Opinie o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VoornePutten Uitzendbureau B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Zadowolony Pracownik

Banda (usunięte przez administratora) w której każdy udaje głupiego i zwala winę na każdą kolejną osobę , praca do (usunięte przez administratora) , godzin nie ma , a wielce wyedukowani pracownicy biurowi jedyne co mają do powiedzenia to jak to możliwe , parodia komedii a nie agencja pracy dla porównania w filmie pt "mordercza opona" poznacie więcej prawdy niż fikcji niż w tej agencji

Pani Izabeli z biura strasznie śmierdzi z buzi. Polska Holenderka która z dumą okrada Polaków paląc głupka, że ona nie wiedziała i niestety nie dostaniesz pieniążków :) karma wraca i myj zęby bo pracujesz z ludźmi.

Mirek

Nie polecam najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim byłem

Wikusia

Jak mogli wyrzucić, biedna kobietę w ciąży na bruk, i jej partnera nie mają prawa jest corona skończeni idioci agencja jest zerem

Nie wiem o co chodzi

Czy jest dużo godzin to mnie interesuje

Polska

Juz sa znani na całą Holandię i Polskę za to co robią z ludzmi...(usunięte przez administratora)Jednak opinie które słyszę o nich sa prawdziwe..

Grzesiek..

Nie polecam! Zerowy kontakt z planistami! Wyrzucają z dnia na dzień. Ta firma to koszmar. Jedyny pozytyw to piękna pani z helpdesk Iza która pozdrawiam

Maria

My partner waiting for his payment already 5 days. The excuse for late payment is "have not received time sheet from Ende Roze" I don't even know will I get paid at all, I started to work a week later then my partner. 1 ,it's jor job to challenge time sheet and pay on time! 2, do not employ more people then you can manage, or employ more staff if you need 3, care for your employees much better - transport not turning up when they should - transport turn up on day off when they shouldn't - if give a car for someone, make sure you sort out parking permit , and not to make the car park kms away from the address, or make me buy tickets, and say it ,you will pay it back, when you does not pay people on time, or at all... You have issues with helpdesk , they can not complete they duties properly You have issues with planning, they does not know when you need at your allocated workplace, you work different days then what your planning calendar shows You have issues with your transport, they not turning up, or they turning up when they shouldn't.... Never ever worked for an agency where is so bad organisation then in this one!!!

ola

agencja po przyjezdzie potrafi nie przyjac ludzi tak bylo i w moim przypadku biuro w garazu na odludziu ogolnie agencja rumunska pracuje tam cwana polka z axidusa ktora teraz pracuje w tym biurze omijajcie te okolice westlandu !!!!!!

Omijać szerokim łukiem, tydzień czekałem na klucz od domku, jak kończyłem wcześniej to musiałem na dworze czekać aż współlokatorzy wrócą z pracy, żeby ktoś mi drzwi otworzył, codziennie rano pisanie o transport do pracy, bo kierowca nie przyjeżdżał, obłęd

Iza z biura oszuka was na hajs jak już tylko podpiszecie na szybko 29 stron kontraktu w języku Holenderskim :) wchodzą na konto i bezprawnie zabierają oszczędności. Turasy maczają paluszki u Izy między nogami stąd ona was tnie pieniądze. Fałyszwa szlorka.

Ola

Witam przyjechaliśmy do biura po czym zostaliśmy odesłani ze niby nas nie przyjmą po podpisaniu umów biuro w garażu

Ścierwo..mieszkasz z menelem na 10m2 co wali winiacza i spada z łóżka z otwartym rozporem..wszędzie grzyb.. piszesz do biura email, załączasz zdjęcia po libacji twojego współlokatora który w wieku 37 lat śpij z misiem puchatkiem i szcza pod siebie - BRAK REAKCJI. Następny nowy na zagrzybiałym bungalu ma rane na uchu które się jemu łuszczy i odpada skóra której jest wszędzie pełno ! Wyrzucili jego za to z poprzedniej agencji ale tutaj zawsze znajdzie sie miejsce bo my tak lubimy popatrzeć na wióry z skóry przy posiłku :) 40h - 270 euro i na więcej nie licz w całej tej agencji. Godziny urlopowe to fikcja, a ostatnia wypłata zabrana bo już nie ma Cię w systemie :) Biuro mocno trzyma paluszek w tureckiej pupie. Podsumowując NIE MA GORSZEJ AGENCJI W NL.

Wakacyjne ? Dodatki ? Abstrakcja Opłaty za mieszkanie kosmos !! Jak ktoś ma źle i chciałby się przekonać, że może być gorzej polecam!! No chyba, ktoś się spodoba i będzie uległy :) Ogólnie (usunięte przez administratora) itp.

JVP100

JVP

Dawid

Firma ma duża konkurencje na rynku?

Alicja13

Witam serdecznie. Czy mogłabym prosić o więcej szczegółów? Czy pracowałeś bezpośrednio dla tej firmy czy przez agencje? Już ktoś wcześniej pisał o naćpanych kierowcach i (usunięte przez administratora)czyli jednak to prawda????

Łukasz

Witam miałem okazje w 2018 zacząć prace w raz z dziewczyna w sumie w 2 miejscach dziewczyna na szklarni - a ja? Ciężko określić bo w jednej firmie na początku roku było mniej godzin - ale to chyba Normalne wiec szału nie byli z gotówka , za to dziewczyna otrzyma dobre tygodniówki , mieszkaliśmy w hotelu w hadze (studio) chyba najlepsze co mnie spotkało jeśli chodzi o zakwaterowanie z racji późniejszego poszukiwania pracy niestety warunki gdzie indziej nie ciekawe poza jedna jedna firma w bredzie :) reasumując kontakt był Ok jeśli chodzi o firmę , może fakt zły okres trafiłem.

Rafal

Traktują człowieka jak psa gorzej bo psa się nie odrzuca a mnie z polski odrzucili gdzie Polska agencja mnie tam do nich wysłała powinni zwrócić mi za przejazd na wlasny koszt chociaż

nicky

Przyjechaliśmy do Voorneputten z chłopakiem jakiś czas temu. W biurze powiedzieli nam, że będziemy mieszkać w hotelu. Nie wspomnieli, że w hotelu non stop czujemy napięcie, bo recepcjonista wchodzi nam do pokoju, dzwoni do nas i nieuzasadnienie potem sobie idzie. Chłopakowi obiecano bycie kierowcą tylko spod hotelu do pracy, teraz jezdzi po 30 km na miasto i dostanie za to 20 euro na tydzień, nie wspomne nawet jaki to dla niego stres jeździć po obcym mieście o 4 rano (bo takie godziny są odbierania ludzi spod wskazanych adresów). W dodatku przenieśli go niezgodnie z umową na inne stanowisko. W umowie jest napisane, że pracownika można przenosić do innej firmy ale na takie samo lub podobne stanowisko. Mój chłopak z pakowania kwiatów trafił na budowę szklarni przy 40 stopniach 11 godzin dziennie. Biuro jest niekompetentne. Kiedy zadzwoniliśmy w sprawie pracy chłopaka, że taka umowa nie miała miejsca zaczęto grozić nam powrotem do Polski. Odradzam, ja przez stres nie mogę normalnie funkcjonować, nie idzcie na to jak Wam szkoda Waszego zdrowia psychicznego i Waszych pieniędzy, bo płacenie za mieszkanie 120 euro tygodniowo jest tak samo nielegalne. Pozdrawiam.

Nie polecam

Najgorsze ścierwo jakie może być! Prawdę usuwają

Zostaw merytoryczną opinię o VoornePutten Uitzendbureau B.V. - Maasland

• Jak się pracuje w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 2 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Kandydaci do pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VoornePutten Uitzendbureau B.V.