SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

Baryła1

75 zł brutto??? Kolejny raz plują nam w pysk! Jeśli związki to podpiszą, to są skończone. A tak w ogóle, to jeszcze miesiąc temu niby nie było więcej pieniędzy na podwyżki, a teraz nagle się znalazły? Prezesowi strach w oczy zajrzał, a związki zamiast to wykorzystać i cisnąć dalej, zaczynają się z zarządem układać. Obiecał Wam coś (£€$) czy jak? Na zebraniach padła jasna deklaracja - "poniżej 350 zł nie zejdziemy!". I co?! Skleroza, strach, czy przekupstwo?!

Baryła1

Dlatego potrzebne nam są niezależne (nie tylko z nazwy) związki zawodowe. Z siedzibą poza terenem firmy, nie opłacane przez firmę, tylko ze składek swoich członków. A tym czasem wszystkich należących jeszcze do Solidarności i Metalowców, gorąco namawiam do wypisywania się z ich struktur!!! Jak sami widzicie, daleko z nimi nie zajdziemy. Kurde szkoda, bo chyba jak nigdy łudziłem się, że tym razem staną na wysokości zadania. Szczury nawet zebrania boją się zrobić...

Pracownik baryła
@Baryła1

Ok wchodzę Założymy związek niezależny od układów w SKF przy poparciu pracowników .

"Zdenerwowany"

Moje skromne zdanie ma niewielkie znaczenie. Ale sądzę ze NAJWYŻSZY CZAS (usunięte przez administratora) TE ZWIAZKI! ZARÓWNO ZARZĄD SOLIDARNOŚCI JAK I CAŁY NIEUDOLNY ZWIĄZEK METALOWCÓW! Na tym że istnieją swą związki zawodowe tylko tracimy! JEDEN, KONKRETNY I PRZEDE WSZYSTKIM SPOZA FIRMY!!!

"Zdenerwowany"

To co zrobiły związki zawodowe w czasie tych niby negocjacji to kpina z pracowników! Nie dość że pozwolili by te negocjacje trwały za długo! To jeszcze na koniec poprostu się poddali. Przedtem było mówione że te wszystkie negocjacje i rozmowy są po to żeby wszystko było zgodnie z przepisami i żebyśmy mogli ogłosić strajk jeśli zarząd nie spełni naszych postulatów. A co wyszło z tego?! Zamiast stać twardo przy swoim i rozmawiać z pracownikami jak najczęściej i o tym jak przebiegają rozmowy z zarządem, to oni jak zwykle nic nikomu nie mówiąc zeszli z rzadan(usunięte przez administratora) Przecież skoro skoro w negocjacjach pracodawca nie spełnił naszych postulatów to powinni przyjść do ludzi powiedzieć jak to wszystko wygląda i to my powinniśmy zdecydować czy mają w naszym imieniu podpisać to nic nie warte porozumienie czy mają ogłosić strajk. Nawet nie przeprowadzili referendum strajkowego! To nic dziwnego że zarząd ich i nas olał! Te związki to kpina! Mieli nic nie podpisywać bez konsultacji z pracownikami! (usunięte przez administratora)

Szlifierz

Kolego tak gadasz o strajku a pewnie pierwszy aneks podpisałeś. Takich krzykaczy jak Ty to już znamy. Mogło być 0 jest 75. Zobacz solidarność w nie chodzeniu na nadgodziny

@Szlifierz

Ty normalny jesteś człowieku czy chcesz wejść w(usunięte przez administratora)? Te 75zl to kompromitacja tych nieudolnych związkowców i nadszedł czas by wreszcie przestały istnieją w tym zakładzie a przewodniczących na produkcje dawać do maszyn bo ludzi brakuje!!

