Opinie o Bosch w Mirków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bosch. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bosch o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Mirków

Lidia

@Kierownik kamery w zakładzie produkcyjnym są często montowane ze względów bezpieczeństwa. Czy w Bosch powody dla których są one w użytku są inne? @Anonim mobbing to mocne oskarżenie - możesz opisać przykłady takiego zachowania wobec pracowników? Dla osób, które nie pracują w tym miejscu, to będzie pomocne w zrozumieniu sytuacji.

zmęczony
@Lidia

Lidia kim właściwie jesteś i co masz wspólnego z ta firma?

tik

Moi mili jeżeli chodzi o liderów macie przecież najlepszą elitę R.T P.P CH.A my u sąsiada takich nie mamy .......

Poproście o kopie dla siebie każdego upomnienia, kary itd. Wtedy zobaczycie, że te małpy w czarnych koszulkach tylko straszą. Z resztą wg wytycznych podczas szkoleń, ponieważ są pozbawieni zdolności samodzielnego myślenia.

@Lidia

Bezpieczeństwa??? dobre sobie do tej pory było bezpiecznie chyba ze były napady na zakładzie haha

Były Logista

Lidia zatrudnij się na 6 miesięcy to sama się przekonasz:D

Kierownik

Witajcie ponownie Kamery na zakładzie. To teraz gorący temat. Tak wiec czytałem wasze wpisy na ten temat. Ze to nie do kontroli tylko dla bezpieczeństwa. Skończcie pier.... głupoty. P. Morawiec jaśnie oświecony nam kierownik już przekazał na spotkaniu ze ma być ślicznie żeby nie słyszał od swojego pana Sławomira pretensji ze ktoś np: stoi albo rozmawia za 5 min przed końcem. Tak wiec mobingu ciąg dalszy. Tak wiec teraz będą siędziec przed komputerem i się tasować. Wniosek z tego prosty, jak na (usunięte przez administratora) Niemiecki 21 wieku przystało kamery musza być !!!! Show czas zacząć. ????

Były Logista

Wiedziałem że nie wiąże przyszłości z tym zakładem dlatego trzymałem się jako obserwator tego wszystkiego a zarazem nie pozwoliłem sobie nadepnąć na stopę .Cała hierarchia robotniczą tego zakładu to na zasadzie kto komu głębiej w (usunięte przez administratora) wejdzie .Ludzie pozwalacie sobie tam na za dużo odejdźcie od maszyn zastrajkujcie solidarnie ... Weście przykład z naszych sąsiadów , pokonując bariery sami zaciskacie sobie pętle na szyi . Mobing to chleb powszedni tego zakładu .Szkoda tylko że kazdy z was potrafi narzekać za plecami a nie solidarnie coś z tym zrobić dlatego zawsze już tak będzie w tym zakładzie polaczkowo .NIe polecam nikomu tego zakładu gdzie zapach obozu można poczuć już po przekroczeniu progu produkcji , firmy gdzie z ludzi chcą zrobić robotów :)

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo przyjemna, bezstresowa. Oferty niestety nie zaakceptowałem, stanowisko pracy nisko płatne :(

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Sortowacz butelek
Mirków
BEFLEXI Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Magazynowy od zaraz
Mirków
Asistnet Work Group
Fiu

A robią jakieś imprezy dla pracowników?

TL

zapraszamy do CBI u nas ład i porządek, podwyżki dobre. kolejne też mają być ok. tylko chwalić

Grażyna

Kiedyś chcialam przyjac sie do tej firmy ale jak dowiedzialam sie ze mam trafic na czysty montaż to zrezygnowalam. Podobno sa tam straszni liderzy a jeden z nich drze sie na wszystkich i nic nie robi tylko oglada rowery na komputerze, porażka...

