Opinie o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VoornePutten Uitzendbureau B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Jadwiga

Omijać szerokim łukiem! (usunięte przez administratora) i nic więcej. Do helpdesk dzwonić i błagać o wypłatę 3 tygodnie to jakiś żart. Potem odcinanie jakiś sum niewiadomo skąd. (usunięte przez administratora) i tyle. Co do hotelu to czujesz się jak w więzieniu nawet okna nie można otworzyć bo zabezpieczone na nity dodam że w pokoju masz w nocy 40°C. Nie polecam!

(usunięte przez administratora)nas z prywatnych rzeczy, wybijali szyby w autach przyjechalismy z urlopu gdzie pracowalismy tam juz rok wrocilismy i okazało się ze nasz pokój jest zajety a oplacalismy go oraz wszytski rzeczy zostały wyrzucone nie mieliśmy mozliwosci odebrania ich a z niektórych korzystali nasteopni lokatorzy.Syf jeden wielki! Robią z ludźmi co chcą traktują jak gowno.Nie jwzdzcie tam jest wiele innych i lepszych płatnych agencji.Bez stresu i płaczu naprawdę nie polecam! Jeszcze wszystko usuwają jak napisze się prawdę żeby ostrzec.

Krysia

Witam pytanie do kogoś kto pracował przez tą agencje czy ścigali was za nie wypowiedzenie mieszkania i kazali płacić choć już tam nie mieszkaliscie

Nikola971

Czy dostaliście karę za nie złożenie wypowiedzenia o rezygnacji pracy?

Nie wiem o co chodzi

Czy jest dużo godzin to mnie interesuje

Tomasz E

(usunięte przez administratora) Przysyłają solarisy a pieniędzy niee. Do tego hotel 117euro na tydzień od osoby i żetony na pranie po 3 euro. Nie polecam.

@Tomasz E

Pozwól, że zadam pytanie. Wiesz może, czy pracując za pośrednictwem tej firmy, istnieje możliwość, aby samemu znaleźć sobie zakwaterowanie? Z warunkami mieszkalnymi różnie bywa, dlatego chciałbym zweryfikować, czy istnieje możliwość, aby samemu znaleźć lokum.

Ff320
@Marek

Nie istnieje. Jak tylko powiesz że chcesz swoje lokum nie ich to słyszysz "to już nie pracujesz".

Patrycja
@Marek

Jak byłam tam rok temu to były osoby, które mieszkały na 'swoim". Podobno możliwe było to po bodajże 6 czy 8 tygodniach pracy.

Mateusz

Odradzam tą firme pojechaliśmy w czwórke na podpisanie umowy do biura a po godzinie nam powiedzieli ze nas nie chca i zostajemy na ulicy. Chcielismy zmienic na szybko prace z większą liczbą godzin a zostalismy na ulicy. Pieniadze na jedzenie wydalismy na hotel i teraz przez 2 tygodnie bedziemy przez nich bez jedzenia bo muismy załatwic nową agencje, a pieniadze a jedzenie poszły na hotel. Polecsm tą agencje jeśli chcecie zostać na ulicy w obcym kraju.

Nie jedź

Nie polecam. Za pranie trzeba płacić i to nie mało, do tego dużo za zakwaterowanie, obsługa telefoniczna nie miła, i do tego zabierają za zakwaterowanie jak już się tam nie pracuje ....

buli

To klamcy i oszusci.Za nie pojscie do pracy dostalem kare zabrali mi cala tygodniowke.To kundle

Szagi77

Kurde... Wchodzę poczytać opinie jak to teraz wygląda w voorne i niektóre komentarze są tak kontrastowe z tym co ja tam zastałam. Owszem robią ludzi w bambuko, ale zacznijmy od tego, że mało jest agencji, które nie naciągają na czymś. Ogólnie przyjechałam do pracy ze znajomym około rok temu. Dostaliśmy pokój w mieszkaniu, kwadrat 2x2, aczkolwiek po kilku dniach w pracy dogadaliśmy się z innymi nowo poznanymi pracownikami i przeprowadziliśmy się do nich. Wystarczył jeden telefon do Łukasza i nie było problemów. Ogólnie nie wiem jak tam na Red Starze i Van Oers ale ja byłam na Meederze i na wiekowce 270 euro to było naprawdę okej. No liczmy to 20 euro mniej, bo dodatek za kierowcę. Naprawdę widziałam gorsze warunki w swoich kilkudziesięciu przygodach z agencjami... Ale, żeby nie było tak kolorowo to raz zgłaszając"zik" pierwszy raz zrobili nam wjazd na chatę. Człowiek nawet po angielsku nie gadał tylko miał listę i zapraszał do samochodu. Oczywiście później jazda na biuro i jakieś pretensje, że to już któryś zik z kolei... A te alkusy co nie chodziły co 2gi dzień to problemów nie mieli. Pomine już fakt, że z gorączką wstałam i rozwiozlam ludzi do pracy i tak samo deklarowałam ich odbiór idąc im na rękę... Oczywiście kara 50 euro a później przeprosiny od innej "koordynatorki" To chyba pierwsza agencja z jaką się spotkałam w której jest 629175 koordynatorów i każdy w innym dniu. Więc nie dziwię się, że większość osób nie może się dodzwonić, bo zwyczajnie może nie mieć odpowiedniego numeru... Atmosfera na meederze całkiem dobra była, nie mogę narzekać. Ale za to na stan techniczny samochodów... już tak :D "O dobrego pracownika jest trudniej niż o dobrą pracę."

