Opinie o Bosch w Mirków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bosch. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bosch o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Mirków

Lidia

Widzę, że od mojego ostatniego wpisu nikt z Was jeszcze nie dodał rzetelnej opinii na temat tego jaka panuje atmosfera w firmie Bosch z Mirkowa. Czy znajdzie się na forum osoba, która tam pracuje i poda parę istotnych faktów z życia firmy?

Kkmd
@Lidia

Hey, @Lidia - raczej nie mozna mowic to, co sie dzieje w firmie i rzetelnej odpowedzi nie dostaniesz. Sa pozytywne jak i negatywne aspekty pracy w, jak w kazdej innej. Jedynie co moge poradzic to brac wszystko z dystansem co ludzie piszą na temat swojego pracodawcy. Pozdrawiam.

wrocławiak
@Kkmd

Do Kkmd Zadaj sobie pytanie dlaczego brakuje ludzi. Zapewne jesteś z sitwy, która teraz rządzi tym zakładem więc jesteś dobrze zorientowany. Otóż brakuje ludzi bo mało płacicie a dużo wymagacie i dlatego pora abyście zaczęli zatrudniać inne narodowości które zdecydują się u was pracować za 2300zł netto w temperaturze 30 stopni Celsjusza na hali.

Q12
@Lidia

Rzetelną odpowiedz jest taka, że miedzy takimi jak ty (z biura ) a operatorami jest przepaść. Jak chcesz się dowiedzieć to zapraszam na linię. Tam zobaczysz co znaczy praca w pocie czoła i nie tylko. Przy obocznej temperaturze, czyli 30-35 stopni, pracujemy bez dodatkowych przerw i zmusza się do pracy po 12 godzin. Atmosfera jest bajeczna, jak usiądzieszy w czasie awarii to zbrodnia. Przerwy co do sekundy odliczanie. Operator to w tej firmie zwykły robol,którego można zawsze wymienić. Na szczescie ludzi brakuje,może zaczniecie szanować i doceniać pracowników.

Operator

Witam. Pracuje w Boschu już od trzech lat . Wiec pomyślałem sobie że moja żona tez mogła by tu się załapać. Idąc tym tokiem złożyliśmy jej cv. i oczekiwaliśmy rozmowy. Sama rozmowa to była jedna wielka kpina. Jak się okazało żona została zaproszona na rozmowę w ogóle, nie na ten dział co aplikowała. Osoba rekrutująca która prowadziła rozmowę sama była Stażystką. A sam TL znanym i lubianym rekordzista z iBustera.

Kkmd
@Operator

Witam, Bosch, to nie jest koncert zyczen. Na calym zakładzie brakuje ludzi i HRL rekrutuje wszedzie. Jezeli nie odpowiada dzial, zawsze mozna zrezygnowac z oferty.

Rekrutowany

Witam. Ile inżynier może zarobić w Bosch?

To ja
@Rekrutowany

7200 na rękę

Sun
@To ja

Hehe ale w jenach tybetańskich

qqq
@To ja

pewno z nadgodzinami

Tyle tutaj piszecie bzdur, że podacie Bosch do sądu, inspekcji pracy... i co? Podał ktoś? Jesteście żałośni. Jak się wam nie chce robić, to zmieńcie pracodawcę. Bosch nie robi nic poza prawem. Bosch w ciągu roku podwoił obsadę pracowników, uruchomił nowe linie. Zapewnia wiele rzeczy, socjal, obiady po 3 zł . Jest przyjazna atmosfera. Liderzy współpracują, a kierownicy sa idealni. Zwłaszcza na obróbce. Od tego kierownika mogli by sie inni uczyć. ZWŁASZCZA ZMIANY ZDANIA. Jednego dnia mówi że białe jest białe, a drugiego wyrzeka się tęgo i mówi, ze białe jest czarne ... po czym umywa ręce i na 3 tydz. zaprzecza, że cokolwiek mówił. Bardzo szanuje ludzi i chce, aby mieli udokumentowane talony, więc osobiście wręcza im pisemne polecenia pracy w nadgodzinach. Zna się na produkcji, a zwłaszcza na masle maślanym ... Potrafi z papierka leżącego na ziemi zrobić aferę, jednak jak jest poważna sytuacja to potrafi nietrafnie dedykować swoje zadania. Jeżeli na kontroli wzrokowej znajdzie sie jedna sztuka z obiciem, to żąda nazwiska pracownika, ale jak inżynier pi..ną 100 braków na kwotę kilku tys zł, to kierownik ucieka od tematu . Więc jak widać atmosfera jest super, ludzie zadowoleni, kierownictwo wykwalifikowane, moim marzeniem było tam pracować.

............................
@anonymous

jak by ludzie byli zadowoleni to nie było by ogłoszeń o prace co 2 dni średnio nie pisz bzdur nikogo nie okłamiesz liczą się czyny a nie słowa a wiadomo co firma robi z ludzmi

Ojciec
@anonymous

(usunięte przez administratora) wieśniaku z kaliskiego

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo przyjemna, bezstresowa. Oferty niestety nie zaakceptowałem, stanowisko pracy nisko płatne :(

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Sortowacz butelek
Mirków
BEFLEXI Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Magazynowy od zaraz
Mirków
Asistnet Work Group
Lidia

Czy ktoś z Was posiada wieści dotyczące nowych rekrutacji w firmie Bosh? Jeśli tak, to zachęcam Was do podzielenia się z nami nowymi informacjami w tym temacie, świeże wieści będą tu bardzo istotne dla innych użytkowników forum!

