Fritar

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fritar

bezglutenowy salceson

Dobrego...hmm...chyba nic nie przychodzi mi do głowy. Na pewno dobre jest to że o 15:00 można iść do domu. (usunięte przez administratora)

Pedro

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Myślałem o pracy w firmie i teraz się zastanawiam!!

Stażysta Stefan

Woow Iglotex prowadzi Rekrutację w kanale wewnętrzym jak i zewnętrzym a czy można od razu osobiście stawić się w Zakładzie np. rano czy popołudniu i zapukać do drzwi Prezesa czy Dyrektora i zabłysnąć pochwalić się CV i wtedy czy będzie szansa zatrudnienia na posadzie dobrze płatnej i niezbyt męczącej nie mam czasu na długi proces żmudnej rekrutacji ale chodzi mi o szybkie przyjęcie do pracy czy gdyby zabrać ze sobą stosowny "załącznik" to by poszło to z górki , zależy mi żeby już pracować na Fritarze to wspaniały Zakład z renomą w całym Tarnowie i na pewno jest wielu chętnych ale tak niewielu się tu dostaje.

heli
@Stażysta Stefan

to jest zardzewiały KANAŁ

Viki90

No w sumie racja. Te niby premie są już od kilku miesięcy a jeszcze ani raz nie było pełnej premii. A jest sezon. To jak w sezonie nie ma opcji zrobić 100%, to kiedy? Wygląda na zaplanowane z góry.

Firma Fritar poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
barman

No to Norku czy jak ci tam na pocieszenie powiem ci ze jeśli robisz na pakownii to masz praktycznie zerowe szanse na 100% premie bo próg premiowy jest ustawiony celowo w taki sposob że chocbys sie zesr@ł to nie wyrobisz. Jeżeli chodzi o produkcję to już inna bajka. Tam bardziej dba sie o ludzi. Prezio wpada na halę prawie codziennie a na pakowni zobaczysz go od święta. Oni mają tak sprytnie to ustalone że co miesiąc maja zrobione 100% z planu. Wiec co miesiąc stóweczka do kieszeni wpada. Przy tych ochłapach na fritarze to dużo

Norek T.

przyszła wyplata, nie wiem czy śmiać się czy płakać. Czas przejrzeć ogłoszenia z pracą

Kierownik Zakładowej Toalety

To dobrze że renoma Fritaru wywołuje tyle zapału do pracy wśród młodych ludzi. Bo tutaj na Fritarze praca dla chętnego już czeka jak to mówią - Praca od zaraz! Fritar zaoferuje Ci atrakcyjne stawki godzinowe! Świetnie wyposażony "stół szwecki" na zakładowej stołówce śledziki, ośmiorniczki,tatar, jajeczka z zimnych przekącek a z ciepłych dań dziczyzna z grila,kurczak z rożna i co dziennie inne menu w karcie jak w hotelu u nas nie ma oszczędzania na stołówce tylko produkty pierwszej jakości i świeżości a to tylko po to gdy zgłodniejesz żebyś nie osłabł i nie stracił zapału do pracy. W pracy mamy przemiłą atmosferę prawie jak u cioci na imieninach,gdy jest wujek i rodzina. Fritar jest konkurencyjny co do innych pracodawców bo nie ma wygórowanych wymagań całej listy kursów,szkoleń,szkół względem aplikujących tu do pracy stawia na zapał i chęci a wszelkie braki pomija, przecież tylu nieudolnych kierowników tu jest i mają dobre pensje to czemu nowy nieudolny pracownik maiłby mieć gorzej z kogoś musi brać przecież przykład a najlepiej z góry jak to mówią, więc wystarczy że w kieszni zabierzesz ze sobą na rozmowę kwalifikacyjną Książeczkę sanepidowską i zadeklarujesz bezgraniczną gotowość do wykonywania czynności w systemie 3 zmianowym, czterobrygadowym (I zm 7.00-15.00, II zm 15.00-23.00, III zm 23.00-7.00) już staniesz się jednym z nasz dołączysz do drużyny marzeń by spełniać marzenia Prezesa i Dyrektora o Wspaniałym Fritarze którego nazwę umie już wypowiedzieć każdy uczeń podstawówki i marzy by tam kiedyś móc pracować i rozwijać się zawodowo.

Z. Martyniuk

Ludzie tu przychodzą do pracy nie żeby zarobić tylko żeby spełniać się zawodowo. Pomimo tragicznie czasami ukladanego planu pakowania lub planu który uwzględnia pakowanie jakiegoś prokuktu ale okazuje się że albo nie ma kartonów albo folii albo półfabrykatu pracują nad wydajnością. Jakby zależało im na pieniądzach to poszliby do lidla albo Kauflandu do pracy. Tu liczy się pasja.

Frik

We fritarze wszystko pracuje jak w zegarku. Zepsutym.

Juch

Kasjer na dzień dobry ma wyższą stawkę niż pracownik z doświadczeniem i wieloletnim stażem w fritarze.

Juch

Kasjer w markecie na dzień dobry ma wyższą stawkę niż pracownik we fritarze z doświadczeniem i wieloletnim stażem.

Huncwot

Ja. serio?? To my dostajemy w porównaniu do nich jakieś ochłapy.

Mani

Najgorzej w tesco mają :)

Marycha

To się dopiero nazywa monolog. Mój wpis został od razu usunięty. Pani z Iglotexu dba o cenzurę.

Iglotex

Pani Alicjo, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Odpowiadając na Pani pytanie, prowadzimy rekrutacje zarówno w kanale wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na stronie www.iglotex.pl i przesłania do nas swojego CV. Pozdrawiamy, Zespół Iglotex

stażysta stefan

Rekrutacja w kanale wewnętrzym jak i zewnętrzym a czy można od razu osobiście stawić się w Zakładzie zapukać do drzwi Prezesa czy Dyrektora zabłysnąć pochwalić się CV i jest szansa zatrudnienia na posadzie dobrze płatnej nie mam czasu na długi proces żmudnej rekrutacji ale chodzi mi o szybkie przyjęcie do pracy czy gdyby zabrać ze sobą stosowny "załącznik" to by poszło to z górki , zależy mi żeby już pracować na Fritarze to wspaniały Zakład z renomą w całym Tarnowie

Marycha

Procesy rekrutacyjne? To tu jest coś takiego? Do tej pory chyba było tak że jak ktoś się zwolnił to brali pierwszego lepszego byle zapchać dziurę.

Alicja

@Marycha - czy w Fritar prowadzone są już procesy rekrutacyjne? Będzie to przydatna informacja dla osób poszukujących ofert pracy w Tarnowie.

Marycha

Roboty coraz wiecej. Wiecej zleceń a jest o wiele mniej ludzi jak dawniej. A kolo wymyślił że zamiast przyjąć ludzi to bedzie dokładał roboty stałym pracownikom. Brawo ty. Tylko czekać na kolejne zwolnienia

Kurakopatwa

(usunięte przez administratora) Tylko ktoś z iglotexu mógł wpaść na taki pomysł. Coś tu śmierdzi zgniłym śledziem

Kuropatwa

Dostaniesz o ile zasłużyłeś za dwa miesiące. Premia z dwu miesięcznym opóźnieniem. Tylko ktoś z iglotexu mógł wpaść na taki pomysł. Coś tu śmierdzi zgniłym śledziem

Zostaw merytoryczną opinię o Fritar - Tarnów

• Jak się pracuje w Fritar?

Zobacz opinie na temat firmy Fritar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fritar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fritar