Opinie o Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j. w Łomianki

Czy urlop w Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j. jest płatny 100%?

Kamil Nowy wpis

Firma widmo, brak odpowiedzialności za towar. Reklamacji nie uznają. Obuwie nawet nie mają roku i się rozkleiły na oby dwóch czubkach, przetarły na zapiętkach. Uzasadnienie odmowy, to brak czynności serwisowych, usterki spowodowane przez sposób użytkowania. Ludzi traktują, jakby to bylo ich pierwsze obuwie w życiu i nie wiedzą, jak je użytkować. Odpowiedzi na opinie umieszczone przez ludzi szanownej Pani Kaja Bieńkowska o największej firmie sportowej świata to jakaś tragedio-komedia. Oszutswo, a tekst na protokole (tekst chroniony przed upublicznieniem - twórczość własna) to żywa drwina z osób, które zaufały, że produkt będzie jakościowy. Odradzam i chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego przeciwko tej instytucji, bo firmą tego nazwać nie można. W razie jakichkolwiek wątpilowści co do sporu dołączę (dowód zakup, zgłoszenie reklamacyjne, jakościową ocenę zasadności reklamacji - wystawioną przez ową instytucje, zdjęcia produktu do wglądu.) Pozdrawiam.

Jondrek Nowy wpis
@Kamil

nie wdzialem jeszcze zadowolonego klienta z powodu nieuznania reklamacji. W tym przypadku buty zostaly swiadomie zniszczone i zdewastowane

Czy w Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j. występują paczki/bony świąteczne?

Czy w Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Melek

Nic nie ma. Nawet wody pracownikom, życzeń na Św czy dzień kobiet, pracowniczych ubrań. ZERO.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Jak wygląda ścieżka kariery w Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Tru

Kariery? W tej firmie nie zrobisz żadnej kariery. Robisz swoje i tyle :)

Masakra, odradzam zakupy w tym sklepie nie ma szans na reklamację. Wady ukryte obuwia adidas zakupione za 500 zł, które wyszły po miesiącu użytkowania i odpowiedź firmy-to że but jest niewygodny nie jest podstawą reklamacji. But jest krzywo uszyty i to reklamuje- po stronie firmy Kaja same betony. Może postępowanie sądowe coś zmieni. Omijajcie z daleka ten sklep !

@Kasia

Jakies kretynizmy pani wypisuje. Poza tym to nie jest miejsce na wyrazanie swojego nizadowolenia z powodu nieuznanej reklamacji

Kazimierz

Widzę, że są tutaj premię. A za co i jakiej wysokości mniej więcej są te premie?

Joan
@Kazimierz

Bzdura

Alicja
@Joan

Jeśli kłamali tu o tych premiach to czy masz jakiś argument żeby potwierdzić, że to nieprawda?

@Alicja

Kiedyś były premie, ale od kilku lat ich nie ma.

@Staś

No bo ktoś napisał w 2019, że są. To czemu ich później nie było? Pandemia?

jondrek
@Olga

pandemia i fatalne wyniki sprzedazy zwiazane z nia..

@jondrek

Pandemia, później inflacja, wojna.. Zawsze znajdzie się jakieś wytłumaczenie, a pracownik doceniony/motywowany daje więcej od siebie co się przekłada na sprzedaż czyli większe zyski dla firmy. Koło się zamyka i wszyscy są zadowoleni.

@Staś

No nie wiem czy tacy zadowoleni, skoro ludzie piszą, że premii brak. A to prawda, że wytłumaczenie zawsze jakieś się znajdzie. To jak inaczej ich motywują do działania tutaj?

@Olga

Wychodzi na to że nie motywują wcale..

@Staś

A benefity? Fajne dodatki z socjala też mogą zmotywować. Coś dostajesz prócz wypłaty?

@Olga

Sklep dobrze funkcjonuje, dzięki pracy ludzi którym chce się pracować. A przed wszystkim atmosfera którą sami stworzyli.

Olga

Czyli atmosfera i współpracownicy to jedyny motywator do pracy tutaj? A kiedy była jakaś ostatnia rotacja? I mimo zadeklarowanego braku benefitów zastanawiam się czy są może chociaż jakieś drobiazgi na zbliżające się święta?

Czy firma Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

W tej firmie nie ma żadnych szkoleń od kilku dobrych lat. Wiedzę zdobywa się pracując na sklepie. Brak funduszu socjalnego, brak ubezpieczenia grupowego, karty Multisport i innych benefitów. Wynagrodzenie na czas lecz bez żadnych dodatków, a szkoda od podstaw się zaczyna.

Jondrek

Ta firma zajmuje sie sprzedaza obuwia firmy adidas , a nie produkcja obuwia.

Dlaczego publikujecie bzdury ?i Nieprawde ?

Pensja na czas, premie są. Atmosfera zależy od zespołu danego sklepu. Niestety ale informacja o podsłuchu jest prawdziwa. Z plusów mogę wymienić to, że z wieloma rzeczami można z szefostwem się dogadać, ale jak trafisz na zły humor szefa to uciekaj gdzie pieprz rośnie, bo mogą w Twoją stronę nie tylko bluzgi polecieć.... Praca dla osób o mocnych nerwach i dystansem do nieobliczalnych zachowań

Anita

Witam, czy to prawda ze w firmie są podsłuchy? Komentarze poniżej są niepokojące.

@Anita

Co za bzdura...w firmie sa kamery ii jest monitorowana jak normalny obiekt przemyslowy. Ot i...

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j.?

Kaja

Niestety nie posiadamy wolnych etatow

Iga

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników i czy trudno dostać tu pracę?

@Iga

Firma nie potrzebuje poki co pracownikow

Nolte

Firma w porządku. Pracuję w sklepie stacjonarnym, pensje są wypłacane na czas. Atmosfera dość luźna, co przekłada się na miłe podejście do klienta.

Tymek

Firma po prostu w porządku. Pensje na czas, miła atmosfera, wsparcie.

jerry

ludzie nie kupujcie tam!!! oni nie uznaja zadnych reklamacji! dno poniżej poziomu mułu!! nie róbcie sobie problemów!!!!!!!!dziwie się że adidas takich ma sprzedawców!!

pit

Firma Kaja Bieńkowska Bieńkowski Sp.j to rodzinna firma działająca na rynku od ponad 20 lat. Mam spore doświadczenie z różnymi firmami (mikro jak i korpo) i muszę przyznać, że Kaja na ich tle to dobry pracodawca. Szef owszem jest wymagający, ale który nie jest?! Jeśli uczciwie wywiązujesz się ze swoich obowiązków to nie ma problemu. Atmosfera jest luźna, pracujący ludzie są dobrze zgranym zespołem, a wynagrodzenie na koncie jest zawsze na czas. Polecam!

lulu

Fajna firma!

Dzień dobry, Miałem przyjemność pracować w tej firmie w siedzibie głównej. Uwazam, ze jest to firma z przyjemna rodzinna atmosfera, pełna profesjonalizmu. Ludzie tam pracujący znają się na rzeczy i są dobrze zgranym teamem. Jeżeli chodzi o pracownika to wszyscy są uczciwie traktowani. Szef wymagający ale ze zdrowym podejściem. Z czystym sumieniem polecam prace w firmie kaja. Lubię atmosferę w Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j. za: Rodzinna atmosfera i dobre traktowanie pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j. - Łomianki

• Jak się pracuje w Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j.?

Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j.
2.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Kolejowa 111
    05-092 Łomianki

Kaja Bieńkowska Bieńkowski sp.j.