Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Szczęśliwy

Ci co zostali w eltelu to są niereformowalni, nawet jak im nie będą płacić wypłaty i tak przyjdą do pracy w niedzielę!!!

kenez

Od wczoraj Eltel sprzedany firmie BKJ.Zobaczymy co teraz będzie.Boże chroń pracowników.

@kenez

Mądrzy już poodchodzili! Aż dziw, że jeszcze tylu ludzi tkwi w tej firmie!!!!

Socjalny..

Kto pracował w tej firmie nie może powiedzieć że jest praca jest do dipy...fajni ludzie...możliwość rozwijania się...jedyny minus to zarobki...dziś w tych realiach trzeba dać zarobić tu w Eltelu tego nie ma..A wielka szkoda bo patrząc z perspektywy czasu odeszło z firmy wielu naprawdę wartościowych ludzi których nie da się zatkać ludźmi z łapanki...szkoda..żenada.

irek bojdo wrcław

Od 1 marca 2017 Lidl zwiększa wynagrodzenia pracowników sklepów. Po podwyżkach pensja na stanowisku pracownika sklepu wynosi 2550 - 3300 zł brutto na początku pracy. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu 2750 zł - 3500 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy do 3000 zł 3800 zł brutto. A ile płaci Eltel serwisantom z wieloletnim doświadczeniem (np. z dwudziestoletnim)???? Pozdrawiam

elek
@irek bojdo wrcław

wlasciwie to minimalna krajowa.

jakakkaka
@elek

A co sadzicie o pracy dyspozytora. Trochr korporacja sie z tego porobiła. Wszystko szybko niczym akord

mietek
@irek bojdo wrcław

.... a Eltel płaci pracownikowi z 29 letnim stażem 2400 zł brutto :) i zapierdol w świątek piątek i niedzielę

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wujek NPD

Niestety życie wymaga poświęceń, a nie codzienne opuszczanie biura o 15.59 W taki sposób ELTEL będzie tylko na szarym końcu i nic a nic nie wywalczy.

monteros

Czy ktoś słyszał o sprawie przeciwko Eltelowi o niewypłacone odprawy?

irek bojdo wrocław

Życzę wszystkim Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku, a przede wszystkim powodzenia w szukaniu nowej pracy.

mistrz patelni szara wara

do pracownika Orange Bielsko: a może dlatego oddają do Was byście pokazali co umiecie? Co serwisanci mają zrobić by na linii od długości 4,5 km i odczepach na kablu KR sprawnie działała usługa np. DSL 10MB? Do ludzi weryfikujących nasze odpisy nie dociera że linia jest zbyt długa, co mam na plecach przenieść centralę bliżej klienta??? Wracając do FTTH to chciałbym aby inżynier Orange wykonał instalację z TV i multiroomem w slocie 3h, gdzie trzeba jeszcze zagipsować dziury po wierceniach, gdzie przychodząc do klienta na montaż, klient jest ździwiony że będziemy wiercić jakieś dziury (bo sprzedawca zapewniał że w miejsce starych kabli wciśniemy światłowód. Pierwsza godzina slotu schodzi na wytłumaczeniu klientowi na czym to polega i dojście do konsensusu, gdzie możemy wiercić, gdzie będzie zamontowane gniazdko, FB i dekoder. Że o ciemnościach na klatkach, gdzie robimy spaw nie wspomnę, bo w każdym bloku są zamontowane czujniki zmierzchowe. Wszystko fajnie wygląda na papierze i na słupkach pseudo menedżerów!! I te uwagi tyczą się także Eltela!! Bo poganiacze bydła w tej firmie przechodzą już samych siebie!!!

niewolnik

Eltel to najgorsza firma dla pracownika nie ma tam warunków do życia jak tam pracownicy mieszkają w tych barakach to wstyd pisać . Praca 12 godzin cały rok gdzie jest PIP ile nożna pracować w ciągu roku

niewolnik

Jeśli chcą pracownicy dożyć emerytury to niech z tą firmą Eltel skończą raz na zawsze to jest niewolnicza firma jeszcze takich warunków nie spotkałem nawet za komuny wstyd na właściciela z finlandii

