Sii Sp. z o.o.

Opinie o Sii Sp. z o.o.

Ela

Chciałbym poznać opinię o pracy w dziale zakupów. Jaka jest atmosfera, na jakie zarobki można liczyć. Czy jest możliwość pracy zdalnej i jak często. Czy są szkolenia, wyjazdy, delegacje. Jak jest z umową po okresie próbnym?

SiMoll

Chciałam zapytać, czy firma Sii odpowiada kandydatom, gdy ich CV nie przejdzie pierwszego etapu rekrutacji, ponieważ nie ma takiej informacji na stronie z ofertą pracy? @Pracodawca

Tak
@SiMoll

Tak, powinieneś dostać automatycznego maila z informacją o dalszym kontakcie lub jego braku. Sprawdź folder spam.

Zainteresowana

Hejka, Czy ma ktoś jakieś opinie na temat pracy w lubelskim dziale rozliczeń dokumentów? Widzę rekrutacje na staż w tym dziale i myśle nad aplikacja, wśród znajomych słyszałam bardzo dużo złych opinii na temat (usunięte przez administratora)w tym dziale ale jestem ciekawa innych opinii ;)

@Zainteresowana

Idź na rozmowę i sama się przekonaj. Tutaj tylko hejt i mobbing wpisany od jednej zwolnionej osoby. Sii to jedna z najlepszych firm w regionie ale jak sie komuś nie chce robić i go wywalą, to wylewa swoje zale tutaj.

Agata

Napiszesz jakieś konkrety? Tzn chodzi mi o to, jakie plusy ma firma, skoro jest najlepsza? Chodzi o zarobki? Dbają jakoś szczególnie o pracownika? ;)

Ona
@Agata

Cześć, Chciałabym zapytać o stanowisko Młodszy Analityk Danych czy jest możliwość pracy hybrydowej częściowo z biura np w KRK i część home office? Jakie są wymagania techniczne na to stanowisko oraz czy poziom języka angielskiego B1/B2 będzie ok? Jaka umowę można otrzymać UoP na czas określony czy nieokreślony ?

Ktoś
@Agata

Regularne eventy jak śniadania, apero, świętowanie różnych okazji oddziału czy dnia kobiet, walentynek, innych. Finansują szkolenia zewnętrzne i mają swoje wewnętrzne, w tym certyfikowane. Sii kolejny rok z rzędu podzieli się z pracownikami częścią wypracowanego zysku, wypłacając każdemu bonus do wypłaty. Na święta są prezenty i bonusy. Człowiek czuje się potrzebny i częścią firmy, a nie tylko trybikiem przynoszącym kasę, jego zdanie się liczy, firma bierze je pod uwagę usprawniając procesy, optymalizując miejsca pracy.

kandydat

Czy w Sii jest możliwość pracy zdalnej, konkretnie chodzi o stanowisko Młodszy analityk danych Kraków?

Nie jestem pracownikiem, a kandydatem, natomiast tak nieprofesjonalnej rozmowy rekrutacyjnej nigdy nie miałam. Rekruterka dzwoni bez żadnego przygotowania, mimo wszystkich informacji zawartych w CV, nie wie czy studiuje, gdzie wcześniej pracowałam. Padł tekst, że widziała że nie mam żadnego doświadczenia akurat w branży finansowej, ale ma nadzieje że nie jestem głupia i widziałam że to praca w takiej branży. Nie powiem, zatkało mnie po takiej wypowiedzi ze strony rekrutera. W trakcie rozmowy padło, że musi jeszcze przedyskutować z osobą z działu, czy napewno może mnie zaprosić na rozmowę na żywo? Czy telefony nie powinny być wykonywane już po takiej rozmowie? Nie sprawdzając w żaden sposób mojej znajomości języka angielskiego (w CV jest wpisane, że mam poświadczony poziom C1) Pani stwierdziła, że to nie może być tak ze się będę bala mówić po angielsku (? nigdy nie padło takie oświadczenie). Nie zdecydowałam się na dalsze etapy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Witajcie. Widzę często ogłoszenia na stanowisko: Automatyk – Programista PLC. Interesuje mnie jakie projekty realizuje Sii? Co to za linie programuje? Gdzie odbywają się uruchomienia? Czy przebywa się 50% na delegacjach? Jakie systemy sterowania programują? W ogłoszeniu podają prawie wszystkie jakie są na rynku.... jak jest realnie? Proszę o info. Interesuje mnie ta firma.

