Partnerzy Nieruchomości

Opinie o Partnerzy Nieruchomości

M.G.

Pracuje tu od kilku lat, zachęciło mnie to, że firma już w tedy była znana na rynku - dziś jest jeszcze bardziej znana - są dwa oddziały, nowoczesne biura do pracy i spotkań z klientami. Jak zaczynałem wyglądało to dużo mniej imponująco. Firma się rozwija, nie stoi w miejscu, a to ważne bo dziś trzeba dopasowywać metody i narzędzia pracy do aktualnych warunków na rynku pośrednictwa. Nie mówię tylko o ekspansji nowych placówek, ale np. działaniach marketingu i wspierania pracy agenta zarówno tego nowego jak i doświadczonego. Są też nowe i co ważne realizowane pomysły na pozyskiwanie ofert i klientów. pozdrawiam

Agent 007

Jestem młodym agentem, pracuję w Partnerach od roku, to świetna firma dająca nieskończone możliwości. Jasne zasady współpracy, najlepsze narzędzia do pracy. Jest to miejsce dla osób pracowitych, które oczekują wysokich zarobków. Bardzo cenię możliwość poznawania wspaniałych ludzi.

Alan...

Ogólnie chyba nie mogę powiedzieć na temat pracy tutaj nic złego. Wypłaty dostaję terminowo, a to najważniejsze. Zarobki spełniają moje oczekiwania i możliwości. Moi pracodawcy dbają o swoich pracowników.

@Alan...

A czy ta praca nadaje się na pracę dodatkową? Czy jest szansa , aby pracować w niepełnym wymiarze godzin?

@Anik

Tak. Jeżeli jest Pani zainteresowana zapraszamy do kontaktu lub przesłania aplikacji na adres wspolpraca@partnerzy.pl

@Partnerzy Nieruchomości

Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)

Bardzo proszę :)

Były
@Anik

Nie nadaje się na pracę dodatkową jeśli chce się zrobić. Duża rywalizacja, duże oczekiwania, a podstawa jest przez określony czas.

Dział Obsługi klienta

Praca w firmie Partnerzy Nieruchomości to moim zdaniem najlepsza ścieżka rozwoju dla młodych osób. Pracuję w dziale Obsługi klienta od dwóch lat i uważam, że wybór tej pracy to strzał w 10! Współpracując z tą firmą z perspektywy czasu najbardziej doceniam atmosferę jaka tu panuje. Mimo rywalizacji międzyzespołowej wszyscy są dla siebie życzliwi i pomocni - a to przecież kluczowe w pracy. :) Warto również wspomnieć o premiach motywacyjnych, wyjściach integracyjnych czy innych benefitach, których nie brakuje. Zaczynając pracę w firmie Partnerzy Nieruchomości nie musisz martwić się tym, że zostaniesz sam/a rzucona na przysłowiową głęboką wodę. Przełożeni wkładają ogrom pracy i zaangażowania aby jak najlepiej wyszkolić nowe osoby, a w razie pytań i trudności zawsze można liczyć na pomoc przełożonego czy kolegi z dłuższym stażem.

Agent Nieruchomości

Rekrutacja dwuetapowa. Cały proces przebiegł w miłej atmosferze.

Raczej standardowe pytania o doświadczenie, oczekiwania kandydata i dyspozycyjność. Nic wymyślnego. Przykładowe pytania: czy kandydat posiada auto, przy doświadczeniu w tego typu pracy pytania o sprzedaże, przyjęcia i sukcesy, pytania o formę zatrudnienia i oczekiwane zarobki.

Pracownik obsługi klienta

Bardzo pozytywnie oceniam pracę w tej firmie. Pracuję w dziale obsługi klienta już 3 miesiąc i już mogę stwierdzić ze będzie to dłuższa współpraca. W biurze panuje przyjazna atmosfera. Firma z pewnością daje duże możliwości rozwoju co pozwala na zdobycie dużego doświadczenie. Zarobki również są satysfakcjonujące:)

Pracownik administracyjny

Polecam pracę z tą firmą. Współpracuje z nimi już 6 lat w dziale administracyjnym. Praca dla młodych osób, bez doświadczenie. Wszyscy są bardzo pomocni, przełożony uczy nas wszystkiego od a do z co pozwala nam się czuć swobodnie! Pracodawca bardzo elastyczny, bierze pod uwagę opinie współpracowników. Zarobki w tym dziale są bardzo satysfakcjonujące.

Pracuję w firmie partnerzy od roku i z czystym sumieniem mogę polecić tę pracę. Od samego początku przełożeni wkładają wiele wysiłku, żeby przygotować i wyszkolić nowe osoby do pracy, niezależnie od stanowiska pracy. Dzięki temu nie masz poczucia, że nie wiesz co robić i czujesz się pozostawiony sam sobie. Nawet po wyczerpującym szkoleniu zawsze można zadawać pytania i nikt nie będzie Cię oceniał. Atmosfera w zespołach jest świetna na każdym szczeblu, wszyscy czują się ze sobą swobodnie :) Nie sposób nie wspomnieć o systemach motywacyjnych - przewidziane są np. regularne wyjścia integracyjne, wyjazdy, konkursy, w których można wygrać naprawdę fajne nagrody np. aparat Instax. Mogę śmiało powiedzieć, że praca w firmie Partnerzy zapewnia najlepsze warunki i atmosferę w trójmieście :)

gryplan

Firma oferuje najlepsze warunki zatrudnienia wśród agencji nieruchomości - średnia faktura wystawiana przez agenta to 6 500 zł netto. Prowizje od sprzedaży wynoszą najpierw 30/40% a kończą się po kilku miesiącach na 50/60%. Szkolenie początkowe trwa 3 dni i jest bardzo praktyczne - niezbędna dawka wiedzy z zakresu podstaw prawa, systemów oraz sposobu dzwonienia do klientów. Faktury płacone są zawsze na początku miesiąca, nie ma odstępstw od tej reguły, nie ma opóźnień. Jest to jedyna agencja stosująca grywalizacyjne metody motywowania pracowników. Poza tym sporo imprez integracyjnych, nagród w postaci wycieczek itd. Jeśli jesteś zmotywowany i chcesz dobrze zarobić to miejsce dla Ciebie. Pracuje tu parę osób, które zaczynały bez żadnego doświadczenia i szybko zaczęły zarabiać grubo ponad 10 tys. zł

Agent

10 tyś. to normalne wynagrodzenie agenta w tej firmie

L.S

Pracuje w tej firmie rok i już w drugim miesiącu miałam wypłatę 7000zł czyli na progu prowizyjnym 30%. Można? można... Jeśli ktoś pracuje i się angażuje to można bardzo dużo zarobić, wszystko zależy od nas... Każdy agent ma swój styl, sposób i portfel klienta... Zarobki to nie jedyny atut tej pracy. Przez rok zdobyłam wiele wartościowych kontaktów. Klienci nie raz proponowali mi pracę, więc jeśli kiedyś będę chciała zmienić branżę (choć nie planuję i wiążę z nieruchomościami swoja przyszłość) to mogę przebierać w ofertach pracy. Dla mnie najważniejszą motywacją do pracy jest atmosfera, która jest fantastyczna, elastyczne godziny pracy i kasa. Nie powiem bo czasami jest ciężko, wracam późnymi wieczorami, klienci też dają popalić, ale zdecydowanie więcej jest tych dobrych stron. Szczerze Polecam pracę w tej firmie.

Grzegorz
@L.S

Widzę, że jesteś bardzo zadowolona z pracy w firmie. A czy są jakieś szczególne wymagania, którym trzeba sprostać, żeby dostać pracę w tym miejscu? Byłbym też wdzięczny gdybyś wspomniała co firma zapewnia nowemu pracownikowi. Dzięki.

Co za bzdury...widać, że konkurencja albo jakiś nieudacznik...Po pierwsze zasady współpracy i warunki są aktualnie jednymi z najlepszych wśród biur. Biuro ma dużą renomę, na rynku jest od 20 lat, naprawdę to dużo ułatwia jeżeli chodzi o pozyskiwanie ofert i klientów nie wspominającym o tym, że dużo klientów sprzedających zgłasza się po prostu do biura. Oferty te potem też są sprawiedliwie rozdzielane do pliku, gdzie są zapisywane każdy ma dostęp i może to spr kiedy chce, zatem większych bzdur o nagrodach czy jakimś szczególnym traktowaniu "agentów pupilków" nie słyszałam...naprawdę. Takie praktyki to raczej z tego co opowiadali byli pracownicy u Tyszkiewicza ma miejsce. Jeżeli chodzi o atmosferę jest naprawdę spoko, jeżeli komuś nie pasuje dyrektor/zespół może go zmienić. Ogólnie praca świetna dla osób samodzielnych, chcących zarabiać porządne pieniądze. Dużo osób pracuje w firmie po kilka dobrych lat, dorobili się swoich nieruchomości na inwestycję. Wiadomo praca sama w sobie ma kilka minusów, na pewno nie jest dla każdego, ale nawet jak co warto spróbować i się sprawdzić.

@gryplan

Dzień dobry, a czy na szkoleniach trzeba "występować" przed grupą ludzi ? Czy polega to bardziej na słuchaniu i notowaniu, a swoich sił będziemy już próbować przed klientami?

@Anik

Dzień dobry, szkolenie wstępne trawa 3 dni. W 3 dniu szkolenia jest część praktyczna jednak odbywa się ona w komfortowych warunkach - uczestniczą w nim nowe szkolone osoby i Dyrektor. Potem nabyte umiejętności nowi Agenci prezentują już na spotkaniach z Klientami :).

Beata

Pracuje w firmie prawie 6 lat, i nie zmieniłabym jej na inną. Atmosfera panująca w pracy daje możliwość traktowania tego nie jak obowiązek a jak przyjemność. Cenię sobie tą prace za możliwość rozwoju i dobrych zarobków adekwatnych do pracy. Początkowe szkolenie daje wiedze na start ale to przez dużą ilość transakcji zdobywa się największe doświadczenie, a w firmie Partnerzy transakcji jest dużo. Jak w każdej pracy ważne jest zaangażowanie które owocuje później sukcesami. Polecam każdemu kto chce mieć czas na prace i na życie ;)

Nick KG

Pracuję w firmie blisko 6 lat i oczywiście początki bywają trudne jednak wielu agentów udowodniło, że wcale nie musi tak być. Zaangażowanie to podstawa. Szkolenie na start oczywiście jest, jednak większość agentów nabywa doświadczenia i wiedzę od starszych agentów, którzy są bardzo pomocni i wyrozumiali. Ogólnie pozytywna atmosfera. Warunki finansowe najlepsze w Trójmieście. Jesteśmy dużą firmą co dobrze wpływa na możliwość szybkiej transakcji, duża ilość agentów oznacza dużą ilość potencjalnych klientów. Zarobki proporcjonalne do zaangażowania.

Damian

Pracuję dopiero od 2 miesięcy i od pierwszego dnia czuje, że jestem otoczony najlepszymi specjalistami w mieście. Nie wyobrażam sobie pracować w mniejszej agencji, gdyż tempo rozwoju jakie można tutaj uzyskać jest niewiarygodne. Ludzie? Przyjazna atmosfera, wszyscy chętni do pomocy, o cokolwiek zapytam to otrzymuję szerszą odpowiedź niż oczekiwałem. Każda słowo które usłyszałem na rozmowie kwalifikacyjnej było zgodne ze stanem faktycznym. Na tą chwilę nie mam żadnych zastrzeżeń.

Rafał C.

Pracuje w Partnerach od 3 lat, zdecydowanie polecam !!! Nie jest to praca dla osób leniwych. Jak ktoś jest ogarnięty, to szybko odczuje jakie profity daje ta praca. Na początku trzeba włożyć trochę więcej wysiłku, ale później to owocuje. Pracowałem w dużych firmach, mogę śmiało powiedzieć, że poziom szkoleń sprzedażowych jest tutaj na bardzo dobrym poziomie. Na początku jak i na dalszym etapie pracy, jest duże wsparcie współpracowników. Ludzie z którymi tu pracuję, sprawiają że zapominam że jestem w pracy, co nie znaczy że nie trzeba robić sobie wolnego :)

KM

Jestem w firmie od trzech lat i jestem zadowolony. Rozpocząłem moją przygodę w nieruchomościach w wieku 20 lat. W dobrym miesiącu potrafię zarobić roczną pensje osób w moim wieku na etacie. W zespole super atmosfera. Osobiście polecam w Partnerach

Bartek

Bardzo fajna firma, można zarobić dobre pieniądze. Współpracuje już wiele lat i nie wyobrażam sobie pracować w innym biurze nieruchomości.

@Bartek

Ja tam mieszkam i nie kojarzę żebyś tam o takim imieniu pracował.

