Fritar

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fritar

Ejejdddjkfkf

Czyli to ty usuwasz wszystkie niepochlebne wpisy na temat tej firmy. Bardzo ciekawe

Alicja

@Ejejdddjkfkf, pracujesz aktualnie w Fritar? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tej firmie, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Fritar? Zachęcam Was gorąco do dodawania swoich opinii!

@Alicja

Czy Ty prowadzisz jakąś ankietę???? Zapraszamy na produkcję na tydzień to się Pani przekonasz o mocnych i słabych stronach pracy w tym zakładzie.

Ejejdddjkfkf

Widząc jak olewackie podejście mają przełożeni to jedyne co działa na ich wyobraźnię to kolejne zwolnienia. Tutaj nikogo nie obchodzi że ludzie mało zarabiają, zwalniają się czy brakuje pracowników. To nie ich problem tylko "kogoś innego" Ktoś inny jest za to odpowiedzialny, nie ja. Co wy chcecie ode mnie. Dokładnie tak jak adaś niżej napisał. "tu nic od nikogo nie zależy" Związki zawodowe cudów nie narobią bez dobrej woli pracodawcy który nic od siebie nie da, wszystko trzeba wyszarpać na siłe.

Alicja

@adaś w takim razie czym zajmują się związki zawodowe w firmie Fritar? @Ejejdddjkfkf w takim razie może warto o tym porozmawiać i zaproponować takie rozwiązanie pracodawcy? Spróbujecie odbyć taką rozmowę? Dajcie znać jaki przyniosła efekt.

Firma Fritar poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Slave plan

plan pakowania celowo ukladany jest tak że prawie na każdej zmianie jest zmiana asortymentu a za dwa dni znowu pakuje się to samo. a wszystkie przezbrajania według sysytemu naliczania premii jest tak jakby naszą winą i po premii leci nam a powinien za to beknąć wiadomo kto....

Ejejdddjkfkf

Można pracować w niedziele na przykład skoro już jest taka potrzeba ale powinny być wtedy płacone tzw setki (stawka x2). W sklepach i marketach wprowadzono niedzielę handlowe? Po co? Po żeby ludzie mogli normalnie odpocząć i spędzić czas z rodziną. My musimy przyjść do pracy ale powinna być za to godziwa zaplata.

Alicja

@Ejejdddjkfkf a czy przed podjęciem pracy w firmie Fritar wiedzieliście jak wyglądają warunki pracy, jeżeli chodzi o weekendy? Czy każdy pracownik musi wtedy pracować? @Karczoch nie ma możliwości rozmowy z szefem na temat podwyżki lub chociażby premii? Dajcie znać, jak to tutaj wygląda.

adaś
@Alicja

Tu nic nie zależy od nikogo, każdy oddala problem płac od siebie i kończy się na obiecywankach . To przykra prawda o tej firmie tu się nie dba o pracownika mimo tego że znajdują się związki zawodowe. AMEN

Ejejdddjkfkf

Za pracę w soboty, niedziele i nawet największe święta nie ma wyższej stawki. Ludzie w biurowcach ZAWSZE maja wtedy wolne. Dawniej było płacone ekstra ale po co płacić robolom więcej skoro można nie. Jest tylko dodatek nocny ktory jest tak żałośnie niski że szkoda gadać. Ogólnie wrażenie jest takie że robi się wszystko żeby płacić ludziom totalne minimum.

Karczoch

jak na dzisiejsze standardy to place są poniżej progu śmieszności.

Janina z Wołomina

Młodzi traktują pracę tu jako przystanek. Raczej nie wiążą swojej przyszłości z zakładem ktory oferuje takie płace a do tego panuje tu logistyczne zamieszanie.

adaś
@Janina z Wołomina

Ty jest wszechobecne zamieszanie wprowadzane z góry, PAN PLANISTA i spółka - wielcy ulubieńcy gier strategicznych :)))) Prawda jest taka że produkcję planują ludzie którzy tak naprawdę nie mają ani trochu wiedzy na jej temat !!!! dlatego takie efekty AMEN

Jojo

Ja osobiście czekam na te obiecane podwyżki - jeśli nie spełnią moich oczekiwań pomacham panu M......... i adios maczos. I niech sobie dzwonią z HR. Bo to ich nowa polityka "zwolnij się a pani z HR zadzwoni i da lepsze warunki". To jest to nowoczesne podejście do pracownika i polityka firmy wobec pracowników. Pani z HR to może ma stanowisko Call Center IGLOTEX MANAGMENT

Jddjdudjd

"kasa mogła by być lepsza"... delikatnie powiedziane.

Brązowa Saraka

A po mącznych lepiej sprawdzić czy jest wystarczająco dużo papieru w wc.

paulina

A mnie sie dobrze pracuje tam lubie prace w tym miejscu ostatnio nawet na stołówce dobre jedzenie praca w systemie 4 brygadowym nie każdemu passuje ale daje rade ten co chce kasa mogła by byc lepsza ale ogolnie jest ok

Alicja

@Kurnik Gowork.pl usuwa tylko komentarze, które naruszają regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin bądź prawo polskie. Inne komentarze czy są pozytywne czy negatywne mają prawo pozostać na forum. @Benek dokładnie, wulgaryzmy również podchodzą pod łamanie regulaminu i administrator forum je kasuje.

Kurnik

Nieprawd. Niektóre wpisy były rzeczywiście wulgarne. Ale większość została po prostu zgłoszona do administracji portalu a oni usuwają bez zastanowienia komentarze niewygodne dla pracodawcy.

Ty juchu

wyplaty to jakaś kpina. jako sprzataczka w byle jakim markecie zarobi wiecej jak tutaj na jakimkolwiek stanowisku na produkcji

Benek

Myślę, że nie dało się czytać przez wulgaryzmy i pewnie zostały usunięte

Hdhdhdjdjdjd

Praca w niedziele, największe święta i nocne zmiany za śmieszne pieniądze

Tytanic - ciagle muzyka gra

dlaczego usuwają opinię ludzi którzy piszą prawdę jak jest??? recenzja i komuna na tym forum !!

Zostaw merytoryczną opinię o Fritar - Tarnów

• Jak się pracuje w Fritar?

Zobacz opinie na temat firmy Fritar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fritar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fritar