Opinie o GPUG w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GPUG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GPUG o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPUG w Gliwice

kazik

dzis ponoc maja byc wypłaty ma juz ktos kase jak tak to ile wam przelali

bobo

dzieki wielkie tez zycze powodzenia

XXX

GPUG ma oficjalnie firme w Zabrzu ul Wolnosci 345 lok 1004 41-800 Zabrze ale to jest w kit w SUGu i w GPUG są te same ryje tylko jest inna nazwa a w tym Zabrzu to jest tylko mieszkanie wynajęte to jak chcesz coś załatwić to tylko na Okrężnej załatwisz .bobo nie wiem ale to niema problemu załatwić przejć się na kopalnie wystarczy pochodzić po biurach innych firm i na pewno coś się znajdzie a jak nie to na inną kopalnie .Dasz rade trzymam kciuki powodzenia

były
@XXX

Dzięki za informację.na okrężną wysłałem list i mi przyszedł z powrotem więc spróbuję teraz napisać na ten adres w Zabrzu.Pracy nie szukam bo od 6 lat pracuję pod JSW.Za 3 lata wybieram się na emeryturę i teraz pomalutku zbieram papiery z wcześnmiejszych robót.Na szczęście w GPUG robiłem tylko 1,5 miesiąca tak że nawet jak ich nie znajdę to mała strata.Życzę powodzenia i tak jak czytam Wasze posty to spadajcie z tej firmy jak najszypciej.

bobo

xxx a wiesz gdzie przyjmuja na kopalni tam gdzie normalnie płaca

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w GPUG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
bobo

to prawda ale górnictwo to całe moje zycie trudno z tego zrezygnowac ale jak nie bedzie wyboru to bede musiał dzieki xxx jak bedziesz miał przelew daj znac choc na ciebie mozna liczyc bo inni cwaniaków zgrywaja a na siebie nie popatrza

były

Panowie mom prośba w 2008r przez 1,5 miesiąca miałem niewątpliwą przyjemność być pracownikiem tej firmy.Miesiąc temu posłałem list polecony żeby przysłali mi druk RP-7 oraz szychty 1,8 ale poczta odesłała mi go z powrotem bo firma już pod tym adresem nie funkcjonuje.List posłałem na Gliwice ul.Okrężna 8.Możecie mi podać pod jakim adresem znajduje się teraz ta firma i ewentualnie nr. tel.Z tego co tu czytam to dziwię się że tam jeszcze robicie.Z góry dziękuja za pomoc.

XXX

Ja też im nie wierze ale tak mi powiedział wszech Bączek że będą na pewno ale po 1200 bobo może trzeba pomyśleć nad czymś innym niż górnictwo chyba że masz zamiar robić w tym bagnie na dole za 1200 to w biedronce na kasie zarobisz więcej przemyślcie to

bobo

a napewno beda czy znowu obiecuja nigdzie nie przyjmuja i siedze w tym bagnie a dzieci głodne szkoda gadac dobrze ze ciepło idzie nie trza paalic w piecu bo na wegiel nie ma kasy a co dopiero na jedzenie

żona

panowie dajcie znac jak ktos bedzie miał przelew bo im w firmie jakos nie wierze trzymajcie sie pozdrawiam

XXX

Siema panowie wypłaty będą dzisiaj na pewno ale kur...wa po 1200 i to bez jaj kiedy reszta nie wiadomo złodzie je b..ane i niech teraz się odzywają de oszołomy z Jastrzębia GKS i ten drugi Cesarok chyba

Ja chopie leko bierom wszystkich 3 na rynka ci dajom

FOTYGA

A SA PRZYJECIA DO FIRMY

wwwwww

wie moze ktos czy beda 10 wypłaty bo jestem na wolnym i nic nie wiem

byly

dzieki a podanie do kiedy trza skladac do 9 kazdego miesiaca bo tu ktos pisal czy pozniej zeby zachowac procedury art 55

ktos

Do byly najlepiej idz do pipu oni ci tam pomoga napisac niema za porozumieniem stron jak nieplacili artykul 55 z winy pracodawcy i bedziesz mial podkladke ze to zglosiles potem do sadu prostrza droga

byly

witam moze mi ktos podpowie jak napisac podanie o zwolnienie z firmyG.P.U.G z winy pracodawcy bo oni kaza sie zwalniac za porozumieniem stron

abcd

Czekajcie aż Wam braknie na wypłaty (tym pracującym w tej firmie) a ja dostanę wszystko co mi się należy. Już tam nie pracuję, zaraz składam pozew do sądu. PIP da pewnie największą karę jaką może czyli 30tyś zł.

zdesperowany
@abcd

będzie o 30 000 zl mniej na wypłaty :(

abcd

10zł za zjazd. Ogarnijcie się!

25 zł:) niemam pytan:/

GKS

Co a osiol pracowal a niewie ile ma za jeden dzień .Boze ja się nie dziwie ze wam nie płacili jak wy jesteście takimi baranami LITOSCI

Zostaw merytoryczną opinię o GPUG - Gliwice

GPUG