Jaja

Pojawiło się ponad 20kamer na zakładzie .Wiszą od 2tygodni.rozmieszczrnia to nad miejscami gdzie pracują ludzie ,żadne tam drogi w celu bezpieczeństwa./Firma milczy

hehe
@Jaja

W whirpoolu to samo widzę że dużo ich łączy kabaret

Lidia

@Miły, jeśli to prawda to Bosch będzie musiał się do tego dostosować, chociaż istnieje też regulamin wewnętrzny, który mógłby przewidywać taką opcję. Trzeba wziąć też pod uwagę, że monitoring może być potrzeby w sytuacjach niebezpiecznych, nie jest tylko narzędzie kontrolowania.

@Lidia

Nigdy Regulamin wewnętrzny nie będzie nadrzędnym prawem do przepisów kodeksu pracy ani do konstytucji .A w Boschu jest bezpiecznie nie ma napadów hha żeby był monitoring na wydziałach.

okange

Ich bin schief, ich bin daran interessiert, Sie zu treffen, nachdem Sie Ihr Profil überprüft haben, kontaktieren Sie mich mit meiner privaten E-Mail-Adresse, damit wir uns bewegen und Fotos austauschen können Email cedetsimoneaskeweas101@gmail.com waiting

Kierownictwo powinno się zająć tymi co chodzą mase razy na fajkę pomiędzy przerwami i mają dodatkowe przerwy a nie palący muszą tyrać najczęściej palą poza przerwami-ustawiacze,kontrolerzy,liderzy,logiści,pracownicy magazynu,biurowi czasami operatorzy więc widzicie jaka równość w zakładzie

@Anonim

Powinno być Ci co chodzą na palenie poza przerwą to muszą odpracować

Operator
@Anonim

Kierownictwo powinno się zająć ludźmi którzy chodzą notorycznie na L4 i biorą na żądanie a nie ludźmi którzy chodzą na fajkie kiedy siedzą na zakładzie całymi dniami...

@Operator

Jak jesteś chory masz prawo jak ktoś oszukuje to niech sprawdzą i poleci takich nie żałuję,chodzi o sprawiedliwość że nie palący nie mają dodatkowych przerw a część palących przegina i na tpm itd przerwy sobie robią to co jedni mają 25 min na 8 g a drudzy nawet 50 min o to chodzi

@Anonim

Jaki problem z monitoringu sprawdzać kto poza przerwami dopuszczonymi 2x po 5 min i raz 15 pali papierosy i niech się tłumaczy kierownikowi czemu ma dodatkowe przerwy

@Anonim

od 25 maja przepisy sie zmieniły i nie można używać monitoringu do kontroli pracowników.

@Anonim

od 25 maja zmieniły się przepisy ii nie można używać monitoring do kontroli pracownika jak pracuje.

@Miły

Lider to jak monitoring:D

Kierownik

Powiem wam jak załatwili ludzi jak ktoś nie podpisał 18 zmian. Dali wypowiedzenia 3 miesięczne, do obecnego systemu w pracy zawartego w umówie. I teraz po 3 miesiącach albo sami podpiszą 18 zmian albo wyjdzie na to ze sami się zwalniają. Nawet nie maja odwagi bezpośrednio kogoś zwolnić. Jedno wielkie dno a szczególnie kierownik z czystego Montażu. Do telewizji i gazet to się nadaje. Banda buraków i nic więcej!!!!

@Kierownik

nie mogą was zwolnić z tego powodu jeśli masz dłuższą umowę a w niej inne warunki nie mogą ich zmieniać od tak sobie dlatego dają wam do podpisu bo w tedy zrobią to legalnie ale jeśli ktos głupi podpisze wypowiedzenie na pewno nie ma na nim że zwalniają cię bo nie chcesz pracować na 18 zmian tylko np że nie stosujesz się do regulaminu takie wypowiedzenie można podważyć ludzie oni na was donoszą że zę z wc się spóżnicie 30 s a wy boicie się donieść o tylu nadużyciach dlatego tak macie

@............................

mogą, to się nazywa wypowiedzenie zmieniające... zanim cos napiszecie to poczytajcie trochę

@anonymous

nie ma czegoś takiego 1 i 2 strona muszą się trzymać umowy koniec i kropka dlatego dają wam aneks do umowy do podpisania żeby było na nowych zasadach widzę że ktoś z góry dba o interesy firmy nie okłamuj ludzi a że w naszym kraju prawo nie obowiązuje i molochy robią co chcą to inna sprawa i wina ludzi

@............................

