Opinie o DARRO w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DARRO. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DARRO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DARRO w Toruń

Iza

@Czarek, jaka jest Twoja opinia o DARRO jako pracodawcy? Jeżeli jesteś aktywny na tym forum będąc jednocześnie pracownikiem tej firmy, to proszę Cię o podzielenie się własnymi doświadczeniami wynikającymi ze współpracy z nią. Wszystkie informacje, które tutaj zdecydujesz się zamieścić będą wzięte pod uwagę przez osoby, które rozważają zatrudnienie w DARRO.

Wiesiek

Nie polecam tej firmy

Iza

@Wiesław, niestety Twój post nic nam nie mówi, napisz dlaczego tak uważasz, napisz co Twoim zdaniem jest na plus w firmie. Opinie są różne, może ktoś je potwierdzić?

Wieslaw

Nie polecam SAMA OBŁUDA

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DARRO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nc.V

Obsługa klienta w Bydgoszczy to jakiś dramat! Kierownik niekompetentny, nieodbierający telefonów w przypadkach reklamacji, niedotrzymujący nagminnie terminów, niesłowny! Samo wykonanie bramy ok, ale omówienie czegokolwiek bądź wizyta serwisantów po wykonanej robocie i oczywiście zapłacie, to horror. Firma nastawiona na zysk, bez pokrycia w świadczonych usługach, a kierownik w okręgu bydgoskim to porażka!

Nc.V

obsługa klienta w Bydgoszczy to jakiś dramat! Kierownik niekompetentny, nieodbierający telefonów w przypadkach reklamacji, niedotrzymujący nagminnie terminów, niesłowny! Samo wykonanie bramy ok, ale omówienie czegokolwiek bądź wizyta serwisantów po wykonanej robocie i oczywiście zapłacie, to horror. Firma nastawiona na zysk, bez pokrycia w świadczonych usługach, a kierownik w okręgu bydgoskim to porażka!

ohohoh

Ja też uważam, że taka osoba jest w stanie rozwijać się w takiej firmie, nawet jeśli jest specem w tym co robi @tur.

klient

polecam

maras podeman

Polecam tę firmę ponieważ skorzystałem z ich usług na bramy i napęd i jestem bardzo zadowolony z każdego punktu realizacji. Polecam każdemu kto chce być pewny terminu i jakości.

bajka

wszystko zrobili jak chcialem, szybko i sprawnie

Klient z Torunia

Super wszystko - polecam!

Aśka

Polecam wszystkim zainteresowanym, pracuję w firmie już ponad 15 lat i naprawdę bardzo mi się podoba, jak ktoś ma pytania to może do mnie pisać na priv: mam-asi@wp.pl pozdrawiam

klient

Jestem bardzo zadowolony - ta firma świetnie się sprawuje jako serwis, sprzedaż i montaż! Nie wiem, czy konkurencja nie pisze negatywów, żeby zniechęcić.

Maciej

Ja akurat wracam tutaj ponieważ wcześniej sprawdzałem opinie i chętnie podzielę się swoją - zamówiłem okna Dobroplastu i nawet były szybciej a my nie mieliśmy jeszcze przygotowanej budowy wszystko się odbyło bez problemu montazyści super dla tego postanowiłem wrócić i napisać opinię po fakcie montażu.

Dominik

Moja opinia o współpracy i realizacji zamówienia również jest bardzo dobra i szczerze polecam tę firmę.

Mariusz

Ja polecam tę firmę również, zamówiłem co chciałem i otrzymałem w terminie, monterzy byli zadowoleni i ja też wszystko chodzi, jak trzeba:) rewelka

Witam, Panowie nie wiem czy mieliście pecha, czy jak, ale ja trafiłem na bardzo dobry kontakt i po okresie próbnym dostałem normalną umowę. Szef jest wyrozumiały, ale wymaga rzetelnej pracy - jak się komuś nie chce robić to nie ma się co dziwić... pozdrawiam!

maciej

Miałem zacząć pracę w w/w firmie,pierwsze 30 sekund rozmowy z niejakim Sosnowskim Mariuszem-odradzam,wystarczy za wizytówkę tej firmy.Omijajcie z daleka,częstotliwość ogłoszeń o prace anonsowanych przez tą firmę ,świadczy o tym że nie jest to przyjazna firma dla pracowników.

oszukany przez darka
@maciej

Wiem co czujesz. Niestety takie postepowanie zaczyna sie od samej gory. Nie polecam tej firmy jako zrodla zarobku.

niechciany

Obiecuja umowe o prace a potem odwracaja kota ogonem i daja w najlepszym wypadku umowe zlecenie,a jak sie czlowiek upomni o swoje to go zwolnia bez powodu.Zatrudnia sie człowiek do pracy na myjni a robi wszystko inne,wozi towar do lakierni,auta do serwisu,bramy na montaz itp. itd.

Zostaw merytoryczną opinię o DARRO - Toruń

• Jak się pracuje w DARRO?

Zobacz opinie na temat firmy DARRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DARRO
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Skłodowskiej 101e
    87-100 Toruń