Fritar

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fritar

zakręcona

w jednym wpisie ktoś poruszył ciekawą kwestię premii kwartalnej. rzeczywiście mialo być coś takiego . i ani widu ani sluchu. nie wiadomo czy to taka ściema,albo czy dostają ją jedni i ci sami. i dlaczego to nie jest jawne? nie wiadomo jakie warunki trzeba spełnić żeby ja otrzymać. pewnie rzeczywiście dostają ja tylko ulubieńcy . po co zostawiać miejsce na takie spekulacje.

korniszon

nocki, praca w niedzielę, święta (usunięte przez administratora).

Robert Makołowicz

jak chcecie poczytać prawdziwe komentarze to poelcam www (usunięte przez administratora) net pl tam sa wszystkie wpisy łącznie z tymi które tutaj tak ochoczo usuwają

paulina

Ja lubiłam tam prace rozstałam sie z firmą bo nie było możliwości przejścia z hr na umowe o prace ciężko jest totalny brak organizacji jest tez nie za dobre robota głupiego najpierw zabic sie bo trzeba spakowac bóg wie ile a potem tydzień pakowaczka stoi co do zarobków mogły by być lepsze dla ludzi którzy mieszkają daleko jakiś dodatek ddo biletu np trzeba sie narobić bo trzeba ale moja brygada była super !!!

...
@paulina

To jest prawda kompletny brak organizacji i planowania!!!

@paulina

@paulina, rozumiem, że bardzo zależało Ci na umowie o pracę. Czy wszyscy zatrudnieni we Fritarze pracują na zasadzie umów cywilno-prawnych? Dopytuję o tę kwestię, bo często jest ona bardzo ważna dla osób szukających pracy. Fajnie, że wspominasz o dobrej atmosferze w pracy - to na pewno duży plus.

Paulina
@Patrycja

nie nie wszyscy ale praktycznie nie ma możliwości bo jeśli ktos sie nie zwolini to nie ma opcji na przejsciena uowe o prace

Firma Fritar poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
stary dziad

a widział ktoś tą premię kwartalną ? krążą legendy że ona faktycznie istnieje i trafia do najgorliwszych liderów linii.

Patrycja

@Dawaj lama, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum i pisanie o rzeczowych kwestiach dotyczących pracy w firmie Fritar. Co oznacza w Twojej wypowiedzi zdanie "zarobki i organizacja jest jaka jest"? Mógłbyś nieco przybliżyć nam tę kwestię, może jakieś szczegóły? To na pewno istotne dla osób, które chciałyby podjąć pracę w firmie.

dawaj lama
@Patrycja

a widzisz tu jakieś wulgarne słowa ? chyba że nie podoba ci się że nie wychwalam fritaru, opłacają was czy co ?

@dawaj lama

Nie napisałam o wulgaryzmach. W swojej wypowiedzi po prostu używasz wyrażeń, które mają zabarwienie pejoratywne. Na forum jest miejsce na każdą opinię, zarówno pozytywną, jak i negatywną, ale musi być ona rzeczowa i wskazująca na konkretne aspekty pracy w danym miejscu. W razie wątpliwości zerknij proszę do regulaminu tego forum.

Dawaj lama

zarobki i organizacja jest jaka jest bo nie tylko przełożeni to kompletni ignoranci którzy tyłko chcą dociągnąć do emerytury ale sam iglotex na każdym kroku pokazuje gdzie ma cały ten zaklad.

Patrycja

@żurek z ziemniakami na wynos, a czym spowodowany jest ten brak chętnych osób do pracy w firmie? Może firma powinna znaleźć jakiś sposób na to, aby przyciągnąć do siebie nowych pracowników. Co by to mogło być? Bardzo proszę o rzeczowe wypowiedzi na forum i niezaśmiecanie wątku. Wypowiedzi niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte przez administratora.

Człowiek z frytką na głowie

A jest szansa na kebaba na stołówce ? Ale z baraniną, nie takiego pseudo kebaba z kurczakiem bo ciężko zdobyć takie mięso. Albo pizzę na cienkim cieście? Wpis stonki ziemniaczanej został usunięty z tego co wnioskuję. Chciałem poznać jego zdanie ale chyba już nigdy się nie dowiem co miał na myśli bo jego przemyslenia zostały brutalnie usunięte. To przykre...

żurek z ziemniakami na wynos

Jakby na to nie patrzeć to nie ma nowych chętnych osób do pracy na Fritarze więc nowe wpisy nie pomogą bo poza forum jest też opinia wśród znajomych przenoszona ustnie a ta nie podlega cenzurze po prostu ludzie szukający pracy nie polegają na wpisach na forum ale na tym co mówią tam już zatrudnieni i uzupełniając wpis o wspaniałym fritarze to czasem brakuje nam kurczaka z rożna na zakładowej stołówce ale jest żurek i pyzy i jest pychotkaaaaaa a kurczaka można kupić na mieście jak ktoś ma ochotę i kasę po pracy.

Patrycja

@Jzjsjssjjdjfjf, na forum jest miejsce zarówno na pozytywne, jak i negatywne opinie - każda z nich musi być tylko napisana w sposób rzeczowy, merytoryczny i kulturalny. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam osoby zatrudnione obecnie we Fritar do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy - każda Wasza wypowiedź będzie z pewnością bardzo ważna dla osób chcących podjąć pracę w tym miejscu.

Jzjsjssjjdjfjf

Po co ma pisać jak i tak zaraz to usuniecie jesli tylko nie będzie pochebna.

Patrycja

@Stonka ziemniaczana, bardzo proszę o rzeczowe i merytoryczne wypowiedzi na forum. Rozumiem, że pracujesz we Fritar w Tarnowie, tak? Napisz, więc proszę, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu i jaka atmosfera panuje w firmie? To cenne informacje dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu. Czy ktoś z Was także zechciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy na forum?

Hy

Podwyżka...

Mili

cenzura na tej stronie panoszy się na kazdym kroku. szkoda wchodzić wogóle na tą stronę

Kabanos suczony i wędzony

Kwiestia nowych pracowników na Fritarze....jest dużo chętnych do pracy na Fritarze ale Szef jest bardzo wymagający i odrzuca kolejne podania osób i tak przychodzą kolejni chętni i się nie dostają bo Szef ma tak wspaniały zespół że tylko jego wybrańcy mogą do niego dołączyć a ci co dołączą to już od razu wiedzą o co chodzi i nie trzeba im pokazywać pracy widzą jak jest mają robić dużo za tak niewiele w zamian. A atmosfera w Pracy ...brakuje nam ciepłych rogalików od Szefa ale za to stołówka zakładowa nam to jakoś wynagradza ciepłymi zupkami.

Alicja

@Kabanos suszony i wędzony, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź. Długo już pracujesz w Fritar? Jak wygląda kwestia nowych pracowników w firmie? Czy osoby starsze stażem chętnie pokazują młodszym kolegom pracę oraz jej specyfikacja? Jaka atmosfera panuje w Fritar?

Kabanos suszony i wędzony

Pytają co powinno ulec zmianie w tej firmie, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? Gdybyśmy codziennie rano dostawali od Szefa koszyk świeżych owoców i ciepłe błeczki i rogaliki z piekarni a potem je jedli i dopiero szli coś robić to do Fritaru byłyby tłumy chętnych pod bramą bo każdy chciałby zjeść świeżego rogalika od Szefa i to za darmo !!!!. Jakie widzimy plusy i minusy pracy w Fritarze? Plus to darmowa stołówka jesz i jesz i jesz i nic za to nie płacisz, bo już Szef za to zapłacił. Minusy ... że przerwa jest za krótka i można nie zdążyć ze zjedzeniem "dokładki" na stołówce.....

Alicja

@Żałocha, jeśli jakieś komentarze zostały usunięte z forum, to zrobił to administrator stwierdziwszy rażące naruszenie obowiązującego na forum regulaminu. Rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w danej firmie, ale wypowiadając się na forum rób to proszę w sposób kulturalny i nieobrażający nikogo.

Sramotnik

To akurat prawda co ludzie piszą. wyplaty są żenujące i czuć że chyba przełożeni chyba nie ogarniają do końca swoich obowiązków

Zostaw merytoryczną opinię o Fritar - Tarnów

• Jak się pracuje w Fritar?

Zobacz opinie na temat firmy Fritar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fritar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fritar