@Szlifierz

Zakładam, że pijesz do mnie, więc spieszę z odpowiedzią. Nie, nie podpisałem aneksu. Nie, nie robię nadgodzin. Jeśli chodzi o to drugie, to w jakimś stopniu się nawet ludziom nie dziwię, bo jak już kiedyś tu napisałem, tylko dzięki nadgodzinom można w tej firmie zarobić w miarę sensowne pieniądze. Mając na uwadze, że gro ludzi ma kredyty czy inne zobowiązania, nie oceniam ich. A skoro postanowiłeś sprzedać mi "pstryczka w nos" pisząc, że jestem "krzykaczem", to ja zapytam, czy Ty przypadkiem nie jesteś związkowym klakierem. I jeszcze jedno. Rozróżniasz co to netto, a co brutto? Spieszę z pomocą. Z tych 75zł, na rękę dostaniesz calutkie pięć dyszek. Żona się ucieszy - będzie na waciki... "Mogło być 0 jest 75". (usunięte przez administratora) no normalnie ręce opadają na to jak ludzie mają mózgi zlasowane... (usunięte przez administratora) Ci tą formułkę na (usunięte przez administratora) wytatułował?

Inżynier Utrzymania Ruchu

Rozmowa wideo z managerem działu, bez wsparcia kogokolwiek z pionu HR. Dodatkowo, manager miał wyłączoną kamerę, co dawało poczucie dyskomfortu.

Managera interesowała właściwie tylko jedna kwestia - czy mam doświadczenie w pracy w kuźni. Mimo tego, że każde z wymienionych w ofercie wymagań, pokrywało się z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, Managera interesowała kwestia tej kuźni... Po negatywnej odpowiedzi, rozmowa się posypała, pan stracił entuzjazm, w 15 minut opowiedział o strukturze, o zadaniach dla inżyniera i gdyby nie moje pytania, rozmowa w zasadzie by się zakończyła. Jeżeli doświadczenie w pracy na kuźni jest takie istotne, to należałoby o tym wspomnieć w ogłoszeniu. Gdybym na taką rozmowę zaplanował dzień wolny, to chyba popłakałam się z rozpaczy...

KKK

(usunięte przez administratora) mnie strzelił w przednie giry,jak czytam tutaj .Moi drodzy zostaliśmy (usunięte przez administratora)kolejny raz,niespodziewanie (hehe)tylko za własną zgodą. Do strajku nie dojdzie ,jeśli sami tego nie zrobimy. Proste? Czekając na odpowiedź związku,to się nie stanie.

Niki
@KKK

Jaki strajk, już wrzystko podpisali, takie związki jak mamy to tylko taczka i za bramę, A (usunięte przez administratora)z nas się Śmieje,

KKK

Piękna atmosfera panuje w naszym przedsiębiorstwie,wszyscy wobec siebie mili i pomocni, konfliktów międzyludzkich niema,płace godziwe ,a nawet wygodziwe. (Jak dla kogo)Możesz na "pralkę, do słoika, odłożyć", coś pięknego . przecież 75 brutto,to regały roztrzepane. wszystkiego dobrego w następnych wyborach , zresztą emeryci mają głosy

VwVw

W Polsce na tom chwilę inflacja jest powyżej 4 procent i cały czas rośnie, Czy Twoja wypłata w firmie Skf też rośnie bo z tego co czytam to raczej stoicie w miejscu

@VwVw

Przy postępującej inflacji, i braku wzrostu wynagrodzeń my nie stoimy w miejscu. My lecimy w dół sięgając dna. Z resztą ta firma chyba już w każdym możliwym aspekcie sięgnęła dna.

szary
@Baryła1

Panie barysla sporo mowisz ale chyba tylko to ! Taka popierdulka jestes ! jesli znasz fakty - wyjaw je - czy to zwiazki ktore sprzedaly osrodek a pieniadze gdzie ? czy podwyzki - jakie ? dla kogo ? tylko pierniczysz bez sensu ???!!! masz dokumenty ? dawaj -jesli nie boisz sie prawdy uzurpatorze!!

@szary

Ty czlowieczku rozumiesz znaczenia słów których użyłeś , czy tak napisałeś jak leci bo kiedyś gdzieś to w telewizji usłyszałeś?

