Prestomax S.A.

Zielona Góra

Opinie o Prestomax S.A.

anonim 2009-04-03 22:34:40
Solidna firma wyplaty placone na czas tylko małe zarobki
aligator 2012-04-17 15:12:42
co wy ludzie piszecie jaka solidna firma morze kiedyś była solidna ale nie teraz ja pracowałem w tej firmie prawie cztery lata .. Zero szacunku dla pracowników ze strony szefostwa oraz kierownika. praca po 12 godz za marne pare euro oni potrafią napychać tylko swoje kieszenie. w tej firmie jest sie nikim tylko wołem roboczym.
zorro 2013-12-25 21:05:29
pracowałem tam jakiś czas w berlinie i nie narzekam ,praca średnio-ciężka kierownik ok,zakwaterowanie ok ,zjazd raz w miesiącu na koszt firmy
Nikodem 2014-05-26 17:39:10
Może napisze ktoś, czy warto aplikowac na tego spawacza do prestomax, bo tez interesuje mnie jak wygląda zakwaterowanie i ile jest płatne.
radko 2015-01-14 14:06:52
no dokłądnie i jeszcze oprócz ogólnie zakwaterowania to warto równiez napisac jakie warunki tam sa ogólnie i po ile osób trzeba mieszkć , ile się płaci itd, bo to jednak moim zdaniem sa najwazniejsze rzeczy zaraz po wynagrodzeniu oczywiście, bo mozna przynajmniej policzyć czy sie kalkuluje to.
nawrocki 2015-06-30 16:54:05
widze ze konkurencja nie spi :) , pracowalem na dwoch konkraktach w Prestomaxie po stronie niemieckiej i jestem ogolnie zadowolony ,stala umowa, pensja zawsze na czas i zakwaterowanie oplacane przez firme , banialuki o pijanstwie mozna wlozyc miedzy bajki, niemcy nie toleruja takich zachowan w pracy . polecam
@ 2015-10-04 13:03:14
ta firma nie prowadzi stałego naboru spawaczy, dajcie kontakt i opiniujcie prestomax ,??
pracownik 2015-11-09 14:17:46
warunki pracy i płace dobre, polecam
Jeleń 2016-09-05 19:30:00
Pracowałem w niej 6 lat jako spawacz praca po 12 godzin jak chcesz prędzej zejść to kierownik z dupy szczela soboty przymusowe co cztery tyg jest zjazd do pl w czwartek i niedziela powrót zakwaterowanie po dwie osoby w pokoju, stawka 6 euro może teraz więcej.Praca Tig nierdzewka. Pozdrawiam Andrzeja kierownika dzięki jemu nie wróciłem. A jeszcze jedno tu się nie choruje...
em 2016-09-11 18:32:03
faktycznie jesteś lub byłeś jeleniem skoro tak długo z andrzejem wytrzymałeś. a może miał na ciebie haka skoro tak długo byłeś w jego prywatnym folwarku???
Niki 2016-10-22 07:07:43
Najgorsza firma ever, odradzam pozdrawiam
em 2016-11-02 22:57:08
dla niki i pracownik, wpierw co to znaczy firma ? ...na miano najgorszej wpierw to musiała by być firmą a nie pośrednikiem pracy. a do pracownika - skoro jesteś pracownikiem to czym się zajmujesz? i raczej niczym bo dobrej pracy się nie poleca, zawsze ktoś może być lepszy , chyba że jesteś naganiaczem .
Mario 2016-11-17 14:22:52
Człowiek w tej firmiej jest traktowany jako roboczo godzina, a kierownik pan Andrzej R. tylko o własn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dba. Nigdy nie wstawi się za swoimi pracownikami, patrzy aby jemu było dobrze , niemiecki majster jeździ po polakach jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a na robocie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się zna. Nie polecam tej firmy , zarobki slabe nieadekwatne do wykonywanej pracy.
em 2016-11-21 21:45:54
nie wiem kim jesteś, ale trafnie to określiłeś. fachowiec za roboczogodzinę jest. Andrzej i owszem ale o panach to pewnie nawet nie słyszał a do tego sługusa to wręcz nie pasuje. i to nie Niemiec po Polakach jedzie a właśnie andrzej. Wiele razy kusiło mnie zadzwonić do jego żony z zapytaniem jak jej się żyje w luksusie słanej krzywdą ludzką . Mówią ,że zła karma wraca - może i czas na andrzeja.
Nie polecam to zbyt skromnie, wręcz przestrzegam przed tymi ludźmi .
Zostaw swoją opinię o Prestomax S.A. - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prestomax S.A.