Wypowiedzenie zmieniające jest dokumentem wykorzystywanym w przypadku braku woli zawarcia porozumienia zmieniającego między stronami zawartej umowy o pracę. Pracodawca może wielokrotnie wprowadzać zmiany do łączącego strony stosunku prawnego w trakcie okresu zatrudnienia. Zmiana warunków zawartej umowy może dotyczyć każdego elementu treści umowy o pracę, np. zmian w wysokości wynagrodzenia pracownika lub zmiany wymiaru etatu, z którą również wiąże się zmiana wysokości wynagrodzenia. http://kadry.infor.pl/kadry/indywidualne_prawo_pracy/odpowiedzialnosc_prawa_i_obowiazki/748902,Wypowiedzenie-zmieniajace-warunki-placy-i-pracy-najwazniejsze-informacje.html wujek google

@............................

tyle w temacie i nie wprowadzajcie ludzi w błąd, jak sie nie znacie na KP. Wypowiedzenie zmieniające jest powszechnie stosowanym dokumentem przez pracodawców, wypowiedzeniem zmieniającym mogą z dyrektora zrobić fizola w ciągu 3 miesięcy... poczytajcie...

tol
@anonymous

Umieć czytać to nie wszystko, czytaj ze zrozumieniem .Na każdą zmianę pracownik ma prawo się zgodzić lub nie i nie zapominajmy o układzie zbiorowym.

@tol

no własnie, jak sie nie zgadzasz, to zakład rozwiązuje z Toba umowę.. na tym polega wypowiedzenie zmieniające...

@anonymous

tylko nie może z tobą rozwiązać umowy jak masz ważną jeszcze np rok na tej podstawie i na pewno jak kogoś zwolnią to nie wpiszą w wypowiedzeniu że dlatego bo oni złamali warunki tylko ściemnią co innego ja tak miałem wpisali mi że się notorycznie ,że wychodze z pracy kiedy chce itp mam 2 tyg na odwołanie odwołałem się ja jak i wielu kolegów do tej pracy nie chcieliśmy wracać bo sędzia nas pytał czy chcemy ale mi wypłacono odszkodowanie 8 tys bo pracowałem parę lat a znajomi co robili po 25,30 lat dostali po 20 tys tak ze do wina ludzi że nie walczą o swoje a kolosy wykorzystują słabość,głupotę,nie wiedzę i naiwność ludzi w firmie powinno być jak kiedyś 1 za wszystkich wszyscy za 1 a teraz jak jego nie dotyczy to się nie odezwie choćby szef molestował jego koleżankę z pracy

@Kierownik

skoro ludzie robią na 18 zm czy 4 br to niech biura też robią i tak nic nie robią więc niech będą solidarni i pokażą od siebie ludzie wszędzie by znieśli te 4 brygady gdyby biura musiały tak samo pracować pracować to za duże zdanie jeszcze 10 lat temu to co robiła jedna osoba w biurze dziś robi od 3do 12 a na produkcji na odwrót to robiło 4 robi 1

Byłem niedawno na rozmowie w tej firmie. Aplikowałem na stanowisko operatora. Na początku wszystko ładnie, pięknie, potem indywidualna rozmowa z liderem. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim chamstwem w żadnej firmie. Przyszedł do pokoju, anj dzień dobry ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) rozsiadł się na krzesełku i zaczął zadawać pytania zwracając się do mnie na "ty". Kto go awansował z takimi burackimi manierami??? Jeśli zachowanie liderów podczas rozmowy jest tak lekceważące, to w pracy dopiero musi być (usunięte przez administratora) atmosfera. Koszmarne podejście do potencjalnego pracownika. Od razu informują, że będziesz zmuszony zostawać po godzinach, nie ma opcji odmowy. Moja rada dla zarządu bosch: człowiek pracuje żeby żyć a nie żyje żeby pracować.

