Opinie o Federacja PZP Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Federacja PZP Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Federacja PZP Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Federacja PZP Sp. z o.o. w Warszawa

Tomasz F. Nowy wpis

Jeśli Chcesz zmienić pracę i Szukasz lepszej oferty od aktualnego Twojego zajęcia - muszę najpierw poznać Twoje C.V. i po ewentalnej rozmowie możemy rzeczowo porozmawiać o wynagrodzeniu + świadczenia dodatkowe. Takie sprawy omawiam na spotkaniu - nie plotkuje na ten temat.

Ric Nowy wpis

Lewy jest falszywy najpierw przed kamerami mowi zeby grac inaczej bil do trenera a pozniej przytulanki robil do trenera niechcemy go kapitanem i wyrzucic wszystkich starych pilkazy

Zenon Małecki Nowy wpis

Dzięki za świetną usługę - będę polecał. Szybka realizacja i słuszne decyzje - uratowaliście mi prezentacje!!! 10/10 braWWWWo. Polecam Wasze usługi!!!

Eugeniusz K

Kiedy Firma wypłaci zaległe wynagrodzenia za zagrany koncert!To już pól roku a kontakt w firmą nagle się urwał.

@Eugeniusz K

Panie Gienku, proszę zadzwonić.

Jak tam z pracą w firmie Federacja PZP Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Niestety komentarzy nowych nie ma.

Tomasz F.

Nie poszukujemy nikogo do pracy - aktualnie mamy pełną obsadę .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Federacja PZP Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Ula

Jak wyglądają tutaj te imprezy integracyjne o których piszecie i jaki jest dokładnie system prowizyjny? Pozdrawiam

Tomasz F.
@Ula

Każda impreza integracyjna to realizacja pomysłu pracowników w określonym budżecie. Prowizja % dla handlowców - jest negocjowana indywidualnie - Ula - jednak nie mamy teraz wolnego wakatu na to stanowisko jeśli Jesteś zainteresowana - polecam śledzić portal (usunięte przez administratora)

Czesław P

Tomek - Prezes - genialne podejście do pracowników. Śmiało polecam - mam 49 lat i naprawdę miałem przyjemność pracować w zakładach produkcyjnych i było czasami koszmarnie. Prezes - ma bezpośredni kontakt - interesuje się kadrą. Zarobki systematycznie wyższe. Nie ma nikt tutaj stawki nawet przez Agencje niższa niż 18 /19zl netto. Dla pracowników bardzo stabilnie . Polecam

Marek Msciciel

Każde spóźnienie do pracy to rozmowa z Prezesem(usunięte przez administratora) - psycholog. Każą myć samochody służbowe za swoje pieniądze. Nie dają zaliczek wyższych niż 500 zł. Zatrudniają wszystkich przez agencje Pracy - tylko handlowcy maja zatrudnienie na innych warunkach. Obciążają za zgubienie kluczyka do samochodu . Jak pracujesz z PreEsem lub dyrektorem - to zapomnij o przerwie na papierosa ...

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Federacja PZP Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Norbi

Tomek -zaplanował przerwę świąteczną od 20.12 - także teeennn ...

Darek

Pracowałem w dziale sprzedaży - pensja na czas, prowizja wg. umowy, samochód służbowy, szkolenie, Szef wesoły gość. Fajna atmosfera - dużo imprez integracyjnych

Kamil

Czy firma daje możliwość rozwoju?

Norbert W.

Rzeczowy Prezes Tomasz - pracowałem przez rok - spoko rozstanie i furtka na przyszłość.

Marek D.

Opinie są nie możliwe na temat pracy w firmie - ponieważ Nowy Zarząd wprowadził zatrudnienie w autaorcingu ( czyt. Przez agencje pracy ). Płaca stawkę agencjom 35/godz . Niestety- Agencja pracownikom już 19/godz. Kadra ZarZadzajaca jest zupełnie normalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Federacja PZP Sp. z o.o. - Warszawa

Federacja PZP Sp. z o.o.