TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)

Opinie o TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)

anonimówka

Dawno nie wchodziłam na forum ale widzę,że opinie się nie zmieniły a szkoda, bo przecież zmienila się kadra w strefie żółtych i powiększyła strefa czarnych i nic ...dalej stres i nadszedł kolejny CZARNY PAŹDZIERNIK czyli piątkowe nominacje. Już nie pracuję w tej firmie ale mój facet jeszcze tam jest( PO1) i wiecie co??? od roku szedł do pracy z uśmiechem i zadowoleniem,czuł się potrzebny i ważny, twierdził ,że jeszcze nigdy nie pracował w tak fajnej atmosferze gdzie można bylo liczyć na brygadzistkę a Ona mógła liczyć na niego, gdzie owszem przełożona była wymagająca ale i sprawiedliwa a do ludzi podchodziła z szacunkiem, zawsze na zebraniach powtarzała że są zespołem nie wywyższała sie ponad wszystkich.Dzięki niej z tego co mówiono zmniejszyła się ilość zwolnień lekarskich, ilość błędów a z ludźmi miała taki dobry układ,że informowali ją wcześniej kiedy wezmą na żądanie albo na krew i nikogo nie sprzedała do mistrza i nagle zadowolenie mojego faceta się skończyło!!! dziś spytałam dlaczego?? Co się stało??Wiecie co powiedział....zmieniono mu brygadzistkę.Dziewczynę po roku czasu zdegradowano i nie ważne było, że przez ten czas sama prowadziła cały dział, że więcej czasu byla w pracy niż w domu, że w każdej chwili była do dyspozycji swoich pracowników, że miała wiele pomysłów które nie zostały zrealizowane, bo komuś nie było to na rękę. Wychodzi na to ,że w polityce firmy podpunkt NIE OCENIAJ, NIE OSĄDZAJ NIE OBWINIAJ nie dotyczy tych których trzeba zdegradować bo co?? bo są dobrzy i bo co ?? bo coś przeoczyli lub niedopilnowali!! Panowie z kadry kierowniczej pamiętajcie ,ze każdy z Was jest człowiekiem i wszyscy możemy popełnić błąd ale druga szansa się należy. Pozdrawiam

też były pracownik

Aha. To czemu już tam nie pracujesz? Niepodobało się? Czy może Cię zwolnili, a może zarobki nie te? Skoro byłeś taki kumaty w tym co robisz powinieneś był być zadowolony z pracy.

Byly Pracownik

to moze i ja sie wypowiem bylem tam pracownikiem , i jak w kazdej firmie produkcyjnej dobrze tam gdzie nas nie ma , do tych co sobie chwala prace to wiedza za co i ja tez wiem chodz nie zawsze bylo pieknie i fajnie , dla tych co tylko krytykuja fakt moze nie jest pieknie moze nie jest duzo kasy ale pomyslcie sobie troche warunki pracy w polsce tymbardziej w lodzi sa jakie sa pracujesz dostajesz kase i tak w kolko , jedni pracuja normalnie i nie narzekaja bo maja rodziny na utrzymaniu i maja swoj wiek a przychodza osoby ktore dopiero zaczynaja i mysla ze dostana 2 tysie na dziendobry takie rzeczy to tylko na filmach wiec nie narzekac, osobiscie powiem bo dosc szybko awansowalem , ale tylko dlatego ze kumalem o co chodzi i nie mialem problemu z praca , sa osoby ktore sie znaja kumpluja znaja z reala maja jakies przywileje ale to nie znaczy ze inni sa traktowani jak wy to mowicie \"potępiency\" jesli oni zobacza ze pracujesz ze sie starasz ich podejscie tez sie zmieni . Pozdro dla (usunięte przez administratora)najlpszego i najbardziej ludzkiego brygadziste .

qwerty

Jak tam dalsze opinie? Ja nadal uważam że źle nie jest. W każdym zakładzie jest kolesiostwo i nie dobrzy kierownicy. Jak się nie chce pracować to lepiej narzekać.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
mario

nie warto kiepsko placa przez pierwsze 2 tygodnie 5 zl na godzine tragedia

Czy są przyjecia?

Prosze powiedzcie mi jak najszybciej czy na dzien dzisiejszy sa przyjecia?To pilne!

henio

Widze że robota ok. Składam papiery

Czy obecnie przyjmują?

Czy na dzien dzisiejszy są przyjecia?

oba

abo - 2012-04-03 21:00:17 tyle tu o pracy na wiązkach, a jak praca w logistyce? jakie pieniądze, warunki i atmosfera???Jaka logistyka?? oni nie znają tego pojęcia - dział dostępny tylko dla rodziny

abo

leon

slyszalem ze wiecej niz 1500 to ciezko zarobic

serowy dżem

Ale (usunięte przez administratora) icie już bzdety. Jest gites. Jest praca, jest kasa. (usunięte przez administratora) tylko masa, co się chowa od pracy. Jak ktoś chce to pracuje i nie narzeka.

pyra30

a tak naprawde ile tu mozna zarobic

To ja

Składaj bracie, aczkolwiek nie życzę nawet najgorszemu wrogowi, chyba że jesteś z któregoś klanu

BezrobotnyJuz2lata

Witajcie,co do AQ to dajcie cynk gdyby byly tam przyjecia to zloze cv.pozdro.

enymor

Sam pracuję tam od niedawna. Nie jest źle jak piszą. Sporo ludzi teraz zatrudniają i to z zewnątrz. Do biura też przychodzą ludzie z ulicy i produkcji. Mam wrażenie że to właśnie ci z produkcji co przyszli do biura szybko zapominają jak jest na hali i mają to w [usunięte przez moderatora]

solid

Jeżeli gdzieś jest gorzej to nie znaczy, że tu dobrze.Trzeba walczyć o godne życie.

zagrożony nominacją

Dziś 18.11.2011 ma się odbyć wielkie losowanie. Dużo ludzi spodziewa się nominacji. W ostatnich dniach nic innego się nie dzieje jak tylko nominacje.. Ale nikt się nie zainteresuje tym że normy i czasy brane są z sufitu

MAX - 2011-09-30 20:29:35 ty chyba nadal niczego nie ROZUMIESZ .Ci z produkcji a teraz biuro .to chyba RODZINA .Dobra wiązka po znajomości ,I tyle w temacie w tej pracy to sie garba można dorobić atmosfera poprostu do [usunięte przez moderatora] liderzy mają ciebie w [usunięte przez moderatora] gdy potrzebny urlop to nie ma mowy ale gdy nie ma co robić w pracy to wtedy chętnie wysyłają na przymusowy kilka razy niby była jakaś podwyżka ale gdzie ona jest bo ja jej nie widzę i chyba zresztą jak i każdy pracownik w tej firmie jedna wiązka jest taka że byle kto zrobi norme a druga zesraj sie a nie daj sie ni i zaczynam się czuć jak w przedszkolu te ciągłe zdjęcia nagany za byle co człowiek jest tylko człowiekiem a nie maszyną my jako pracownicy utrzymujemy tych w żółtych koszulkach i całą te kadre razem z biurami oni nigdy nie dadzą sobie krzywdy zrobić ale robol zawsze musi dostać po dupie liderzy mają profity dzięki temu że jest porządek na stanowiskach pracy a my jako pracownicy co z tego mamy nic!!! ale mam nadzieję że to się bardzo szybko zmieni pozdrawiam wszystkich pracowników !!!

MAX

Zostaw merytoryczną opinię o TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.) - Łódź

TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)