Fritar

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fritar

niech moc będzie z wami

a ja jestem zadowolony z pieniędzy na fritarze bo po wypłacie 2 dni i nie mam pieniędzy a tak jakbym zarabiał dużo to bym nie wiedział co z pieniędzmi zrobić hahahha

Bareja

Bravo jeb.. ać ich to są trutnie żerujące na innych... Pan Pajkowski by wam dał !!!!! cóż takie ciołki żądzą i się smieją a ludzie jebi.... kolesiostwo trwa !!!!!!!

Kurfa

W ciągu kilku ostatnich miesięcy w mediach przewijają się informacje o tym, że kolejne sieci handlowe wprowadzają podwyżki płac dla swoich pracowników. Snuto podejrzenia, że Biedronka i Lidl podnosząc wynagrodzenia kadrze, walczyły o ocieplenie wizerunku. Gdy podwyżki objęły pracowników innych sieci handlowych, nie można było powiedzieć o wojnie wizerunkowej. Biedronka zaoferowała nowym pracownikom 2300 zł brutto, kasjerzy pracujący co najmniej trzy lata otrzymują tam o 300 zł więcej. Lidl oferuje na początek aż 2800 zł brutto, a pracownicy pracujący co najmniej 2 lata mogą zarobić nawet ponad 3200 zł brutto, a menedżerowie od 4400 zł do prawie 7000 zł brutto! IKEA postanowiła sprawić pracownikom niespodziankę i podniosła pensje. Stawka godzinowa z 15 zł brutto za godzinę pracy wzrosła aż o 33% do 20 zł za godzinę. Nowy pracownik może liczyć zatem na wypłatę w wysokości 3300 zł. Podwyżki płac zapowiedział także Kaufland. Ma się to stać od 1 marca – dobrze, że nie w Prima Aprilis. Nowy pracownik otrzyma na początek 2600 zł brutto, po półrocznym stażu zarobi o 100 zł więcej, a po kolejnych 6 miesiącach może liczyć na kolejną setkę więcej na koncie. Gdy pozostanie w firmie dalsze 12 miesięcy, otrzyma kolejne 100 zł brutto więcej. Podobno pracownicy innych sieci handlowych także mają szanse na podwyżki.

Ble

A co tu dużo mówić. Sam fakt że ściągają więźniów ktorzy już chyba sami nie chcą tu pracować świadczy najlepiej o tej firmie. Jak będą tak płacić i traktować ludzi ja do tej pory to zawsze będą mieli problem z przyjeciami nowych pracowników.

Firma Fritar poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
grucha

tak się poprawiło na fritarze że już nie ma nikogo narzekającego na robotę na tym zakładzie... tak was zatwardziło po łykaniu tego węgla na zatrzymanie że nic nie wyjdzie.... pozdro dla całej masy waligruchów z tego koryta

kompocik

Zauważyliscie ze znikly wpisy rpo, Jacka, Tomka? czyli najlepszych naganiaczy. Trójca św w postaci jednej osoby.Przełożony pewnie powiedział " Dobra, Mariola to chyba bie ma sensu, weź już nie wkurzaj tych ludzi swoimi wpisami. I tak nikt w to nie wierzy." No i Mariola dała sobie na razie spokój. Wzięła się za robotę papierkową albo nagania na innym forum. Gdy uspi sie wasza czujność znowu zaatakuje.

grucha

co jest nie ma kto ponarzekać na robotę na fritarze !!!!!!! nałykaliście się węgla na zatwardzenie i nic ie idzie !!!!???? pozdro dla całej masy koniobójców z tego szamba

Gtfr

Grześ jak na razie przynajmniej coś działa.

lubiś

Przyszedł Grześ i będzie łączył wszystkich za pomocą styków , kolejny umysłowy pracownik :D:D:D już nie będzie dorabiania z niemową. Niemowa będzie musiał poszukać teraz garbatego aby robić dalej pomiary;p

zapchlony pies dyrektora zenona

no a czy zamiast palety browaru czy nawet skrzynki browaru nie zmotywowała by cię miska zupy na zakładowej stołówce + dolewka od Pani Wiesi tak żeby Dyrektor Zenon i jego zapchlony pies byli zadowoleni ?

zagubiony pies dyrektora

a mnie zmotywowałaby mnie dobra paleta browaru moja wydajność w pracy byłaby 200 % większa tylko takich nagród nie ma w konkursie iglotexu

Świr

Mnie zmotywowałaby taka nówka BMW jak w konkursie iglotexu "Auto od prezesa". Mam sprzęgło do wymiany którą przekladam od zeszłego roku. Jak bedzie konkurs "sprzęgło od prezesa" to się zglaszam. Za drugie miejsce klocki hamulcowe. Też nieźle.

maliniak

boss a jak pogodzisz pracę w biurze i prace na fritarze? Dwa etaty i jeszcze dojazdy z innego miasta? powodzenia

Muchomor i żwir

Przyjęcia są tylko nikt nie chce tu przyjść na zadne stanowisko. W tym roku juz byla taka lipa ze musieli przyjąć do pracy więźniów z tarnowskiego zakladu karnego. Dbanie o stosunki z pracownikami wyglada tak że dostali teraz podwyzki i jak zobaczyli ile dostali netto to od razu nie jeden lecial do biura wyjaśnić dlaczego jest tak mało w stosunku do tego co bylo obiecane. Rowniez czesto jest tak ze pracownik zwlaszcza z pakowaczek nie chodzi tygodniami na przerwę bo powinno byc dwoch zeby sie zmienili ale ten drugi jest na innej pakowaczce a maszyn sie nie zatrzymuje wiec czasem jest problem zeby wyjsc do lazienki. Od roku obiecuja ze kogos przyjma ale na gadaniu sie konczy. Skoro nadal jestes zainteresowany (a wiemy ze to ściema i nie jestes bo wypisujesz tu rozne komentarze pod roznymi imionami) to przyjdź i sie zatrudnij a nie gadaj tylko to samo po raz kolejny.

papa smerf

boss przestań z siebie robić debila i nie udawaj że chcesz się na fritar przyjąć na fritar to tylko więźniów przyjmują bo ludzie już w całym tarnowie wiedzą jaka jest tu kołomyja i za takie grosze nie będą zapieprzać jak frajerzy

BOB BUDOWNICZY

A ja po ostatniej niby podwyżce przyjadę pod biurowiec z kumplami czarnym bmw z przyciemnionymi szybami i czarnymi kołpakami kupionymi w biedronce za 30 zł i walne kloca przed wejściem i podziękuję za podwyżkę

ciepły klocek na wynos
@BOB BUDOWNICZY

ale po co ci kumple i czarne bmw żeby zrobić klocka przed biurowcem z tego co wiadomo to do zrobienia klocka nie potrzeba pomocy no chyba że kumple z bmw też dorzucą swoje kloski extra

skrzat

Jeszcze raz usłyszę o przyjaznej atmosferze i dbaniu o pracowników to przyjadę na fritar na białym jednorożcu i rzygnę tęczą. Wali ściemnioną propagandą na kilometr.

Lenin

Lud przemówił.... :)

Mik

No wlasnie nie są.

Ty

Sprawdźcie sobie fora iglotexu w innych miastach. Tam tomek oraz jako Jacek kopiują i wklejaja sobie te same teksty co tutaj. Te brednie o atmosferze i zarobkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Fritar - Tarnów

• Jak się pracuje w Fritar?

Zobacz opinie na temat firmy Fritar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fritar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fritar