Opinie o C&C Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie C&C Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie C&C Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C&C Polska w Warszawa

tomson

(usunięte przez administratora)Robota na trzy miesiące,po tygodniu jedziesz 700 kilosów dalej,robisz 2-3 tygodnie i sms...musicie panowie zjechac w ciagu 24 godzin.Zadzwoń do Wilkowej z biura........jak odbierze telefon.

endy 27 miales swietne zarobki czy tylko raz wyjezdzales z firma C&C?czy byles w fabryce Palet czy w innym miejscu?Czy jest możliwe ze kobiety rowniez znajda jakas prace w tej firmie?jesli zalezy na wyokich zarobkach?prosze o info:))

cargo

anonim, stawki we Francji i w Belgi są takie same jak w Polsce, tylko we Francji i Belgi płacą w € (Euro) , a w Polsce w PLN (złotych).

cargo

anonim - 2013-06-19 17:47:10 Witam, możecie napisać o jakim mieście piszecie, bo znalazłam ogłoszenie, że szukają do serwisu sprzątającego w CH Wola Park, ale po tym co piszecie jestem zniechęcona.Oni nie piszą o konkretnym mieście ale o pracy we Francji lub Belgi, a firma C&C może szukać osób chętnych do pracy w Polsce, także ta praca o którą pytasz ima się innymi prawami.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
kozaczek12

Witam serdecznie..Ludzie miejcie się na baczności przed ta firmą..W obecnej chwili to już nie C& C POLSKA tylko zmienili nazwe firmy i myśla że dalej bedą (usunięte przez administratora)ludzi..zresztą sami sprawdzcie o to numer (usunięte przez administratora)...czy cos takiego ...zresztą możecie sami sprawdzić..PILNUJCIE SIĘ I CZYTAJCIE DOBRZE UMOWY

tomson

anonim - 2013-06-08 10:49:20 Jak to praca w C&C jest, a raz jej nie ma? O co chodzi? Po ile dni w tygodniu się pracuje i po ile godzin?Najczęściej po 8 godzin,bez sobot.Kwatera 4 euro dziennie.Wyplata nigdy na czas zawsze min 2 dni spóżnienia,za paliwo(dojazdy) to samo.Beznadziejna kwatera.(usunięte przez administratora)

Hydraulik

(usunięte przez administratora)Zadanie tej firmy to wysłać ludzi za granicę,a później niech sie dzieje co chce.Zero kontaktu.Całkowity brak kompetencji koordynatorki.Raz jest praca,raz jej nie ma.Wypłata zawsze spóźniona.Szkoda pisania.

Firmy C&C Polska NIE POLECAM.

hillefjord

Niech każdy pamięta że musi myśleć za siebie. Firma myśli za siebie a człowiek musi myśleć za siebie.Tak ten świat ułożony jest nie inaczej. Firma nie jest instytucją charytatywną, nikt nie pracuje na dłuższą metę za free. Ludzie w firmie też dostają jakieś wynagrodzenie, bo inaczej by nie pracowali,prawda? trzeba wszystko sobie przekalkulować.

hillefjord

.Chociaż firma CC nie widzi ze mną dalszej współpracy . miało być ".Chociaż firma CC nie widzi ze mną możliwości dalszej współpracy.

hillefjord

Witam,czytam te żale osoby rozżalonej na cały świat (nick endy27 chyba) i tak sobie myślę że tą determinację i upór z jakim tak pisze ukierunkował by na pracę jaką wykonywał we Francji to z pewnością nie zostałby zwolniony. A tak, mamy pisarza który lubi dużo mówić a mało robić.Też pracowałem z firmą CC i uważam że jeśli ktoś jest w porządku to i firma w stosunku do tej osoby też jest Ok. A koordynatorki uważam że są w porządku, chociaż nigdy wcześniej nie pracowałem przez Agencję Pracy Tymczasowej. Nawet bardzo pochwaliłbym koordynatorki , bo sytuacja w jakiej zostali pracownicy mogła zagrażać ich zdrowiu, a one pomogły nam. A przy okazji firma poniosła dodatkowe koszty liczone chyba w tysiącach euro za które to koszty nic nie płaciliśmy.Chociaż firma CC nie widzi ze mną dalszej współpracy to wcale nie nie uważam że jest zła albo coś kręci. A ty endy ogarnij się , uspokój i weź się za uczciwą pracę a zobaczysz że wyjdziesz jeszcze na dobrych ludzi . Pozdrawiam koordynatorki,nie będę pisał imion bo wcześniej napisałem to zostały usunięte ze względów bezpieczeństwa.

