Partnerzy Nieruchomości

Opinie o Partnerzy Nieruchomości

Pcimeusz D

Firma oferuje warunki zatrudnienia takie jak i kilka innych agencji nieruchomości - podana ŚREDNIA brana jest z wyników agentów wprawionych (którzy wystawiają o wiele większe faktury) i tych nowych, którzy pocą się i pocą by pozyskać jakąś umowę na możliwość sprzedaży nieruchomości ale idzie im tak sobie. Prowizje od sprzedaży to 30% potem 40%. Historie o 50% czy 60% prowizji dobre są dla maluczkich. 3 dniowe szkolenie to opowiadania o tym co jest normą dla nowego agenta, jaką normę musi - podkreślam musi - wyrobić by myśleć o dalszym pobycie w firmie oraz obsługa systemu na którym będzie pracował. To także cały plan odpowiedzi jakie należy udzielić gdyby dany klient nie był zbyt oporny by wejść we współpracę a rozmowa telefoniczne nie urwała się zbyt szybko. Grywalizacja polega na tym, że sam zastanawiasz się czy powinieneś tam być jeśli masz słabe wyniki ganiania po mieście. Nagrody są oczywiście - dla najlepszego agenta miesiąca i roku. Imprezy integracyjne - jak wszędzie - by sprawdzić jak się zachowujesz i co mówisz na neutralnym gruncie. Zatem jeśli jesteś ZMOTYWOWANY (słowo klucz) to miejsce czeka na Ciebie. Kilka osób bez żadnego doświadczenia szybko zaczęło zarabiać grubą kapustę - warto byłoby jeszcze dodać kto je klepał po plecach. Bo szybko to nic nie ma ot tak sobie. To jest dokładnie powyższa wypowiedź ale ubrana w bardziej ludzkie słowa - bez górnolotnych frazesów. Pięknego dnia.

Mati

O ponowie się ogłaszają - Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem. Oferujemy: "rozwój zawodowy i możliwość awansu" - awans z pewnością - na starszego specjalistę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem a potem nawet doradcę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem i być może nawet starszego doradcę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem. Docelowo prawdopodobnie super doradcę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem. I nawet na wizytówce będzie to jasno określone - absolutne polecam.

KL
@Mati

Mati Sarkazm?,że polecasz czy zartujesz?

Joh

Daj spokój, rodzinna firma we wszystkich tego znaczeniach, naprawdę, totalnie tak jest, wystarczy popytać

Mario

sewa - obecnie poszukują NAJLEPSZYCH agentów w Trójmieście oferując m.in. (są to informacje zawarte w treści ogłoszenia) : # STAŁE wynagrodzenie # SZKOLENIA, TRENINGI I OPIEKĘ doświadczonych Doradców # efektywny model pracy zapewniający Doradcy STABILNE i WYSOKIE zarobki # DOBREJ JAKOŚCI narzędzia pracy m.in.: telefon, laptop, aparat fotograficzny i inne # MOŻLIWOŚĆ otrzymania nowego samochodu po okresie próbnym (...o to jest dobre...) #WYJĄTKOWĄ ATMOSFERĘ pracy w zespole ludzi POZYTYWNYCH Pamiętaj o możliwości porażki (nawet jeśli jesteś osobą pracowitą - to nie zawsze wystarczy) oraz o tym, że trafiasz do bardzo rodzinnej firmy - a to może wiele znaczyć...

orient
@Mario

Rodzinna firma to zart to korpo przyswieca im dewiza: no mercy. Wziete z korpo wszystko co najgorsze (usunięte przez administratora)

Agent Nieruchomości

Rekrutacja dwuetapowa. Cały proces przebiegł w miłej atmosferze.

Raczej standardowe pytania o doświadczenie, oczekiwania kandydata i dyspozycyjność. Nic wymyślnego. Przykładowe pytania: czy kandydat posiada auto, przy doświadczeniu w tego typu pracy pytania o sprzedaże, przyjęcia i sukcesy, pytania o formę zatrudnienia i oczekiwane zarobki.

hej hej hej

hej hej - prowizje nie 70% a 90% minimum ....

mirelka akwarelka

wypowiadają się ostatnio sami tacy którzy nie mają pojęcia o tej pracy czy realiach. zwrot za paliwo? może i tak (pod warunkiem wyrobienia normy sprzedażowej) ale nie w pierwszych kilku miesiącach. prowizja 70% - dawno się tak nie uśmiałam. prowizję sam ustalasz ale nie moze być mniejsza niż odgórne założenia. i taką prowizją dzielisz sie na pół lub i pół pół. głównie własna działalność - by troszku pooszczędzać na współpracowniku. ogółem paplanina o cudownej przyszłosci - realnie masz zarobić dużo kasy a jeśli nie zarabiasz jesteś ble i raczej po prostu nie chce ci się pracować. i nie zwalaj wtedy winy na kerownika. a tak ogólnie to ładną pogodę dziś mamy. chyba wiosna na dobre idzie...

