TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)

Opinie o TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)

joachim

a co to znaczy wg ciebie ze firma na kolanach? koles jest chociaz o tyle spoko, ze staje po naszej stronie

zyczliwy

A co się tyczy "kaczora"to bardzo prosta sprawa 10 takich gości i firma na kolanach!

znajmoa877777

oj tam kaczor jest spoko!:)

też zadowolony

Skoro było tak źle , to czemu tam wracacie? Przykra rzeczywistosć? Pewnie wcześniej nie pracowaliście na miesięcznych umowach przez agencję pracy za 7 zyli brutto.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
obecna pracownica

Zgadzam się z ta wypowiedzią.Stres stresem pogania!!!Po prostu masakra!!!!

Wypowiedz robola, widac, ze niewiele wymaga od zycia, byleby przyjsc zrobic swoje, pojsc do domu usiasc, przespac sie i znow do roboty. Marne takie zycie jak nie ma sie w nim przyjemnosci, zobacz jak maja na zachodzie, jakos o dziwo lepiej im sie zyje, ale Tobie jest tu dobrze polaczku. Widze, ze Twoje ambicje Cie przerastaja

Zadowolony

Jeżeli tak wam zle , to zwijajcie manele i do pośredniaka , na wasze miejsce znajdą się chętni do roboty. Każdy tylko płacze , a pracować nie ma komu .

Ostrzeżony

omijamy......

wyzyskiwana

zgadzam się z poprzednikami UWAŻAJCIE!!! Pięknie to wygada z zewnatrz ale w środku ''OBÓZ' NIE POLECAM NAWET WROGOWI!!

czarny

omijajcie to ścierwo !!!!!

Firma kawałek dziada można powiedzieć ze stosują [usunięte przez admina] cisną na maxa pracowników tną wypłaty no i ten dziadowski akord osobiście nie polecam tej firmy chyba ze ktoś ma nóż na gardle i niema roboty ale uważajcie ostrzegam

byly pracownik

po sobie domyslam o ktore zwolnienia chodzi .. ale swoja droga wyszlo mi to najlepsze teraz chociaz mam prace z ktorej jestem zadowolony co nie zmienia faktu ze co do firmy jako firmy osobiscie nic nie mam a zwolneinia byly ze wzgldedu na kryzys a zadnych odpraw nie musza placic jedynie nalezna wyplate ...

Zostaw merytoryczną opinię o TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.) - Łódź

TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)