logo Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.

Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.

Mielec

Opinie o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.

anonim 2010-06-15 00:17:27
TRAGEDIA.Nie polecam nikomu
omg 2010-07-28 16:26:52
fajnie by bylo, gdybys rozinął swoja teze..
BOSS 2010-08-08 08:24:27
nie idźcie pracować do Kirchhoffa-wyzysk w czystej postaci!!!!!! co drugi pracownik to donosiciel i (usunięte przez administratora)-w tej firmie liczy sie tylko kierownictwo,dyrekcja i kilkanaście osób które sa od początku w zakładzie-oni maja przywileje,kasę,podwyżki,wyjazdy zagraniczne-reszta (usunięte przez administratora) na to dziadostwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normy nie do wyrobienia,(usunięte przez administratora) na każdym kroku-i te grosze na wypłatę!!!!!!!
JAAA 2011-02-19 15:53:05
Czy przyjmują teraz może kobiety na kirchhoff i czy tam pracują w większości kobiety po 30??
Fredka 2015-05-29 19:04:32
Kirchhoff Polska, to jedna z najlepszych firm w Polsce. Szacunek do każdego człowieka jest tam na pierwszym miejscu!! i na tym budują swój sukces! Gratulacje za stworzenie naprawdę przyjaznego miejsca pracy!! Wiem, bo tam pracowałam i mam porównanie z innymi firmami z grupy automotive!
gość 2015-05-31 12:10:34
Pracuję tam stosunkowo krótko, bo zaledwie od trzech miesięcy, ale mogę potwierdzić tą opinię
Robol 2015-12-17 10:20:15
Hahahaha ale się uśmiałem !
Robol 2015-12-17 10:20:22
Hahahaha ale się uśmiałem !
pedro 2016-01-10 23:43:57
praca na kirchowie mi sie mazy bo w holandi bylem i lipa
tomek 2016-01-27 23:15:05
witam
nie wiem jak jest teraz w kirchhoff , ale gdy ja tam pracowalem swojego czasu to zarobki mialem ok.koledzy,wspolpracownicy na mojej zmianie w porzadku,pracowalem na tloczni.nie bylo zle.mistrz,ustawiacz jak koledzy relacje.i kazdynamojej zmianie dobrze traktowany.zakonczylem prace po5latach w2008.moze od tego czasu cos sie zmienilo.nie wiem.
ale nawet jak po3latach wpadlem na odwiedziny to bylo ok.wszedlem jak dawny pracownik,zaprosili do siebie.obecnie mieszkam poza pl, ale dobrzre i milo wspominam czas spedzony na pracy tam.
moze kiedys wroce tam jesli tylko zatrudnic beda chcieli i zdecyduje sie na powrot do pl z rodzina.
z mojej strony pozdrawiam cala zaloge ze zmiany pana Leszka Romanowskiego
dcd 2016-04-03 16:36:28
firma bardzo dobra jedna z najlepszych firm w Polsce. Szacunek do każdego człowieka jest tam na pierwszym miejscu!! i na tym budują swój sukce
9 lat pracy 2016-04-04 17:55:40
Witam wszystkich!!!
Mam nadzieje że rozwieje wasze wątpliwości.
Pracuje w firmie 9 lat. Każdy rok był inny.
Mam tutaj na myśli że dosłownie co chwile jest nowy projekt co może wyróżniać firmę na tle innych. Praca jak w każdej innej raz trzeba się spocić a drugim razem jest przyjemnie, bez gonitwy i bez potu. Dla wszystkich tych którzy piszą że byli poniżani jak murzyni, zastanówcie się czy aby na pewno! rozumiecie słowo poniżeni. Jeśli przyszedł jeden z drugim i swoja osobą reprezentował brak zaangażowania, brak chęci uczenia się a na każde słowo był na nie to powinien być prezesem swojej firmy bo w Kirchhoffie długo miejsca nie zagrzeje.
Firma prowadzi politykę pracy zespołowej i jeżeli ktoś do tego profilu nie pasuje jest moment kiedy jest solidnie obserwowany z czego nie zdaje sobie sprawy. Fakt: nadgodziny najczęściej do wybrania co na pewno wkurza, bo nie po to się zatrudniasz żeby mieć dzień wolny za dzień nadgodzin, gdybyśmy wychodzili z tego założenia to lepiej nie podejmować pracy. Podsumowując jeśli jesteś osoba solidną i nie masz siana w głowie z pracy w Kirchhoffie można żyć jak na polskie warunki całkiem przyzwoicie. Wszystko zależy od Ciebie, nikt nie zrobi z Ciebie milionera bo ty tak chcesz.
szybki 2016-06-20 13:11:27
przyjmuja dalej przez agencje na zgrzewalnie co tam sie robi odpowie ktos
jan 2016-07-26 20:11:29
jak wygada praca na zgrzewani prosze o odpowiedz bo ponoc maja przyjmowac od wrzesnia przez adecco
edgfbv 2016-07-29 18:04:42
a ktos wie czy bedzie u nich jakas rektrutacja moze?
marek 2016-11-15 20:28:41
teraz ponoc sa przyjecia na zgrzewalnia jak tam wyglada praca
Zostaw swoją opinię o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. - Mielec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.