..........................
@Kandydat

zawsze masz prawo do odmowy pracodawca może cię zmusić tylko nagłych okolicznościach dlatego już na umowie zaczęli wpisywać wydłużony system tyg a legalnie ma on 40 g więc trzeba czytać co się podpisuje problem jest w tym ze ludzie nie zgłaszają nad użyć w firmach polacy to takie białe murzyny mają dużo zamówień a nie wyrabiają bo jak można wyrobić linia produkuję np 1000 szt w ciągu dnia a oni chcą 1500 zawsze będzie mało proste dublować linie i już będzie 2000 ale przecież to koszty węż cie w końcu przykład z górników np oni se nie pozwolą zapie na akord i ciągle za mniejsze pieniądze bo wam odejmują a nie + proste skoro 2 lata temu robiłem 600 szt zarabiałem 2000 a teraz robię 1000 i zarabiam 2400 to zarabiam mniej

Jopek

Kobiety w lidlu mają dużo więcej na rękę niż w Boschu.Porażka

Lidia

@.............................., po zapoznaniu się z Twoim wpisem, widzę, że wcześniejsza sytuacja Bosch była inna. Czy w takim razie możesz aktualną kondycję tej firmy? Jak uważasz, co wpływa na ten stan rzeczy? Każda Twoja merytoryczna i potwierdzona uwaga na ten temat będzie ważna dla osób poszukujących w tym momencie zatrudnienia.

Pozdrowienia dla pracujących poza liderami bo to poganiacze

..............................

oni liderzy trzymają się tej pracy bo nic nie robią a kasę biorą fajną wypełnić raport to nie praca a wózkowy sam dowozi komponenty ale oni są tacy przez pracodawców nikt o tym nie mówi że są specjalne szkolenia liderskie ,kierownicze w wielu firma jak postępować z pracownikami się nie spoufalać jak nie będzie robił co mu każe to następny dlatego ten mówi skacz a on pyta jak wysoko ko kiedyś tego nie było bo szczyl nie mógł być liderem tylko doświadczony pracownik co przerobił parę ładnych lat

@..............................

Tak są szkolenia jak "motywować" pracowników czyli jak rozmawiać żeby przymuszać do nadgodzin itp skąd to wiem?znam paru liderów z tej firmy i innej i mówili to tzw szkolenie jak zarządzać zasobami ludzkimi=czyli jak wykorzystać ile się da pracownika szantażem itp

@..............................

Uczą ich manipulacji na szkoleniu

@..............................

Polska język, trudna jezyk..a znaki interpunkcyjnych w szkole nie uczyli?

..............................
@anonymous

ty miodek trzeba było iść na polonistykę a nie do boscha w tej firmie ani nie zarobicie ani szacunku nie dostaniecie tyrać będziecie za 3 skoro jest 10 maszyn to powinno być 10 pracowników i tak to kiedyś wyglądało i za granicą też tak jest

er
@..............................

to (usunięte przez administratora) za granice

Q

Albo niemoty z miasta

@Q

Lepsze niemoty z Wrocławia niż wieśniaki z Twardogóry i okolic co się wożą jakby nie wiadomo kim byli. Jesteście zwykłymi wsiurami i tyle. Smród i ubóstwo.

