SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

On

Czy ktoś wie co się dzieje pod firmą że policja stoi i niedawno tez kogos zatrzymali czy mamy kogoś w firmie co ma konflikt z prawem bo od lat nie widziałam policji pod firmą

@On

Przyjechali po mataczy z biura

Ozy
@On

Po związkowców przyjechali!!

Walek
@Ozy

Niech te związki wyniosą z zakładu zanim podpiszą likwidację wyslug,odpraw i socjalu..Wszystko znowu odbywa się w tajemnicy .Na ten zakład brak słów!!!!!!

MPK

Rozmowa kwalifikacyjna całkiem dobra. Ale później to już słabo było. Żadnej odpowiedzi, mimo obietnicy informacji zwrotnej. Cisza. Były próby dodzwonienia się, ale nikt nie odbierał. Bardzo słabe to.

Livia
@MPK

A na jaki wydział chciałeś się przyjąć i jaki miałeś nr bezpośrednio do firmy czy agencje?

WW
@MPK

budują napięcie - normalka - chcą sprawić żebyś poczuł że masz 100 kandydatów na 1 miejsce. A tak naprawdę boją się odebrać bo chcesz im powiedzieć ze masz inną robotę, lepiej płatną...

Witam, czy może ktoś mi powiedzieć jak wygląda rozmowa o pracę w tej firmie? Składałem cv i się do mnie odezwali i zaprosili na rozmowę

3RG500
@Nowy

To zależy na jakie stanowisko startujesz. Jak na produkcję to możesz mieć dwie lewe ręce, bo na chwilę obecną liczy się sztuka.

WW
@Nowy

to chyba zaginęło bo każdy dostaje pracę - warunek : minimum 18 lat, oczy - komplet, ręce komplet, nogi komplet...

Pl

Oni już przyjmują wszystkich sztuka jest sztuka , a produkcjia leci w dół na łeb na szyję .

Inżynier Utrzymania Ruchu

Rozmowa wideo z managerem działu, bez wsparcia kogokolwiek z pionu HR. Dodatkowo, manager miał wyłączoną kamerę, co dawało poczucie dyskomfortu.

Managera interesowała właściwie tylko jedna kwestia - czy mam doświadczenie w pracy w kuźni. Mimo tego, że każde z wymienionych w ofercie wymagań, pokrywało się z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, Managera interesowała kwestia tej kuźni... Po negatywnej odpowiedzi, rozmowa się posypała, pan stracił entuzjazm, w 15 minut opowiedział o strukturze, o zadaniach dla inżyniera i gdyby nie moje pytania, rozmowa w zasadzie by się zakończyła. Jeżeli doświadczenie w pracy na kuźni jest takie istotne, to należałoby o tym wspomnieć w ogłoszeniu. Gdybym na taką rozmowę zaplanował dzień wolny, to chyba popłakałam się z rozpaczy...

Tytuz

Ta firma to jest jedne wielkie nieporozumienie to juz nawet nie chodzi o sama prace tylko ludzi w biurze same pozery

Marcin W

Szkoda neta na tą stronę firma badziewie razem z rządzącymi

MPK

Do momentu rozmowy wszystko fajnie. Później żadnego odzewu. Nic. Klasyczna rekrutacja "po polsku". Żadnej zwrotnej informacji. Słabe to.

Livia
@MPK

A przypomniałeś się? Czy wyraziłem chęć pracy? Czy była klasyczna odpowiedź kandydata "zastanowię się".

JohnnyB

Ciekawe jak się mają związki bo słychać na zakładzie że sporo osób się wypisało. A jeden i drugi przewodniczący coś wystraszony chodzi , jeżeli się w ogóle pojawi. Dziwna sytuacja...

Jojo

Czy ktoś sie orientuje dlaczego firma zrezygnowała z kart multisport na rzecz jakiegoś dziadostwa z medicover?

Stary
@Jojo

Jak to dlaczego- kasa. Wcześniej były dwa pakiety: jeden za 50 i drugi za 55 zł. Połowę dopłacał pracodawca, czyli były warte 100 i 110 zł. Teraz masz jeden pakiet niby za darmo (pracodawca dopłaca 20 zł), a drugi za 50 zł. (pracodawca też dopłaca 20 zł.). Czyli wychodzą na swoje. To, że warunki są (usunięte przez administratora)e w tym medicover to inna sprawa.

