Bosch

Mirków

Opinie o Bosch

Xxx 2017-04-11 08:34
Największy problem stanowią wynagrodzenia co miesiac sie cos nie
zgadza zawsze za malo
xx 2017-04-13 08:12
Jak długo trwa przerwa w pracy?
pracownik 2017-04-22 14:47
Ty jesteś taki głupi, udajesz, czy przełożeni Ci kazali zaprzeczać? Przecież całą prawdę napisała. Liderzy i większość kierowników nie dość, że nie posiadają żadnych kompetencji to są totalnymi chamami. Jest wiele nieprawidłowości, a pierwsza linia udaje, że nie widzi. Kiedyś to była normalna firma, teraz przez co niektórych już nie jest.
pracownik 2017-04-22 14:54
Chyba żarty sobie stroisz. Osoba, która pójdzie z skargą nie będzie miała życia. Są sposoby nawet zgodne z regulaminem, żeby kogoś zniszczyć, a już tym bardziej kogoś kto nie ma umowy na stałe. Liderzy, kierownicy to święte krowy, są nietykalni.
Sprawiedliwy 2017-05-05 07:09
Co ty piszesz jakie 200 zł średnio podwyżki. Chyba jak policzysz darmozjadów z biur. Premia świąteczna od kilku lat taka sama. W grudniu tylko, na Wielkanoc w tym roku wyjątkowo 100 zł. Ciągle zmuszanie pracowników do nadgodzin a później mówią że dużo ludzie na produkcji zarabiają. Tylko nikt nie patrzy że w 3 miesiące masz przepracowane 4.
pawko 2017-05-05 09:53
Witam czy jeżdzi ktoś może z okolic trzebnicy do fabryki Bosch Mirków; bus, autokar ,osobowe z góry dziękuje 785224599
pracownikBOSCH 2017-05-05 20:10
karolina.polak@randstad.pl
Wiem,w mailu jest agencja ale ona tylko rekrutuje wstępnie ludzi ale umowa bezpośrednio przez Boscha.
... 2017-05-09 11:53
Ale ta agencja rekrutuje do nowego Boscha na Żmigrodzkiej a jak się dostać do tego w Mirkowie? Zostawianie cv na bramie nie daje nic
Dama z biura 2017-05-09 20:38
Widzę bardzo ciekawe stwierdzenia o darmozjazdach z biura... Tyle gdyby nie oni nie mielibyscie ani z czego ani po co montować na liniach. Każda praca jest potrzebna. Stawki w biurze są wyższe- zgodnie z wykształceniem, doświadczeniem oraz odpowiedzialnością. Operatorzy po 8h kończą pracę, mają w nosie i idą do domu, natomiast w naszym przypadku jesteśmy pod telefonem 24h. Rozwiązujemy problemy po godzinach pracy za co nikt nam dodatkowo nie płaci. Zawsze powtarzam, że nie ma pracy z przydziału. Każdy ma wybór. Zapraszam więc do biura - do darmozjadów z niebotycznymi stawkami. Chociaż na tydzień.
pracownikBOSCH 2017-05-10 22:52
Agencja rekrutuje i do Boscha na Mirkowie i do B/S/H na Żmigrodzkiej. Pani Karolina zajmuje się właśnie rekrutacją do Robert Bosch -Mirków.
RedShirt 2017-05-11 16:31
Po 8h kończą pracę, dobre. Pewnie jeszcze weekendy mają wolne ;)
KMS 2017-05-16 16:13
Jak wygląda praca na magazynie spoko ludzie praca ciężka warta pieniędzy ??
ebi 2017-05-20 07:20
A jakie daja umowy?
K 2017-05-20 18:00
Zastanawiam się nad przejściem z Whirlpoola do Bosch Mirków, ale po przeczytaniu opinii o atmosferze zastanawiam się czy sobie nie pogorszę :(
D. 2017-05-23 14:37
Nie polecam. Sam się zastanawiam nad powrotem do Whirpool z tego yebanego Boscha .
Paweł 2017-05-23 20:48
Witam pracowników. Pracuje się w Boschu w systemie ciągłym zwanym 4 brygadowym? Na jakich działach? Dużo więcej się wtedy zarabia?

Dziękuje za odpowiedź.
K 2017-05-23 23:12
@D. A dlaczego? Słaba atmosfera czy praca ciężka?
OMG 2017-05-28 17:17
Czas w końcu zmieni ubiór roboczy w tej firmie zwłaszcza spodnie zapraszamy na linie na I boostera dyrektora i innych i niech ubiorą te zasrane spodnie robocze i postoją 8 godzin , na dodatek linia ma dach sauna gwarantowana , pot się po tyłku leje a gdzie tu jeszcze do najwyższych temperatur . Wakacje przyjdą wątpie żeby ludzie spędzali tam po 12 godzin w takich warunkach . Wielki problem ma firma żeby zmienić odzież robocza .
gość 2017-06-01 11:45
Witam
Czy są obecnie przyjęcia na produkcję, jakie stawki, jaki system pracy, jacy są kierownicy ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
gość 2017-06-01 20:52
Jak nazywa się ten lider w czarnych włosach i w okularach w czarnych oprawkach?
IBooster 2017-06-03 22:50
Nie polecam pracy w boschu A , pracowałem tam 7 miesięcy praca jak praca ale atmosfera słaba ja trafiłem na lidera Tomka S. Który jest liderem na iBooster , gościu ludzi ma za nic wywiera dużą presję i wymusza na ludziach pozostawanie na nad godziny , jest chamski i wulgarny gdy by nie on pracował bym tam pewnie dalej tylko nie podobało mi się że ktoś ma swoje zdanie i nie da sobie wejść na głowę. Gościu nie ma kompetencji chyba dostał tą posadę po znajomości nie zna się w brew pozorom na pracy gdzie lider powinien znać całą produkcję A on pytał się pracowników jak się coś robi . Jeśli kogoś znacie kto miał lub z nim pracował to się zapytajcie ludzie mają go dość i przez niego odejdą a każdy się boji to zgłosić bo boją się że się będzie mścił . Reasumując praca spoko atmosfera fatalna teraz pracuję w dawnym rozmacie i jest zupełnie inaczej nikt. Cię do niczego nie zmusza i odnoszą się normalnie do ludzi nie są tak. Chamscy i nikt nie straszy .
Pracownik 2017-06-04 12:17
Zgadzam się co do Tomka S. Nie docenia ludzi jakich ma w swoim zespole ze jeszcze nikt z nim porządku nie zrobił !!!!
Mati88 2017-06-06 08:55
Witam. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku PRACOWNIK TRANSPORTOWY ?
True Story Bro 2017-06-08 15:43
Widzę że jedna osoba pisze na Tomka wiele negatywów ale nie przesadzajmy , stanowisko lidera to stresująca praca nacisk ze strony kierownika a co do Tomka pracuje z nim od samego początku . Nigdy nie słyszałem żeby odzywał się wulgarnie do operatorów albo ich obrażał tego niestety nie można mu zarzucić .
L 2017-06-11 21:40
A na jakim dziale (czy jak tam u was się to nazywa) pracuje ten Tomasz S? Pytam, bo staram się o przyjęcie i chciałabym trafić na jakiegoś spoko lidera
Tomek 2017-06-13 07:55
Z tego co słyszałem to w boschu ludzie są zmuszani do nadgodzin po 12 godzin w dzień i w nocy ,przecież to jest mobbing i zastraszanie i wy się na to godzicie żyjemy w 21 wieku a nie w czasach niewolnictwa to nie jest zgodne z polskim kodeksem pracy bo nikogo zmuszać do nadgodziń nie można i zastraszać jakimiś rozmowami w biurze z kierownikiem nieudacznikiem ,widocznie firma jest beznadziejna skoro brakuje ludzi do normalnej pracy 8 godzinnej.Takimi sprawami zajmuje się we Wrocławiu inspekcja pracy i sąd Pracy ,można do nich pisać na meila i nagłaśniać takie sytuacje w mediach społecznościowych (radiu telewizji czy internecie ) żeby ukrócić takie patologiczne praktyki.
Dtr 2017-06-19 13:27
Witam! Planuje zatrudnić się w firmie i chciałem dowiedzieć się jak jest z zarobkami I jak wygląda praca na zmiany - to tygodniowki czy system 2+2+2+2wolne?

Pozdrawiam!
Lola 2017-06-19 20:19
też jestem ciekawa
Pracownik z Twardogóry 2017-06-26 18:53
Tak jest przymuszanie do 12 godzin -2 razy w tyg albo sam wybierasz albo Ci wybierze + jak niechcesz na nadgodziny lub prace w sobote i niedziele to musisz sie tłumaczyć jak na policji-dlaczego nie możesz?lepiej przyjdż,do kiedy masz umówę? operator mówi że ma pogrzeb w sobotę a lider czy nie mozesz po pogrzebie do roboty przyjechać?praca na ukryty akord cyli płaca za godzine a robota na wyścigi jak sie nie wyraniasz w czasie to na bank cie zwolnią,nie chodzisz na nadgodziny też bedziesz zwolniony
:D 2017-06-26 19:05
oczywiście że po plecach dużo ludzi tam robi,jak w innych firmach,na lepszych stołkach to samo jest w urzędach czyli dalej jest komuna,ludzie sie boją temu nie zgłaszają do Inspekcji Pracy a mobing w Bosch jest codziennie-nadgodziny,za mała przerwa pomiędzy zmianami,problem żeby dostać urlop są ludzie co,albo teksty dam ci urlop a co w zamian?lub hit teraz 1 zmiana idzie na urlop a 2 zmiany maja robic po 12 h miesiac bo produkcja nie moze stac,popytajcie ludzi co tam robia po kilkanascie lat jaka tam patologia jest,jak sa audyty bmw to wszystko idealnie na pokaz,jak pojdziesz na chorobowe to potem pytania czemu chorujesz?lub =mam nadzieje ze w tym roku nie bedziesz juz chorował,na starcie daja 2100 na ręke za robote na 3 zmiany na akord
vol 2017-06-27 19:56
Witam
Niestety nie ze wszystkim mogę się zgodzić. Fakt ja też usłyszałem tekst do kiedy masz umowę kiedy nie chciałem zostać po godzinach, ja to olałem i co. I nic pracuję dalej i mam już umowę na stałe. Byłem na chorobowym i też mi nic nie zrobiono. No cóż normy są wszędzie i trzeba je wyrabiać. Bosch jak tako nie zwalnia pracowników chyba, że ktoś naprawdę jest głąbem i nie chce mu się pracować. Na linii niestety trzeba pracować a nie robić jakieś chichy z kolegami lub koleżankami lub siedzieć na smartfonie a spokojnie można się wyrobić
Pozdrawiam
Twardogórzanin 2017-06-28 17:30
Dlatego tak jest, bo pewnie wchodzisz TL tak głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e twój język wychodzi jego gębą.
vol 2017-06-28 17:36
nie wchodzę nikomu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po prostu jestem ogarnięty, i szybko wyszkoliłem się na wszystkich stanowiskach oraz wyrabiam się bez problemu w czasie Dobrych pracowników się po prosu docenia
Pozdrawiam
WROCŁAW 2017-06-29 15:00
Docenia dobrych pracowników. To chyba nie w tej firmie kolego.

Problem Boscha jest taki że pracuje tu za dużo wieśniaków z Twardogóry, Oleśnicy i okolic. Tyczy to głównie TL właśnie, bo to oni najbardziej sapią i robią oborę, ale seterom się zdarza, podobnież operatorom. WIOCHA i tyle dziękuje za uwage.
:D 2017-06-29 16:49
tak pisałem o uczciwie pracujących a nie ściemniaczach,ale to widać że liderzy mają swoich ulubienców co kapują i robią mase nadgodzin i on dostanie zawsze urlop a zwykły od niechcenia,normy są o wiele większe niż za granicą a za rekordy dawli w Bosch-kawałek ciasta i kubek ,niewierzycie?to spytajcie z iboostera jak w niemczech robili Niemcy a jak tu sie robi norma na starcie o 50% wiecej a pensja 4 razy mniejsza,a sciemniacze co Ci co chodzą nonstop na fajki z produkcji i biura wiec mają dodatkowe przerwy policz pare razy w ciągu 8 godz x 5 min,chodzi o normalność a jest patologia i tyle mobing codziennie popytaj ludzi co robia 10 lat i wiecej kto dostał podwyżke indywidulną?na palcach policzysz,paradoks boscha=niechca dać wolnego a każa robić w wolne dni:D
Wrocławiak 2017-06-29 16:54
Nigdzie nie ma "raju" ale jakby ludzie byli zgrani i by zgłaszali do związków i inspekcji pracy to niebyło by takiego mobingu,ale większość sie boi i robią co chcą
CBI 2017-06-30 17:20
To teraz jak macie nowego dyrektora zakladu to chyba bedzie gorzej - dyrektor zakladu , dyrektor produkcji i liderzy(grucha byc moze też nie dlugo dolaczy) to stara ekipa z NOAHA i PQ...Teraz będzie Państwo w Państwie,nawet na skargę nie będzie do kogo pójść...oby Was nie zajechali tymi dwunastkami...Powodzenia.
ib 2017-07-02 09:14
Hey,
NIe rozumiem ludzi, którzy wyrzucają żale tutaj na inne osoby oraz je obrażają. Swiadczy to, o bardzo niskiej kulturze osobistej oraz o kompleksach? W kwesti wyjasnienia kilka rzeczy
- Podpisując umowe było wyraźnie powiedziane, ze godzimy się na pracę w nadgodzinach.
- Jezeli sumiennie wykonujesz swoje obowiązki zgodnie z zasadami Boscha - bo każdy powinien sie ich trzymać to krzywda Ci się nie stanie
- Nie ma co porównywać WwP do BhP - projekt iBoostera raczkował a Niemcy nie zabardzo radzili sobie technicznie z linia. Robimy po około 600 sztuk i krzywda się komuś dzieje?Nie! Pracować trzeba.
- Jeśli chodzi o podwyżki indywidualne to fakt, TL dają tym, którzy są potulni i nie bronią swoich racji, a reszta która nagina i pracuje wszędzie (iB) jest nie doceniania - minus dla TL iB.
- Narzekacie na stawkę? Próbujcie szczęścia w innych fabrykach to szybko znów zobaczymy sie w Bochu.
- Rotacja Pracowników CBI a Bosch to norma , nie rozumiem tutaj zdziwienia?
- Jesli chodzi o przymus nadgodzin to rzeczywiście TL sobie nie radzą - ludzie robią po zlości i nie przychodzą - bo Ci co chodzą na nadgodziny i umieją pracować wszędzie to podwyżek nie dostają, a reszta która się przymila to ma większą kase i z nadgodzin tlumaczyć się nie musi.
- Jeśli chodzi o TL to nie każdy TL ma kompetencje, aby sprawować taką funkcje - niestety...
tiger 2017-07-05 21:05
Nie rozumiem od czego są związki zawodowe jak można ludzi mobbingować do nadgodzin trzeba to zgłaszac do związków i inspekcji pracy ,jakbym tam pracował na sczęscie nie muszę :-) to bym takiego lidera ustawił odpowiednio po godzinach że by zesrany chodził na maksa róbcie porządek w firmie bo was dalej będą gnoić.
aaaaaaa 2017-07-07 09:29
uhahaaaaaaa a to dobre. Tak to tylko mógł ktoś napisać, kto w życiu fizycznie nie pracował. Po za tym być w pracy a pracować to różnica. Wystarczy ile czasu te zapracowane biedactwa z biur przesiaduje ja nie na jednej stołówce to na drugiej, a jak nie to w palarni, a później to muszą zostać bo się nie wyrobili. Mniej łażenia, internetu itp, a więcej pracy to się w 4h wyrobicie. Po za tym to po 8h zaczyna się ciśnięcie "fizoli" żeby zostać, bo firma ma potrzebę....dodajmy niekończącą się nigdy.
Wrocławiak 2017-07-08 21:55
dodatkowo operatorzy na hali maja w połowie 15 min przerwy a z biura 30 min więc równości niema i za szybą się telefonami bawią i jedzą w pracy przy biurku a ludzie mają zakaz więc widać są 2 Światy-1 mają normalnie (z biura) i niewolnictwo z hali i niegadajcie że trzeba było się uczyć bo jest sporo po studiach co na hali robi a moim znajomym po studiach mgr jak złóżyli oferte na produkcji bo w biurze zajęte to wyśmiali ich bo komuna jest i tyle jak nie masz układów to murzyn do tyrania
K 2017-07-09 10:54
macie tylko 15 minut przerwy??!!
Master P 2017-07-09 20:02
...mamy 25 minut przerwy koledze się pomyliło... 2 razy po 5 min. co dwie godziny oraz wspomniana 15-stka.
Wujcio dobra rada 2017-07-11 16:15
Wiele już tu napisano. Skoro dyrektor produkcji S. S. rzuca kluczami w kierownika z obróbki to o kulturze na najwyższym szczeblu nie ma mowy. Na MOE-VB 3 jest najgorszy kierownik. Tzw karierowicz, ludzi by za złotówkę sprzedał. Co powie S.S. to robi, bo boi się o swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ogólnie jedno wielkie kolesiostwo. Ma swoich pupili i robią sobie dobrze, słowem, uczyniłem i pieniędzmi. Koles to totalne DNO. Zarząd przyszedł z Chaissis, tam rozkradli i zniszczyli, tu będą robić to samo. Trzeba uciekać z tej fabryki.
Ibooster 2017-07-12 22:19
Ostatnio dyrektor mowil na spotkaniu o ibooster 2, juz wiadomo czy będzie?
ROK 2017 ROKIEM SZACUNKU W FIRMIE 2017-07-16 01:21
Oczywiście że jest 25 minut pracy w ośmiogodzinnym systemie, ale jeżeli jest przerwa 5 minutowa o godzinie 16 i zostaję na przymusowe nadgodziny siadam sobie przy stoliku obok linii Ibooster na te kilka minut bo jestem już zmęczony gorącem na hali produkcyjnej i słyszę taki tekst, że ten stolik nie jest przeznaczony dla ludzi z produkcji, bo to jest miejsce dla INŻYNIERÓW, i taką informację przekazuje nam TL dodając, że to jest wymysł kierownika i jest zakaz tam siadania, a także trzeba go przestrzegać, bo TO JEST STANDARD FIRMY, tylko że wcześniej nikt o tym nie mówił, a pójście na stołówkę mija się z celem bo zanim tam dojdę to już się kończy przerwa, wiec jak można mówić, w tej firmie o szacunku jeżeli pracownik produkcji jest w taki właśnie sposób dyskryminowany i poniżany na każdym kroku, a z tego co mi się wydaje to chyba Ci właśnie ludzie robią największą robotę. BO BEZ NAS NIE BYŁOBY WAS. Przez takie właśnie prostackie zagrywki kierownika będę następną osobą, która złoży wypowiedzenie bo nie które rzeczy na tej linii zaczynają podchodzić pod mobbing.
TL 2017-07-23 01:06
HAHA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niewolnicy wylewają swoje żale hahahaha :D
nieudacznicy.
Direktor 2017-07-23 01:08
Niewolnicy mają zapierdzielać, a nie żale na forum wylewać.
Pracujcie na swoich niemieckich Panów!
Wieśniaki pierdzielone!
REKRUTER 2017-07-23 13:22
A na TL wybieramy ludzi, którzy jak kapo w obozach koncentracyjnych, są w stanie upodlić swoich ziomków, aby zapierdzielali na niemieckich panów. Także TL nie cieszcie się zbytnio swoją funkcją. Jesteście najgorszym sortem człowieka, dlatego właśnie dostaliście tą funkcję...
Jakościowiec :D 2017-07-23 16:23
A jak tam? Dalej malujecie te lakierowane zaciski hamulcowe na czerwono farbą, gdy pojawi się jakiś odprysk lakieru? To się nazywa podejście jakościowe hahahahaha :D
Zostaw swoją opinię o Bosch - Mirków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bosch