 1
@Tchórz

Zgadzam się w 100% z opinia lodzia przez małe l bo na duże trzeba sobie zapracować

Pracownik wersalska

Mam pyatanie czy ktos z góry czyta te opinie bo na dziale ESD i KJ dzieja sie takie rzeczy ze w normalnej firmie to sie w głowie nie mieści psełdo koordynator M. (usunięte przez administratora)ma ludzi za wielkie (usunięte przez administratora) uważa sie za wielkiego szefa esd a słoma z butów wystaje brak szacunku do operatorów wiecznie naburmuszony i niemiły strach wejsc o co kolwiek zapytac tylko milutki dla swoich (usunięte przez administratora) pani z KJ tak zwana lodzia nastepna która nic nie robi cały dzien kawka za kawka u koordynatora w biurze telefon i rozmowa z psiapsiułkami to jej jedyny obowiązek czy naprawde nikt tego nie widzi operatorów sie gani za wszystko a takie rzeczy sie dzieja na co dzien mam nadzieje ze dojdzie to gdzies wyzej i przyjrza sie dokładnie

Zostaw merytoryczną opinię o Aunde Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Aunde Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aunde Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aunde Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aunde Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aunde Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aunde Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Senatorska 70
    93-192 Łódź