Covid 2021

Skf już zakończył współpracę z multisportem ,karty już są nie aktywne.

Wagner

Widzę, że to forum to kompletne (usunięte przez administratora) Banda zakompleksionych, (usunięte przez administratora) Takim jak Wy to nic nie dogodzi, stale narzekania. Jak był bank godzin narzekania, są nadgodziny niepodoba się. Ludzie czego Wy chcecie. Nie podoba się to znajdz lepszą robotę

Xx
@Wagner

Jednak są tu jeszcze normalni ludzie.

Zyga
@Wagner

A Ty czasem związkowa (usunięte przez administratora) nie jesteś???

Pip

A gdzie polonista ? tak się mądrował.

Zdeterminowani

Cześć pracy! Mam zasadnicze pytanie wraz z żoną zamierzamy zatrudnić się w SKF żona wałeczki ja szlifierska. Czy ktoś może Nam coś o tej pracy opowiedzieć? Po za związkami etc. bo to już czytaliśmy. Jacy są liderzy na poszczególnych wydziałach, jaka jest praca, co się robi. Wszystko będzie dla mnie kluczowe. Proszę sobie darować komentarze nie przychodź tu bo mało płacą etc. bo te warunki już znamy. Pozdrawiam.

@Zdeterminowani

A ty czasami nie jesteś Podstawiony? Przez te szuje związkowe

@Pd

Widzę, że każdy kto zadaje pytanie i chce uzyskać informacje na temat pracy musi być albo z kimś spokrewniony albo Bóg wie co. Co prawda do pracy nie przychodzę szukać przyjaciół ale jeśli tam jest taka kultura jak na forum to gratuluję wychowania, to świadczy tylko o człowieku. Pytanie jest anonimowe jak i wasze odpowiedzi, więc czego tu się bać? Odpowiadacie tak jak byście zjedli wszystkie rozumy a każdy nowy to wróg nr 1... Smutne.

@Pd

P.S. do pracy mnie nie zniecheciłeś, więc widzimy się w poniedziałek mam nadzieję, że tyle samo będziesz miał aby powiedzieć to wprost ???? a propos ten co najgłośniej krzyczy ma najwięcej za uszami :)

@Zdeterminowany

Niechc mi się z tobą pisać nie ta liga

PD

Związkowiec czyli (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora)co ma korzyści z innych ciężko pracujących

PD

Polonista się znalazł ha ha

Pd

Na Polskę to mam (usunięte przez administratora) ludzie pracują i chcą mieć uczciwie zapłacone. Więc zamilcz

Kobieta

Jak jesteś takim Polonistą proponuję pracę w szkole a nie na produkcji

@Pd

I jak Ci się pracuje z tą opinią (usunięte przez administratora)? A tak w ogóle to co robisz jeszcze w Polsce skoro Ci tak źle? Czytając Twoje poprzednie opinie to nie dość, że do pięt mi nie dorastasz, z poprawną polszczyzna, tudzież ortografią, to jeszcze jesteś takim t(usunięte przez administratora), byle mówić/ pisać ale nic sensownego.

@Kobieta

Podobno żadna praca nie hańbi, a Polak język polski powinien znać, ot filozofia. Mała podpowiedź -polonista (mała literą).

Tokarz
@PD

Miałem okazje widzieć w ostatnich dniach jak „ pan przewodniczący metalowców” po ciężkich negocjacjach zadowolony z siebie dalej pracuje na rzecz i dla dobra pracowników ( dzień w dzień bawi u Pan w biurowcu na kawce , rozbawiony na pół budynku) Pogonić tych darmozjadow z zakładu!!!

@Zdeterminowany

Miłej pracy życzę .

