logo C&C Polska

C&C Polska

Opinie o C&C Polska

thomas117 2009-11-25 09:17:40
Witam. Pracowałem z tą firmą we Francji i mam jak najlepsze zdanie o tej firmie. Bardzo dobra opieka na miejscu, firma słowna, kasa na czas i w odpowiedniej wysokości. Bardzo polecam.
ciekawa 2009-12-05 22:52:11
a jak oni placili? przelewali na polskie konto? czy tam zakladalaes konto? jakie zarobki?
badi 2012-11-08 10:54:36
pozdrawiam chlopakow z antonionangeli dajcie znac jak beda wolne miejsca na budowie w paryzu
endy27 2013-02-02 07:33:50
badi - 2012-11-08 10:46:48

chyba nigdy nie pracowales za granica, spozniaja sie z wyplatami bo francuzi placa spoznieni, ja nie narzekam jak masz nadgodziny i zarabiasz 7-8 tys po odjeciu mieszkania to mozna poczekac
monter antonangeli 2013-02-02 10:09:06
pracowałem ponad rok i nie było problemu z lekarzami wypłaty prawda opóznione ale prawie 2000euro
nowy 2013-02-23 17:48:10
chłopaki proszę o informację odnośnie fabryki palet w Paryżu . Po rozmowie tel. z warszawą wygląda mi na porządną pracę, ilę mogę zarobić czy 6000 netto jest realne. jak ze spaniem itp.
ZARZAD CC POLSKA 2013-02-28 11:29:30
Drodzy obecni, dawni, przyszli pracownicy
Piszę do Was, gdyż wczoraj miałem okazję zapoznać się z treścią wypowiedzi na łamach forum. Chciałbym wyrazić moje zaskoczenie oraz rozgoryczenie czytając te, szczególnie ostre (której autorem jest cały czas ta sama osoba, posługująca się różnymi nazwami użytkownika) wymierzone głównie w organizację oraz rekrutację naszej firmy.
Niektóre wypowiedzi zostały zablokowane, nie dlatego, że opowiedzieliśmy się po którejś ze stron, ale po to by chronić prywatność innych osób.
Jest to zrozumiałe, że na 300 osób, z którymi współpracowaliśmy w ubiegłym roku, mała ich część może czuć się sfrustrowana, a nawet zła, określając nasze działania wobec nich jako niesprawiedliwe, a nasze usługi jako niezgodne z prawem.
Osoby zadowolone i spełnione we współpracy z nami, pomimo utrudnień spowodowanych pracą u niektórych z naszych klientów francuskich, nie wypowiadają się, lub robią to bardzo rzadko na tego rodzaju forach dyskusyjnych. Pomimo tego, pragnę jednak podziękować im za ich zaufanie i wyrozumiałość.
Ważną dla mnie rzeczą jest również przypomnienie Wam, że musimy przestrzegać wytycznych prawa Unii Europejskiej oraz, dostosować się do prawa kraju oddelegowania. Mimo, że często może to być skomplikowane w niektórych przypadkach, biorąc pod uwagę oczywiste różnice, które mogą zaistnieć, napięty francuski rynek pracy, nierzadko niechętny zmianom a także polski rynek pracy, niestety często niedoceniony lecz kompetentny, szanowany i doceniany przez naszych klientów.
Niemniej jednak, zawsze stosowałem się do przepisów prawnych dotyczących osób fizycznych i prawnych, które obrażają moich pracowników, zarówno w biurze jak i w miejscu pracy. Te właśnie osoby mogą być przekonane , że nie zawaham się udać na drogę sądową w celu oskarżenia OSOBY z forum, której tożsamość już znamy.
Kończąc, chciałbym podziękować Wam za uwagę i zrozumienie,
Prezes C&C Polska
hillefjord 2013-03-01 13:42:05
Witam,czytam te żale osoby rozżalonej na cały świat (nick endy27 chyba) i tak sobie myślę że tą determinację i upór z jakim tak pisze ukierunkował by na pracę jaką wykonywał we Francji to z pewnością nie zostałby zwolniony. A tak, mamy pisarza który lubi dużo mówić a mało robić.Też pracowałem z firmą CC i uważam że jeśli ktoś jest w porządku to i firma w stosunku do tej osoby też jest Ok. A koordynatorki uważam że są w porządku, chociaż nigdy wcześniej nie pracowałem przez Agencję Pracy Tymczasowej. Nawet bardzo pochwaliłbym koordynatorki , bo sytuacja w jakiej zostali pracownicy mogła zagrażać ich zdrowiu, a one pomogły nam. A przy okazji firma poniosła dodatkowe koszty liczone chyba w tysiącach euro za które to koszty nic nie płaciliśmy.Chociaż firma CC nie widzi ze mną dalszej współpracy to wcale nie nie uważam że jest zła albo coś kręci.
A ty endy ogarnij się , uspokój i weź się za uczciwą pracę a zobaczysz że wyjdziesz jeszcze na dobrych ludzi . Pozdrawiam koordynatorki,nie będę pisał imion bo wcześniej napisałem to zostały usunięte ze względów bezpieczeństwa.
hillefjord 2013-03-02 20:17:50
.Chociaż firma CC nie widzi ze mną dalszej współpracy .

