TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)

Opinie o TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)

sikacz

bambo - 2011-01-31 11:53:17 Film no i przyszedł [usunięte przez moderatora] ( tak zwany pseudo kierownik ,, śmiech buhahah !!!) zatrudnił niepełnosprawnych na bombardiera bo szuka osczędności a teraz kombinuje jak tu jeszcze wprowadzić 4 -brygadówkę bo szuka oszczędności bo trzeba się wykazać żeby posadzić 4 litery na stołku motto zakładu ,, ile zrobisz zawsze będzie mało!!!'' niedługo to [usunięte przez moderatora] zatrudni ludzi o lasce, kulach i w gipsie do produkcji wiązek tak obserwuję jakie jeszcze unowocześnienia wprowadzisz chory człowieku do tego zakładu zapomniało się jak to się było zwykłym robolem , każdy narzeka ale żeby się odezwać to nie ma kto bo ludzie się boją że stracą pracę życie na tej firmie się nie kończy ,,poznasz głupiego po czynach jego''

bambo

Film "Rambo - Pierwsza Krew" był oparty na wydarzeniach z obozu harcerskiego na którym był w dzieciństwie mięśniak. Nauczycielka fizyki chce wyjaśnić uczniom pojęcie ciepła: - Złóżcie dłonie i pocierajcie jedną o drugą. Co się teraz dzieje? Na co pada odpowiedź (wiadomo, mały mięśniak): - Robią się takie czarne okruszki!

Brv

Ja osobiście na brygadzistów nie narzekam i robota nawet mi się podobała do puki nie przyfrunął pewien ptaszek i wszystko zaczęło się [usunięte przez moderatora]..... brak zleceń,chore zmiany,przenoszenie pracowników,zakładanie kart pracowników(kartoteka karna):P.sprzedawanie projektów za granice to jak ta firma ma tu dalej funkcjonować?od kiedy ten [usunięte przez moderatora] cwaniak rządzi tu to jest cyrk a z nas małpy chce zrobić.kombinuje tylko jak zarobki zmniejszyć.najlepiej żebyśmy [usunięte przez moderatora]... za miskę ryżu.Niech bierze tych [usunięte przez moderatora] i niech wyfruwa do chin tam szuka taniej siły roboczej.

monter

A ten [usunięte przez moderatora] z tym tatułażem nie jest taki najgorszy. Jeśli się z nim pogada to pójdzie na ręke i też okaże ludzkie uczucia.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Wszyscy narzekają, wszystkim się nie podoba ale jak przychodzi koniec umowy to trzęsiecie portkami i zastanawiacie się czy wam ją przedłużą

Pragnę stwierdzic ze tej firmy obecnie nie ma rynku, wiec poco tu cokolwiek piszeta. Acha poza tym ludzie dajcie se luz niejest tak zle jak ktos uwaza ze sie nienadaje to zapraszam do hutchinson i wtedy porozmawiamy. pozdrawiam wszystkich. See yea!

animo

jeszcze troche i wszystko pójdzie do bułgari a pójdzie napewno.

czarni-mistrzowie to maja (usunięte przez administratora) na to co sie do nich mówi. Jak grochem o ściane, o nic sie doprosic nie można.

Ziom

[usunięte przez moderatora] przebija wszystkich w tym zakładzie. Prądu raz nie było a on zdziwiony że linda działa!! Co do pracy to nie mam zastrzeżeń. A ci co narzekają niech po prostu zrezygnują a nie psują opinie firmie.

xxxx

pracuje tu juz pare lat i to co sie dzieje to jakies nieporozumienie. brygadziści trzymaja sie stołka dzieki [usunięte przez moderatora] i bo szkoły to nie maja [usunięte przez moderatora]. nawet nie potrafia ustawic maszyny na swiom dziale, na niczym sie nie znaja, maja swoich pupili którym daja zarobic a reszte olewaja. ale jak to ktos napisał przyjdzie kryska na matyska. a na temat inżynierów to szkoda słow.