Agata
@Zdeterminowani

Darujcie sobie ten (usunięte przez administratora)

Baryła

Halo haloo jest tam ktoś?? Związki haaaloooo!!! Jakieś może info haaaaalooooo puk puk stuk puk. Bo jak(usunięte przez administratora)to Wam stołkami po łbie i tyle będzie z mydlenia . Domagam się informacji w formie pisemnej co dalej?? ZROZUMIANO! Bo mnie p(usunięte przez administratora) CO DALEJ NO CO DZIWNE PYTANIE?? Może zrobicie słupki w formie Za POROZUMIENIEM ZE ZWIĄZKAMI ZAWODOWYMI BLA BLA BLA (usunięte przez administratora) znowu wszystkim Bo nie daliśmy rady tacy my biedni jesteśmy pod ścianą .... oj tak ściana to mało napisane albo Wy dla NAS I ZA NAS albo....papapa

@Baryła

I jak piórka opadają? Na co czekacie? Niemiec was przeczeka i za rok też nic nie da. Bo wie że (usunięte przez administratora) zrobicie. A wy dalej wyrabiajcie normy, przecież ważne są wskaźniki i tabelki. Wcale mi was nie żal.

@Robol

Co to za trol chyba Andrzej

Olo
@Pd

Czyżby to ten słynny Andrzej który tyle krzyczał a pierwszy podpisał ?

@Pd

A dlaczego miałem nie podpisać? To jest moja sprawa. Na związki (usunięte przez administratora)

@Robol

Ale jak będzie coś więcej to łapy wyciągniesz judasz

Bodzio
@Pd

Oczywiście ze wyciągnie, pierwszy będzie w kadrach do podpisania aneksu!!

@Baryła

Po co ta cała szopka ze strajkiem i walką związków wystarczy dać sobotę nadgodzin i lista zamknięta w 3 sekundy na walkach tak się cieszą

Procedura antyprzemocowa
@Baryła

Czy w firmie kierownictwo reaguje na (usunięte przez administratora) przemoc słowna?

Kobieta
@Bodzio

.jak z poszanowaniem praw kobiet w firmie?

Zmartwiony
@Kobieta

To przykre jak kobiety są traktowane w firmie skf. Np na tokarskiej jeden z liderów powiedział wprost że za wszelka cenę pozbędzie się kobiet on je traktuje jakby co najmniej podpisać się nie umiały. A one naprawdę dawaj z siebie wszystko nawet potrafią więcej niż nie jeden mężczyzna.. Trochę to przykre..

szok
@Zmartwiony

Czy ten lider nie stosujący procedur poszanowania praw pracowniczych jeszcze pracuje na tokarskiej? Czy związki udają że nie ma problemu czy coś robią pomagając pracownikom?

@Robol

No i miałem rację. Było zatrzymać produkcję, a teraz macie 75 brutto. LOL. Dalej chodźcie na nadgodziny, kłóćcie się między sobą. Wywalcie oba pseudo związki i załóżcie jeden konkretny, jak u nas w ... Haha myśleliście że jeszcze tu pracuje? Już dawno poszedłem w diabły :-D

na spoko

A ta reklama rekrutacji to na poważnie czy to wyłudzanie danych ? bo albo przyjdzie kompletny(usunięte przez administratora)albo skierowanie do PIP

"Zdenerwowany"

Tak cały czas się zastanawiam co się stało miało być inaczej a nagle zdanie panów związkowców rąk się zmieniło i tak nagle podpisali te śmieszne grosze nie idąc dalej. Co spowodowało że tak nagle się wycofali??? Przychodzą mi do głowy tylko dwie opcje : Albo nagle się czegoś wystraszyli (to mało prawdopodobne) Albo sami coś z tego dla siebie ugrali! (czyżby dostali coś w łapę że tak nagle podpisali porozumienie niekorzystne dla nas???) A co najgorsze to to że pokazali tym że są słabi i zarząd myśli że wszyscy pracownicy są słabi! I mam wielkie obawy że szybko odczujemy to na własnej skórze! A za rok jak będzie czas podwyżek zarząd powie poprostu "nic nie damy". Bo po tym co teraz zrobili władcy tych związków, to ja negocjacje za rok nie będą mieli już żadnych argumentów!

Pracownik baryła
@"Zdenerwowany"

Dostali w łapę Niechorze itd.. Widziałeś jakie (usunięte przez administratora)opalone Wszystko w temacie. Koniec z tymi związkami czas żeby ludzie się opamiętali i założyli związki niezależne .

Olgierd
@Pracownik baryła

Oczywiście ze była tygodniowa balanga w Niechorzu na nasz koszt!! Najlepiej niech rozdziela między ludzi tel pieniądze za ośrodek w Biernatkach z których nie umie się wyliczyć

leo
@Olgierd

A Michalowice i pieniazki gdzie ?

