Opinie o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VoornePutten Uitzendbureau B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

JZS3

Nie polecam.(usunięte przez administratora) na każdym kroku bardziej niż przeciętny człowiek jest w stanie sobie wyobrazić. Żaden solaris się nie zgadza jeśli wgl przyjdzie. Blokują wypłaty, oraz nakładania bezprawne kary, które opisują jako koszta administracyjne, albo inny absurd. (usunięte przez administratora) Warunki mieszkaniowe katastrofa, przynajmniej tam gdzie mieszkałem a kroją przykładowo 117€. Cena z kosmosu za łóżko i płytę grzewczą, nawet brak czajnika. Okna otwierały się na kilka cm. ograniczone ramka z zewnątrz (,,hotel" mixxinn) temp. 26/27°C w październiku i nie spada. Nie wyobrażam sobie lata w tych warunkach. Nie jestem odosobnionym przypadkiem. Uważacie, że da się coś zrobić z taką agencją, aby nie (usunięte przez administratora) kolejnych ludzi.? Zapraszam do komentowania.

Dariusz

Czego konkretnie dotyczy Twoja wypowiedź? W żaden sposób nie przedstawiłeś, co chciałeś nią przekazać, dlatego chciałbym, żebyś rozjaśnił, czego dotyczy. Pamiętaj, że niezrozumiałe i nieuzasadnione opinie nie są pomocne dla czytelników wątku opinii o pracy w firmie VoornePutten Uitzendbureau B.V.

Bakusiowa

Jak czytam te super opinie, ktore rzekomo polecaja prace przez VoornePutten to placze ze smiechu. Bylismy z narzeczonym 2 lata temu przez ta agencje, mieszkanie super, wszystko super, 2 dni pracy w tygodniu, poczatki na minusie ;) w marcu 2017, po pol roku pracy, gdy zachorowalam, 39st goraczki, zaniki glosu i problemy z oddychaniem, najpierw zabrali mnie laskawie do lekarza a dzien pozniej zadzwonili ze mamy wracac do Polski ;) owszem, na busa z pracy czekalo sie dlugo a to tylko dlatego ze na setki pracownikow byly przydzielone 2 busy, ktore na raz wiozly nawet po 15 osob ( rekord w firmie to 25 ponoc w 8 osobowym busie ^^ ) Pozdrawiam serdecznie osoby z biura, ktore siedza na tym portalu czesciej niz zwykli ludzie i wypisuja pozytywne opinie ;) Nie zdziwie sie jesli moja opinia zostanie usunieta :D

@Bakusiowa

Nic mnie nie zdziwiło w twojej opinii bo to prawda co piszesz ta firma nie powinna istnieć bo to nie jest normalne co tam sie dzieje masakra

Lidia

@Zły, w Twojej wypowiedzi jest dużo złości oraz niestety użyłeś słów, które są zakazane na forum publicznym. Pamiętaj na przyszłość, aby wypowiedzi były bardziej kulturalne oraz zgodne z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin Wracając do Twojej wypowiedzi, to chciałabym, żebyś szczegółowo opisał jakich obietnic nie dotrzymała firma VoornePutten Uitzendbureau B.V. względem Twojej osoby? Możesz to szczegółowo przedstawić?

Nie wiem o co chodzi

Czy jest dużo godzin to mnie interesuje

Lidia

@Nati, jeżeli twierdzisz, że opinia została usunięta to najprawdopodobniej, nie była ona w pełni zgodna z regulaminem forum, który obowiązuje. Przed dodaniem wpisu dobrze jest zapoznać się z tym, jak brzmi treść regulaminu, aby w przyszłości takie sytuacje nie miały miejsca https://www.gowork.pl/regulamin @Roksanab, rozumiem, że możesz być rozżalona niektórymi sytuacjami, których doświadczyłaś pracując za pośrednictwem firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V., jednak na forum publicznym nie można wyrażać się w taki sposób. Wszystkie wulgarne wypowiedzi mogą zostać usunięte przez administrację forum. @anonymous, dlaczego tak twierdzisz? Możesz uzasadnić swoje słowo, które zdecydowałeś się dodać w wątku? Pamiętaj, że każdy zarzut i opinię należy odpowiednio uzasadnić.

Lidia

@Nati, czemu twierdzisz, że zostałaś "zmuszona" do rezygnacji z pracy za pośrednictwem firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.? Napisz również, jak firma argumentowała sytuację, gdzie w dalszym ciągu nie otrzymałaś wynagrodzenia za pracę w tej firmie. Czym są spowodowane te opóźnienia?