Lidia

@ww dzięki za odpowiedź. Czy stąd właśnie wynikają rekrutacje? Jak na tak dużą firmę, jaką jest Bosch, to faktycznie taka sytuacja może nie być niczym dziwnym. Zwolnienia chorobowe, o których wspominasz, dotyczą w tych przypadkach dłuższych okresów czasu? Czy pracownicy, którzy wracają z L4 zawsze znajdują ponownie stabilne zatrudnienie?

Mail

Jeśli chodzi o mecze to będzie już niedługo oficjalny komunikat :-)

pablo

witam wie ktos moze czy beda transmitowac mecze polakow na ms swiata w zakladzie?

@pablo

tak, można zabierać na zakład tez piwo aby sie lepiej oglądało hahahahah

Cukier
@pablo

Podobno kiedyś była taka możliwość ale teraz nic na ten temat nie słyszałem.

ww

teoretycznie mamy w Firmie dobry stan pracowników praktycznie wygląda to tak że ktoś jest na chorobowym ktoś wziął urlop a jeszcze ktoś inny nie może pracować na linii bo ma np chory kręgosłup a międzyczasie ktoś się zwolni więc często w praktyce brakuje obsady na linii

Lidia

@............................ czy firma prowadzi tak wiele rekrutacji? W sieci co jakiś czas pojawiają się oferty pracy do pracy Bosch, jednak jak na tak dużą firmie (przynajmniej z punktu widzenia osoby z zewnątrz) nie wydaje się to czymś podejrzanym. Możesz napisać trochę więcej na ten temat - czy w ostatnim czasie wiele osób, z którymi współpracowałeś złożyło wymówienie?

...................

TAK LUDZIE TYLKO WTEDY REAGUJĄ jak sami dostaną po (usunięte przez administratora) nie było by tego w firmach gdyby reagowali donosili o nad użyciach ,mobingu itp przecież oni łamią prawo a wy przyzwalacie i tak jest w każdej firmie ludzie sami w Polsce tworzą te kołkozy a firmy mają tu raj bo mogą z nami robić wszystko tak myślą bo się dajemy dopóki ludzie nie zrozumieją że w kupie jest siła i nie zaczną się szanować tego się nie zmieni tak jak za solidarności i też wina tego że 90% ludzi u góry jest bez doświadczenia doświadczony lider powie kierownikowi że w 6 osób nie zrobi roboty za 8

Riki

Jak ktos nie chce sobie psuc nerwów i zdrowia to niech ta firme lepiej omija szerokim łukiem

Lidia

@anonymous @............................ widzę, że zdanie na temat różnych kwestii i zatrudnienia w firmie są podzielone. To sytuacja dość naturalna - na forum jest miejsce dla wszystkich komentarzy - i pozytywnych i negatywnych. Warto jest więc opanować emocje i uszanować zdanie innych użytkowników forum. Abstrahując od ustaw - na forum obowiązuje regulamin, który jasno wskazuje, że wpisy obrażające inne osoby są niedozwolone i mogą zostać skasowane.

X

RODO ustawa. Czekamy na ustalenie adresu IP. Pozdrawiam.

Pracownik Bosch
@X

RODO obowiązuje od 25 maja, więc nikt kto zamieścił wpis przed tą datą nie może zostać ukarany.

Wrocławiak

Wszyscy bosch kochamy choć oni nie kochają nas:)

X

Na podstawie przepisów Kodeksu karnego (art. 212) dowiadujemy się, że sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet. Panie Anonimowy do zobaczenia w sądzie.

wqwqwq
@X

Ty upośledzony jesteś? Do sądu i to szybko. Zobaczymy kto wygra :) Wtedy to będzie jazda jak wycieknie do centrali informacja że sprawa w sądzie i jakie traktowanie pracowników. Ośmieszacie się durnie tylko tymi wpisami. Jak chcecie coś napisać to lepiej przemyślcie. W którym miejscu pomówienia były? Sama prawda, której nie będzie trudno dowieść. Sąd.....a to dobre.

Wrocławiak
@wqwqwq

Już zaczynają straszyć widzicie potwierdziło się szantaże teraz straszenie kryminałem,ok wszystko ludzie zmyślili przepraszamy że żyjemy:D

Lidia

Dla osób które poszukują pracy, bardzo ważne są aktualne i sprawdzone informacje o firmie. Ważne jest jednak, żeby dyskusja na temat warunków pracy w Bosch toczyła się z poszanowaniem regulaminu forum, a tym samym - innych jego użytkowników. Czy możecie napisać trochę więcej na temat mobbingu, który w firmie obserwujecie - o jakich konkretnych sytuacjach mowa?

ee

tylko że w biurze 15 minut przerwy jest bezpłatna pracownicy biurowo wychodzą z tego powodu 15 minut później do domu

Wrocławianin

Najgorsze warunki jakie mogą być. Ciągle do czegoś zmuszają. Każą pracować za po godzinach. Nie szanują .Zarobki nie są wysokie. Nie polecam bo już tam nie pracuje. Zamontowali kamery by bardziej ludzi kontrolować.

TL
@Wrocławianin

...ta jasne! nie pracujesz!!!??? Rypiesz nadgodziny jak miło, mało tego, sam się o nie prosisz... wiem kim jesteś...

TL

...byli słabi.. Bizon skończył u Ewy Drzyzgi... a Ty co historię pamiętasz, co jeszcze robisz? ... pracujesz? Przecież jest tak źle, to o czym piszesz było 8 lat temu, a ty hejterku dalej w firmie... ? Obłuda... nic więcej, (usunięte przez administratora) we własne gniazdko nie ładnie ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Mirków

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch