Bosch

Mirków

Opinie o Bosch

Master P 2017-07-09 20:02
...mamy 25 minut przerwy koledze się pomyliło... 2 razy po 5 min. co dwie godziny oraz wspomniana 15-stka.
Wujcio dobra rada 2017-07-11 16:15
Wiele już tu napisano. Skoro dyrektor produkcji S. S. rzuca kluczami w kierownika z obróbki to o kulturze na najwyższym szczeblu nie ma mowy. Na MOE-VB 3 jest najgorszy kierownik. Tzw karierowicz, ludzi by za złotówkę sprzedał. Co powie S.S. to robi, bo boi się o swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ogólnie jedno wielkie kolesiostwo. Ma swoich pupili i robią sobie dobrze, słowem, uczyniłem i pieniędzmi. Koles to totalne DNO. Zarząd przyszedł z Chaissis, tam rozkradli i zniszczyli, tu będą robić to samo. Trzeba uciekać z tej fabryki.
Ibooster 2017-07-12 22:19
Ostatnio dyrektor mowil na spotkaniu o ibooster 2, juz wiadomo czy będzie?
ROK 2017 ROKIEM SZACUNKU W FIRMIE 2017-07-16 01:21
Oczywiście że jest 25 minut pracy w ośmiogodzinnym systemie, ale jeżeli jest przerwa 5 minutowa o godzinie 16 i zostaję na przymusowe nadgodziny siadam sobie przy stoliku obok linii Ibooster na te kilka minut bo jestem już zmęczony gorącem na hali produkcyjnej i słyszę taki tekst, że ten stolik nie jest przeznaczony dla ludzi z produkcji, bo to jest miejsce dla INŻYNIERÓW, i taką informację przekazuje nam TL dodając, że to jest wymysł kierownika i jest zakaz tam siadania, a także trzeba go przestrzegać, bo TO JEST STANDARD FIRMY, tylko że wcześniej nikt o tym nie mówił, a pójście na stołówkę mija się z celem bo zanim tam dojdę to już się kończy przerwa, wiec jak można mówić, w tej firmie o szacunku jeżeli pracownik produkcji jest w taki właśnie sposób dyskryminowany i poniżany na każdym kroku, a z tego co mi się wydaje to chyba Ci właśnie ludzie robią największą robotę. BO BEZ NAS NIE BYŁOBY WAS. Przez takie właśnie prostackie zagrywki kierownika będę następną osobą, która złoży wypowiedzenie bo nie które rzeczy na tej linii zaczynają podchodzić pod mobbing.
TL 2017-07-23 01:06
HAHA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niewolnicy wylewają swoje żale hahahaha :D
nieudacznicy.
Direktor 2017-07-23 01:08
Niewolnicy mają zapierdzielać, a nie żale na forum wylewać.
Pracujcie na swoich niemieckich Panów!
Wieśniaki pierdzielone!
REKRUTER 2017-07-23 13:22
A na TL wybieramy ludzi, którzy jak kapo w obozach koncentracyjnych, są w stanie upodlić swoich ziomków, aby zapierdzielali na niemieckich panów. Także TL nie cieszcie się zbytnio swoją funkcją. Jesteście najgorszym sortem człowieka, dlatego właśnie dostaliście tą funkcję...
Jakościowiec :D 2017-07-23 16:23
A jak tam? Dalej malujecie te lakierowane zaciski hamulcowe na czerwono farbą, gdy pojawi się jakiś odprysk lakieru? To się nazywa podejście jakościowe hahahahaha :D
TL 2017-07-25 16:28
...jesteś leszczem którego muszę pilnować... z wilgotnymi rękoma... próbujesz nadrobić swoje braki... mięki płaczku jak Ci nie pasuje to się zwolnij... proste...
Gość 2017-07-26 14:08
Cześć.

Dostałem zaproszenie na rozmowę o pracę w Mirkowie na stanowisko logisty wydziałowego.