@Lidia

Witam w tej firmie pracowałam razem z moim partnerem została mu wypowiedziana umowa a nad mienie ze mieszkaliśmy w ich hotelu powiedziano mi ze albo sama zostaje albo mam sie zwolnic wiec sie zwolniłam na początku gdy sie zwolniłam powiedziano mi ze nie dostałam wynagrodzenia ponieważ zdemolowaliśmy pokuj lecz to jest nie prawda nawet w tej kwesti dzwoniłam do kierownika który się tym hotelem zajmuje on mi powiedział ze to jest pomyłka odzwoniłam od biura z powrotem pani powiedziała do mnie ze teraz musze poczekać az dostana maila zwrotnego ze mogą mi przelać pieniądze i tak czekam do teraz

@Lidia

Napisałam ale ktoś to usunął

Lidia

@Ka, od czego zależny jest przyjazd busa po pracy za pośrednictwem firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.? Dlaczego są tak duże opóźnienia w tym aspekcie? Również ciekawi mnie, dlaczego nie zostało wypłacone ostatnie wynagrodzenie, o którym wspomniałeś w komentarzu. Przedstaw, jak to wygląda. @Nieznajomy, możesz bardziej szczegółowo przedstawić sytuację, którą napisałeś w swoim komentarzu? Do pracy pracownicy przychodzą na podstawie wiadomości SMS? Nie ma wcześniej ustalonego grafiku, który można sobie wziąć i przychodzić według niego do pracy?

Ka

Nie polecam pracy w firmie voorne putten. Na początku współpracy firma zachowywała się w porządku jeżeli chodzi o wypłaty. Jeżeli chodzi o transport do pracy to jest totalna porażka. Czasami na busa po pracy trzeba było czekać po 2-3 godziny. Kontakt z biurem marny. (usunięte przez administratora)

Lidia

@mejka, mam nadzieję, że Twoja sprawa zostanie odpowiednio rozwiązana. Podziel się z nami tym, jak będzie już po wszystkim. @anonim, w dalszym ciągu nie opisałeś tego, co chciałeś napisać na temat pracy w firmie VoornePutten Uitzendbureau B.V. Twoja poprzednia wypowiedź w dalszym ciągu nie jest uzasadniona, więc zachęcam, abyś to uczynił. @Lukasz 22, kontaktowałeś się bezpośrednio z firmą w tej sprawie? Jest jakieś wyjaśnienie, dlaczego tak się stało?

Lidia

@mejka, chciałam się dowiedzieć, czy to Twoja pierwsza taka sytuacja, że nie otrzymałeś wypłaty wynagrodzenia za pracę, którą wykonywałeś za pośrednictwem firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V., dlatego poprosiłam o uzasadnienie tej kwestii. @Mała Czarna, była to Wasza pierwsza praca za pośrednictwem firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.? Jak finalnie została wyjaśniona kwestia z mieszkaniem, którą opisujesz w swoim komentarzu? Przedstaw, jak to dalej wyglądało.

Mała Czarna

Najgorsza firma, jaką kiedykolwiek widziałam!! Bardzo, bardzo nie polecam! Z narzeczonym trafiliśmy na zajęte mieszkanie, a jeśli chcieliśmy się dodzwonić do biura, zajmowało to nawet kilka godzin, czasami nie przynosiło w ogóle skutku. Nie polecam!

mejka

zgadzam sie z opinia .przestrzegam ludzi ktorzy sie tam wybieraja.

Lidia

@mejka, inspekcja informowała Cie, że w jakiś sposób zajmie się tą sprawą? @ja, co rozumiesz przez stwierdzenie, że "firma, jak każda inna"? To znaczy jaka? Jak ocenisz pracę za pośrednictwem firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.? Pośrednik zaproponował Ci warunki, które są satysfakcjonujące? @anna, czy posiadasz informacje czym spowodowane są ewentualne opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń przez firmę VoornePutten Uitzendbureau B.V. zatrudnionym za ich pośrednictwem pracownikom? Wiesz może, dlaczego tak się dzieje?

Ilawiak
@Lidia

(usunięte przez administratora) odradzam prace z ta Agencja.

Denis

Witam w jaki dzien sa wyplaty na konto od tej firmy.?