Grzegorz
@Karolina

Skoro tam rzekomo mieszkasz to może również można się dowiedzieć od Ciebie czegoś na temat tego miejsca pracy? Masz może jakąś wiedzę, którą mogłabyś się podzielić z osobami odwiedzającymi ten wątek? Będzie mi miło, jak dzięki Twojej wiedzy uda mi się po prostu czegoś dowiedzieć.

@Karolina

Aktualne informacje o zespole znajdują się na naszej stronie: https://www.partnerzy.pl/zespol Zapraszamy do zaglądania :) Bartek współpracuje z nami od wielu lat.

Martyna

@Ilona i jak się pracuje? jesteś zadowolona?

Tomasz

Pełen profesjonalizm. Mieszkanie sprzedane w 2 miesięce. Jestem bardzo zadowolony.

Ilona

Jestem nowym pracownikiem firmy. Na pewno trzeba bardzo się zaangażować w pracę a z czasem wszystko się zwróci. Partnerzy Nieruchomości jako nieliczne biuro dają podstawę do wynagrodzenia co pozwala na stabilizację.

Iza
@Ilona

Zamieściłaś swoją wypowiedź na forum kilka tygodni temu, dlatego może teraz kiedy masz nieco większe doświadczenie w pracy w firmie Partnerzy Nieruchomości zechcesz uzupełnić swoją wypowiedź? Pisałaś, że zaletą jest zapewniona podstawa wynagrodzenia, a czy firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe?

Iza

@Marta Spoczko nie wiem co według Ciebie oznacza, że firma Partnerzy Nieruchomości pisze sama sobie opinie. Bo jeżeli odnosisz się do mojego komentarza to jesteś w błędzie.Nie jestem w żaden sposób związana z firmą i nie piszę dla nich komentarzy. Jestem moderatorem forum gowork.pl i pomagam użytkownikom w zdobyciu informacji o potencjalnym, przyszłym pracodawcy.

moderator
@Iza

Ale przecież Wasz portal za kasę modyfikuje opinie... każde dziecko to wie... argument bycia moderatorem i zajmowania stanowiska w tym wątku tylko to potwierdza

Aktualność
Kolejna edycja szkolenia z rozmów telefonicznych już za nami. W ramach Akademii Agenta Nieruchomości, co miesiąc organizujemy warsztaty, które wspomagają rozwój naszych współpracowników. Nasi Agenci stale podnoszą swoje kwalifikacje tak, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Przekonaj się i rozpocznij z nami współpracę już dziś.
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:
Agent Nieruchomości,
Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości,
Dyrektor zespołu agentów.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej http://www.partnerzy.pl%2F&h=AT01crEw7J6jqk8RXtS_wARPUgaetLjrMPpHhcQY1be6gUi96uCIuVsbGIHUXj5Tc4_D5Q4pxdH5IGtGacia5OT7lY8NvYJ36abf-DynA4t5h7NDEUXhRQwNI9bDZkpYIGQOGNgXvgA3VS4eh2tSpEveg9J9OUKlqWSB3uqcDOl16ECRm-ucSuD63lPhRl8IGdmaGzcFc2G3I8dmHpYHZwK31Nfp9hW7hoTXGFuS1RIBkVtZ7hRAIBqsvQIuSoKNgJfkO4lO9_A7Ocav0c0hFE6Yi4keCGMytzsTfxMsGcoJt2qDOOqibySkzKv0TNcv33gQmqzL5XU8WqgzHNgWgngsHJFLHE3gKEzb9zP66N7_eCnJB1rsIt6ydHEKoBlPkmu45c6WhDIanAdogw5Vh1zoY749_l1KtQ" rel="nofollow" target="_blank">http://www.partnerzy.pl w zakładce praca - dołącz do nas!

Aktualność
Kolejne warsztaty już za Nami!

Umiejętność budowania relacji z Klientem - również tej telefonicznej w niektórych przypadkach może okazać się kluczem do sukcesu, jak właściwie poprowadzić rozmowę telefoniczną? W jaki sposób zaciekawić swojego rozmówce mając zaledwie 30 sekund? Właśnie te umiejętności szlifowali Nasi Agenci na kolejnym szkoleniu w ramach Akademii Agenta Nieruchomości.

Stawiamy na ciągły rozwój Naszych Współpracowników - kolejna edycja szkolenia już w sierpniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Partnerzy Nieruchomości - Gdańsk

• Jak się pracuje w Partnerzy Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Partnerzy Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partnerzy Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 45 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Partnerzy Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Partnerzy Nieruchomości napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Partnerzy Nieruchomości