Asia

Tam można zacząć pracować wyłącznie jako osoba z odłożoną sporą sumą pieniędzy, ponieważ w momencie startu NIGDY nie otrzymuje się wynagrodzenia na paliwo. Zatem, żeby pozyskać dużo ofert, trzeba dużo jeździć i sporo WŁASNEGO paliwa tracić. (usunięte przez administratora) jak ktoś wyżej pisał lubi dużo obiecywać, co często nie ma pokrycia z prawdą. Nie jest to miejsce Panie Marku, do wyrażania opinii na temat firmy ze strony klienta. Jest to miejsce opinii o PRACODAWCY. Nie jest to uczciwa firma, jeśli chodzi o zatrudnienie. Z podstawą (usunięte przez administratora) na rękę nie jesteś w stanie podziałać dużo, jeśli chodzi o wyjazdy do klientów.

Exagent

Partnerzy Nieruchomości to wyrobiona marka tylko dlatego, że (usunięte przez administratora) jest w tym dobry. Jako pośrednicy są dobrzy, a bynajmniej kiedyś byli. Ale jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia to jak to w zawodzie pośrednika: umowa zlecenie lub działalność gospodarcza;z tego co pamietam podstawa byla nieduża i uzalezniona od ilosci pozyskanych ofert, no i paliwo we własnym zakresie... Także można zarobić ale trzeba być mega dobrym, inaczej można sie wpakować w długi. No i kazdemu kto chce tam podjąć prace dam jedną rade: NIE WIERZCIE OBIETNICĄ (usunięte przez administratora) LUBI DUŻO OBIECYWAĆ ŻEBY LUDZIE Z SIEBIE DUŻO DAWALI!

Niezadowolony

Witam, zacząłem pracować w tej firmie miesiąc temu, od czwartku już nie pracuję. Trochę się rozpiszę ale chcę abyście dokładnie wiedzieli czego się spodziewać: Przez ostatnie półtora roku pracowałem na dziale sprzedażowym w dużej korporacji. Bardzo dobrze mi się układało, przez cały ten okres byłem jednym z lepszych ale jak to w korporacji... ciągłe zmiany premii, prowizji, systemów motywacyjnych i praktycznie brak możliwości dalszego rozwoju w firmie sprawiły, że zacząłem szukać czegoś lepszego gdzie będę miał większe możliwości zarobku i rozwoju. Akurat była rekrutacja do firmy Partnerzy Nieruchomości więc wysłałem swoją aplikację i o dziwo już kolejnego dnia otrzymałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu, gdyż firma ta wydawała się bardzo profesjonalna i oferowała świetne warunki dla pracowników. Na drugi etap rekrutacji zaproszono mnie miesiąc po pierwszej rozmowie, trzeci etap był dnia następnego i kolejnego dnia zacząłem szkolenie. Szkolenie trwało 3 dni, następnie był długi weekend i jak by nie patrzeć już kilka dni miesiąca uciekło. Codziennie od 8:30 do 19 siedziałem w biurze starając się spełnić wymagania jakie zostały przede mną postawione, przerywnikiem były wyjazdy do klientów nierzadko zakańczane wyjściem od potencjalnego klienta z niczym... Niestety firma ta ma wygórowane oczekiwania co do swojego wynagrodzenia przez co graniczy z cudem podpisanie umowy na tych warunkach. Na 1 spotkanie z klientem pojechałem z przełożonym od następnych - radź sobie sam... Zadanie nie było łatwe jednak dzień w dzień robiłem co w mojej mocy aby przekonać ludzi co mamy my a czego nie mają inni, że tyle chcemy za swoje usługi. Praktycznie w połowie listopada dostałem ostrzeżenie, że mam za słabe wyniki i że mam czas do grudnia, żeby się poprawić. Bardzo mnie to zdenerwowało zważając na to jak ciężko pracowałem. Mijał dzień za dniem aż 27.11 otrzymałem informację, że nie spełniam ich oczekiwań, i że musimy się pożegnać. Tego samego dnia napisałem do przełożonego z poprzedniej firmy, który nie był zadowolony z faktu, że zmieniam firmę o tym, że dostałem wypowiedzenie. Oddzwonił i zadał jedno pytanie: to co, wracasz do nas? Dziś podpisałem ponownie umowę i od jutra wracam tam gdzie byłem przez ostatnie półtora roku. Jeżeli nie macie w swojej firmie na tyle wyrobionej opinii, że w razie porażki szef chętnie przyjmie was z powrotem jak mnie to poważnie zastanówcie się nad wybraniem firmy Partnerzy Nieruchomości. Mam nadzieję, że moja opinia pomoże w podjęciu decyzji. Pozdrawiam, Marcin (usunięte przez administratora)

_

Jeżeli: - chcesz, aby Twoje wysiłki i zaangażowanie bez względu na ich rozmiar były oceniane jako niewystarczające, - chcesz, żeby motywacją do pracy był strach przed karą polegającą na braku zwrotu kosztów paliwa, - o(usunięte przez administratora)akceptujesz szczątkowe jedynie szkolenie, aplikuj.

qwerty

Nie polecam pracy w tej firmie. Nowych agentów traktują źle. Szkolenie odbywa się szybko i na kiepskim poziomie. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM.

bolek

Czy ktoś z was pracuje/pracował w tej firmie jako pośrenik ? Jakie są tam warunki ?

HH

Ocena niezbędna

Zostaw merytoryczną opinię o Partnerzy Nieruchomości - Gdańsk

• Jak się pracuje w Partnerzy Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Partnerzy Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partnerzy Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 45 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Partnerzy Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Partnerzy Nieruchomości napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Partnerzy Nieruchomości