@szary

Napisz jeszcze raz. Tym razem po polsku, używając właściwych znaków interpunkcyjnych we właściwym miejscu zdania. Obiecuję, że jak tylko to zrobisz, a ja zrozumiem o co Ci chodzi, to niezwłocznie się do tego ustosunkuje. P.s Znasz znaczenie słowa "uzurpator"??

Zyga
@Baryła1

Chcesz używać mądrych słów i zgrywać inteligenta a tymczasem j(usunięte przez administratora)

@Zyga

Mocna teza nie poparta żadną argumentacją. Tak więc jak chcesz zabłysnąć, to najlepiej posyp się brokatem, bo partnerem do dyskusji jesteś żadnym. Dopij Harnasia i idź spać;-)

WW
@VwVw

Ale co te związki robią - grają w berka ! Podpisują jak leci co dostaną w ręce.. a inflacja 4% ? gdzie takie kity ? od PIS ? Przecież liczą wszystko średnio nawet to co leci w dół ... Policz sobie jak rosną koszty : media, koszt transportu i żywność i mieszkania !!! co za darmo masz mieszkanie i jedzenie u mamusi i zmieniasz ajfony > to akurat tanieje ...

@WW

Po raz kolejny związki pokazały co potrafią. Na buntowali załogę a sami podpisali śmieszna podwyżkę. Podpisali bez zgody pracowników a teraz nam oczy mydlą. Proponuję w zamian się odwdzięczyć o po prostu się wypisać.. Ja już związkom nie zaufam...

Hirek

Wypisać się to za mało, trzeba wywieść na taczkach to całe towarzystwo związkowe. Oszukali ludzi ze będą walczyć , po raz pierwszy od dawna w załodze była prawie jedność a oni teraz bez rozmowy podpisują żenujące 75zl brutto. (usunięte przez administratora) Kolejny raz sprzedał załoge dla własnych interesów. Czas na (usunięte przez administratora)w tym zakładzie bo obecne działają tylko na szkodę pracowników !!!

Gonzo

Brawo Związkowcy!!! 2 miesiące „wielkiej i bezkompromisowej „ walki po to by teraz podpisać 75zl brutto!!! Po raz kolejny sprzedaliście robotnika , pytanie tylko za ile?? Wystarczył upojny tydzien zabawy w Niechorzu by wczoraj zgodzić sie na te propozycje. Mam nadzieje staniecie wy pseudo przewodniczący teraz przed ludźmi i im to wyjaśnicie!!!!

Pl

Reklama skf 12tysi w 3 miesiące tylko zapomnieli napisać brutto ????????????

Zbyszek

Napisali bardzo małą czcionką XD I te 12 tysi jest, ale z premią

@Pl

Nie zapomnieli. Jest małym druczkiem że te 12tys. to z premia i dodatkami zmianowymi. Mają ludzi za (usunięte przez administratora) i tyle. Nieźle to świadczy o podejściu firmy - wola wywalić kupę kasy na reklamę niż dać podwyżki.

Bolo
@Pl

Przecież jest napisane małymi literami ze brutto i razem z dodatkami i nadgodzinami, bez tego to Ok 2500netto wychodzi na miesiąc. To do czego został doprowadzony ten zakład przez obecna kadrę to wola o pomstę do nieba.

3RG500

Przez tą reklamę to wstyd mówić znajomym gdzie się pracuje. Wszyscy myślą, że to coś podobnego do Amazona i w sumie mają rację. Tylko kamer na hali brakuje.

Andzia

Czas skończyć patologiczne rządy(usunięte przez administratora)owinęła wokół palca jak szmatkę. Wstyd!!!! Hańba!!!!!!

szwedzka firma
@Andzia

czy w centrali wiedzą jakie praktyki stosowane są w polskim oddziale, czy jest to tolerowane? Może warto poprosić z centrali o mediatora?

Żaneta A.
@Andzia

IG. LIDERA.To brakujące litery i wyraz.

Andzia
@szwedzka firma

Spróbuję

Ola
@szwedzka firma

Może czas napisać do geteborg co tu się odbywa w tej firmie, kierownicy i majstrowie zastraszają pracowników żeby robili nadgodziny, bo jak nie to jak bedom zwalniać to bedom mieli cie na uwadze, przecież to podchodzi pod (usunięte przez administratora) i zastraszanie pracownika, chyba coś nie tak jest w tej firmy, Hasło firmy Skf Dbamy o Pracownika gdzie to jest bo chyba w Szwecji bo tam Skf to jest firma numer 1

Zakazane praktyki

Czy w firmie ktoś zna słowo (usunięte przez administratora) czy jest wprowadzona procedura antymobingowa, czy związki zawodowe przyjmują skargi pracowników poszkodowanych takimi praktykami że strony kierownictwa? Czy mogłabym prosić o Wasze opinie, podzielenie się wiedzą.

Parry Hotter
@Zakazane praktyki

Chyba procedura mobbingowa. Przełożeni traktują podwładnych jak śmieci a zarząd ma to gdzieś.

Olo
@Parry Hotter

Coś się chyba zaczyna zmieniać w tym temacie, późno bo późno ale zawsze. Na szlifierskiej właśnie pożegnał się z praca lider zmiany i lider kanału, jeden za (usunięte przez administratora) drugi za przyzwolenie.

Jolka
@Olo

Lider zmiany i lider kanału ? Zwolnieni ? Dobrych kilka lat za późno a co obecny menago i poprzedni i poprzedni ? Wszyscy o tym wiedzieli bo to trwało kilkanaście lat ! Kilka kanałów ze szlifierskiej poszło do białego domku i prosiło aby nie zwalniać lidera - wstyd mi za Was ! Bo to znaczy ze przyzwalacie na (usunięte przez administratora)

Bolesław się wałęsa
@Jolka

Układy są "prawie" nie do ruszenia. (usunięte przez administratora)na nich naslijcie;)

Basia
@Jolka

Dokładnie, wstyd! Zreszta były już Lider kanału tez wykazał się wyjątkowym tupetem bo wszystko skwitował „ ludzie na mnie nagadali”. A Wiec poczucia winy zero.

@Jolka

Poszliśmy bo dlaczego został ukarany tak samo jak ten który mobingował mógł dostać naganę ale czeba zrobić miejsce dla swoich.

@Jolka

Jak wiedziałaś wiedziałeś to dlaczego z tym nic nie zrobiłaś zrobiłeś pip czeka na takie zgłoszenia

Irek
@Kobieta

Naganę za 20 lat przyzwalania na (usunięte przez administratora) Może żółta kartkę najlepiej! (usunięte przez administratora) to przestępstwo a przyzwolenie to współudział!

szkolenia
@Irek

czy ktoś pomyślał o szkoleniach dotyczących praw pracowniczych, tematyki dyskryminacyjnej, mobbingu, czy w firmie opublikowano procedurę i sposób zgłaszania skarg?

@Irek

A pracowałeś 20 lat temu że tak wszystko wiesz

Hirek
@Kobieta

Bogdan pisze się „ trzeba” a nie „ czeba”!! Zanim coś napiszesz sprawdź w słowniku!

@Hirek

B też był ale tego nie pisał

zdziwiony

Mam prośbę do pracowników o chociaż jedną pozytywną opinię, może uda się Wam coś znależć?

"Zdenerwowany"

Są tu ludzie z różnych wydziałów. Pytanie jak na poszczególnych wydziałach wygląda sytuacja z podpisywaniem aneksów? Z tego co mi wiadomo na tokarskiej większość nie podpisała aneksów!

Baryla1
@"Zdenerwowany"

Na szlifierskiej (usunięte przez administratora) podpisały!!

@"Zdenerwowany"

Na wałkach też praktycznie nikt nie podpisał aneksów. Jest bojowa atmosfera.