miało być ".Chociaż firma CC nie widzi ze mną możliwości dalszej współpracy.
hillefjord 2013-03-02 20:28:37
Niech każdy pamięta że musi myśleć za siebie. Firma myśli za siebie a człowiek musi myśleć za siebie.Tak ten świat ułożony jest nie inaczej. Firma nie jest instytucją charytatywną, nikt nie pracuje na dłuższą metę za free. Ludzie w firmie też dostają jakieś wynagrodzenie, bo inaczej by nie pracowali,prawda? trzeba wszystko sobie przekalkulować.
były pracownik 2013-03-21 20:14:58
Firmy C&C Polska NIE POLECAM.
Hydraulik 2013-05-08 11:37:41
(usunięte przez administratora)Zadanie tej firmy to wysłać ludzi za granicę,a później niech sie dzieje co chce.Zero kontaktu.Całkowity brak kompetencji koordynatorki.Raz jest praca,raz jej nie ma.Wypłata zawsze spóźniona.Szkoda pisania.
tomson 2013-06-10 15:52:32
anonim - 2013-06-08 10:49:20

Jak to praca w C&C jest, a raz jej nie ma? O co chodzi? Po ile dni w tygodniu się pracuje i po ile godzin?
Najczęściej po 8 godzin,bez sobot.Kwatera 4 euro dziennie.Wyplata nigdy na czas zawsze min 2 dni spóżnienia,za paliwo(dojazdy) to samo.Beznadziejna kwatera.(usunięte przez administratora)
kozaczek12 2013-06-17 23:24:01
Witam serdecznie..Ludzie miejcie się na baczności przed ta firmą..W obecnej chwili to już nie C& C POLSKA tylko zmienili nazwe firmy i myśla że dalej bedą (usunięte przez administratora)ludzi..zresztą sami sprawdzcie o to numer (usunięte przez administratora)...czy cos takiego ...zresztą możecie sami sprawdzić..PILNUJCIE SIĘ I CZYTAJCIE DOBRZE UMOWY
cargo 2013-06-19 22:40:22
anonim - 2013-06-19 17:47:10

Witam,

możecie napisać o jakim mieście piszecie, bo znalazłam ogłoszenie, że szukają do serwisu sprzątającego w CH Wola Park, ale po tym co piszecie jestem zniechęcona.
Oni nie piszą o konkretnym mieście ale o pracy we Francji lub Belgi, a firma C&C może szukać osób chętnych do pracy w Polsce, także ta praca o którą pytasz ima się innymi prawami.
cargo 2013-06-23 21:49:46
anonim, stawki we Francji i w Belgi są takie same jak w Polsce, tylko we Francji i Belgi płacą w € (Euro) , a w Polsce w PLN (złotych).
anonim 2013-08-04 11:56:13
endy 27 miales swietne zarobki czy tylko raz wyjezdzales z firma C&C?czy byles w fabryce Palet czy w innym miejscu?Czy jest możliwe ze kobiety rowniez znajda jakas prace w tej firmie?jesli zalezy na wyokich zarobkach?prosze o info:))
tomson 2013-08-21 20:52:43
(usunięte przez administratora)Robota na trzy miesiące,po tygodniu jedziesz 700 kilosów dalej,robisz 2-3 tygodnie i sms...musicie panowie zjechac w ciagu 24 godzin.Zadzwoń do Wilkowej z biura........jak odbierze telefon.
były pracownik 2013-08-22 22:16:36
ja pracowałem w tej firmie prawie rok byłem monterem ,kasa zawsze z opóznieniem,za paliwo to samo,mieszkania do bani zero wyposazenia wszystko z wystawek,materace na podłodze, (usunięte przez administratora)kasa na początku 2012 roku była spoko potem zrobiła sie lipa,nie pchajcie sie do tej firmy,jest wiele innych lepszych firm.
anonim 2013-08-27 20:57:18
Czy to prawda że jesli pracownik chce sie zwalniac z firmy C&C Polska to jest nie wypłacana ostatnia wypłata
madman 2013-08-29 22:19:48
tak to prawda; pracowałem z nimi masakra; a jak się upomnisz o swoje to dadzą grosze; (usunięte przez administratora)
sjdbvizbx 2013-11-18 13:33:49
NIE PRACUJCIE TU. FIRMA NIGDY NIE PLACI NA CZAS. ZA MIESIECZNE ZWOLNIENIE ZAPLACILI DOPIERO MIESIAC POZNIEJ, A OSTATNIEJ WYPLATY JESZCZE NIE OTRZYMALEM.
kk 2013-12-22 11:37:02
mieszkanie (usunięte przez administratora),spanie na materacach,dwie kuchenki na 15 ludzi,wypłata zawsze spózniona i zawsze "skrócona"Kto chce niech jedzie.Dla mnie to (usunięte przez administratora) i bieda.
strzelec 2014-01-05 20:32:00
Witam wszystkich czytelników!Ta firma jest wielka pomyłka. Pracowałem tam do tej pory brak kasy.Nie odbierają telefonów nie odpisują na żadne listy polecone.Zbieram Osoby chętne do założenia pozwu zbiorowego proszę o kontakt przez forum.Firma nie zapewniła mi powrotu nie miałem jak wrócić i za co... dzwoniłem nawet do konsulatu.
Elektryk 2014-01-08 10:49:28
Witam wszystkich którzy są zainteresowani wyjazdem do Paryża w zawodzie elektryka z firmy Carrieres & Conseils. Kandydatom do ewentualnego wyjazdu udzielę wszystkich informacji związanych z tym kontraktem. Proszę podać tylko namiary/skype, tel. lub meila/. Pozdrawiam.
były widmo 2014-01-08 15:45:51
Piszę ponownie ponieważ mój post został skasowany aby przyszli pracownicy nie wiedzieli co jest grane.Więc wszystko co tutaj pisze jest to prawda,my byliśmy tylko chwilę,mieszkania to porażka.Firma ściąga przez pierwsze 2 miesiące po 160 euro na poczet rzekomych zniszczeń.Na dodatek potrącają po 4 euro dziennie na mieszkanie + 2 euro na media co daje nam 4+2=6 x 30 daje nam kwotę 180 euro na miesiąc.Oczywiście firma płaci w złotówkach,ale potrąca już w euro po wiadomym przeliczniku.To po pierwsze.Teraz sprawa tankowania i dojazdów do pracy.Obiecują zaliczkę w złotówkach i trzeba tankować we Francji gdzie obowiązującą walutą jest euro a nie złoty,więc przy płaceniu oczywiście bank też liczy po swojemu.Jeżeli już macie autko zatankowane parę razy w miesiącu,to teraz trzeba paragony odesłać do kraju i to do 5-tego następnego miesiąca i po zatwierdzeniu będzie niby wyrównanie oczywiście wy płaciliście w euro firma znowu te pieniądze po swoim kursie przeliczy i wam wypłaci w złotówkach.Dla zainteresowanych proszę sprawdzić ile kosztuje wysłanie listu poleconego z Francji do Polski,a list taki musicie wysłać z rachunkami jak chcecie zwrot kasy.Oczywiście nikt wam za znaczki nie zwróci.Do tego dodajmy limity na zużycie energii,wody,gazu.Po przekroczeniu limitów pokrywacie z własnej kieszeni.Zainteresowanym udzielę wszelkich informacji, pisać na pocztę ahaglera@onet.pl udzielę wszelkich informacji
chudy55-55 2014-01-08 16:29:11
Zgadzam się z opinią były widmo i mogę jeszcze dodac,że pracownika traktują jak przedmiot.Zero szacunku po trzech przepracowanych latach.(usunięte przez administratora)
oszukany 2014-01-09 10:59:34
NIE Podpisujcie z nimi umów!!! Dostałem zaproszenie do Warszawy w celu ustalenia szczegółów wyjazdu i umowy. Podczas rozmowy dogadałem się w wielu sprawach lecz po otrzymaniu umowy na kilka dni przed wyjazdem okazało się że wszystko zostało zmienione na korzyść pracodawcy. Pierwszy raz w życiu widziałem taki CYROGRAF!
Pięć stron umowy o pracę + regulamin mieszkania(5 stron) + zgoda na potrącenie 4 euro za mieszkanie dziennie + zgoda na potrącenie 2 euro za media? dziennie + zgoda na potrącenie 320 euro KAUCJI za mieszkanie...
Podczas rozmowy piękna Pani MYDLIŁA MI OCZY(usunięte przez administratora)!!!
Po przeliczeniu tego wszystkiego okazuje się że nie opłaca się RYZYKOWAĆ. Im bliżej wyjazdu tym więcej niespodzianek będzie wypływać z ich strony.
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!
ZAWIEDZIONY 2014-01-30 13:22:17
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMA
PRACOWAŁEM DLA TEJ FIRMY W 2011 ROKU DZIS MAMY 2014 I (usunięte przez administratora) O OPINI TEJ FIRMY NIE BĘDE SIE WYPOWIADAŁ CHCĘ ZAPOMNIEC O TEJ FIRMIE.
emet 2014-01-31 12:38:29
Firma C&C oglosila upadłość z dniem 6.11.2013 zostal wzyznaczony syndykt.(usunięte przez administratora)
joo 2014-02-18 18:31:18
Taki sprawiedliwy PREZES afirma padła PRZYPADEK
kozaczek12 2014-03-04 22:22:30
Witam wszystkich.Firma jest w upadłośći tak jak napisano od 6.11.2013.Wszystkie osoby które miały jakiekolwiek roszczenia wobec firmy miały czas na ich zgłoszenie do dnia 19.01.2014.W obecnej chwili jest tworzona lista wierzycieli.Tylko pytanie czy będzie co dzielić skoro firma miała tyle długów.!!!Ale jedno jest pocieszające po zakończeniu procesu upadłościowego przez syndyka firma zostanie skreslona z ewidencji KRS a co za tym idzie przestanie istnieć.Ale tylko pod tą ta nazwą bo już sie otwarła nowa.Tak czy tak pilnujcie sie pracownicy i uwazajcie na byłego PANA PREZESA BAPTISTE
strzelec 2014-03-18 19:55:12
witam wszystkim dla zainteresowanych firma PQG partners to firma cc polska ten sam adres owazajciwe szukaja malazy i do elewacii do francii (usunięte przez administratora) pozdrawiam
lexus 2014-11-15 15:38:53
Człowieku kto Cię uczył pisać jeśli wypowiadasz się publicznie to korzystaj ze słownika z takim polskim nie nadajesz się nawet do pracy w Polsce a za granicą takie tłuki przynoszą tylko wstyd
Krzysiek 2014-11-29 07:18:59
Oni nie moga odbić sie od dna,bo tkwią głeboko w mule.Dziadostwo i tyle.Nie radzę z nimi wyjeżdzać.
diana 2015-01-29 22:56:44
szkoda , jeżeli rzeczywiście C&C jest obecnie w stanie upadłości. Jeszcze kilka lat temu pracowałam w tej firmie wraz z koleżanką i naprawdę nie było za bardzo na co narzekać. Po naszym odejściu dochodziły nas słuchy , że firma ma problemy, ale nikt nie spodziewał się , że aż tak poważne. Szkoda ich
Rafał 2016-09-29 16:46:55
Nieudaczna firma jakich mało. Mylą konta bankowe robiąc komus innemu przelew zaś poszkodowanemu nie wypłacają pełnej wypłaty.
Zostaw swoją opinię o C&C Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C&C Polska