Przedsiębiortwo Budowlane

Bolszewo

Opinie o Przedsiębiortwo Budowlane

anonim 2010-02-08 12:47:13
Tragedia przez bardzo duże"T" nie firma.Pracowałem ciężko i uczciwie w tej firmie.To firma nie licząca się z pracownikami,łapie się nowych ludzi wiosną a zwalnia jesienią i to z dnia na dzień!!Tracisz pracę i nikogo to nie obchodzi!!Choć nie wiadomo jak bardzo byś się starał i jak dużo pracy wykonał zawsze jest ŹLE I MAŁO.Co do kasy nigdy się nie zgadza zawsze jesteś na godź. oszukany a jakość wykonywanych uslug to porażka(najtaniej jak się da,byle czym,byle jakimi materiałami i narzędziami a SUPEREFEKTU końcowego wymaga się od pracownika)Najgorszym majstrem jest R.W.facet nie mający pojęcia o robocie a udający wszechwiedzącego!!OMIJAĆ daleko....Nie polecam nikomu zarówno klientom jak i pracownikom!!!
~murarz 2010-04-20 10:27:00
Witam,szanownego pana właściciela! Co do opini w.w. o pana firmie i pracy to się zgadzam z nią całkowicie.Ja również u pana pracowałem i było tak jak ten były pracownik wyżej się wypowiada!!! ŻYCZĘ PANU powodzenia w prowadzeniu pańskiej działalności :( zwolniony
bandzior 2011-04-28 21:07:00
nigdy nie zawiodlem sie na tej firmie polecam
Trady 2014-09-17 22:13:06
ja jako klient polecam, można na nich liczyć, bo nie odwalają roboty byle jak
albert 2016-04-17 10:04:30
Witam, wszedłem na ten wątek bo chce skorzystać z usług firmy ale nie spodziewałem się, że będą tutaj aż tak stare komentarze sprzed 2 lat ;/ dużo mogło się przecież zmienić przez ten czas..jeśli ktoś ma informacje czy teraz warto ich zatrudniać podzielcie się!
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiortwo Budowlane - Bolszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiortwo Budowlane