Q
@Miastowy

Teraz to pokazałeś klasę i kulturę z miasta. Brawo, czapki z głów. Ludzi nie określa to z kąd pochodzą i miejsce zamieszkania. Ale to wiedzą inteligentni

qwqwqw
@Miastowy

Wsiur i wsiura to cię zrobili baranie. Od ilu pokoleń twoja rodzina mieszka we Wrocławiu? Bo pewnie nie wiesz durniu, że Breslau to raczej niemiecki był, a Polaków to w nim stosunkowo niewielu mieszkało przed wojną, bo ok 20tys.Więc kim jesteś? Pewnie dziadzia z babcią na furmance z Ukrainy przyjechali z lepianki ulepionej z gówna i gliny? Po za tym tak jak już ktoś napisał nie miejsce zamieszkania określa człowieka, ale jego charakter i inteligencja, a u ciebie jej chamski pomiocie zwyczajnie brakuje.

@qwqwqw

Zabolało ? Ja mówie o cwaniaczkach co się wożą (usunięte przez administratora) jeden i nie mają za grosz kultury. A że większość z Was jest z poza Wrocławia to niby jak mam to inaczej odbierać jak zwykłą wieś. Tak wiem miastowi też się zachowują nie lepiej. Ale taka jest prawda, ze większość pracowników Boscha jest z wiosek. Mam paru znajomych co pracują ze mną na Moe1 i są z Wrocławia i jakoś inaczej się zachowują. To że kiedyś Wrocław należał do Niemiec to każdy wie. Moja rodzina przyjechała z Łodzi. Pozdrawiam.

@Miastowy

No tak cwaniaków nie brakuje, ale czy wszyscy tacy mieszkają na wioskach to ci się tylko tak zdaje. Oleśnica to też miasto więc nie przesadzaj. A z Wrocławia jest bardzo dużo nie tylko na u ciebie na Moe 1 panie miastowy. Przemyśl swoje podejście bo cwaniaków nie brakuje poza Boschem w samym Wrocławiu. Wystarczy się wybrać w piątek do paru klubów by zobaczyć co tam się dzieje. Chociaż Wrocław (to jak wspomnieli wyżej) zbieranina z różnych części Polski, Litwy i teraz Ukrainy. Co dziesiąty mieszkaniec Wrocławia to Ukrainiec. Więc nie sugerował się bym miejscem zamieszkania. Czas zakopać stereotypy o mieszkańcach wiosek jako o osobach bez kultury i do tego głupich. Znam sporo osób w Boschu różnych wiosek i naprawdę pełna kultura. Sam jestem z Wrocławia i mieszkam tak całe życie i różne rzeczy widziałem. Więc nie zgadzam się z tym do końca panie miastowy. Mamy inne czasy.

@Miastowy

Czyżby firemka w zawaluowany sposób próbowała odwrócić uwagę od ogólnego syfu jaki teraz w niej panuje i wywołać konflikt Wrocław kontra reszta świata? Tematy zastepcze wto w tvn i tvp1 niech sobie opowiadają, a nie tutaj. Po za tym jakoś ja większej różnicy między Wrocławiaki, a Twardogórą czy Oleśnicą nie widzę. Buractwo jak i normalni ludzie w tych samych proporcjach są wszędzie. Tyle w temacie. Nie dajmy się zmanipulować i piszmy o patologii organizacyjnej, a nie odbiegajmy od tematu. Ciekawe ile Hr-y myślały nad tą Łodzią :) i po co, że niby te z lokami na policzkach lepsze: )?

@112112121

Nie. Jestem zwykłym operatorem z 7 letnim stażem. Po prostu widziałem parę akcji, które zapamiętałem sobie i tyczyło to osób właśnie z Twardogóry i okolic. Ale, faktycznie może i przesadzam. Bo to są osoby młode, a wystarczy popatrzeć co się dzieje wśród młodych osób (20-25). Jeden wielki wyścig szczurów. Jeden drugiemu by oczy wydrapał by coś na tym zyskać. Donoszenie, obrabianie (usunięte przez administratora) Jak ja zaczynałem w 2011 były zupełnie inne klimaty. Było mniej młodych i głównie stara ekipa. Nikt na nikogo tak często nie skarżył do lidera, a jak już po pojedyncze przypadki. A dzisiaj ? Dlatego sorry jak kogoś uraziłem bo miejsce zamieszkania raczej nic do tego nie ma. Co do boscha to każdy wie jak jest i będzie gorzej. Albo zmieniamy pracę albo się tu męczymy.