ZARZAD CC POLSKA

Drodzy obecni, dawni, przyszli pracownicy Piszę do Was, gdyż wczoraj miałem okazję zapoznać się z treścią wypowiedzi na łamach forum. Chciałbym wyrazić moje zaskoczenie oraz rozgoryczenie czytając te, szczególnie ostre (której autorem jest cały czas ta sama osoba, posługująca się różnymi nazwami użytkownika) wymierzone głównie w organizację oraz rekrutację naszej firmy. Niektóre wypowiedzi zostały zablokowane, nie dlatego, że opowiedzieliśmy się po którejś ze stron, ale po to by chronić prywatność innych osób. Jest to zrozumiałe, że na 300 osób, z którymi współpracowaliśmy w ubiegłym roku, mała ich część może czuć się sfrustrowana, a nawet zła, określając nasze działania wobec nich jako niesprawiedliwe, a nasze usługi jako niezgodne z prawem. Osoby zadowolone i spełnione we współpracy z nami, pomimo utrudnień spowodowanych pracą u niektórych z naszych klientów francuskich, nie wypowiadają się, lub robią to bardzo rzadko na tego rodzaju forach dyskusyjnych. Pomimo tego, pragnę jednak podziękować im za ich zaufanie i wyrozumiałość. Ważną dla mnie rzeczą jest również przypomnienie Wam, że musimy przestrzegać wytycznych prawa Unii Europejskiej oraz, dostosować się do prawa kraju oddelegowania. Mimo, że często może to być skomplikowane w niektórych przypadkach, biorąc pod uwagę oczywiste różnice, które mogą zaistnieć, napięty francuski rynek pracy, nierzadko niechętny zmianom a także polski rynek pracy, niestety często niedoceniony lecz kompetentny, szanowany i doceniany przez naszych klientów. Niemniej jednak, zawsze stosowałem się do przepisów prawnych dotyczących osób fizycznych i prawnych, które obrażają moich pracowników, zarówno w biurze jak i w miejscu pracy. Te właśnie osoby mogą być przekonane , że nie zawaham się udać na drogę sądową w celu oskarżenia OSOBY z forum, której tożsamość już znamy. Kończąc, chciałbym podziękować Wam za uwagę i zrozumienie, Prezes C&C Polska

joo
@ZARZAD CC POLSKA

Taki sprawiedliwy PREZES afirma padła PRZYPADEK

nowy

chłopaki proszę o informację odnośnie fabryki palet w Paryżu . Po rozmowie tel. z warszawą wygląda mi na porządną pracę, ilę mogę zarobić czy 6000 netto jest realne. jak ze spaniem itp.

monter antonangeli

pracowałem ponad rok i nie było problemu z lekarzami wypłaty prawda opóznione ale prawie 2000euro

endy27

badi - 2012-11-08 10:46:48 chyba nigdy nie pracowales za granica, spozniaja sie z wyplatami bo francuzi placa spoznieni, ja nie narzekam jak masz nadgodziny i zarabiasz 7-8 tys po odjeciu mieszkania to mozna poczekac

badi

pozdrawiam chlopakow z antonionangeli dajcie znac jak beda wolne miejsca na budowie w paryzu

ciekawa

a jak oni placili? przelewali na polskie konto? czy tam zakladalaes konto? jakie zarobki?

thomas117

Witam. Pracowałem z tą firmą we Francji i mam jak najlepsze zdanie o tej firmie. Bardzo dobra opieka na miejscu, firma słowna, kasa na czas i w odpowiedniej wysokości. Bardzo polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o C&C Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w C&C Polska?

Zobacz opinie na temat firmy C&C Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C&C Polska?

Kandydaci do pracy w C&C Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C&C Polska