A w Bielsku-Białej coraz więcej pracowników zwalnia się samych z Eltela . Większość znalazło lepiej płatną i mniej stresującą pracę za o wiele lepsze pieniądze .

pracownik orange Bielsko

Jeżeli ci technicy wykazują się taka wielką wiedza to dlaczego ciągle szukają pomocy u pracowników grup technicznych PSiPU przy usuwaniu prostych uszkodzeń .

inż OP Wrocław

I właśnie przez takich serwisantów jak ty Eltel ma ciągłe problemy .Zamiast źle wypowiadać się o pracownikach posiadających wyższe wykształcenie , może czas pomyśleć o uzupełnieniu swojego wykształcenia . Technika nie stoi w miejscu a serwisanci z firmy Eltel tak .A co do certyfikacji to jedna wielka fikcja .

Bl
@pracownik orange Bielsko

Może dlatego żeby"inż" z opl pokazali na co ich stać i popracowali chociaż parę dni po te 12 godz, a nie godzina 16 i smród po nich został

gość

Wygląda że inż. wie co wykonuje się na światełku tylko że takie pomiary to podstawa zaliczenia certyfikacji. Takie szkolenia i zaliczenia bez problemu zaliczają z certyfikacją B .Ja proponuję pełne pomiary Kabel Shark dla HDSL lub VDSL z interpretacją wyników pomiaru to inż.. będzie musiał zrobić mgr.

Rudi

Rozwój technologii w kierunku FTTH spowoduje że będzie potrzeba coraz mniej ludzi do obsługi sieci a co za tym idzie ELTEL nie ma przyszłości . Jeżeli Eltel podejmie się obsługi tych sieci to powinien stawiać na inżynierów a nie szarpidrutów .

inż.orange katowice

Zapłacą mu więcej niż 5000PLN ponieważ zaoszczędzą na tym że przy sieciach FTTH potrzeba będzie na strefę 4-6 inżynierów do obsługi a nie 40 monterów jak dotychczas . (usunięte przez administratora)

inż orange katowice

Pokaż mi montera w Eltelu który potrafi posługiwać się reflektometrem optycznym lub miernikiem mocy optycznej podstawowymi narzędziami do obsługi sieci światłowodowych . I jeszcze jedna uwaga wykonać pomiar to jedno a dokonać interpretacji wyników ze zrozumieniem to drugie . Co inżynier po politechnice to inżynier .

Gangster

Złożyłem podanie, dostałem zaproszenie na rozmowę pytanie jaką kwotę mogę zaproponować zarobków? Podpowiecie?

tytus

Kochani serwisanci Eltela, pochwalcie się podwyżkami !

ziomal
@tytus

200 zł.....podwyżki , a wy

wb
@tytus

200 czyli teraz 2550... 20 lat w zawodzie, grupa A1.. przy wymaganiach pracodawcy (usunięte przez administratora) nie urywa.

eltelowy robol

chyba czas na zmiane pracodawcy" Od 1 października 2016 r. pensja sprzedawcy-kasjera z trzyletnim stażem pracy wzrośnie w Biedronce z 2,45 tys. do 2,6 tys. złotych brutto. Natomiast najniższe wynagrodzenie pracownika rozpoczynającego pracę na etat na stanowisku sprzedawca-kasjer wyniesie 2300 złotych brutto. Oznacza to, że wynagrodzenie obowiązujące w Biedronce od października tego roku jest o blisko 25 proc. wyższe od aktualnej minimalnej pensji w kraju.":

as

niestety to prawda

Eletel

Powie mi ktoś dlaczego w (usunięte przez administratora)chcą zatrudniać przez pośrednika?

wb

jak tam wypłaty chłopaki? wszędzie minimum? nowy prezes nowe porządki...

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA