Opinie o DARRO w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DARRO. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DARRO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DARRO w Toruń

Kit Nowy wpis

Na stronie nieaktualne numery telefonu i zakresu uslug . Chamska Pani w biurze nic nie wie. Pomimo, że brama u nich robiona to nie chcą przyjechać poprawić swojego błędu. Epitety w stronę klienta na pytanie czy upadają co jest logiczne jeżeli nie wykonują już podłączeń które sa podstawa ich firmy ( montaz bram) sami robiłi i zlikwidowałi numer telefonu i nie zaaktualizowali go na stronie.ani oferty, zamkneli strone na fb ..epitety w stronę Klienta. Na koniec Pani zapowiedziała, że nie mam pojawiać się w ich firmie bo ona sobie nie życzy ! Chamstwo do potęgi !!!

Byly pracownik Nowy wpis
@Kit

Nie stety to na dniu codziennym jest wszystko pięknie ładnie jak chodzi o klienta i jego pieniądze wyrzucone w błoto a później szybko po montażu znika tel ...I nic ich to nie obchodzi ich fuszerka ...Zgraja ludzi co nawet nie wiedzą co robią aby był sztuka się zgadzała zgraja narkomanów i pijaków w tej firmie nikt normalny nie chce tam pracować ludzie po max miesiącu uciekają nikt nie chce robić na czarnucha bez umowy na wysokościach chlanie i ćpanie to norma w Darro.

Jak długo trwa proces awansu w DARRO?

Wiecie, czy DARRO udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wrona

Miałem przyjemność pracować w tej firmie ci co tam są zatrudnieni to jacyś gbury chamy prostaki z Zającem na czele ... Samo wykonanie balustrad łączenie na nity masakra oparcie się o taką lalustrade grozi wypadkiem i kalectwem wykonanie tej firmy to jakaś kpina ze ludzie się nie boją i biorą ja na wykonywanie balustrad balkonowych.W firmie panuje atmosfera taką że jak człowiek ma iść do niej to lepiej siedzieć w domu albo szukać sobie co innego ....Dwóch ala fachowców mistrzów od du....p...y strony uważających się za bogów włącznie z wiecznie oplutym Mariuszkiem.A oszefie nie wspomnę oszuście i kłamcy który obiecuje ci coś a później robisz kilka miesięcy na czarnucha a jak się stanie wypadek to ty tam nie pracujesz.Brak jakiego kolwiek zaplecza socialnego nie wspomnę o ubraniach roboczych czy o uprzężach na pracy na wysokości brak raczej nic tam nie masz.Samochody w opłakanym stanie lewe przeglądy...Ze takie szroty jeżdżą po tych drogach.Jedziesz na budowę do Bydgoszczy robić balkony na 11 piętrze brak kasków uprzęży wrazie jak byś spadł byś nie zginął brak nawet jakich kolwiek badań lekarskich a o szkoleniu czy BHP.zapomnij !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DARRO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z DARRO? Oddzwaniają zawsze?

Pan darek

Nie polecam !!! Uciekajcie z tej firmy czym prędzej, zadufanie na najwyższym poziomie razem z chamstwem idą w parze w tej firmie. O uczciwości właściciele firmy chyba nie słyszeli.

ZnajomyNieznajomy

Odrazu podam imie i nazwisko tego pajaca, Mariusz Sosnowski, ludzie nie ma sensu tam isc do pracy, rozmowa z tym człowiekiem na poczatku to jakis zart, gburowaty i nieuprzejmy i na dodatek pyskaty i obraza ludzi, ja na pewno tego człowieka scigne i pojde porozmawiać z innymi osobami ze by go zwolnili czy cos, ODRADZAM TA FIRME JAK NAJDALEJ JESLI CHODZI O ZATRUDNIENIE I ROZMOWA Z TYM PAJACEM JEDNA WIELKA MASAKRA.

Andrzej W.
@ZnajomyNieznajomy

A kto go zwolni jak im taki Mariusz pasuje (usunięte przez administratora)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w DARRO?

Kriss

W tej firmie traktuje cię jak śmiecia wszyscy są robolami a myślą że mistrzami może umieją robić to co robią w końcu siedzą w tym kilka lat już ale z dokładnością wykonania pracy u nich to jest jakaś kpina wszystko zrobione na od wal.się ciągle poprawki jak ta firma utrzymuje się na rynku pracy kogo oni zatrudniają mistrzy nad mistrzami chyba ...

Czarek

Zastanawiam się o co chodzi? Firma ma opinię dobrego pracodawcy a tu taki wpis!!!

