SKF Polska S.A.

Poznań

Opinie o SKF Polska S.A.

KOWAL 2016-05-19 11:29
Nie wiem o kogo chodzi to jest dobry wpis do Sądu Pracy. A ty Biuru widziałeś chyba jaki idziesz paluszek potrzymac
PD 2016-05-19 13:07
O widzę że zaczynają się groźby na forum chyba to był nie przemyślany wpis,myślę że to było głupie i na miejscu tego pana zapisałbym ten wpis
Damian 2016-06-02 21:57
Witam! Mam pytanie do pracowników SKF przy ul. Nieszawskiej, jaki jest system pracy w tej fabryce - ile zmian ? Z góry dzięki za info.
DB 2016-06-02 22:00
Panie biuro trochę odwagi wiesz gdzie pracuje
mega 2016-06-13 09:59
proponuję o wpisywanie numerów identyfikacyjnych z przepustek będzie prościej i pikantniej , ogólnie będzie wiadomo kto do kogo pije :)
PD12 2016-06-17 08:40
Jeżeli dla Ciebie 2,5 tyśa to dobry zarobek to dużo do szczęścia tobie nie trzeba i na pewno nie masz rodziny na utrzymaniu!!!
Szlifierka 2016-07-07 06:44
Festyn tylko dla związkowców, też mi coś.
pyra 2016-07-09 16:10
a skąd informacja, że festyn tylko dla związkowców?
mega 2016-07-10 19:21
[benefity socjalne] na co ty liczysz ? a, już ta wypowiedź [dość dobrych warunków pracy jak i stosunków] czy ty napewno pracujesz w SKF Poznań ? bardzo was proszę, nie piszcie iż jest cacy - bo nie jest !

zmiana wartowni - po co ? tak nie podniesiemy statusu naszej firmy co odczytuję z telewizorów na wydziałach

kupno aut - po co ? tak nie podniesiemy sprzedaży czegokolwiek bo i tak wysyłamy wszystko poza nasze granice kraju - apeluje do osób które dostały te auta ! o rezygnację , tak jak zrobił to JEDEN JEDYNY p.T.... i tu będę gratulował panu kręgosłupa PRZYZWOITOŚCI i MORALNOŚCI
ps. tu przytyk do działu sprzedaży . zadam pytanie . ile znaleźli nowych biznesów choćby tylko na Polski rynek , już nie wymagam rynku Europejskiego .

O TAKIE RZECZY PYTAJCIE ! TO SĄ TRUDNE PYTANIA ! ALE TEŻ NIEWYGODNE DLA TYCH OSÓB KTÓRE BIORĄ PIENIĄDZE I NIC NIE ROBIĄ :)

