TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)

Opinie o TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)

Inteligentna

Zwolniłam się z tej firmy 4 lata temu.Była to bardzo dobra decyzja ,a przyczyny mojego odejścia można doszukać się w wypowiedziach obecnych pracowników. Prawda jest taka,że kadra zarządzająca nic sobą nie reprezentuje ,nawet nie potrafią zbudować poprawnie stylistycznie jednego zdania .Pamiętam [usunięte przez moderatora] ha ha ha to był największy prostak ,mogę się założyć, że nie skończył nawet podstawówki. A teraz do Ciebie człowieku myślisz że jesteś taki cwaniaczek prosisz o podanie sytuacji ha ha ha Ci ludzie mają rację ,że się wypowiadają anonimowo są mądrzy po co mają się pakować w jeszcze większe bagno.

yrka

Chyba grono ludzi deczko przesadza. W biurze pracują dawni pracownicy produkcji, więc chyba da się awansować tylko trzeba chcieć. Rozumiem akord i też mi się to nie podoba, ale kto chce to potrafi zarobić.

xxxx

Prostaku ile pracujesz w tej firmie że wygłaszasz takie opinie??Firma jawnie[usunięte przez moderatora] pracowników i nic z tego sobie nie robi bo jeszcze nikt nie odważył sie tego zgłosic tam gdzie trzeba,ale to sie kiedys utnie i bekną za to odpowiedzialne osoby.Oby jak najpredzej!!!

tak, (usunięte przez administratora) dają, a później awansują na żółtych... :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
con

no ale na szczescie inzyniera produkcji podnosi poziom

Były monter

anonim - 2011-03-29 22:53:58 Łatwo Wam się pisze \\\ Ja nie wiem czy Ty pracujesz w tej firmie o której tu mowa. Trzeba byc ślepym, głuchym żeby nie widziec tego co tam się wyprawia. Zawsze mnie ciekawilo po jakiego [usunięte przez moderatora] wisi ta kartka przy wejściu z niby dniami wolnymi - NIGDY SIĘ DO NIEJ NIE STOSOWALI. Kwestia druga - urlopy - znam ludzi którzy mają po 10-12 dni zaległego, w normalnych firmach elegancko albo go sobie odbierasz albo płacą i po sprawie - w AQ ZAPOMNIJ. A jak twierdzisz, że nie ma kolesiostwa w stawianiu na wiązkach to znaczy, że nie pracujesz na produkcji. I pytanie do ludzi, którzy tam teraz pracują - za co[usunięte przez moderatora] został mianowany mistrzem?? Bo to jest co najmniej dziwna decyzja....koleś słowa po angielsku nie umie...

dm

zgadzam sie pupilka daja zarobic a tym co nie lubią lizać rowa każą sie prosić chcą ich złamać ale jeszcze w pl nie jest tak źle i można znaleźć lepsza prace. tak tez zrobiłem kariery nie proponuje tam robić brygadziści racja proste chłopaki co dostali trochę władzy. (usunięte przez administratora) i tyle

niewidzisz bo niechcesz widziec. praca jaka jest taka jest byle jaka ale jest. jestes mądry/mądra bo nie zapieprzasz na akord. na wiazkach to brygadziści jeszcze coś robią ale na PO1 i PO2 to jakaś porażka. siedzą i enter wciskaja a nic nie umieją. nie [usunięte przez moderatora] to w AQ normalka. najlepiej (usunięte przez administratora) 7 dni w tyg po 12 godz no bo po co w domu siedziec i czas rodzinie poświęcac. Zaległe urlopy nie wykorzystane, nadgodziny nie wykazywane a jest ich sporo. jak sie juz tu jakis czas pracuje to jakoś sie człowiek przyzwyczaił ale nowym osobom nie polecam.

Łatwo Wam się pisze \" [usunięte przez moderatora], kolesiostwo , [usunięte przez moderatora]e\" tylko nie widze tu żadnego faktu....same puste slowa , skoro jestescie tak uciemiężeni to przytoczcie jakieś jakieś konkrety.....nie potraficie...nie dziwie się , opinie tu pisane sa z \"reguły\" opiniami osób które najchętniej zarabiały by po 3000 i leżały na stołach.... Weżcie sie poprostu do roboty i energie która tu tracicie przelejcie na prace...napewno zwiększą sie Wasze zarobki ....Z drugiej jednak strony \" nie ważne co mówia , ważne że mówia....to już jest wystarczająca reklama..\" A czy ja jestem żółty , zielony , niebieski czy fioletowy - kogo to obchodzi....nie pasuje Wam ta praca to się ZWOLNIJCIE , nikt Was tu na siłe nie trzyma....!!!!! , Jedno jest pewne....w pośredniaku zawsze są przyjęcia...szerokiej drogi !!!! Pozdro dla śmietanki [usunięte przez moderatora] !!!! I do następnego posta

ktoś

Prawda z tą szkoła. Średnie robią zaocznie ale dopiero jak dostaną jakąś posade po znajomości albo za[usunięte przez moderatora]. Jeden z ostatnich [usunięte przez moderatora] głąb po zawodówce, dopiero jak dostał żółtą koszulke do poszedł do szkoły ZAOCZNIE.