Aga

Na wałkach 98 procent załogi nie podpisało

@3RG500

Bojowa bo 80% wałków to ukraińcy a u nich wojna

Vania

Ukraina nie podpisała podwyżki, a nie którzy Polacy za 80zl brutto podpisali.

@Baryla1

Masz słabe informacje koleś

Szlifierzwspaniały

Nie chce nikogo bronić ani usprawiedliwiać. Nie było jasnej informacji czy podpisać. Związkowe pipy powiedzieli ludziom że jak chcą to mogą podpisać bo i tak będzie wyrównanie. Związkowe pipy bały się jasno powiedzieć NIE PODPISUJEMY !!!! Nie którzy ludzie potrzebują sprecyzowanych informacji a nie poczta pantoflową. Ci co podpisali dalej są z nami i nie są lizusami . Związki się nami wyręczają bo sami nic nieumieją załatwić. TO SĄ (usunięte przez administratora) I TYLE

Agata
@"Zdenerwowany"

Na wałkach podpisały 3 osoby.

Baryła 1
@Szlifierzwspaniały

Ci co podpisali są nadal z nami? Haha śmiać mi się z takich tekstów chce, jak podpisali to znaczy ze przystali na warunki jakie im zaproponował pracodawca i moim zdaniem jeśli uda się związką wywalczyć coś więcej to tacy ludzie nie powinni nic dostać! Na kolejowce jest taki jeden co podpisał bo wyliczył ze z nadgodzinami to dostanie 200zl więcej. Zero honoru, zero zasad , za 5zloty(usunięte przez administratora) zjedzone spod siebie

Okularnik
@Szlifierzwspaniały

Ci ,którzy mają choć trochę honoru nie podpisali angaży bez namawiania przez związkowców. I to że napisałeś ten post aby się samemu przed sobą wytłumaczyć nic nie zmienia. Twoje strumienie dobrze Ci podpowiada zachowałeś się jak zwykły mały człowiek bez zasad. Tylko ludziom bez honoru i zasad trzeba wmawiać nie podpisuj że zgadzasz się na wszystkie przedstawione warunki pracodawcy w czasie gdzie trwa spór zbiorowy. Porządni ludzie wiedzieli co robić to kwestia wychowania a nie tego czy ktoś im mówił co mają robić.

Lewy
@Szlifierzwspaniały

Pewnie te związkowe pipy nie wiedziały że jak Ci jasno nie powiedzą to się(usunięte przez administratora)

Pot z czoła
@"Zdenerwowany"

O czym mówimy są równi i rowniejsi od dawna widać a to jak nas procentowo liderzy potraktowali to się okaże w dalszej perspektywie bo na wydziałach widać tych wyróżnionych niech oni biorą ciężar na plecy.

Pd
@"Zdenerwowany"

I nastała cisza. Związki się wycofały o walkę o podwyżki a my zostaliśmy drugi rok bez podwyżek. Przykre.

@Pd

A pytałeś u źródła, czy tak tylko chrzanisz głupoty?!

Okularnik
@Pd

Pd nie pytał u źródła bo to by trzeba było się odezwać. Człowiek jego pokroju może tylko pisać anonimowo na forum siedząc na kiblu. Ja pytałem i nadal walczą.

Baryła5
@Pd

Przestań plesc bzdury, nudzicie się w tych biurach??

Monia Lisa
@Baryła5

Nudzimy się. Pasjanse i romanse już na spowszedniały.

Inspekcja pracy
@Aga

Aga miałaś do czynienia z przemocą w firmie?

Baryła1

Krąży plotka po zakładzie, że w czwartek ma się odbyć spotkanie Zarząd vs Związki. Ciekawostką jest zarazem informacja, że stroną inicjującą owe spotkanie jest nasz wspaniały, wszechwiedzący, nieomylny Zarząd. Panowie Związkowcy idąc na to spotkanie pamiętajcie! Nie zgadzamy się na jakieś jednorazowe pierdnięcie w postaci 1500 zł itp! Konkretne, realne podwyższenie stawek. Tylko to nas interesuje. Inaczej jeszcze długo będą się bali wjechać swoimi nowymi furami na firmowy parking! A tak z innej beczki, to ci "fachowcy" z Ukrainy na wałkach odbiją się wszystkim czkawką. Nieporozumieniem jest, że przyjmowani są ludzie, którzy słowa po polsku nie potrafią z siebie wydusić. To nie byłby może jakiś duży problem, gdyby chociaż szybko się uczyli. A to mało, że "niepojemaju", to jeszcze zbyt mądre nie jest. Mogli by przyjść do pracy w miarę ogarnięci Polacy, no ale im trzebaby było zapłacić (nie 12 tyś brutto przez trzy miesiące jak głosi pewien bilbord na mieście). Ta firma zeszła na psy. Jeszcze nie tak dawno, byłoby to nie do pomyślenia. Jeszcze jedno. Taki mały apel do wszystkich. Wiem, że tylko dzięki nadgodzinom, można w tej firmie zarobić w miarę godziwe pieniądze, ale pokażmy że mamy godność i olejmy ich, gdy przychodzą do nas nierzadko płaszcząc się z prośbą żebyśmy przyszli w sobotę, czy zostali 4h. Nadgodziny mają być czymś ekstra, a nie "kołem ratunkowym". K i P, w czwartek jesteśmy z Wami!

Konan

Panowie rządzący wy chyba zapomnieliście kto jest solą tego zakładu

Pl

@Agata

Jak to skąd? U źródła !

Pd
@Agata

Mechanicy już tego nie ukrywają i większość się przyznała ze tak podpisali ponieważ dostali 9%.nie dziwię się ze podpisali bo gdyby każdy z nas taką podwyżkę dostał też by podpisał. Jedno tylko jest przykre że jednym się należy a drugim nie.

Donald Musk

Witam. Słuchać nie znaczy usłyszeć. Pan prezes podczas spotkań z pracownikami mówił o zleceniu przeprowadzenia analizy rynku pracy pod kątem wynagrodzeń. Pytam więc, po co?Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto?Jeżeli firma nie ma pieniędzy nie ma podwyżek. A może jednak ma,ale po co je dawać jeśli nie trzeba? Mówił również,że powinniśmy być konkurencyjni.Dla kogo? Jesteśmy częścią światowego koncernu i powinniśmy być konkurencyjni jako koncern. Otrzymując podwyżki o 100% nadal będziemy bardziej konkurencyjni od naszych kolegów ze Szwecji. Panie Prezesie Jakie to uczucie być prezesem firmy,której większość pracowników nie zarabia 1000 euro. Donald Musk

Baryła1

Post kolegi "Zdenerwowany" Czytać i wbijać sobie do głowy! "Narazie zyskamy tylko to że zostawimy sobie otwarte pole do dalszych działań! PODPISUJĄC ANGAŻ, PODPISUJESZ SIĘ WŁASNYM NAZWISKIEM POD ZGODA NA PROPOZYCJE ZARZĄDU. PODPISUJĄC ANGAŻ PODPISUJESZ POROZUMIENIE SWOJE Z PRACODAWCĄ I ZGODĘ NA WARUNKI JAKIE CI PROPONUJĘ! A jeśli chcesz dalej walczyć o może wyższa podwyżkę i lepsze traktowanie w przyszłości to nie powinieneś tego podpisywać. Bo jak można podpisać porozumienie z pracodawcą i zgodę na jego warunki a za parę dni mówić że chcesz więcej!!!

Pot z czoła
@Baryła1

Teraz wielki szturm związki chcą się nami wychylić a jak podpisali roczny czas rozliczeniowy to nikogo nie pytali i przez rok brak odpowiedzi na pytania, my w soboty na banki robili i w tygodniu po 12 godzin to dla nich było normalne.

