kaja bieńkowska

Łomianki

Opinie o kaja bieńkowska

zły 2010-04-05 07:08
odradzam prae w tej firmie niezależnie od miasta
anonim 2010-05-24 09:53
Potwierdzam, firma straszna, szkoda zasu na współprace z takimi ludzmi
pracownik fizyczny 2013-04-02 23:00
Poniżej krytyki! Zarobki mizerne, praca na czarno lub za najniższą krajowa. Krzyki, bluzgi, zwykła dżungla.
cc 2014-08-29 11:26
Fatalna jakość obsługi telefonicznej w centrali.
Skąd oni biorą te dziewczynki?
Lolita 2016-08-10 22:19
Firma znajduje w latach 90
Nie wyszła z bazaru mentalnie
Właściciele poniżej krytyki. Praca bez umowy
Sprzątanie kibli , mycie samochodów właścicieli bez względu na stanowisko, przeklinanie do pracowników,i obrażanie , wyzywanie. Darmowe nadgodziny. Kamery , podsłuchy, donosiciele.
Aktualnie szukają taniej siły roboczej do pracy
( wymagania wyjedzie niz zarząd posiada )
Płaca gorzej niz w biedronce, lidlu Tesco itd
link
okolice,oferta,4739345

Przestrzegam i Pozdrawiam

Tomasz 2016-08-19 01:19
Porażka, krzyki ,wyzywanie obrażanie pracowników, fikcyjne umowy o prace/ umowy zlecenie, premia? Jaka premia ? Dostaniesz " zapomogę okolicznościową" tak zwaną
"Premie " ( przecież trzeba wykorzystać zgromadzone pieniądze z funduszu socjalnego) strata czasu, w Macdonald płacą więcej... I traktują cie jak pracownika a nie wyzywają od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itp
Odradzam wszystko !
Pozdrawiam serdecznie
Pol 2016-10-17 22:59
Ja tam słyszałem bardzo dużo o tej firmie i większość rzeczy była dobra, zastanawiam się już od jakiegoś czasu czy tu nie aplikować, widzę, że jednak jest różnie
Andrzej B 2017-05-18 08:33
Witam
Jestem wlascicielem firmy.
Serdecznie zapraszam . Poszukujemy ludzi do pracy w dziale internetowym .
opinie pisane powyżej sa przez ludzi co kradli w sklepach . ot i

Andrzej Bienkowski
Zostaw swoją opinię o kaja bieńkowska - Łomianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kaja bieńkowska