TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)

Opinie o TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)

Czy w TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.) występują paczki/bony świąteczne?

sxc Nowy wpis

nie spamuj smieciu z goworku bo ci wpyerdole wiem gdzie meiszkasz

Jak wygląda ścieżka kariery w TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)? Czy trudno jest zdobyć awans?

Wps Nowy wpis

Jak szybko wskoczysz na stołek tak szybko spadniesz i nie musisz zrobić nic konkretnego...tam tak działają nie polecam!!!

Wiktor

@Administrator Skąd taką informację posiadasz skoro zgodnie z KRS firma jest aktywna?

Firma TVAB POLSKA z dniem 19.10.2010 roku zakończyła działalność i została wykreślona z listy przedsiębiorców.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Pola

Tylko pozazdrościć dobrej pracy, tak myślę patrzą na puste forum. Jak jest dobrze to nie pisze się prawda??

Iwona

Zachęcam do pozostawiania merytorycznych opinii na temat pracodawcy jakim jest firma TVAB POLSKA. Będą one istotne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie. Aktualnie nie ma żadnych nowych ofert pracy, natomiast warto to śledzić na bieżąco.

Mikos

Takie benefity się wiążą @kogut jak ubezpieczenie i prywatna opieka medyczna :) Więc wygląda to bardzo fajnie. Widać, że zależy im na swoich pracownikach.

kogut

Dla mnie idealnie, że zapewniona jest umowa o pracę, bo z nią się wiążą jeszcze odpowiednie benefity socjalne.

jowisz

Mi taka opcja się bardzo podoba, szczególnie że od samego początku masz umowę o pracę, co w dzisiejszych czasach jest rzadkie, bo raczej spotyka się z tym że na poczatek to umowa śmieciowa, dlatego firma Tvab polska mile mnie zaskoczyła. Nawet jeśli na następna umowa jest na konkretnie 5 lat, czyli na czas określony, to przecież 5 lat to dużo, wiec wiele może się wydarzyć przez ten czas, wiec tego się nie boję.

aaabb

Umowa o pracę - okres próbny na 3 miesiące, potem na 5 lat.

maciek

a nie wiecie może czy u nich jest umowa zlecenie czy szanse jakieś na umowe o prace? dajcie znać jak to wszytsko wygląda, czekam na informacje od was i pozdrawiam!

marylka

ja akurat w przeciwieństwie do ciebie pomysł na życie mam, a konkretnie zależy mi na znalezieniu szybko pracy i to konkretnie najlepiej właśnie w TVAB POLSKA. z tego co się orientuję i ludzie mówią (nie piszą) to jest to jeden z lepszych takich pracodawców tej branży w Polsce, interesuje mnie jeszcze tylko jakie zarobki bym miał na starcie

marylka

torem

o, robcio, widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji bardzo. No ja też niestety nie mam doświadczenia branżowego opowiadającego branży tvab polska bo całe życie do tej pory robiłem wszystko i nic, a teraz gdy pomysł na zycie mi się skończył to muszę gdzies to nieszczęsne doiadczenie nabrac... myślicie że tvab to spoko miejsce?

Było mineło

Porobiłem tam troche jakis czas temu i co moge powiedziec to ze firma jako firma trzyma standardy ale co poniektórzy ludzie sa strasznie ograniczeni... Firma daje duze możliwosci rozwoju, jednak wielu z niej nie kozysta... To jest dobra robota dla mlodych i pracowitych, chcacych ciezko pracowac i wykazujac sie ambicja, awansowac. Prawda jest jednak taka (moja opinia), ze to jest robota na 2-3 lata, zarowno dla pracownika produkcji jaki i dla inzyniera czy czlonka kadry zarzadzajacej - po tym czasie nie da sie juz rozwinac... Najlepszym przykladem jest kierownictwo o wyksztalceniu 15-latki , ogładzie dresiarza z Bałut (bez obrazy dla dresiarza) i kulturze osobistej godnej... nie sorry, jednak nie godnej nikogo i niczego - łysy. Te typy wyrosli na TVAB (i Millenium) i tylko tam potrafia pracowac, w normalnym industrjalnym swiecie nie ma dla nich miejsca i dobrze o tym wiedzą..."w dresie nie wejdziesz" ;P Ale pominąwszy, prawda jest to ze inzynierka jest zatrudniana zaraz po studiach(lub w trakcie) - za pieniadze podobne do stanowiska produkcyjnego... co do mistrzów... :) ta, tam czasem sie pojawil ktos z wyzszym wyksztalceniem ale z tego co pamietam to dlugo nie posiedzial.. albo ciaza albo do innej roboty sie zawinał..co do reszty to moze polowa ma mature... Wiec Polska klaso pracownicza jestes w dobrych rękach!! Dżizes! dopiero sobie uzmysławiam cóz to za patologia jest... Ale konkludujac, jak na poczatku.. firma trzyma standardy (przynajmniej na czas mej tam bytnosci), pieniadze MARNE, niewazne na jakim stanowisku bo i kierownicy zarabiaja (oficjalnie) tyle co hiszpanski zbieracz truskawek - no ale dostajesz tyle ile jestes wart...ALE gdy dajesz od siebie wiecej niz otoczenie to mozesz, na warunkach rekrutacji wewnetrznej, zdobywac doswiadczenie, certyfikaty i dalsze mozliwosci ulatwiajace szukanie innej pracy...

jjj

pracowników produkcyjnych nie docenia się tylko gnębi biuru szczególnie in. nic nie umieją chyba przyszli odrazu po szkole zero doświadczenia a takich głąbów się trzyma Gdyby nie mąteży to dawno ten zakład by upadł

dfdzf

Ta jasne. PO2 ci się podoba?? Weź nie żartuj.

jest_dobrze

Praca super, pracuje na dziale PO2 od kilku miesięcy. Kierownik działu, Pan (usunięte przez administratora)to bardzo sympatyczna osoba, jesli masz jakiś problem to zawsze pomaga go rozwiązać. Brygadzistki w sumie też ok, raczej bez zarzutu, zawsze praca naszykowana, raczej kompetentne odpowiedzi z ich strony. Osobiście na codzień krepuje terminale na przewodach, można zarobić na tym dobre pieniądze, aczkolwiek na innych stanowiskach, na tym dziale jest troche gorzej. Uważam że jesli ktoś przykłada się do tej pracy to spokojnie to 1800zł-1900zł można zarobić. Ogólnie praca super

ciekawy

A ile sie tam zarabia i co sie robi

były pracownik Zbyszek A

Witam.Ludzie mam pytanie.Jak naprawdę jest w tej firmie.Pracowałem tam od początku przechodząc z Millenium więc z tego co pamiętam to praca była wymagająca ale ja nie narzekałem.Zostałem zwolniony w 2004 przez Pana Zbyszka K ale pewnie przez 10 lat dużo się zmieniło.Czy są może tam przyjęcia i czy warto.Pracować trzeba wszędzie - nikt kasy nie nawali za leżenie.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.) - Łódź

TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)