Opinie o ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. w Morgi

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. w Morgi

Nadal jest otwarta rekrutacja dla przedstawicieli handlowcy. Często zmieniają się pracownicy bo wcześniej też szukali czy po prostu firma się rozwija i dlatego więcej ogłoszeń? Zależałoby mi na stabilnym etacie żeby zaraz nie szukać czegoś nowego. Dają od razu umowę o prace przynajmniej na rok?

Jaan gil Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Napisz czy polecasz pracę dla novę .i dlaczego?

Ciekawy Nowy wpis

Jest świeże ogłoszenie dla specjalisty ds. marketingu. Z wymagań to angielski i niemiecki. Już podczas pracy można się szkolić na dodatkowych kursach które zapewnia firma? Zależałoby mi na takiej opcji.

Alwert Nowy wpis

Czy cos sie zmienilo ponzatrudnieniu nowego CEO?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - Key Account Specialist.

Szukają teraz przedstawiciela handlowego, kobiety też mają szansę na pracę? Mam doświadczenie w podobnej pracy i widziałam nawet, że tego wymagają. Czy kilka miesięcy będzie wystarczające? Z narzędzi pracy można korzystać też prywatnie? Proszę o podanie początkowej pensji.

Obcy

Sklep porażka, byłem przejazdem na początku sierpnia, Pani nastroszona blondynka bardzo nie mila.Obslugiwala jskby za kate,czy tM nie ma szefostwa?Ceny też jak na sklep firmowy duże.NIE POLECAM

Firma ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Jaki jest styl zarządzania w ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.?

BAR

Niestety styl zarządzania bez komentarza, żenada - PGR. Tak to jest jak ktoś bez kompetencji dostaje stanowisko i zarządza firmą. Dramat!!!!

Blondi
@BAR

Ja jednak chciałabym jakiś komentarz poznać, czemu uważasz, że takie kiepskie to zarządzanie? Co jest nie tak? No i jak zarobki na tą chwilę, może to chociaż dobrze oceniasz?

Teresa

Całkiem niedawno poszukiwali w sieci nowego pracownika na pozycję Kontroler jakości. Interesuje mnie, jaka jest pensja początkowa dla nowej osoby? Jaka jest pensja lub czy wiedzie może, jakie są widełki uzależnione np. od doświadczenia? Ktoś może o tym opowiedzieć?

Od czego uzależniona jest premia w firmie ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.? Jakie są progi premiowe? Dodali 1 listopada na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Pracownik Produkcji.

Djjd

od lizania (usunięte przez administratora). chyba że w kontroli jakości robisz. wtedy im większy brak kompetencji to większe stanowisko i kasa.

Xxx

Czy jest w stanie ktoś odp jak nazywa się firma która sprząta linie w tym zakładzie?

@Xxx

Clean access

Jaka umowa obowiązuje w Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

3 miesiące

Darek

Czy wy wszyscy pracujecie na takich samych umowach ?

X

Zakład nieumiejętnie zarządzany. Dyrektorzy bez wykształcenia. Z tego co słychać jak tak dalej będzie - plajta.

Do x
@X

(usunięte przez administratora)nie dość ,że słabo wyedukowani to jeszcze zero kultury.

Rafał
@Do x

Doświadczyłeś sytuacji, że osoby zarządzające firmą Nove. Zakłady Mięsne zwróciły się do Ciebie w mało kulturalny sposób? Rozszerz, proszę informację w tym zakresie.

XYZ
@X

Podzielam zdanie x. Dziwne, że jeszcze zakład funkcjonuje...., kiepskie zarządzanie.

Spawacz tig

Witam, Zastanawiam się nad aplikowaniem do Nove. Ktoś przybliży realia pracy na produkcji jako spawacz TIG? Co jest do roboty, jak godziny, stawki ? Dziękuję i pozdrawiam topidrutów !

Weronika

Czy kierowca musi mieć duże doświadczenie ? Czy może być to świeżak?

CzlowieQ

Zastanawiam się nad złożeniem CV na stanowisko kierowcy, wiem, że obecnie poszukują. Czy mógłby ktoś napisać jakie tam są warunki pracy?

Bolo

Mam wrażenie, że ktoś chce bardzo zdyskredytować firmę. Firma ma dobre opinie w internecie a tu taki hejt!

igor

Ludzie robią za 1600 z akordem bo mają stawki po 10/h. Nie widzą teze że bez akordy i tak muszą mieć dopłacone do najniższej

Życzenia

" tylko nie przychodzcie do mnie po podwyżki " -

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. - Morgi

• Jak się pracuje w ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.