4-sa

Ja też nie narzekam , kasa niezła jak dla kawalera spoko, tylko starzy pracownicy napuszeni jak pawie , trzeba nauczyć się oszczędzać a nie tylko biadolić .Pozdro:)

on

moze poprostu dlatego ze masz checi do pracy :)?:) , nie wielu z tu piszacych je ma ):):):):)

Robol

Naprawdę nieźle się to czyta :D ,też tam pracuje i jakoś jeszcze nie mogę narzekać :P

@

A ja jestem ciekawy, ilu naszych Inżynierów - wizjonerów od siedmiu boleści, ma skończoną politechnikę i uzyskało tytuł ? Poziom wykształcenia technicznego doprawdy pozwala spędzać czas przed monitorami i obserwowania Naszej Klasy w necie , jeszcze jeden przywilej to możliwość pogadania sobie przez telefon w pracy.

anonimówka

czytam to wszystko i myślę,że prawda jak to w życiu bywa leży po środku... a mianowicie to fakt,że kilku brygadzistów zapomniało jak to się robi na akordzie i teraz od innych cudów wymagają,że nie wspomnę iż paru z nich w ogóle o tym nie ma pojęcia bo awans trafił się po znajomości albo się na okresie próbnym kawałek cycka pokazało a jak przyszło co do czego to się nie wie jak wypiąć terminal...a alkohol no cóż na kontroli po weekendzie i nie tylko czuć alkohol od niektórych bardzo chudych i młodych zdegradowanych brygadzistów a potem dziwne,że są takie reklamacje jak się sprawdza na wskazaniu...A jeśli chodzi o kadrę produkcyjną to lesery i księżniczki mają plecy,reszta ma [usunięte przez moderatora]....No i kadra biurowa!!! to jest istne pole minowe...nowe stanowiska i ludzie którzy trafiają tam bez doświadczenia,że nie wspomnę o panach do pomiaru czasu,którzy o samej produkcji wiedzą tyle co im pracownicy przekażą i podpowiedzą!!!!A potem śrubują czasy aby robić za 1200 zł.Niech taki cwaniak stanie i sam zrobi wiązkę w wyliczonym czasie,ciekawe czy w ogóle będzie wiedział od czego zacząć!! Oczywiście taki cwaniak powie,że nie po to się uczył aby robić na produkcji ale PANOWIE na produkcji pracują ludzie,którzy mają większe pojęcie o tej firmie niż Wy a to,że nie znają angielskiego,no cóż wystarczy ich wysłać na kursy i będzie ok a to nie jest trudne bo jedna osoba z produkcji swojego czasu dostała się np. na szwedzki a z tego co wiem pleców nie ma!!!A tak dla przypomnienia...kiedyś narzekano na Mariusza i Rafała, że niby tacy czepliwi i kuwety leciały do góry a teraz jak jest...nowy kierownik i....powspominajcie czasy kiedy Mariusz przychodził i pytał"Sobota i niedziela?"odp. za ile? tyle i tyle exstra!!!Pozdrawiam wszystkich:)

567,822

Ludzie kochani, usiadłem, przeczytałem i troszkę martwi mnie to z jakimi ludźmi pracuje. Bo jak można powiedzieć dobrze o ludziach, którzy obrażają brygadzistów za ich wzrost, pryszcze, czy wiejskie tatuaże (myślę, że autor skończył podstawówkę, bo gdyby skończył coś więcej to odczytał by poprawnie tatuaż [usunięte przez moderatora]=BRAWO!!!). A tak dwa razy w tygodniu marnujemy czas przed monitorem, bo Ci wykształceni na produkcji nie umieją zmontować wiązki co ma dwa przewody. A, wspomnijmy też o tych co kradną!!! Specjalnie dla nich powinni poszukać dobrych brygadzistów!!! Brygadziści są tacy straszni-BO PRACOWNICY DAJĄ IM POWODY, aby tak było!!!! A urlopy, tak natychmiast to najczęściej potrzebują lumpy co kaca mają-bo jak dziecko miałem w szpitalu to dostałem urlop bez problemu (dali mi Ci straszni brygadziści) Dorośnijcie ludzie,

AQ

to już stało się regułą że najwięcej maja do powiedzenia ci którzy najmniej robią!!!!

zdezorientowana

Mam iść na rozmowę w sprawie pracy, ale jak Was czytam to jestem przerażona.

Do liderów! Ludzie zastanówcie się co wyprawiacie czy już nic się dla was nie liczy oprócz kasy?Obcy kapitał wszedł na nasz rynek pracy wyzyskuje nas wszystkich(nawet was)i zamiast trzymać naszą stronę(Polską stronę)to macie nas za nic bo dla was jesteśmy tylko robolami.Ale bez nas nie było by też i was pamiętajcie o tym!

mówisz o jakiejś konkretnej....daj namiar....moze i reszta skorzysta...

Zostaw merytoryczną opinię o TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.) - Łódź

TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)