@Pracownik baryła

Akurat opalenizna to słaby dowód. Sam mam "mordę" opalona (ale od pracy przy domu). ???? Tak czy siak coś w tym wszystkim strasznie śmierdzi. I osobiście mam nadzieję że tak zalatuje "trupem" tych naszych obecnych pseudo związków zawodowych! Mam nadzieję że ludzie wreszcie masowo wypiszą się z tego, żeby można było wprowadzić inne związki!

Joker

Tam zwykły robol ma ponad 4 tysięcy a płaczą

@Joker

Jako zwykły robol odpowiem ze przepracowałem w tej firmie już grubo ponad 15 lat. W tak zwanej ocenie pracownika oraz mapie kompetencji mam naprawdę sporo punktów. I nie mam tu wcale najniższej stawki (bo są pracownicy nawet z dłuższym stażem którzy mają jeszcze niższe stawki). I po tylu latach moje zarobki miesięczne na rękę osiągają poziom 3700zl (ns ta kwote składa się : podstawa wynagrodzenia + premia 10% + wysługa lat 12,5% =3700zl na rękę). Więc jeśli nie wiesz co piszesz to się nie wypowiadaj!

Zosia Samosia

Ci dwaj tchórze nie maja nawet odwagi spotkać się z ludźmi sam na sam, organizują spotkania na których zasłaniają się Prezesem i jego ludźmi. Rozgonić to towarzystwo związkowe w diabły!!!

@Zosia Samosia

Teraz każdy solidarnie te opaski które związki z dumą rozdawały powinien iść i rzucić im na biurko i się wypisać ale każdy dużo krzyczy ale nikt jeszcze się oficjalnie nie wypisał

Zdendrwowany

Ja wypisałem się że związków już parę lat temu! A teraz zachęcam wszystkich żeby też to zrobili. Wypisanie się członków solidarności i likwidacja oddziału przy skf, oraz likwidacja metalowców to i tak obowiązek, który trzeba spełnić żeby móc wprowadzić związek zawodowy z zarządem poza firma! Można jasno określić to jako pierwszy krok w kierunku nowych zwiazkaw zawodowych.

Baryła1

75 zł brutto??? Kolejny raz plują nam w pysk! Jeśli związki to podpiszą, to są skończone. A tak w ogóle, to jeszcze miesiąc temu niby nie było więcej pieniędzy na podwyżki, a teraz nagle się znalazły? Prezesowi strach w oczy zajrzał, a związki zamiast to wykorzystać i cisnąć dalej, zaczynają się z zarządem układać. Obiecał Wam coś (£€$) czy jak? Na zebraniach padła jasna deklaracja - "poniżej 350 zł nie zejdziemy!". I co?! Skleroza, strach, czy przekupstwo?!

Baryła1

Dlatego potrzebne nam są niezależne (nie tylko z nazwy) związki zawodowe. Z siedzibą poza terenem firmy, nie opłacane przez firmę, tylko ze składek swoich członków. A tym czasem wszystkich należących jeszcze do Solidarności i Metalowców, gorąco namawiam do wypisywania się z ich struktur!!! Jak sami widzicie, daleko z nimi nie zajdziemy. Kurde szkoda, bo chyba jak nigdy łudziłem się, że tym razem staną na wysokości zadania. Szczury nawet zebrania boją się zrobić...

Pracownik baryła
@Baryła1

Ok wchodzę Założymy związek niezależny od układów w SKF przy poparciu pracowników .

"Zdenerwowany"

Moje skromne zdanie ma niewielkie znaczenie. Ale sądzę ze NAJWYŻSZY CZAS (usunięte przez administratora) TE ZWIAZKI! ZARÓWNO ZARZĄD SOLIDARNOŚCI JAK I CAŁY NIEUDOLNY ZWIĄZEK METALOWCÓW! Na tym że istnieją swą związki zawodowe tylko tracimy! JEDEN, KONKRETNY I PRZEDE WSZYSTKIM SPOZA FIRMY!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SKF Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w SKF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 372.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKF Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 341, z czego 115 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 145 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w SKF Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKF Polska S.A.