Inga
@Denis

Zazwyczaj w piatek jak masz holenderskie konto a jak polskie to zaksieguja Ci przelew dopiero w poniedzialek

Ksen
@Denis

Po 3 tyg pierwsza wypłata za pierwszy przepracowany tydz w piątek i tak cały czas

Denis
@Inga

Dziekuje a tak oplaca tam sie robic wlasnie jade z dziewczyna w sobote do maasland? I ja z zakwaterowaniem jest? Pozdrawiam

niestetytakaprawda
@Denis

Moim zdaniem nie opłaca się. Zdarzają się tygodnie gdzie biuro da Tobie pracę na jeden, dwa dni w tygodniu by wystarczyło na opłatę zakwaterowania, ubezpieczenie i kilka euro wpadło na konto. Niestety jest coraz więcej przypadków gdzie ludzie po prostu siedzą na mieszkaniach i czekają aż ktoś napisze czy jest praca czy wracać do polski i wtedy jesteś w czarnej dziurze... Zbyt dużo osób przyjmują na tydzień co nie przekłada się na ilość miejsc pracy. Aby była dla Ciebie praca, muszą zwolnić tzw nieroba albo osobę niczemu winna, że nie było pracy przez tydzień. Kiedyś było inaczej i to niestety prawda... Szanowało się ludzi, pieniądze ... teraz ? hmm... no szkoda pisać aż tak źle ... po prostu odradzam choć są jeszcze w biurze (polacy) z dobrym sercem (ciekawe jak długo jeszcze wytrzymają)... Sory VPU - czysta prawda .

niestetytakaprawda
@Denis

Do Massland jedziesz tylko do biura podpisać papiery a gdzie trafisz to już loteria... Powodzenia życzę...

w piątki

Witam wszystkich. ogólnie firma jak kazda inna. nie dajcie się zakwaterować do firmy rijplant. Szefowa może ok ale Madalena ma że tak napiszę zryty beret i z nią nie da rady pracować normalnie.

Lidia

@Tomek, @mejka, firma VoornePutten Uitzendbureau B.V. informowała Was, dlaczego jest opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia za ostatnie tygodnie pracy za pośrednictwem tej firmy? Jest jakieś uzasadnienie sytuacji, która Was dotknęła? @Bladas, na forum publicznym nie wolno używać słów wulgarnych i obelżywych. Pamiętaj, że obowiązuje nas regulamin forum, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin Dlaczego masz tak negatywne zdanie o firmie VoornePutten Uitzendbureau B.V.? Jakie konkretnie sytuacje wpłynęły na taką opinię, którą wyraziłeś?

@Lidia

nikt nic nie wyjasnil tysiac maili do nich i zadnej odpowiedzi.(usunięte przez administratora)

@Lidia

nie otrzymalam odpowiedzi na maila od tygodnia olewaja nie dostalam wynagrodzenia.zglosilam sprawe do holenderskiej inspekcji.

Ala
@mejka

(usunięte przez administratora) Najgorsza agencja w jakiej pracowałam.

Lidia

@Dawid, jak długo trwały Twoje doświadczenia związane z pracą za pośrednictwem firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.? Czemu twierdzisz, że firma "jest po prostu złodziejska"? Co konkretnie chciałeś przez to przekazać? Twoja wypowiedź jest pełna negatywnych emocji, czy nie da się napisać nic dobrego z doświadczeń, które posiadasz? Sprecyzuj swoją wypowiedź.

Dawid

Firma jest po prostu złodziejska , odejmuja pieniadze za co sobie tylko będa chcieli , kontakt z nimi w zasadzie żeby coś rozwiązać jest po prostu śmieszny i nie poważny, jak trafisz na hotel na 6 to kup sobie od razu wentylator ,wyposazenie zalezy na jednym troche lepiej na drugim pokoju troche gorzej firma oferuje pracę w różnych sektorach przemysłu od kwiatów po warzywa i owoce, nie będę się tu o nich źle wypowiadać po prostu mówię jak jest , każda firma czymś się wyróżnia tą tylko chyba tym że mieszkasz w hotelu takim z windami... ale coś za coś pozdrawiam serdecznie zatrudnionych i tych uśmiechniętych co pracują tam pierwsze dni

Lidia

@Aleksandrów., za jaki okres pracy za pośrednictwem firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V. nie otrzymałeś wynagrodzenia? Firma w jakiś sposób uzasadniała to opóźnienie, które opisujesz w swoim komentarzu? Rozwiń, proszę, swoją wypowiedź. Pamiętaj również, że nie możesz nikogo obrażać na forum, nawet jeżeli masz jakieś złe doświadczenia. Jest na forum regulamin, którego wszyscy muszą przestrzegać. Zapoznaj się: https://www.gowork.pl/regulamin

Lidia

@Były pracownik, czy w Twojej sprawie pracodawca agencja pracy VoornePutten Uitzendbureau B.V.reagowała w jakiś sposób? Został podany jakiś konkretny powód tego stanu rzeczy?

Zostaw merytoryczną opinię o VoornePutten Uitzendbureau B.V. - Maasland

• Jak się pracuje w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 2 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Kandydaci do pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VoornePutten Uitzendbureau B.V.