pioter

firma była w superexpressie jako 1 przykład największych (usunięte przez administratora)

Zła

(usunięte przez administratora)przyjmują ludzi,nie mają później pracy,nie mają ubrań dla pracowników, porządne firmy wymagają bluz z logo agencji, przez to często się siedzi na kantynie, a także po 4-5 godzin bo nie ma jak wrócić do domu,mieszkania masakra, patologia, 4 tygodnie wcześniej trzeba wysłać rezygnację inaczej nie ma wynagrodzenia,oszukują z godzinami pracy, nie odbierają telefonów,nie podpisują,problem z ubezpieczeniem, (usunięte przez administratora)

Zemsta

Niepolecam to (usunięte przez administratora) ,wróciliśmy do polski z związku chorobą mojego dziecka ,a pieniędzy niechca nam wypłacić i pierdoła o wypowiedzeniu umowy za mieszkanie ,,że mam ja im (usunięte przez administratora) płacić za cos gdzie niemnieszkamy już.. Agencja gorsza niż axidus ..odradzamy

Ezela

Pracowałam w tej firmie, pracowalam uczciwie, normalne godz bez problemu z kierowcami, jedynie w mieszkaniu miałam 'meneli, ludzi, pary które się biły, pali i nawet budzili e sridku nocy, bo facet zaszczal jej materac. Albo jadą do pracy i nie idą, bo nie chce się i problem do biura. Patologia jeździ do Holandii, to prawda, nie wiem czy trafiłam dovrze, ale wypłacili wszystko mimo że zjechałam wcześniej niż planowane. Jestem zszokowana ale ludzmi którzy tam byli. Pierwszy i ostatni raz pojechalam do Holandii.

Ola

Ta agencja to jeden wielki przewal tak samo jak axidus czy flex employment we 3 ze soba wspolpracuja a nawet pracownicy tych agencji pracuja na jednych zakladach pracy ;)

Xxx

Odradzam.!!! Pojechaliśmy z chłopakiem z dobrym nastawieniem do agencji i pracy. Wszystko na początku wydawało się aż zbyt dobrze. Mieszkaliśmy na hotelu tydzień czasu bez pracy. Kierowcy robią co chcą. Albo nie przyjeżdżają albo zawożą na inną firme niż w planie i liczą na farta że firma zatrudni. Po tygodniu czasu stwierdzili, że jedyna szansa na naszą prace to przeniesienie na inną lokacje której warunki były dużo gorsze. Przy silnych opadach deszczu powodzie w domku. Brak zorganizowania w agencji. Nie życzę nikomu aby tam trafił... Szkoda czasu i nerwów.

@Xxx

Czy próbowałeś kontaktować się z agencją, koordynatorem i wyjaśniać zaistniałą sytuację? Wyjeżdżają powinieneś mieć podpisaną umową i zagwarantowaną pracę oraz przyzwoite warunki zakwaterowania. Napisz, czy wróciłeś do Polski, czy jednak udało Ci się podjąć zatrudnienie na miejscu?

Piroman

nie polecam firmy w lutym 2020 pracowalismy wraz z 2 znajomych w szklarni a lokacje mielismy w blokzjil. mieszkanie tragedia, ze scian lala sie woda podczas deszczu, wszystko porozpierdalane, prosilismy wlasciciela o zmiane materacow na nowe poniewaz byly cale (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Zostalismy zwolnieni wlasnie z powodu tych materacow i nie dostalismy wynagrodzenia za przepracowany tydzien, jeszcze nalozyli na nas po 300 euro kary za te materace. nie polecam tehj firmy i wszedxzie bede o tym pisal zeby nikt tam nie jechal bo tylko straci zdrowie i pieniadze !!!!!