elewacja białego domu - to rozumiem " image "
a teraz może coś co jest potrzebne -
remont dachu teoretycznie wszystkie hale - wszyscy wiedzą
mega 2016-07-13 00:48
cyt. " dziwię się, że pracując w firmie 10 lat, nie masz pojęcia o tym jak się dostać na tą "inwenturę". Może zapytaj bezpośrednio właściciela a sprawa się rozjaśni." masz tupet pisać coś takiego ? jesteś ! , Dupkiem czy Gościem który ma jaja podać nr. ewidencyjny do tej wypowiedzi ? jak mniemam jesteś tchórzem gdzie nie stać CIĘ na szczerość wobec FIRMY :) ps. czego brakuje ? kasy ? chyba tak ! musisz być na tych inwenturach ???? no.. tak ! to brak kasy (:
Biuru 2016-07-14 10:29
Ogłoszenie dotyczy Skf solution Factory w Katowicach. Prosze tam kierować zapytanie.
Popo 2016-08-03 14:09
Co ogólnie sądzicie o SKF jako o firmie o korporacji. Jak wygląda struktura sprzedaży w Polsce. Korporacja i ciśnienie czy jest w miarę normalnie?
romek 2016-08-03 14:13
no i co powiecie na oferte pracy od nich jako Specjalista ds. Remontów Wrzecion Obrabiarkowych i Serwisu? bo wydaje mi się, że jednak można zarobić troche kasy no i podobno też nadgodziny są dodatkowo płatne z tego co wiem.
mms 2016-10-26 14:27
To prawda, że Voitta wywalili?
INWALIDA 2016-10-27 14:11
Pracowałem 10 lat fizycznie w kuźni moja praca polegała na tym żeby przerzucić elementy metalowe ze skrzyni do maszyny kalibrującej musiałem w ciągu dnia wrzucić 1600 sztuk aż do momentu gdy dostałem skierowanie na badania okresowe i okazało się że nie mogę pracować , ponieważ od wysiłku odwarstwiła mi się siatkówka w oku i nie wolno mi dźwigać bo mogę nie odwracalnie stracić wzrok . w efekcie dziś jestem bez pracy bo nie mogę otrzymać zdolności u żadnego lekarza a gdy idę na komisję o rentę to twierdzą że jestem zdrowy i mogę pracować nie fizycznie . przez takich pracodawców jak SKF !!! dziś jestem inwalidą i nie mogę pracować na rodzinę Pozdrawiam !!!
john 2016-11-16 22:39
Ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po twojej pisowni można stwierdzić,że masz wykształcenie niepełne podstawowe,więc nie dziw się,że nie biorą cię na inwenturę,bo pewnie jak piszesz tak liczysz,kmiotku granatem od pługa oderwany.
Klocek 2016-11-27 22:54
Pracowałem w PFŁT późniejsze SKF przez prawie 13 lat i zawsze tam były układziki Praca na szlifierki linii nie jest zła ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na zdrowiu tam się traci .Pozdrawiam wszystkich z Costa Brava
Garb 2017-01-11 05:11
Słyszał ktoś coś gdzieś o ukraincach w naszej fabryce?
:(( 2017-01-12 10:06
Ludzie sie zwalniają i zwalniać sie będą. Jak sie nic nie zmieni. Wielki syf i rozgarniasz. Robię tam 5 lat i przyszlosci nie widzę.
Smigacz 2017-01-24 09:58
Jak masz widzieć jak szykuja sie podobno 27 gr podwyżki a przyjmują nowych i daja podobna stawke do pracujacych 10 lat. Jeśli prawda z ta podwyżka to i mnie niebawem tu nie będzie. Ale tez nie obwiniam zakladu bo w 60% wina lezy po stronie rzadzacych w naszym panstwie 30 % zakladach pracy i 10 % w pracownikach
Przyszły Pracownik 2017-01-24 12:32
Czy Tokarz, szef DJ to normalny człowiek?
jjj 2017-02-10 18:02
Jeden z gorszych ludzi
Cccccc 2017-02-22 19:30
Wy to się za robotę weźcie a nie jeden na drugiego gadacie zamiast razem się trzymać nie umiecie załatwiać spraw między sobą tylko przez wasze władze pogratulować gupizny
hah 2017-03-03 11:36
A rudobrody zna ktoś?
Zuzanna 2017-03-15 10:30
@Cccccc a Ty jesteś długo już pracownikiem SKF Polska S.A.? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie.
1111 2017-04-13 20:34
Pani Beata B. Niech lepiej pilnuje swojego męża hehe
xxxx 2017-04-19 12:25
A te podwżki żenada i śmiech na sali a potem że ludzie się zwalniają i nie ma kto robić
xyz 2017-04-19 12:31
Ale jakie podwyżki lepiej kupić kilka nowych samochodów dla menadżerów bo oni tak mało zarabiają jak żyć za takie marne grosze ale prezencja musi być brawoooo!!!!
Zuzanna 2017-04-19 12:31
@xxxx rozumiem, że niedawno dostaliście podwyżki? Często następuje zwiększenie wynagrodzeń?
xxxx 2017-04-19 13:29
Często?raz na rok i nie wiem czy to można nazwać podwyżkami a teraz to nawet wstyd pisać
PD 2017-04-21 13:44
Cały problem leży w związkach zawodowych podpisują Prezesowi co się da 6 tysięcy do wypłaty co się będą wychylac i garstki przydupasów związkowców którzy mają w tym interes
Kowal 2017-04-21 14:30
Ktoś z Was wie jak będzie naliczone podwyżka do Multioperatora? Ile jest za punkt kasy?
Kowal 2017-04-21 15:07
PD 2017-05-02 13:59
Dla robotnika 1,5% a dla innych nowe auta, karty na paliwo i zarobki po kilka lub kilkadziesiąt tysięcy. Czym uzasadnione jest posiadanie przez nich służbowych samochodów?
xxx 2017-05-05 19:56
SKF POZNAŃ MADE IN UKRAINA REPERUJEMY FIRME
Lol 2017-05-07 16:33
Ile można zarobić w Skf na produkcji??
Kolega 2017-05-10 07:40
Tyle co na zasilku z up
PD 2017-05-12 21:22
Nie pchaj się w ten SYF dwieście mniej ale nie w kołchozie.
Lol 2017-05-18 19:30
Spoko dzięki za informacje.zreszta byłem na rozmowie i już na początku mnie chyba chcieli zniechęcić .pozdro
Zuzanna 2017-05-19 09:22
@Lol co przez to rozumiesz? Mógłbyś opowiedzieć jak wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna?
Krzysztof 2017-05-29 19:07
Ja osobiście jestem wrogiem firmy, która okalecza pracownika i odsyła go taksówką do domu, a nie karetką do szpitala, a pracownik musi dochodzić roszczeń na drodze sądowej. Na szczęście prokuratura już rozdaje akty oskarżenia ludziom, którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem i nie odróżniają dopuszcza do prób produkcyjnych od dopuszczenia do produkcji,a unijna dyrektywa maszynowe i świadectwo zgodności CE jest im obce. Na sali sądowej będą kamery wiec będzie można śledzić sprawę i poznać wyroki.
PD 2017-06-07 10:50
Brawo !!! więcej FORDÓW a na głowę cieknie jest OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lulek 2017-07-03 23:03
hej wam wpadłem tu przez przypadek ale widać ze każda zagraniczna firma ostro dyma nas w kraju ja akurat przebywam w niemczech a dokładnie w schweinfurcie własnie w tym miesiacu uciekło 5 osób do SKF nieiwem na tyle ale o ni tu chyba glówną siedzibe mają poczatkujący ma u nich 19 euro bruttoo na godzine pracy po przepracowaniu 3 miesiecy 10 % podwyżki a potem jak się sprawdzi to jeszcze 20% tak wiec wsumie zarabiją tu zajbiscie jak znacie niemiecki i dotego doświadcznie może warto pomyslec o jakiejs zmianie ?:)

pozdro ze swinskiego brudu ;)
lulek 2017-07-03 23:05
a zapomnialem poczatkujacy tokarz lub frezer
Pracownik 2017-07-06 12:35
Tutaj dają 18 ale złotych! Śmiech.
Victor 2017-08-20 09:51
Tak niestety jest jak na siłę trzeba wymyślić jakiś projekt, elita dostaje premie FDI a ty się człowieku męcz.
Płacą raczej średnio, jak nadgodzin nie zrobisz to cienka wyplata. Podobno w Airpolu szlifierzy szukają i praca na dwie zmiany, może trzeba klimat zmienić.
Wektor 2017-09-05 16:41
A co z projektem bila? Były 4 osoby a teraz tylko jedna?
Zuzanna 2017-09-06 11:45
A jak ze studentami w SKF Polska S.A.? Widzę, że jest oferta praktyk? Jak one wyglądają? Można się czegoś nauczyć? Czy jest możliwość późniejszego zatrudnienia? To ważne dla absolwentów i studentów szukających doświadczenia.
Piecia 2017-09-20 20:23
Od października wchodzi 4 brygadówka. Bedziesz tyrał jak wół.
Nie aplikujcie na magazyn, chyba ze żelek odejdzie. Na utrzymaniu ruchu, sprzątanie warsztatu jest ważniejsze niż awarie.
Zuzanna 2017-09-21 11:30
@Piecia dzięki, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Czy płaca jest adekwatna do ciężkiej pracy w SKF Polska? Rozumiem, że to praca dla osób, które chcą pracować.
Zostaw swoją opinię o SKF Polska S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKF Polska S.A.