Jak wygląda to stanowisko, jaki system pracy, ludzie pracujący w porządku? Jakie zarobki?

Pozdrawiam
Ib 2017-07-27 16:38
Krótko rzecz ujmując współczuję Ci już teraz, ale pójdziesz popracujesz to sam ocenisz, bo ja nie jestem od sterowania Twoim życiem. Być może będzie tak, że taki typ pracy Ci się spodoba i będziesz zadowolony.
zoorgon 2017-07-27 22:06
a może jest tak ze się nei wyrabias zz robota bo: zaczynasz od kawki i papieroska, następnie bajerka, brak efektywnej pracy znowu kawa i tak przez 8 h, a samo się nie zrobi
Nowa 2017-07-29 08:43
Cześć wszystkim:) Jak wygląda praca na stanowisku montera?
Lidia 2017-08-03 12:35
@Nowa, oferty pracy na t stanowisko są jeszcze aktualne więc możesz śmiało aplikować. Tylko nie wiem czy kobiety na tym stanowisku są zatrudniane? Może ktoś napisze? Posiadasz uprawnienia? Zawsze możesz sprawdzić resztę ofert, są różne, np, Recepcjonistka
WROCŁAW 2017-08-17 20:35
Na montera czy też autokontrolera montera zatrudniają również kobiety. Coraz więcej ostatnio zatrudniają. Ba powiedziałbym że na tym stanowisku jest więcej kobiet obecnie niż facetów. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Operator IBOOOOSTER 2017-08-18 16:23
Witam bawi mnie stwierdzenie że jakość ponad wszystko , kadra kierownicza z CBI widzę niezłe cięcia kosztów wprowadza co wy chcecie tym osiągnąć niedługo na papierze toaletowym będziecie oszczędzać . Nie życzę nikomu samochodu z iboosterem gdzie seterzy prostują piny od ECU CONECTORA kombinerkami i napewno to nie jest ich wymysł najważniejsza część Iboostera a oni kombinerkami pokrzywione piny przez błedy operatorów prostują porażka na maxa . Mam nadzieje że ktoś ogarnie ten zakład w Mirkowie to puki nie bedzie kolejnej afery jak z BMW 2 lata temu .
logistyka-logista-wszystkie działy 2017-09-04 13:12
logista wydziałowy ma jednym słowem pozamiatane non stop cie poganiają i mowią że nie wyrabiasz tak jest teraz na wszystkich działach i mało kto sie na to godzi dlatego ludzie sie zwalniają mają dość zastraszenia i chamstwa TL oraz ustawiaczy i kierowników napewno nie polecam tego stanowiska a najlepiej nie tej firmy idz pracować gdzieś indziej tu nie ma co szukać praca 6 dni w tygodniu po godzin bo nie ma kto pracować wszyscy na L4 albo urlopy albo sie pozwalniali.a stawka też bardzo niska tylko 17 brutto przez pierwsze 7 miesiecy potem podwyżka o 60 groszy to śmiech na sali takie pieniadze zarobisz gdzieś indziej bez problemu i cie docenią.
operator ib gen 1 2017-09-04 13:17
masakra na i boosterze gen1 rozkręcają pompy wymieniją część i dalej skrecają i puszczają w montaż a straty nie mówie jakie mają wyrzucają codziennie ponad 50kg na złomowanie przez błedy operatorów i maszyn które mają ciągłe awarie.
i booster 2017-09-06 20:07
Ja przekonałem się na własnej skórze jak wygląda praca w Bosch... Przyjmując się tutaj myślałem, że złapałem Pana Boga za nogi, szybko zostałem wprowadzony z błędu, nie jest tak kolorowo jak to wyglądało na rozmowie kwalifikacyjnej.
Stanowczo nie polecam pracy w firmie Bosch! Tutaj ludzi mają za nic, tania siła robocza,bo i stawka 17 zł brutto za charakter pracy to śmiech na sali. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!
? 2017-09-08 10:10
Wie ktoś jak nazywa się ten przystojny lider z czarnymi włosami i okularami z grubymi, czarnymi oprawkami?
ibooster 2017-09-11 20:06
No i kolejny pupil idzie o pseudonimie GRUCHA z CBI do Busza.
Operator 2017-09-12 20:59
...i co? trzeba będzie znów zacząć pracować?Haha
Obrobka 2017-09-13 18:46
Pracowac? grucha tylko slucha muzyki , oglada [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jara fajki. Wystraczy spojrzec na historie na jego kompie. I Ty mowisz o jakiejkolwiek pracy? Pozdrawiam.
Przychylna 2017-09-13 20:30
...kolo słucha muzyki? Słodko! Pewnie romantyk :-) wole kolesia który słucha muzyki niż kolesia który wciąga ryzę papieru...
Przychylna 2 2017-09-13 20:44
...Przecież on nie pali...
CBI 2017-09-13 21:57
Może zaczął dbać o zdrowie bo pamiętam czasy jak przynajmniej co h chodził na faję. ...
Takie Tam 2017-09-13 22:11
...Jego przełożeni napewno nie mogą sobie tego wybaczyć... co myśmy zrobili??? zatrudniliśmy TL który pali faje,których nie pali, i cholera mało tego słucha muzyki.... Co myśmy zrobili... Co? I te rozmowy na temat kiedy Co on zrobił co godzinę... przecież to jest żałosne... a jak idzie robić kupe też to notujecie???? ...
Obrobka 2017-09-13 22:13
Dokładnie nic nie robił ostatnimi czasy. tylko patrzył żeby jeszcze przytulić sobotę wywalając operatora. to samo tyczy się Jana i Dyla.
Montaż 2017-09-13 23:09
Bądź sprawiedliwy,przecież przychodził z naszymi chłopakami z montażu, przecież nie byliście wstanie obstawić wszystkich sobót i niedziel
Obrobka 2017-09-14 11:04
Nie notujemy. Jarajac faje co h nie jestes w stanie pilnowac swojego zespolu a to jego obowiazek jako tl. Juz nie pali to w sumie tylko jeden plus u niego. Slucha muzyki w PRACY to romantyk? Slabo troche co nie?. Yt w pracy jest karygodne. Ludzie pracuja na kilku maszynach a ten siedzi i oglada kabarety. No mega wsparcie. Pisze o tym co widac. Wypracował to sobie latami. Niestety zadna przychylna z tego nie bedzie go w stanie wybronic. Pozdrawiam.
Rozbawiony 2017-09-14 13:04
Psy szczekaja a karawana jedzie dalej:D
Ważne że kasa się zgadza dzieciaczki:D
Montaż 2017-09-14 17:04
Są wśród nas osoby, które wiele mu zawdzięczają przeraża mnie twoja obłuda. Wiesz co jest karygodne, ( sam się oto prosiłeś ) karygodne jest wyłączanie maszyn o 5 nad ranem, ja na montażu pracuję od deski do deski, karygodne jest brak sprawdzania sztuk przez ciebie bo ja muszę ślęczeć w tyłku z dwoma markerami i sprzątać po tobie wióry , i karygodne jest że biegasz ze słuchawkami słuchając muzy lub przez pół nocy ślęczysz na fejsie, pracując na trzech maszynach masz na to czas? Pracujecie tak, bo nie potrafiliście uszanować pracy na dwie. I właśnie dlatego takich ludzi jak ty trzeba pilnować, On na montażu nie musiał tego robić, wybroń się z Tego Pozdrawiam
Kolega 2017-09-14 17:43
Byłoby miło gdyby kolega z obróbki zamkną gębe, nie można wytykać komuś błędy skoro samemu ma się gó.no w ogródku.
Yyyy 2017-09-14 18:31
na obróbce spalono najwięcej fajek za dużo czasu panowie mają
CBI 2017-09-14 19:07
Jego przełożeni to starzy przyjaciele z Noaha i Pq - wiec mają wy*****e na to co robi - byle wynik się zgadzał....
HWDG 2017-09-14 21:38
Pan ból zgłoś się do Lux Medu...ha ha ha...Ja akurat nie mam problemów bo jej nikomu nie nadstawiam...
Prawda 2017-09-14 21:46
Teraz połowa zakładu Boscha i Cbi zachodzi w głowę jak to się stało że ludzie stanęli za swoim Liderem. Do ludzisk z iboostera: zmianę którą obejmie, wygra najwięcej, nie będziecie musieli żebrać o urlop, a jak wam się przydaży nie przyjść w poniedziałek bo rodzina przyjechała albo zapiliście a będziecie w porządku- zostanie to pomiędzy wami, żadnego knucia i wyśmiewania się z ludzi. Wspomnicie moje słowa.
haha 2017-09-14 21:58
Milena, to Ty? :D
Przychylna a może raczej przychylny. 2017-09-14 22:14
Internetowym leszczom puszczają nerwy? Teraz głąby chcą wiedzieć z kim piszą?. Amatorku to jest internet tu mogę być kim chcę. Głąbie pracuje na obróbce koło Ciebie...hahaha
hah 2017-09-14 22:24
Ci wszyscy co mają za uszami powinni się oglądać za siebie, bo Łysy jest nadal na wolności... ;)
Franek Kimono 2017-09-14 22:34
Zygfryd...Wojtas Spedwaya Fan...
hah 2017-09-14 22:43
Zygfryd wszystkim obetnie łby, bo przeszedł na islam :D
aaaaaaaaaaa 2017-09-14 23:49
Żałosne....poziom tego forum dorównuje temu co się dzieje ostatnio w Boschu. Tragedia.... Już nie dość, że mają roboli w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jeszcze ich bezczelnie okłamują min. "że nie ma teraz podwyżek indywidualncyh" - nie pykło wam głąby. Jak dajecie podwyżki to dawajcie je osobom, które potrafią być dyskretne. Podwyżki należą się tym, którzy pracują sumiennie i bezbłędnie, a nie tym co mają zgrabne i nogi i/lub pozostają z liderami w relacjach pozasłużbowych i już mniejsza jakich czy jest to spożywanie % czy coś innego. Wstyd. Inny kwiatek z działań kierowników to tekst typu: " jak się Wam nie podoba to nikt na siłę nie trzyma, jest wielu na wasze miejsce". Czy dureń nie wie o istnieniu dyktafonów itp? Co by powiedział G1 gdyby takie nagranie usłyszał? A poza tym, to chyba już legenda cudownej pracy w Boschu legła w gruzach, bo jakoś tłumy nie walą. Czas się za Was zabrać gestapowcy, jak wyrównanie stawek będzie kolejną kpiną z roboli, to będzie ciekawie i każda nieprawidłowość będzie zgłaszana do odpowiednich instytucji, nie w firemce, tylko na zewnątrz, prasa, tv, ktoś się zainteresuje. A materiał jest obszerny, przepisy w wielu aspektach nie są przestrzegane i może to się skończyć dla was"drodzy" kierownicy ubraniem pomarańczowej a nie czarnej koszulki i grabienie co najwyżej liści z ulicy. Pozdro600.
Salceson 2017-09-15 22:37
Moze i wyglada jak by nic nie robil ale od lat jego zespoly kreca najlepsze wyniki a reklamacji zero. Wizerunek profesjonalisty
nowy 2017-09-15 23:07
A jak się pracuje jako pracownik transportowy ?jestem zainteresowany tym stanowiskiem.
kkmd 2017-09-17 17:02
hey,
swoje trzeba wykonać jedni powiedzą, że nie warto, drudzy, ze praca spoko. zalezy od Twojego podejscia. Ogolnie zaklad polecam,
były 2017-09-18 20:37
hahahahaha najlepsze wyniki. zero reklamacji dobre.
