Opinie o ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. w Morgi

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. w Morgi

ktoś

A snajper to nie dobry chłopiec!!!!!!!!!!

A gdzie jest ta nova? Pytasz czy warto składać papiery a nawet nazwy nie znasz.

pipa

warto papiery składac w nova?

kat

snajper!!!nie wstyd ci donosic na ludzi?PEGERUSIE.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - Key Account Specialist.
....

tam pracuja same psychole

luj
@....

dzięki, nikt normalny by tam nie wytrzymal :P

...

pomarzyć warto !!!

tak 10 zł brutto,a jest 7,50 brutto,na reke 5 zł nie całe.

Zeby dostać najniższą, trzeba miec ponad 10 zł na godzine. Prosty rachunek

vega

A co wy na to że nie ma roboty to na urlop a potem urlop anulowany i zabierają z nadgodzin . Będziemy robić za najniższą krajową jak nadgodzin nie zapłacą

oki

podlizuja sie nowi co nie dawno zaczeli prace,uwazaja sie za bohaterów,szkoda czasu i zycia na prace w tym zakładzie.

ktoś

widzę że ktoś oczytany cytaty z książki pisze a mówią że pracują same nieuki a jednak nie oczytane ale same lizusy pakownia no i rozbiór na tych to tylko patrzeć i brać przykład ale nie nie robić tak bo to lizusy

hej

Czy ktoś narzuca Brygadzistce, Kierownikowi i komu tam jeszcze innemu aby był chamski, nieuprzejmy, ordynarny w stosunku do podwładnych? Czy ktoś zmusza do bycia ZŁYM CZŁOWIEKIEM w stosunku do drugiego? Czy to "ludzie ludziom zgotowali ten los"?

pan

nie dowalaj im bo oni mają racje

@pan

jasne ty masz 100 procent racji he he

....t

pracujesz bo nie masz innego wyjscia,ani mozliwosci na inna prace,tu jest twój pech,nie masz wyjscia,he he

ona
@....t

to nie pech tylko lepiej tam pracować niż stać pod gminą za jałmużną

@ona

zgadzam się z tobą !!!a wyjście mam bo nie muszę tam pracować ale chcę nasz poprzednik może należy do tych osób co stoją pod gminą bo to my pracujący na nich robimy

ktoś

uczepili się zakładu w każdym jest to samo tylko ci co tam pracują to nie piszą o swoim zakładzie takich rzeczy dajcie sobie luz nikt nikogo tam nie trzyma na sile macie lepsze miejsca pracy to zmieniajcie i dajcie na luz

....t
@ktoś

co tak bronisz tego zakładu,tam jest kiła i mogiła.kto tam pracuje lub pracował to wie!!!

@....t

No masz pecha pracuję tam i żyje tak więc nie musisz mnie uświadamiać jak tam jest

oki

mam wysrane na ten zakład.mam normalna prace,z której jestem zadowolona,praca od poniedziałku do piatku.za lepsza kase.

Do wiadomości kierownika

W Kodeksie pracy, w dziale dotyczącym czasu pracy, sąsiadują obok siebie dwa przepisy - art. 1512 i 1513 K.p. Dotyczą one podobnej tematyki, bo sposobu rekompensaty pracy przypadającej poza grafikiem pracownika. Jednak, mimo podobieństw, odnoszą się do dwóch zasadniczo innych sytuacji, co umyka niekiedy pracodawcom stosującym te regulacje. Pierwszy z przywołanych przepisów normuje rekompensatę za pracę przekraczającą dobową normę czasu pracy lub przedłużony wymiar dobowy. Drugi natomiast odnosi się do wystąpienia pracy w dniu wolnym z tytułu przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy (tzw. dniu rozkładowo wolnym). W pierwszym przypadku, tj. wystąpienia przekroczeń dobowych, pracodawca może udzielić pracownikowi czasu wolnego lub wypłacić stosowny dodatek za nadgodziny. W drugim swoboda pracodawcy w wyborze rekompensaty jest praktycznie wyłączona, ponieważ art. 1513 K.p. wyraźnie stanowi, że za pracę w dniu wolnym z tytułu przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy przysługuje inny dzień wolny. Należy go udzielić do końca okresu rozliczeniowego, w terminie uzgodnionym z pracownikiem. czytaj dalej W praktyce pracodawcy mają czasami kłopot z dotrzymaniem zasady przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy. Zdarzają się bowiem sytuacje, w których pracownik musi przyjść do pracy w dniu rozkładowo wolnym. Przepisy generalnie nie zakazują pracy w takim dniu, jednak pod warunkiem, że zostanie ona podjęta z uwagi na szczególne potrzeby pracodawcy lub konieczność prowadzenia akcji ratowniczej. Za taką pracę, zgodnie z art. 1513 K.p., należy pracownikowi udzielić innego dnia wolnego w ramach danego okresu rozliczeniowego. Tymczasem pracodawcy, powołując się właśnie na szczególne potrzeby zakładu pracy, usprawiedliwiają nimi fakt nieudzielenia innego dnia wolnego. Przytaczają też argumenty, że praca w dniu wolnym z tytułu przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy została opłacona dodatkiem za pracę w nadgodzinach lub że pracownik nie był zainteresowany rekompensatą w postaci dnia wolnego. Żaden z tych argumentów nie usprawiedliwia jednak zaniedbania obowiązku udzielenia dnia wolnego w zamian za pracę w dniu rozkładowo wolnym. Naruszenie tego obowiązku jest wykroczeniem przeciwko prawom pracownika.

luj
@Do wiadomości kierownika

o co kaman? chyba logiczne ze ludzie wola 100% czy 50% niż wolne w zamian, pfi...

....

nie polecam tam pracy,szkoda zdrowia psychicznego!!!

czarna vizza

oj takie gadanie. Nigdzie nie ma kokosów, to po pierwsze. Narzekacie na pakownie, rozbiór, produkcję... a cholera wie co majstry mają narzucone przez kierownictwo i czy ich sumienie nie rypie za to jak traktują ludzi. Nad swoim zachowaniem powinni się zastanowić brygadziści i serwisanci bo jak na razie to ma ono wiele do odpowiedniego! Łatwo się mówi wprowadzić bunt w zakładach mięsnych... chce tego doczekać!

sef

ludzi maja za tania siłe robocza,

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. - Morgi

• Jak się pracuje w ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.