Xxx

Rzygam kebsem

Czytam te komentarze i płakać mi się chce że się (usunięte przez administratora) w takie (usunięte przez administratora) razem z wami !!! Proszę was wszystkich, jeżeli zmusiliscie się do wejścia tutaj na GoWork i zostawiliscie komentarz, wypełnicie ten formularz, jest w języku polskim. Dwie agencje mnie robiły w kokobongo, też chodziło o hajs. Nie dostałam ich od razu po zgłoszeniu agencji pracy do INSPEKCJI, ale po 5msc dostałam zaległe pieniądze. W drugim przypadku po około roku. Proszę Was, zgłosicie to do INSPEKCJI PRACY - dzięki temu, macie zawsze dowód,żeby dalej dobiegać się swoich praw w dalszym toku postępowania przeciwko Voorne! Wasze zgłoszenie ma OGROMNE ZNACZENIE bo im więcej takich oszukanych osób tym szybciej Voorne dostanie po .. @$+$(&+#$# !!! Pomagając sobie pomagacie innym. Link podaje do strony, na której możecie uzyskać informacje jak działać. Nie będziecie nigdzie wzywani, żadnych policji, żadnych zbędnych wizyt w urzędach ! Najwyżej zostaniecie poproszeni o przesłanie swoich salarisow do ich analizy i ewentualne opisanie sprawy !! Nie bójcie się nieznajomości języka ! W języku polskim formularz, (usunięte przez administratora) możecie dopisać, że nie znacie języków i gwarantuję wam, że zadzwoni do was osoba mówiąca po polsku !! Zgłoszenie, pomimo, że wymaga podania waszych danych i nr sofi (BSN), jest anonimowe. Inspekcja pracy, dostając zgłoszenie robi im nalot na księgowość, salarisy, opłaty, kary. Nie bójcie się bo wasze dane nie zostaną ujawnione !! PROSZE WAS, SZANUJCIE SWOJ CZAS, BO ZA CZAS SPEDZONY W VOORNE, MIELIBYSCIE DOBRY HAJS GDZIE INDZIEJ I NIE PRZEZYWALI TEJ CHOREJ BIEDY !!! ZA CALY TYDZIEN 100e i nocki za 100 procent UNIKAJCIE REGIONU WESTLAND. Jeżeli obawiacie się braku znajomości języka, że nigdzie was nie przyjmą itd. to BULLSHIT!! Jesteście w błędzie !!! JEST PELNO PRACY DLA LUDZI BEZ JEZYKA W AGENCJACH GDZIE JESTES TRAKTOWANY/A jak człowiek, mają szacun dla Ciebie, że pracujesz na ich pensje! Nie to co w Voorne ! (usunięte przez administratora) Trzymajcie się i nie dajcie tej bandzie kebsów ze śmierdzącej lamy !!!

Nikt
@Rzygam kebsem

Proszę podaj link aby ich zgłosić

Małaczarna

A co możecie powiedzieć o ludziach którzy tam pracują? Dużo Polaków? Uczciwi i pomocni, czy raczej zawistni jak większość Polaków za granicą? Czy żeby dostać więcej niż 20 godz tygodniowo trzeba mieć jakieś specjalne układy? Gdzieś kiedyś czytałam że niektore dziewczyny załatwiają sobie więcej godzin przez to że umawiają się z Polakami którzy już tam długo pracują? Czy ktoś z Was był świadkiem takich sytuacji?

Ff320
@Małaczarna

Sporo Polaków, lwia część to zawistne szkodniki. Dotyczy to i ludzi z którymi trafi się mieszkać, jak również ludzi z którymi się pracuje. Z doświadczenia- menelstwo i patologia zjeżdżająca za granicę przepić więcej niż w Polsce. Co do układów- nie wiem, nie spotkałam się.

Eveline

Nie polecam nikomu tej agencji, nawet najgorszemu wrogowi. Byłam, przeżyłam piekło i dziękuje, że jestem już w Polsce.

@Eveline

Możesz dokładniej napisać sytuację z jaką spotkałaś się w tej agencji? Twoje informacje będą pomocne. Dzięki.

Halohalo
@Marek

Nie polecam firma porażka okradaja z każdej strony wchodzą sobie do mieszkań pod czas twojej nie obecności i robią sobie co chcą o pieniądze zadzwonisz się upomnisz to jeszcze z pretesja do ciebie że muszą ci zapłacić transporty do pracy porażka nie kiedy konczylismy o godz 17 a bus po nas przyjeżdżał po 4 godzinach i na dodatek wracaliśmy busem 9 osobowym w 14 niekiedy w 15 warunki na mieszkaniach szkoda gadać jak Chcesz się wprowadzić to najpierw musisz posprzątać brud i (usunięte przez administratora) praca była w porządku tylko pieniądze które się za nią dostawalo to była istna kpina odłożyć coś z zarobionych pieniędzy nie ma możliwości bo nie darady czym więcej pracujesz tym więcej Ci zabierają szkoda pisać o tym wogole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Małaczarna
@Eveline

Zostaw merytoryczną opinię o VoornePutten Uitzendbureau B.V. - Maasland

• Jak się pracuje w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 2 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Kandydaci do pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VoornePutten Uitzendbureau B.V.