Do Direktora 2017-09-19 14:44
Uwazaj zebys nie wyszedl kiedys z domu i dostal po nogach. Wiem gdzie mieszkasz pentaku. Jak zalatwie ci kolanko to juz nie pobrykasz w Boschu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Autokontroler 2017-09-19 15:44
No wlasnie jak pan/pani napisano duza rotacja - struktura upada - chamstwo. Dla was biurowcow to som tylko slogany hasla bo nie macie stycznosci face to face z tym chaosem i mobingiem i cos sie dzieje. Dlatego wlasnie posty ludzi jak jest naprawde i co sie dzieje som bardzo potrzebne zeby ludzie co ciezko harujom nie zatrudniali sie w takich beznadziejnych wielkich korporacjach jak Chassis brakes czy Bosch i zeby znajdowali prace w malych firmach gdzie jest duzo wiecej kultury i szacunku.
Zapewniam was zposrod tych ktorzy uwazajom ze to som zale ze to jest cala prawda jak jest. Tylko ci co pracujom na produkcjach wiedzom jak jest na produkcjach. Pracowalem za granicom przez kilkanascie lat w wielu firmach, mam pelne doswiadczenie w pracy przy maszynach i wspolpracy z ludzmi z rozmych kultur religi i krajow i piszcie jak najwiecej o tym jak traktowani som ludzie przez swoich przelozonych - liderow i co ta za ludzie i jak sie zachowujom bo tutaj w polsce najczesciej to buraki i chamy karierowicze bo sama praca i parcie na ilosc nie na jakosc plus taki pentak co jest zwyklym liderem a wydaje mu sie ze jest kims to wlasnie proporcje obozu pracy do zarzadu dla ktorego w takich wlasnie firmach jak CB lub BSH poniewiera sie ludzmi jak smieciami bo takie firmy to dokladnie tak jak MacDonald - kotlet z psa. Tam sie liczom tylko zyski i to olbrzymie zyski a ludzie som zaszcuci jak zwierzeta.
Piszcie i czytajcie jak jest bo w takiej atmosferze tylko swira mozna dostac szczegolnie ze praca u szwaba to bulka w pasy i drewniane adidasy dla polaka i taniej sily roboczej dla takich potentatow jak Bosch.
Autokontroler 2017-09-19 20:08
Dama z biura. Kobiecino upadlas na glowe z wozka ? Nie czytasz jak ludzie zasowajom na produkcji ? Piszesz idiotyzmy w stylu ze cooo ? Ze bez biura nie bylo by produkcji !!!??? Bua ha ha ha ze to niby jak ze niby popychanie gotowych obliczen emailowanie podliczanie zyskow zatwierdzenia invoisy kalkulowanie jakosci i kopiowanie rytynowego codziennego schematu na ekraniku kompa w wygodnym fotelu nazywasz " nie bylo by nas " czy moze poprawki w stylu skladam zamowienie ?
Kobiecino to co sie produkuje jest juz dwano zaprojektowane opatentowane i seryjnie powtarzane i uwga i przedwszystkim montowane konstruowane skladane i bez maszyn na produkcji i rąk ludzkich to ty w swoim biurze nie dostala bys wyplaty bo firma nie sprzedala by tego co robi produkcja i to ze ty obliczasz ile na kalkulatorku naprawde jest najmniej istotne po mimo twojej pozycji w wygodnym foteliku. Owszem raz na jakis czas powstaje projekt nowego sprzetu ale na codzien siedzicie przed ekeanem patafiany jak pani dama bua ha ha ha ha i popychacie do przodu strukture podliczenia i wypelnienia wszystkich form i rubryk w dokumentach zupelnie jak automatyczne layauty.
Albo ty dupku o niku IB tu powyzej ze zupelnie nie rozumiesz bo ludzie som informowani o nadgodzinach. Ha ha ha
Widac siedzisz za biurkiem zasrany gryzipiurku i nic nie kumasz ale dziwie cie sie ze nie kumasz nawet nie pracujac na produkcji bo powinienes zdac sobie sprawe z tego ze to co tu ludzie piszom to szczera prawda. ( informuje sie o nadgodzinach ha ha ha ) a tyrales kiedys [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na produkcji 6 dni w tygodniu w tym trzy po 12 godzin na nocki i slyszales ze nie masz weekendu bo nagle jutro pracujesz ? Pewnie obce ci to zjawisko jest bo zaczynasz o 10 i konczysz o stalych godzinach i nie pracujesz do 22 ani do 6 rano co ? Takie fagasiki z biur widac was macie takie glupie niesmiale ale bezczelne gemby bo sciagle sciemniacie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robicie tak naprawde w poruwnaniu do tego co robi produkcja na maszynach manualnie i same maszyny wloncznie z operatorem podkreslam.
Zapraszasz mnie do biura ha ha ha ?
Pracowalem przy planowaniu i strategii i projektowaniu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cie boli od siedzenia na tylku.
Jakis palant o niku MOE VB4 napisal tez ze pisanie tutaj niczego nie rozwiazuje i zaprasza do informacji ktore podal bo mu sie wydaje ze to tylko pisanie na klawiaturze wiec napisal pajac w pinktach co daje firma ale juz co sie dzieje po za szklanym ekranem to tego juz nie rozumie bo tak jak wiekszosc z was ograniczona umyslowo bez jakiejkolwiek wyobrazni czy zrozumienia czego kolwiek imnego po za klawiaturkom powoduje blok psychiczny na zasadzie " - a co wy opowiadacie tam za bzdury "
Autyzm ubrany do biura - szklana wizja swojego odbicia i brak empatii.
To jestescie wy muły z biura. Porozmawiac tez za bardzo z wami nie ma o czym.
Pisanie tutaj rozwiazuje bardzo wiele watpliwosci i ludzie co piszom o kierownikach gnojach i liderach bucach i innych dupkach o wyzysku i o chorej polityce pracy non stop jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to wlasnie rozwiewa watpliwosci bo to wszystko prawda jesli chodzi o traktowanie ludzi w takich wielkich firmach gdzie nie ma poszanowania dla czlowieka gdzie jednego dobrego slowa nie uslyszysz gdzie ciagle malo i malo bo parcie na kase presja i szantaz i mobing to norma.
Zakumajcie barany z biura ze to jest globalizacja systemowa i wy tak samo bedziecie w przyszlosci zapiepszac do biura na trzy zmiany. Nie powiesz nie bo cie poinformowali tak ? Ha ha ha. Taka bedzie norma. Zobaczcie sobie statystyki operacji finansowych duzego kapitalu z ostatnich 40 lat Teraz olbrzymia czesc udzialow lezy we wlasnosci bardzo malej liczby relatywnie do srednich i malych biznesow. Praca w nocy oznacza mega zyski to oznacza ze taka firma sprzedaje non stop. Coraz wiecej macdonaldow jest otwartych 24/h. Globalizacja. Znikajom male i srednie biznesy bo mega firmy jak chassis brakes bosh i tak dalej rozrastajom sie do mega rozmiarow i srubujom normy kosztem zycia i zdrowia ludzi. Trzeba o tym pisac zeby ludzie nie szukali zatrudnienia w takich miejscach po to zeby takie firmy zmienily polityke pracy.
To najbogatsze firmy ktore stac na stawki znacznie wyrzsze niz male firmy a jest zupelnie odwrotnie.
Pamietajcie ze to obcy kapital jest.
Owszem to som liczne miejsca pracy ale badzcie swiadomi tego ze robimy czesto dla potentata ktory wiadomo dlaczego ma odzialy fabryk w krajach w ktorych moze najwiecej zarobic wlasnie na ludziach ktorym najmniej placi. To obcy kapital jest i precyzyjnie obliczony zysk u nas nie w euro ani zadnej mocnej walucie ale nieporownywalnie do wyplaty w PLN.

Zostaw swoją opinię o Bosch - Mirków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bosch