Na mojaolesnica.pl szuka bosch pracowników na montaż:D

googel

Powoli znalezienie chętnych do pracy w Boschu staje się dla dziewczyn z HR poważnym wyzwaniem.

qqqq

Wiem, że kontrolują, bo kilka fajnych zostało usunietych. Co Pań z hr to 100% racji nieogary totalne, kto je do pracy przyjął i po co? żeby to chociaż ładne było, ale ani ładne, ani mądre. Masakra

Zafi

Parę lat temu to w kadrach była ekipa - inteligentnych i z dużą wiedzą, teraz totalnie nieogarnięte „osoby” z wszystkim jest problem, co nie zapytasz nikt nic nie wie, odsyłanie lub bzdurne odpowiedzi, ach.. nawet tam człowiek nie dostanie wsparcia...

@Zafi

a jak 12 latki mogą być ogarnięte żart ale tak młode osoby nie wiedzą nawet o czym mówią będąc na rozmowie na wiele pytań nie potrafiły odpowiedzieć oczywiście większość ludzi odmawia nas było 5 na a na rozmowę została 1

Wrocławianin

Jeśli warunki pracy będą się pogarszać to ludzie będą odchodzić i się zwalniać zarobki w BOSCH są słabe teraz w marketach są lepsze warunki płacowe do tego wprowadzają 18 zmianowy system pracy i nic w zamian za to jakiś dodatek musi być jak nie to same będą obsługiwać się maszyny i magazyn Nowi pracownicy rezygnują po jednym dniu pracy niektórzy wytrzymują 1 miesiąc teraz większość pracowników szuka nowej pracy więc rotacja jest już bardzo duża a będzie większa Ludziom którzy chcą zacząć prace w tej firmie radzę się zastanowić bo nie warto iść na rozmowę sam jestem nowym pracownikiem i szukam już nowej pracy w tak szybkim tempie jeszcze nigdy nie pracowałem ale za coś trzeba żyć na razie czekam by złożyć wypowiedzenie

@Wrocławianin

Bo ludzi mają za nic a normy są tak wyśrubowane że jest na maxa i weż tak rób codzień powodzenia cisną też na nadgodziny,widzisz sam się przekonałeś jaki Bosch jest "cudowny"

@Wrocławianin

a wypowiedzenia nie musisz składać chyba że brakuje ci grosza to ten tydz jeszcze będziesz miał skoro 1 strona nie przestrzega żadnych zasad to druga też nie musi i na tym żerują jak w amazon co tydz 2 przyjdą nowi i jakoś się buja jak by każdy walnął to po godz mozę 1 dniu warunki by się poprawiły skoro chcą wiecej produkować nie zbudują nową linie np bmw ale po co skoro ludzie godzą się robić za 3

Jakby zrobili listę najgorszych liderów z bosch to wygrywają liderzy z montażu nazwisk nie podam bo większość wie którzy

saasw22
@Anonim

Są nowi, więc może dlatego. Po za tym raczej poziom liderów w Boschu jest raczej wyrównany może z jednym małym pozytywnym wyjątkiem, dosłownie jednym, nie będę go chwalił, (usunięte przez administratora) trzymają :)

Ab
@saasw22

To że są nowi nie tłumaczy głupoty i ignorancji. Wymyślają głupoty i za wszelką cenę je wdrażają. Chociaż nie znają się na produkcji.

bob
@Anonim

nie pękaj cwaniaczku pisz nazwiskami

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Mirków

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch