Opinie o Formacja w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Formacja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Formacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formacja w Zabrze

Lublin tez nie narzeka jest ok w innych firmach ochrony nie ma lepiej, a pracuje w 5 firmie ...

Nowa

Witam chcialbym sie dowiedziec jak jest w Rzeszowie w formacji czy jest sens zaczynac wogole zaczynac prace w tej firmie

@Nowa

Tak zaczynaj smiało , praca jest ok

Rzeszów

A JA POLECAM FIRME FORMACJA uwazam że sie poprawiło i to mocno odkąd zostało powołane nowe kierownictwo tzn Dyrektor i koordynator jest merytoryczna rozmowa , pan Dyrektor jest naprawde wrazliwy i madry człowiek. Oby go nie zepsuli bo po rozmowach widać że chce coś zrobic , trzymam kciuki aby mu się udało. To nie stare kierownictwo do pięt mu nie dorównują , pozdrawiam

Witam obecny pracownik ja uważam ze pracuje 3 lata i nikt mi nie przeszkadza wypłaty mam na czas , a dla Ciebie kolego mam jedna rade zawsze mozesz zmienic na inna ochrone. a nie wylewac wypociny , bo jak czytam to tylko to potrafisz ..pozdrawiam

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
mms

mało kto doświadczył wypłaty "przed czasem" zresztą to nie jedyny minus firmy

yeti

PRACOWNIK FORMACJI WYPLATA ZAWSZE NA CZAS A CZASE I PRZED CZSEM !!!!!

stawka 3,0

stan

Na początku czyli XII 2014i I,II 2015r trochę obawy.W tej chwili oprócz małych opóżnień z wyplatami typu do 3 dni jest ok.Mamy mundurowanie stosowne do wykonywanej pracy.Białe koszule na dzionki,czarne na nocki.Spodnie,polary,kurtki+środki przymusu bezpośredniego.Ochrona Oddział ZUS Białystok+Inspektoraty.

sp4nkt

Pracowalem w tej firmie pare lat temu odchroniali przychodni ZOZ w HAJNOWCE.I mam 2 letnie doswiadczenia z ta firma nie do pozazdroszczenia.Stanowczo nie polecam. Ciezko im sie placi pracownikom wymagania maja duze.Pracowalem za 3zl.50gr na godzine.

Warunki pracy w tej firmie są dosyć znośne, praca też nie skomplikowana, jeżeli chodzi o traktowanie pracowników to jednak pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie terminowość wypłat. Normą są opóźnienia a wyjątkiem wypłata w terminie.

Wiesiek

Tak masz racje, ale sa , a tak całkiem serio nikt mnie nie zmusza do pracy w tej Firmie , a pracuje juz 4 lata i nie narzekam , zawsze mozna iść do innej Firmy prawda pozdrawiam wszystkich uczciwych pracowników a są różni ...

Mirek

Widze ze tu kretyństwa nie brakuje , ja i tak w tej chwili sie przyjmuje do pracy ..pozdrawiam wszystkich pracujacych....

zadowlony

SUPER ATMOSFERA MLODZI LUDZIE FIRMA IDZIE DO PRZODU WIDAC ICH NA RYNKU

krzysiek

jestem ciekawy jak wygląda praca w ochronie w tej firmie jeśli ktoś ma takie informacje i może się nimi podzielić to bardzo proszę.

były pracownik wrocław

terminy wypłat w formcji dotrzymywane nie sa, wiem bo pracowalem tam,na obiektach brak wszystkiego, brak mundurow, sprzetu. Ogolnie firma beznadziejna, najgorsza w jakiej pracowalem, ludzi traktuje sie jak smieci, naprawde nikomu nie polecam pracy tam

dziad

KPOF-SYLWEK-TOM-FC97-DOJARKA-ROLNIK-KRZYŻANOSEK-ROLNIK-LUBLIN-ELBLĄG-KRZYSIEK,ile zarobiłeś kasy dzisiaj na wpisach, bo tu piszą że od 2zł do 4 zł i można nawet robić kopiuj - wklej nawet sprzed 5lat wpisy i ludzie tego nawet nie zauważą. Stary dobrze kombinujesz

Krzysiek

Bzdury piszesz za co zostałas zwolniona , tego juz nie napiszesz ..

rolnik

macie rację beznadziejna jest ta firma!!!!

eramont

rzeczywiście to jedna z najgorszych firm ochrony na śląsku

poprawka
@eramont

rzeczywiscie to jedna z najlepszych firm ochrony i zdecydowanie NAJWIEKSZA na slasku

poprawka2
@poprawka

prawda prawda i bedzie jeszcze wieksza FORMACJA

Krzysztof

JA PRACUJE W SZPITALU W OCHRONIE FORMACJA I MUSZE OŚWIADCZYĆ WSZYSTKIM ŻE JESTESMY SZANOWANI JAKO PRACOWNICY WYPŁATE OTRZYMUJEMY W CZASIE I DLACZEGO PISZESZ ZA WSZYSTKICH NIE PRAWDZIWE INFORMACJE POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW UCZCIWIE PRACUJĄCYCH

maniek

Bzdura

Zostaw merytoryczną opinię o Formacja - Zabrze

• Jak się pracuje w Formacja?

Zobacz opinie na temat firmy Formacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formacja?

Kandydaci do pracy w Formacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formacja