Olo
@Baryła1

Dokładnie wbijać sobie do głów!!! Niestety wielu tego nie rozumie i podpisuje bo za 5zl zjedli by (usunięte przez administratora) spod siebie. Róbcie tak dalej a w następnej kolejności zabiorą premie!! I co wtedy tez tak ochoczo podpiszecie???

@Pot z czoła

Nie mogę powiedzieć, że nie masz racji, ale z drugiej strony nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi. Ja daję im kredyt zaufania. Jeśli go nie spłacą to bez żalu powiem nara! Ale teraz musimy grać wszyscy do jednej bramki, bo tylko jednocząc się, możemy tą wojnę wygrać. Tak jak pisałem już wcześniej - to jak wyjdziemy z tej sytuacji jako załoga, będzie ustawiało naszą i Związków pozycję w każdych kolejnych negocjacjach. Nie czas na wzajemne obrażanie się na siebie (wiem, że Związki mają swoje za uszami). Trzeba dla dobra sprawy zapomnieć o tym co było, myśleć o tym co będzie. Jakie Związki są każdy wie, ale nie oszukujemy się, bez nich w tej chwili byłoby już całkowicie pozamiatane. Na rozliczenie się ze Związkami będzie czas po domknięciu sprawy podwyżek. Oni już chyba zdają sobie sprawę, że od tego zależy ich przyszłość. Więc panie i Panowie - trochę wiary i odwagi a jeszcze będzie może nie pięknie, ale przynajmniej dobrze - czego Wam i sobie z całego serca życzę!

@Pot z czoła

Masz 100% racji ale jest szansa że w końcu się przebudzili

Covid 2021

Szykujemy się na strajk jak prezes zostanie przy swoim. Skf się ośmiesza żeby zarabiać troche ponad 3 tys na 3 zmianach

Szlifierzwspanialy
@Covid 2021

Strajk ! Z tymi ludźmi to jest nie możliwe. Było widać na spotkaniu na wydziałach!!!!

Mechaniki
@Covid 2021

Skf infestuje w maszyny, a nie w człowieka, a bez człowieka ta maszyna nic nie jest warta, jak się nic nie zmieni to będzie stop

@Covid 2021

Na wstępie napiszę, że zmieniam nick z "Baryła" na "Baryła1", ponieważ jest tu osoba podpisująca się tak jak ja, a która w kluczowych sprawach ma zgoła odmienne zdanie od mojego. Co do posta powyżej, zgadzam się w 100%. Nie możemy teraz odpuścić. Stolec w majtkach już jest, no bo niby dlaczego były robione te zebrania z zarządem:)?

Były Prezes.
@Szlifierzwspanialy

Strajk był w Volkswagen, Solarisie, Amozonie, Było tak jak unas i nagle pieniążki się znalazły dla pracowników, Ogólnie siła jest w nas wrzystkich nie dajmy się nabierać na kłamstwa i supki.

Covid2022
@Szlifierzwspanialy

Widocznie nie chca więcej zarabiać

Tak jest
@Baryła1

Na niektórych zmianach i wydziałach usłyszeli głos załogi i się nie da ukryć że to kompromitacja tego zarządu i jako skf do pracownika okazują brak szacunku za te dwa lata zaciska pasa.

Barylka
@Były Prezes.

No i wszystko w temacie będzie jak Tofik przestanie się bawić maszyną Kto go (usunięte przez administratora)zatrudnił po co ??? Dwa albo i cztery miesiące łazi ten kulfon koło maszyny i co maszyna stoi nic nie robi tak jak on inżynierek od Czego???

Baryła
@Szlifierzwspanialy

Jeden miał jaja i się odezwał Podobno ten po wypadku sprzed kilku lat Słyszałem że go(usunięte przez administratora)uspokajał Wielki szacunek

@Szlifierzwspanialy

To widać masz słabe informacje bo było nieżle

Zostaw merytoryczną opinię o SKF Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w SKF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 374.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKF Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 343, z czego 114 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w SKF Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKF Polska S.A.