Darrohahahgahagahagahahahahaha
@Czarek

cienki panie czarku w ciemnej duszy byles bo nie pracowałeś właściciele sami sobie punktują . (usunięte przez administratora) Mario s tzn.... OPLUTY tak ma w dowodzie. Klamca......Kpina jak ta żona z nim wytrzymuje szooookozja. Właściciele hmmmmm dostarczyć towar na podwórko . Faktura podpisana skończymy za miesiąc. Ważny przelew właściciel gbor. . Towar Proxima ????cena za silniki nice . Kto punktuje firmę to poluje z właścicielem albo to on sam. I tak można bardzo długo . 10 każdego miesiąca może spotkać ciebie zaskoczenie owszem ale nie na plus. Ty masz 300 godzin policzą ci za 260. Stawka 16 policzą za 12. Także kłamca (usunięte przez administratora) drań

Usterki
@Darrohahahgahagahagahahahahaha

Szkoda gadać wysłali do mnie Ukraińca na poprawkę daszku tak usuwał wychodząca uszczelkę że porobił dziury a bladynka w biurze taka wyszczekana że na twarzy dostała wypieków od tych wyzwisk i gruzb z tymi Ukraińcami nic dziwnego że ludzie mają negatywne opinie o tej firmie na tym się nie skończy sprawa trafi do sądu za te groźby

@Darrohahahgahagahagahahahahaha

Jak okaże się że za 270 godzin policzy mi po 12 to odrazu do widzenia i tyle będzie mnie widzieć w robocie niech więcej Ukraińców zatrudnia i mu robią po 12-14 godzin dziennie włącznie ze wszystkimi sobotami

@Czarek

Dobrego pracodawcę no przepraszam ludzi traktuje jak woły a mało tego jeszcze na czarnucha muszą pracować beż umowy jednym słowem super firma.Wielkim łukiem takiego pracodawcę omijać!!(usunięte przez administratora) co innego jest na rozmowie a później co innego w trakcie pracy ...

Pirat

Firma ogłasza się że szuka pracowników proponuję 3500 brutto na start plus umowę o pracę a jak w rzeczywistości jest w Darro. Ta stawka i umowa to jakaś ściema czy ....

Klientka

To może ja również sie podzielę swoim doświadczeniem... Pan Mariusz S. Kpina i żart... brak poszanowania, arogancki, plujący... masakra... przedmiotowy... nie dogadasz się... życzę powodzenia.

@Klientka

To fakt Mariusz jak gada to powinien sliniaczek nosić pod sobą bo pluje wszędzie gdzie się da i co gorsza na klientów

Ile jest zmian w DARRO?

Piotras

Jedna od 6 do 17 i godziny obowiązkowe!!!

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie DARRO? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Darreo hahah

Tak zawsze była po same jajajajaj aż się zesrasZ. A potem za śledzia na wigilie . A premia hmmmmm dołożenie roboty

Klient

(usunięte przez administratora) Kompletny brak szacunku, bojowość, skłonność do awantury, okazywanie wyższości i pogardy drogi panie klientów panu nie przystworzy, a straszenie i powoływanie się na układy to już lekka przesada... Nie polecam. Rezygnuje z usług tej firmy i tego szanownego pana.

Łukasz
@Klient

Pod jakim rzekomo względem doświadczyłeś braku szacunku ze strony firmy DARRO? Twój wpis jest nieco niepokojący dla mnie, dlatego chciałbym dokładnie ustalić, co miałeś na myśli. Będziesz tak uprzejmy i go sprecyzujesz tak, abym go zrozumiał? Z góry bardzo Ci dziękuję.

Czy pracownicy w DARRO dogadują się między sobą?

ssss

jakie zarobki w tej firmie

Hej, ile można zarobić w tej firmie ? Są jakieś premie dla pracowników ?

Filipek

Wystarczy dobrze wykonywać swoje obowiązki a zadowolenie gwarantowane bo firma jest dobrym pracodawcą!

klient

Firma pomyłka , arogancka obsługa , proponuję omijać dalekim łukiem.

Iza

@Sama prawda, Twoje określenia dotyczące właściciela DARRO są nie na miejscu i z perspektywy przeznaczenia tego forum nie powinny się na nim znaleźć. Dodatkowo chcę Ci przypomnieć, że wpisy dodawane przez użytkowników muszą przestrzegać regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam Cię do szczegółowego zapoznania się z nim i przedstawienia merytorycznej opinii o tej firmie jako pracodawcy.

Sama prawda

Właściciel to oszust i kombinator, jedzie na układach w UM Toruń.

Zostaw merytoryczną opinię o DARRO - Toruń

• Jak się pracuje w DARRO?

Zobacz opinie na temat firmy DARRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DARRO
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Skłodowskiej 101e
    87-100 Toruń