@Kandydat

Cześć! Sii realizuje projekty z obszarów automotive oraz intralogistyka głównie na terenie Europy + USA. Linie, które programujemy to różnego rodzaju linie montażowe skrzyń biegów, silników, linie baterii itp. Obecnie realizowane projekty opierają się głównie o technologie Siemens i Beckhoff. Czasem pojawia się również Allen-Bradley i Mitsubishi. Podróże zazwyczaj odbywają się w trybie 3/1 lub 4/2 na terenie Europy, oraz 6/2 poza Europą. Średnia ilość delegacji u naszych Inżynierów wynosi 50% w skali roku w przypadku delegacji na terenie Europy oraz około 70% w przypadku zaangażowania w projekty w USA.

Mario

Uważam, że komentująca ma rację. Robienie jakieś tajemnicy z zarobków jest chore. Ludzie powinni mieć pełną wiedzę ile będą zarabiać PRZED poświęceniem swojego czasu na wieloetapowa, często, rekrutację. Znam to z autopsji. 4 rozmowy w procesie rekrutacji a potem oferta na poziomie pracownika Biedronki. Gdybym o tym wiedział wcześniej nie marnowałbym na SII czasu.

@Mario

Cześć! Zarobki uzależnione są od doświadczenia i umiejętności osoby na danym stanowisku. Szczegóły odnośnie wynagrodzenia przedstawimy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy do aplikowania.

Sebastian
@Mario

Masz racje. Chociaż widełki powinny być podane a ogłoszenie o prace przejrzyste żeby było wiadomo czy warto aplikować. Cztery etapy rekrutacji to dużo. Szkoda że na pierwszym ci nie powiedzieli jak płacą. Nie dało rady negocjować tej stawki?

Chapoc

Cześć, Czy w trakcie umowy B2B z Sii, na przykład po pól roku, czy roku Sii podnosi stawke dniową ?

@powwow

to zależy od ustaleń z LM i od tego, jak sobie radzisz w projekcie. Zwykle raz w roku jest podwyżka, podczas rozmowy rocznej, ale Ci najlepsi dostają częściej :)

Tak

Przy przejściu z UOP na B2B ,zapomniałeś dodać

Opinia
@Tak

To jest chyba całkiem normalne, że na B2B zarabia się więcej niż na UoP.

Sebastian
@Opinia

Serio korzystniej wychodzi na B2B mimo że trzeba samemu odprowadzać podatki i płacić składki? Jakie to są różnice między uop? Znaczne?

SII

Hej, w jakim czasie Sii wypłaca faktury ? I kiedy te faktury trzeba im przesłać, ostatniego dnia miesiąca ?

zadowolony z Sii
@SII

10 dni jeśli korzystasz z systemu Sii do wystawiania faktur, 14 dni jeśli nie korzystasz z systemu Sii. Fakturę wystawiasz ostatniego dnia świadczenia usługi.

SIII
@zadowolony z Sii

I zawsze płacą np. 10 dnia od wystawienia faktury, czy może wcześniej ?

zadowolony z Sii
@SIII

Tak, chyba że 10ty dzień miesiąca wypada w dzień wolny (np. święto) to wcześniej.

konwalia

rekrutacja trochę śmieszna, nie da się skontaktować z rekruterem w żaden sposób... to po co zawracają głowę :/

Jako kandydat z chęcią podzielę się wrażeniami. Na pewno zrezygnuję z dalszej rekrutacji. O ile pierwszy kontakt z rekruterką był fajny, tak rozmowa z menadżerem pozostawia wiele do życzenia. Zamiast zachęcić do firmy, to menadżer zrobił chyba wszystko aby zniechęcić. Pytania tylko i wyłącznie o numer - KPI i o rotacje pracowników. Wszelkie inne kwestie nawet nie były poruszane, bo przecież tylko liczą się liczby. Zero zainteresowania mną jako kandydatem. Naprawdę, była to jedna z rozmów kwalifikacyjnych, które pozostawiły na mnie bardzo negatywne wrażenie.

Ciekawy
@Kandydat

Na jakie stanowisko aplikowałeś, do którego działu?

Anonimowy

Jaka stawkę można w SII dostać na stanowisku PO?

Zaintrygowany

Ponieważ dużo się tutaj pisze jak to Sii źle płaci to może pracownicy korzystając z anonimowości napisz kilka kwot? Stanowisko i stawka poproszę. Tak żeby każdy mógł stwierdzić czy naprawdę SII źle płaci i potrzebne są ZWiazki Zawodowe

Syyyyy
@Zaintrygowany

Chyba nie można podawać kwot publicznie tutaj na forum bo odpowiedź zostanie usunięta. Gdzieś niżej były podane kwoty zarobków w administracji

Analityk biznesowy ok 28600 netto + vat

tester

Tester automatyzujacy 2 lata expa 6000zl brutto w 2021 roku

Wus

31.5k netto plus vat Analityk

Xxxx
@Zaintrygowany

Stawka była słaba i wcale nie konkurencyjna, max 5000brutto w dziale handlowym. W ogolosxeniu praca zdalna, a na rozmowie wielkie przekonywanie, ze jednak nie i nie zgodzą się na hybrydę, bo jest tak fajnie w biurze XD odrzucenie bez podania powodu. Bardzo się cieszę jednak z tego powodu, ta sytuacja nie brzmi jak super atmosfera

Pepe

Chłopie odzywasz się bez pojęcia jakie 2,5-3 za człowieka, wystarczy policzyć na oko zysk netto ilość ludzi w sii- dane masz na stronie. Zgrywasz Seniora, a nie wiesz ile marży mają firmy outsourcingowe Zrobiłeś super ekspertyzę teraz możesz iść spać:)

B

Bzdura . Narzut jaki jest na pracownika jest zależny od wieku kwestii i tzw „marzą” to również koszt HR adm , benefity dla Ciebie, Sprzęt licencje za które płaci często Sii a nie Klient. Pamiętaj tez ze klient nie płaci za ciebie jak jesteś na L4 czy urlopie . Ten koszt ponosi Sii. Kwestia wynagrodzenia to często długie i ciężkie negocjacje oraz inwestycja w relacje z Klientem. Czasem marzą jest symbolicznaa czasem ultraniskiej , na jednym pracowniku może być wieks a na drugim prawie żadna . Firma jest nastawiona na rozwój a nie na pakowanie kieszeni prezesa bo większość zarobionych pieniędzy inwestuje w Sii i w to abyś miał szeroki wachlarz projektów do wyboru i stabilna sytuacje . Jeśli pracownik nie pracuje u Klienta i tymczasowo jest bez projektu to na tzw „ ławce” dostaje normalne wynagrodzenie. Każdy jest traktowany z szacunkiem i do wynagrodzenia podchodzi się fair jeśli chodzi o deweloperów. Gorzej maja jedynie Ci którzy pracują dla firmy czyli HR, sprzedaż itp. ci pracownicy są kosztem dla firmy nie pracownikiem wiec maja pole do ponarzeka ja ale wciąż - w Sii nie zarabia się najniższej krajowej. Warunki pracy za świetne, socjal tez . Prezes to narwany wizjoner jedni go lubią drudzy nie ale to nie piaskownica. Raz w roku dostaje się udział w zyskach. Dostaje go każdy pracownik bez wyjątku . W tym roku przeznaczono ja to ponad 24 miliony zł . Jest sponsoring pasji z którego skorzystało już wiele osób. Możemy jeździć na obozy np. Biegowe lub konne finansowane z budżetu HR, mnóstwo szkoleń i wydarzeń typu śniadania , imprezy integracyjne. Czy jesteś w stanie wskazań firmę która jest pod tym kontem konkurencyjna dla Sii i oferuje więcej ? Nie możesz porównywać SiI do podrzędnej kontraktor i która nie inwestuje w pracowników socjal ani HR tylko taśmowo wysyła do projektów i płacąc na B2B oleje Cię gdy skończy się projekt .

B

A co rozumiesz przez „koszt zatrudnienia”? ????

Em
@tester

Niemożliwe

Asia

Tester manualny z trzy letnim doświadczeniem chciałam tylko 13k netto.

Czarny
@Zaintrygowany

Wszystko zależy od.....Twojego managera. Jeśli masz Delivery Managera, który docenia ludzi i chce budować mocne zespoły to grosza na Twoją stawkę nie poskąpi. A jak masz gościa, który ma to w głębokim poważaniu to lądujesz w zespole juniorów za stawkę poniżej rynkowej. Jak zwykle - wszystko zależy od człowieka. Samo Sii oceniam dobrze. Uważam, że powinno się wspierać firmę, która chce trwać na rynku i stara się mieć ludzką twarz. Kryzys, konkurencja, inflacja a Sii idzie co raz dalej. To też z powietrza się nie wzięło.

Biznesmen

Skoro to jest taki super biznes to zakładam taką wypożyczalnię, skoro tak łatwo jest znaleźć 8tys tępych dzid do pracy w wyzysku, na której zarobię kokosy ????

Lider
@Zaintrygowany

Lider poniżej 3500netto ????

Nie zalogowany
@B

Pracuję w firmie i to się zgadza

Dorota
@Asia

Chciałam, czyli nie dostałaś, dobrze rozumiem? Ile mogłaś mieć u nich? Szukam info, sis. Planuję przejście, nie wiem, gdzie jeszcze, zbieram dane ;)

kk
@Zaintrygowany

elektryk 4200 netto plus delegacje, około 10 K netto bez ponoszenia żadnych kosztów, zakwaterowanie w hotelach najczęściej 4 gwiazdkowych, karta kredytowa służbowa, auto firmowe lub z wypożyczalni,

WTF?
@Asia

13k netto?! Chyba w hrywnach. Sprawdź tutaj https://testerzy.pl/baza-wiedzy/artykuly/analiza-zarobkow-testerow-2022-czesc-ii średnie zarobki testerów z Twoim doświadczeniem i urealnij wymagania.

!!

Chciałem dołączyć, ale po sytuacji z wyrzucenie dyscyplinarny osoby z uwagi na to, że założyła związek zawodowy jednak nie skorzystam i będę odradzać każdemu.

Aaa

Bo ma racje

Me
@!!

Generacja ludzi którzy nie weryfikują informacji a jedynie podkręcają się newsami które nie wiele mają wspólnego z prawdą... Nie pomyślałeś że ta osoba założyła związek bo już wiedziała że długo nie popracuje z uwagi na swój brak kompetencji i zajmowanie się nie tym co trzeba i wciągając w swoją (usunięte przez administratora) zabawę kolegów z pracy? Poleca poczytać co ten człowiek pisał o swoim poprzednim pracodawcy . Łącznie od z kilku miejsc pracy wyleciał z pozwami. https://www.za.org.pl/krystian-kosowski-korporacyjne-bezprawie/ Pracowałam w mejscach w których związki zawodowe funkcjonowało i w żaden sposób nie przekładało się to na komfort pracy. Wystarczy popatrzeć co się dzieje w takich firmach czy tzw. "budżetówce".

sii

sii

Sama prawda
@!!

No i pieknie. Ja tez podziekuje

Kiedyś kandydatka
@!!

Jakiś czas temu rekrutowałam się na stanowisko w tej firmie. Proces rekrutacyjny i spotkanie, choć długie to mało przyjemne, pozostawione bez informacji zwrotnej. Wysokie wymagania wobec przeciętnego wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

!?
@!!

Masz rację, że nie powinni wyrzucać tego kolesia. Oni nie powinni w ogóle takich komuchów zatrudniać!

gunwoprafda?
@Me

niewiele wspólnego z prawdą? ślepy jesteś? nie chodzi o osobę, tylko o sam fakt zwolnienia wyłącznie za założenie związku zawodowego (usunięte przez administratora)jeżeli tego nie rozumiesz, to taki sam człowiek jesteś

AnatolSchmitt
@!!

Walkę ze związkami zawodowymi, to walka z prawami pracowników. (usunięte przez administratora)

SG
@AnatolSchmitt

Jestem pracownikiem Sii od ponad 4 lat. Od wczoraj intensywnie zastanawiam się, w którym miejscu firma łamie moje prawa? - otrzymuję rynkowe miesięczne wynagrodzenie na czas - dostaję regularne premie w tym dodatkową premię za "profit sharing" (za wygenerowane przychody CEO postanowił nagrodzić każdego szeregowego pracownika dodatkową premią w wysokości 4000 pln) - komunikuję się bezpośrednio ze wszystkimi współpracownikami, managementem i CEO w sposób otwarty, transparentny i bez zbędnego zadęcia - w codziennej pracy wykorzystuję najlepsze dostępne na rynku narzędzia IT, które non stop są rozwijane - biorę udział w licznych integracjach, eventach, akcjach dla pracowników i ich rodzin - mam dostęp do mega ciekawych projektów IT dla największych firm na świecie - w każdej chwili mogę porozmawiać ze swoim LMem lub HR Managerem na temat zmiany stawki, projektu, etc - mam fantastyczne warunki pracy, super biuro w centrum miasta, z zapleczem socjalnym, strefą chill out, etc - jeśli tylko chcę mogę pracować 100% zdalnie - uczestniczę w szkoleniach, warsztatach, mam dostęp do platformy e-learningowej - angażuję się w wolontariaty, akcje CSRowe, które wspierają lokalną społeczność - dostaję dodatkowe środki finansowe na rozwój swoich pasji - uczęszczam na szkolenia językowe - mam przestrzeń do zgłaszania swoich pomysłów, propozycji usprawnień - pracuję w firmie, która urosła od 1 pracownika do prawie 8000 osób w ciągu 16 lat, firma rok do roku przekracza swoje cele biznesowe, generuje imponujący zysk, nie ma żadnych kredytów, zobowiązań, itp, co roku inwestuje ogromne środki w rozwój pracowników i narzędzi, w trakcie Covidu nie panikowała, nie zwalniała ludzi mimo frizzu w kilku projektach... .......wszystkim komentującym polecam dystans i spojrzenie na całą sytuację z szerszej perspektywy....Co w tym konflikcie traci/zyskuje każda ze stron? Jakie są prawdziwie powody pana K?

StaryKoń
@!!

Widze najazd trolii ze Związkowej Alternatywy, nagle wszyscy chcieli dołączyć, ale już nie chcą. Pewnie :)

xxx
@SG

Podpisz się imieniem i nazwiskiem jeżeli jesteś taki zadowolony!

PLAYA
@!!

I masz racje, na twoje miejsce chwile znajdzie się masa innych osób, które być może na początku będą się obawiały po całej tej aferze. Ale gwarantuje ze jak wejdą do firmy, to szybko nie wyjdą. Średnio ludzie w SII pracują co najmniej kilka, a jest cała masa takich którzy pracują 10 i więcej lat. To mówi samo za siebie. Nikt Cię nie będzie zmuszał, a podejrzewam ze jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to za jakiś czas sam podeslesz swoje CV, ale przecież nikt nie będzie wiedział ze to ty.

Yyy
@Me

Facet ma nie rowno pod sufitem. UOP jako najlepsze dobro. Chce wykosić wszystkie agencje, zlecenia czy b2b... ma siano w głowie. Skoro jest takim społecznikiem czemu na założył spółki i zatrudnia ludzi na UOP za 10k na mc netto. Pracownikowi nienpasuje odchodzi. Akurat branża IT to nie branża proszącą się o pracę tylko formy proszące się aby dla nich pracowali. Czemubjest różnica między UOP a b2b? Bo b2b bierze na siebie koszta umowy o pracy- koszta pracodawcy i tyle. I dostają tyle samo netto. A jeśli b2b wychodzi lepiej na netto niż UOP to po prostu albo czegoś nie płaci . Nikt Krystianowi Kosowskiwmu nie zabrania założenia własnej firmy i zatrudniania ludzi. To tak jakby miał pretensje do nauczycieli języka obcego, że założyli sobie jdg i koszą matołów na korkach po 100 zł za lekcję a nie zarabiają tego w szkole.... I który nauczyciel zdecydował by się na taką kasę zarobkową na etacie w szkole a nie na swojej działalności. No bez jaj!!!

Zenek z Sii
@SG

Hej pytasz o motywy dzialania, K mówił przecież ze to walka o poprawę warunków zatrudnienia. chodzi o: - większe kosze owocami: faktem jest ze w Warszawie jak schodzę do kuchni o 15 to są już same jabłka :-/ czasem trafi się jakiś ostatni banan, ale tylko czasem. No jak to tak? - więcej gier na play station - ile można rżnąć w piłkę nożną? - wymiana stołu do Ping ponga - ten nasz ma już chyba ze 2 lata, No i te piłeczki, jak można grać żółtymi… - o tym mówiłem wiele razy: dodatnie herbaty o smaku jabłka z cynamonem do każdej kuchni, w całym sii. W Krakowie tez nie ma - byłem, sprawdzałem. Donoszę do internetów ze od poniedziałku na 3 p w Warszawie nie kawy mielonej wiec nie mogę sobie zrobić mojej fusiastej i muszę pic kapuczino z ekspresu, ew rozpuszczalną jacobs, ale tej nie lubię. No i skończyło się mleko bez laktozy (jak mogli do tego dopuścić?) ale spoko, dzwoniłem do K., mówił ze się tym zajmie, uffff.

Nowa

zgadzam się w 100% z wpisem,

Pałer ludź
@!?

Należy dopracować proces rekrutacji. Powinno się sprawdzać przynależność partyjną lub związkową do 2 pokoleń wstecz, wiadomo geny komunizmu przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Można też wprowadzić pomiary czaszki. W tej sposób uda się wyeliminować z procesu rekrutacji przynajmniej część ekstremistów. Nie zaszkodzi też prześwietlić obecnych pracowników. Wróg nie śpi.

Słaba akcja
@SG

A teraz się obudź. Jesteś pracownikiem firmy która oferuje usługi "specjalistów" - jest was 8 k:D Może jesteś wyjątkowym płatkiem śniegu ale większość z was robi guano robotę za śmieszne pieniądze:D Jakbyś miał kompetencje to byś nie pracował w sii

weryfikator
@!!

review bombing - nieprawdziwe informacje napisane pod wpływem afery medialnej rozpętanej przez prowokatora działającego na szkodę firmy

Me
@gunwoprafda?

Pracownik nie został zwolniony za założę Ie związku zawodowego.

Tester
@SG

Dokładnie tak jest. Pracuję tu nieco poniżej roku. Serio złego słowa nie powiem. Oczywiście mam świadomość, że dużo zależy od projektu ale porównując z poprzednimi miejscami pracy - mam tu wszystko czego potrzebuję. Pracuję w technologii w jakiej chciałam, kasa jest całkiem ok. Pracuję sobie w domu a jak mam ochotę to jadę do biura. Trzeba mi wyjść w ciągu dnia coś załatwić - no problem, mogę posiedziec wieczorkiem albo następnego dnia. Chciałam etat - mam etat. Nie ma presji pt cyt. "U nas nie ma pracy, tylko współpraca dlatego tylko b2b". Mam małe dzieci i zależy mi na takiej firmie umowy. Imprezy firmowe super, kontakt z LM kiedy mi tylko potrzeba. Co będzie dalej, zobaczymy :)

Dzinn
@!!

Bo nie pracuje się dal firm, które łamią prawo. Tylko tyle i aż tyle

kk
@SG

Jako pracownik techniczny od prawie 2 lat, mogę potwierdzić, wiele można powiedzieć o Sii ale na pewno nie można powiedzieć, że to zła firma która nie dba o pracowników. Pracuję głównie w delegacjach, mieszkam w hotelach 4, 5 gwiazdkowych, żadna inna firma wcześniej nie zaoferowała mi tyle co sii. Będąc kolokwialnie mówiąc zwykłym robolem nigdy nie miałem problemu z kontaktem z menadżerstwem, wszyscy jesteśmy na Ty , każdy traktuje każdego jak człowieka nie jak kolejnego szczura w wyścigu.

Zaaplikowałem na stanowisko .NET developer. Oferta miała w opisie 100% praca zdalna. Odbyłem rozmowę z Panią (usunięte przez administratora). Po kilku tygodniach otrzymałem odpowiedź zwrotną, że oferta zakłada wyłącznie pracę stacjonarną w biurze w Katowicach. Oferta pracy istnieje do dziś i nadal wprowadza w błąd co do możliwości pracy zdalnej.

Ariel

Brak obiecanego feedbacku po rozmowie technicznej. Reszta ok.

Kandydat bez feedbacku

Firma obiecuje feedback po rozmowie technicznej (bez znaczenia czy pozytywny, czy negatywny) i ostatecznie go nie wysyla. Ze wzgledu na nieslownosc nie polecam udzialu w rekrutacji. Szkoda czasu, sa lepsze firmy, tylko trzeba troche poszukac.

Danuta

Ile teraz może dostać Programista JAVA, opłaca się na tle innych? Aplikowałam już do paru firm i chcę sobie porównać warunki trochę, wiadomo. Będę wdzięczna za pomoc.

worker
@Danuta

1000-1200MD może więcej, zależy od projektu. Moim zdaniem się nie opłaca, są firmy płacące znacznie więcej.

Typowy

Cześć, jak wygląda praca programisty PLC? jakie są projekty, jak wygladaja delegacje krajowe czy zagraniczne? jak z wynagrodzeniem podstawowym i potencjalnymi szkoleniami?

Alicja
@Typowy

Hejka, mogę się dołączyć? Mnie ciekawi etat jako Programista Java. Czy są tutaj projekty międzynarodowe, czyli prowadzone po angielsku i dla zagranicznych klientów? I czy na rekrutacji angielski jest testowany?

worker
@Alicja

W SII projekty Javowe są zarówno dla polskich klientów jak i dla klientów zagranicznych. Jeżeli klient jest zagraniczny i praca będzie wymagała posługiwania się angielskim, to podczas rekrutacji na pewno będzie sprawdzana praktyczna znajomość angielsiego.

Firma ta łamie prawo zapisane w Kodeksie Pracy, dotyczące jakie dane można żądać od pracownika zanim ten zostanie przyjęty. OBOWIĄZKOWO wymagają przed przyjęciem pracownika danych takich jak wizerunek z kamery smartfona lub laptopa. Żadnew polskie i europejskie prawo nie pozwala na przetwarzanie danych biometrycznych ochotnika do pracy. Co więcej nawet od pracownika dane takie można pobierać jedynie gdy jest to uzasadnione bezpieczeństwem (i tak często jest to wymówka nie mająca nic z rzeczywistością w wielu firmach). Odmawiajcie przekazywania wizerunku z kamer (na MS TEAMS i Google MEET) bowiem jest to niebezpieczne naruszenie waszego prawa do ochroy danych osobowych. Dane te które przekażecie wraz z biometrycznym zdjęciem (które nie ciężko uzyskać z obecnych kamer) oraz z danymi które można na podstawie adresu zamieszkania pobrać z ksiąg wieczystych jest wystarczające by wziąć na tą osobę pożyczkę lub posłużyć się inaczej ukradzioną tożsamością. Nie twierdzę tu, że SII kradnie tożsamość, ale w wielu miejscach przy złej woli osoby po drugiej stronie może się tak stać. Rozmawiając przez Teams czy Meet również pozwalacie używać swojego wizerunku i głosu do doskonalenia usług Google i Microsoft, w tym do szkolenia sztucznej inteligencji oraz do rozpoznawania tożsamości na podstawie obrazu z kamery co niedługo po wprowadzeniu CBDC zostanie użyte przeciwko Wam. Szanujcie więc swój wizerunek i jeżeli ktoś chce Was zobaczyć - niech raczy umówić się na spotkanie w 4 oczy w biurze. Od tego są między innymi biura!

Człowiek

Co za brednie. Przy rozmowie masz wybór czy chcesz się spotkać w biurze czy online - Twój wybór. Nie wprowadzaj ludzi w błąd! Jeśli masz spotkanie online, to skąd mają wiedzeć z kim rozmawiają? Do biura przychodzisz w masce? Bredzisz. Żadne rozmowy nie są nagrywane więc o jakim przetwarzaniu wizerunku mowa? Mylisz pojęcia - to nie wymaganie, nigdzie tego nie zapisują więc nie przetwarzają. Jeśli nie pasuje Ci forma online, to idź do biura na spotkanie. Pamiętaj aby po drodze unikać kamer monitoringu miasta i zostawić telefon w domy aby nikt Cie nie śledził i nie analizował Twoich ruchów.

Zostaw merytoryczną opinię o Sii Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 237.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sii Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 33 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sii Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sii Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sii Sp. z o.o.