Za ten bajzel trzeba się wziąć. Kolesiostwo,[usunięte przez moderatora]młotki na stołkach, nieuki cholerne. Przecież są sądy pracy, pozwy zbiorowe, nie można dać się gnoić i [usunięte przez moderatora]. Wiem co to za dziadostwo, bo sama tam pracowałam jakiś czas! Najlepsi są żółci i czarni, szczególnie jeden delikwent o nazwisku [usunięte przez moderatora] albo robisz tak jak on chce albo [usunięte przez moderatora]robote dostaniesz i zarobisz na herbatniki. Najwięksi palanci są nietykalni. A swoję drogą takie tam kumoterstwo, że mozna by niezłe drzewo geneaologiczne zrobić (metodą wyklejanki najlepiej) i przykleić je prezesostwu na przednią szybę samochodu, może wtedy ktoś by się ocknął i wziął za ten burdel./ pozdrawiam uciśnionych i niedocenianych (często ze szkołami , he he)- nie dajcie się przygłupom!

anonim - 2011-01-23 21:42:46 Wszyscy narzekają, wszystkim się nie podoba ale jak przychodzi koniec umowy to trzęsiecie portkami i zastanawiacie się czy wam ją przedłużą Odezwał się mądry... Widać pewny posadki, bo rodzinka w biurze!!!! Najbardziej na słowa prawdy oburzają się te tłuczki w kolorowych bluzeczkach. Do szkoły nieuki a nie siedzieć na forum... a tak swoją drogą, ciekawe czy któryś z tych "inteligentów" skończył choć szkołę średnią (pewnie Cosinusa zaocznie!!! Ha ha ha)

Były monter

Dokładnie tak jest - pełne kolesiostwo, jesteś koleś składasz najlepsze wiązki, reszte delikatnie mówiąc mają gdzieś, byle rozstawic i żeby dac panom w żółtych koszulkach spokój bo przecież trzeba iśc do kibla i pograc 3h na telefonie. Firmę odradzam i jeśli macie jakieś inne opcje z pracą to dobrze je przemyślcie bo tu można się nabawic nerwicy.

MAX

ALE TAK TAM BYŁO OD ZAWSZE DOBRA PRACA DLA RODZINY ALBO KOCHANKI .A RESZTA MILCZEĆ SŁUCHAĆ I [usunięte przez moderatora]RODZINY SA NIETYKALNE ZAPAMIĘTAĆ TO RAZ NA ZAWSZE

buchośmiech

zz - 2011-02-13 01:36:56 pewnie jakas osoba taka sie znajdzie. a jak nie to co najwyżej maja zawodówke, piekarze i podobne. Licea tez maja ale dopiero jak posadzili (usunięte przez administratora) na stołku to sie do nich zapisali. Pustaki!!! i jak ktoś powiedział wczesniej ze matki żony i dzieci by sprzedali zeby tylko kogoś podkablowac- dużo prawdy w tym jes--konfidenci. Niektórzy z żółtych to maja nawet zakaz wstepu na mecze, tacy sa wspaniali. żółtki jaaaazdaaa!!!!!! [usunięte przez moderatora] do roboty a nie (usunięte przez administratora) na stołkach trzymać złamasy pryszczate FRANKENSTEINY i inne żóltki kable każdy jeden to konfident żeby dostać sie do stołka to z ucha strzela i w (usunięte przez administratora) wchodzi a niejeden żółtek co na mecze chodzi to ma zakaz wstępu na stadiony BUHAHA !!!!!!!!! takich (usunięte przez administratora) to policja powinna izolować od reszty społeczeństwa albo na sybir posłać sikam na to wszystko

zz

yeti

Pracuję tu od niedawna i słyszałem ,że jest jeden lider po podstawówce,ale to chyba żarty - prawda?C

Praca w tej firmie to dramat! Tam potrzeba robotów a nie ludzi. Ludzi ma się za nic. Ci na stołkach wiedzą jak jest ogólnie z pracą i dlatego szmacą bezkarnie ludzi. Tyraj parobku 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu; jak ci nie pasuje to wynocha. W tej \"zacnej\" firmie nie istotne jest jakie masz wykształcenie czy doświadczenie zawodowe, ważne jest to czyim jesteś kolegą, bratem, stryjenką czy synem. Jak masz koligacje to jesteś panem (nawet po zawodówce grzejesz cieplutki stołeczek), jak nie, to jesteś zwykłym robolem, którego mozna gnoić!!!!! Ryba psuje się od głowy!!!!!!! Dziwne tylko to, że cały zarząd i szefostfo \"nie widzi tego bajzlu\' - albo nie chce tego widzieć chce widzieć. Póki mam stołek i przyjemną pensyjkę to siedzę i gwiżdźę na wszystko!!!!!

Pracowałam w tym zakładzie kilka lat na szczęście zmieniłam pracę, czytając wasze wpisy jestem w stu procentach pewna, że nigdy tu nie wrócę. Przez tyle lat nic się nie zmieniło system zarządzania w tej firmie jest godny pożałowania i nadaje się tylko i wyłącznie jako przykład w szkoleniu dla kadry kierowniczej jakich błędów nie należy popełniać aby firma nie straciła na wizerunku i szacunku nie tylko pracowników ale także i przede wszystkim klientów. "Owoc, który psuje się od środka nigdy nie będzie zdrowy". W tej firmie głównym problemem jest nie tylko małe, a nawet w niektórych przypadkach brak jakiegokolwiek doświadczenia na danym stanowisku pracy (nie wspominając o wykształceniu) lecz brak dobrej organizacji. Wszędzie występuje przeogromny chaos nie tylko na hali produkcji, również w biurze , nic nie jest uporządkowane i wszystko jest na wczoraj - atmosfera koszmarna.

mięśniak jest trochę nerwowy, ale jest jak na swój intelekt spoko i uczynnym kolesiem jak go poprosisz o coś. A ty (usunięte przez administratora) nie nabijaj sie z troche ''przeziębionych'' ludzi.Dowcip -żenada i to wyjaśnienie w nawiasie świadczy o Twoim poziomie [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.) - Łódź

TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)