Opinie o Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. w Sosnowiec

:)pracownik

jedyni fajni to sa nie którzy kolesie można z nimi się napić pogadać chodz nie przecze ze są tacy którzy gadaja a potem (usunięte przez administratora) a pozdro dla drugiej zmiany

Marta poco wdajesz sie w te rozmówki każdy pracownik wie jak tam jest kierowcy też a tak ktoś broni szatana jak by był właścicielem lub kimś z rodziny

marta

ja juz pisałam i dzwoniłam do PIP-u i kontrola była jakis czas temu ale jak sie ma chody i znajomości to sie tez da przekupić pracowałam tam i ciesze sie ze nie musze tam juz byc :)

marta

teraz biora sie za starych pracowników i zwalniaja pewnie za duzo wiedzą jak jestes z ich rodziny to możesz pracowac i tak w (usunięte przez administratora) a leciec jak możesz :)

Magazynier

Praca wiązała się z godzinami nadliczbowymi i w dodatku nie odprowadzany miał być pełny ZUS od wynagrodzenia.

Czy jestem skłonny w początkowym okresie pracować na czarno i w godzinach nadliczbowych

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
heh

Grzesiu, kogo nowego przyjeli do pracy? Ktoś wogóle się nadał i spodobał szefostwu?

klient

witam!mam pytanie!!!kto przyjal do sklepu w czechowicach ta czarnom widac ze nowa a zmulona ze jak przychodze do niej na zakupy w sobote to mam dosc robi sie zator!!!zona jak przyszla kupic boczek to powiedziala ze zaraz zamyka i nie bedzie otwierac bo na drugi dzien bedzie wyschniety!jest nie przyjemna:(

nick

Ludzie, ratunku, tam panuje paździerzyca, a to choroba zakaźna ! !

ANIOŁ

JESLI ZROBILISCIE W ZYCIU COS ZLEGO.TO W SZATANIE TO ODPOKUTUJECIE.PRACA W SZATANIE TO KARA...POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH SKAZANYCH..

były

pozdrowienia dla kolegów z pracy Grzegorz trzymaj sie i nie daj sie a i pozdrów córkę i narzeczoną

marta

w cale nie taka biedna bo mam męża

jak chodzi Ci o tego Grześka z 2 zmiany to zdarza mu sie długo pracować ale co chłop ma do roboty jestem zdania takiego jak człowiek nie ma rodziny to niech se [usunięte przez moderatora] bo jak ktoś w twym życiu jest to to nie każ mu czekać na siebie w szatanie najlepiej pracuj z partnerwm

marta :)

ja juz tam nie pracuje wole w domu siedziec niz harować jak wół za ochlapy które dzje szatan a chodzi Ci o[usunięte przez moderatora]

sidżej

Grzesiu dalej zasuwa do 1-2 w nocy?

Ex

To czemu Martusia się nie zwolnisz z tego miejsca tylko wiecznie narzekasz?

marta)

szatan to nie firma to istna ściema :)

marta

do Romana tak oczywiście wszyscy co pisza to ściemniacze tylko ty piszesz ze jest ok a stego co mi wiadomo to dobrze maja Ci co (usunięte przez administratora) a i do noszą do kadr :)

roman

piszecie brednie na temat \"SZATANA\" ja pracuje 5 rok i nie jestem z rodziny a na wypłate to najpierw trzeba zapracować. Jak ktoś jest leń to takie potem brednie wypisuje.

J-23

W Szatanie jest wszystko!!! Są nerwusy i kapusie, tanie [usunięte przez moderatora] i gorące mamuśki, miłe dziewczyny z kasy i nocna zmiana kurczaka, przemęczeni kierowcy i samochody przeładowane niczym wielbłądy na Jedwabnym Szlaku. Są również chłopaki z mięsa którzy miotają pełnymi paletami niczym mitologiczny Herakles, są odurzające i ciekawe doznania organoleptyczne oraz nocne niezapomniane wycieczki na Łagiszę. A subtelny i wyrafinowany gust muzyczny Pewełka wprowadzi każdego do najświeższych światowych trendów muzycznych. Nigdy nie będziesz miał dość, baaa nawet przez głowę myśl nie przejdzie aby wyrwać się z tej imprezy. Zawsze będziesz pod wrażeniem humoru i żarcików zgranego Duetu. Nawet teraz gdy sobie to przypominam to łezke ze wzruszenia ocieram… „Na siłownie zapraszamy, wypijemy pogadamy….” - fragment pewnego utworu na dobre zagości w Twojej głowie i z cała pewnością może być hymnem pracowników firmy Szatan („Na siłownie zapraszamy (pewny uraz kręgosłupa), wypijemy (jak im zafundujesz),pogadamy (nie wiem co może być ciekawego w rozmowach z nałogowymi hazardzistami i alkoholikami)….”. Żeby nie było zbyt przejaskrawione - większość pracowników u Szatana (a jest ich blisko 88 osób) to normalni, przyzwoici ludzie którzy chcą zarobić na swoje rodziny, ale zawsze zdarzą się paździochy któ®e skutecznie zatruwają życie, kierownicy (usunięte przez administratora) etc. jak wszędzie zresztą. Tylko głupcy i naiwni wierzą że coś się może zmienić - nic się nie zmieni co najwyżej mogą śrubę dokręcić, bo taki jest ten biznes - gdyby Szatan nie obstawił się Rodziną czy zaufanymi poplecznikami to najzwyczajniej w świecie by zbankrutował. Live is brutal. A skargi do różnych instytucji i tak nie odniosą pożądanego skutku. Za ciężką prace dostaje się jakieś tam pieniądze, mniejsze/większe ale są, w każdej chwili pracę można zmienić. Natomiast najważniejsze to dbać o swoją godność i nie pozwolić się pomiatać Kierownictwu. Ja wiem że łatwo się wyraża takie opinie na forum i jak niezwykle trudno realizować to w życiu, ale od czegoś trzeba zacząć.

pier

pracowałem w tej firmie i denerwuje mnie fakt że skoro jest (usunięte przez administratora) dlaczego kasjerki się nie zwalniają bo są nietykalne tam się nie zmieniaja tak samo w biurze a zwyky robol przyjdzie na pare miesicy i zaraz placze kierowcy tez sie nie zmienialom co miesiac bo gdyby tak bylo to pracodawca do pupy by se nie trafi

pier

a koleżanka jest przedstawicielkom że ma taką opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Zakłady mięsne SZATAN Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.
2.5/5 Na podstawie 263 ocen.
  • Chemiczna 12
    41-200 Sosnowiec

Zakłady mięsne SZATAN Sp. J.