Partnerzy Nieruchomości

Opinie o Partnerzy Nieruchomości

Aktualność
Szkolenie z negocjacji - przede wszystkim praktyka

Głównym elementem wzmacniającym rozwój kompetencji są cykliczne warsztaty, dlatego w ramach prężnie działającej Akademii Agenta Nieruchomości w kwietniu, maju oraz czerwcu przeprowadziliśmy szkolenie z negocjacji. Zostało ono przygotowane przy współpracy z trenerami, którzy mają kilkunastoletnie doświadczenie sprzedażowe oraz szkoleniowe. Główne hasło warsztatów to ,,minimum teorii, maksimum praktyki", dlatego każdy omawiany element, mogliśmy od razu wypróbować w praktyce. Negocjacje to jeden z ważniejszych etapów naszej pracy, dlatego szkolenie cieszyło się dużym powodzeniem wśród naszych Agentów.

orient

hehehe tak zawsze było nic sie nie zmienilo :)

mirek administrator administra

mężów, braci i znajomych naładować - stają się nagle najlepszymi agentami w firmie. a reszta to jakieś cienki bolki. ot i tajemnica fantastycznych opinii

Iza

@gosia a czy oprócz miły klientów i płacy jest coś z czego jeszcze jesteś zadowolona w Partnerzy Nieruchomości? To może być istotne dla zainteresowanych pracą. A czy wiesz czy firma szuka nowych pracowników? Jeżeli tak, to jak najlepiej przygotować się do rozmowy?

Monika S.

Świetna firma. Największe wrażenie zrobiła na mnie ilość szkoleń jakim jest poddawany nowy pracownik. Pomyśleli dosłownie o wszystkim - od rozmowy, przez sprzedaż, prezentację aż po zdjęcia. Po takim zestawie pracownik naprawdę jest dobrze przygotowany i czuje się pewnie

Agent Nieruchomości

Rekrutacja dwuetapowa. Cały proces przebiegł w miłej atmosferze.

Raczej standardowe pytania o doświadczenie, oczekiwania kandydata i dyspozycyjność. Nic wymyślnego. Przykładowe pytania: czy kandydat posiada auto, przy doświadczeniu w tego typu pracy pytania o sprzedaże, przyjęcia i sukcesy, pytania o formę zatrudnienia i oczekiwane zarobki.

Adrian

Witam, pracowałem przez jakiś czas w firmie Partnerzy Nieruchomości i mogę ją polecić.

gosia

Pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolona. Klienci są dla mnie super mili więc na prawdę chodzę do pracy z uśmiechem. Na dodatek wyciągam całkiem niezłą kasę

Wszystko na +. Praca jak to praca, ważne, że jak sam jesteś uczciwy to firma też wobec ciebie jest. Tutaj tak właśnie jest. Jestem doceniany i dobrze się tu czuję

Kaliszowy
@ja

No to prawda, mi się tu z wszystkich moich prac podoba najbardziej. Nie mam nigdy tak, że wstaje rano i mam ''ooo nieee wolę umrzeć niż iść do pracy'' XD Praca z klientem czyli taka jak lubię. Wypłata też jest spoczko.

Riczi

Niedawno zacząłem pracowac w tej firmie, ale póki co jest bardzo znośnie. Co miesiąc pewna gotówka w kieszeni, powoli się rozkręcam więc myślę, że za jakiś czas będzie już z tego całkiem fajna kaska :))))

w tej firmie sa super prowizje i na prawde mozna niezle zarobic, polecam, mi sie tu podoba

ink

Pracuję jako agent w tej firmie i nie mogę powiedzieć nic złego. Firma na prawdę rzetelna, uczciwa, aż dziwne w tych czasach, że można trafić na tak w porządku pracodawców.

Valdi2...

Widzę, że komuś pomyliło się wstawianie opinii o pracy w tym miejscu z wstawianiem opinii od klientów (a to przecież dwie różne kwestie) - prawda wstawiająca tu te posty? Bez lukru - poleciało trochę krytyki - pora nadrobić Valdimi i innymi Laurami.

Leon

Firma w porządku. Bez lukru, ale całkowicie okej. Spełnia swoje zadania, a co najważniejsze nie próbuje oszukiwać ludzi

Kola

POLECAM! Uratowali mnie z opresji :) bardzo długo męczyłam się ze sprzedażą swojego starego mieszkania. Szczerze powiedziawszy nie powalało ono na kolana, a agencja poleciła mi home staging i efekt był od razu. Kilka tygodni i nowi właściciele podpisali umowę, a ja miałam połowę problemów mniej :)

Aneta B.

Jedna z niewielu agencji, która uczciwie podchodzi do klienta i naprawdę angażuje się w przebieg całej transakcji. Agentka, z którą współpracowałam miała do mnie anielską cierpliwość - za co bardzo dziękuję :) i dziękuję również za pomoc w znalezieniu najlepszego mieszkania! Pozdrawiam serdecznie!

Iza

@Konrad a mógłbyś powiedzieć o tych plusach i minusach pracy w Partnerzy Nieruchomości? Rozumiem, że dobrze wspominasz tam pracę i chętnie byś ją polecił? A mógłbyś zdradzić więcej szczegółów czemu tak bardzo Ci się tam podobało?

Konrad

Witam wszystkich. Miałem okazję pracować w tej firmie. Zawsze mile będę wspominał ten czas. Dużo się przez ten czas nauczyłem. System pracy ma swoje wady i zalety (co by nie mówić - organizacja pracy stoi na wysokim poziomie). Chcąc pracować w tej firmie musicie przyjąć model agenta jako pracy na pełen etat.

Esti

Jak szukać mieszkania to tylko z Partnerami Nieruchomości. W przyzwoitych cenach przeczeszą Gdańsk i okolice w poszukiwaniu mieszkania które spełnia wymagania klienta. Korzystajcie z ich usług bo warto!

Olga

Dzięki tej agencji nieruchomości znalazłam idealne mieszkanie dla 4-osobowej rodziny w rozsądnej cenie. Agenci to sami profesjonaliści, przygotowali dla mnie szeroką bazę ofert i za każdym razem byli przy prezentacji mieszkania. Polecam :)

Laura

Kupowałam z nimi mieszkanie w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona. Miałam przyjemność pracować z Panią Justyną, która znalazła nam mieszkanie w dwa tygodnie, poświęciła nam mnóstwo czasu i cierpliwości tak więc z czystym sumieniem mogę polecić. Powodzenia w kupnie/sprzedaży swoich mieszkań

Iza

Aktualnie w firmie Partnerzy Nieruchomości prowadzą rekrutację http://www.partnerzy.pl/praca. Czy ktoś obecnie pracuje i może się wypowiedzieć na temat aktualnych warunków zatrudnienia? Warto aplikować? Myślę, że mogą tu zajrzeć zainteresowani właśnie po takie wskazówki.

RUDOLFFFF
@Iza

Ja pracuję tutaj jako agent i jestem ogónie zadowolony. Kasa sie zgadza, fajne prowizje, terminowe wypłaty. Nie ma na co narzekać. Praca w porządku. Nawet nie myślę żeby ją zmieniać

Zostaw merytoryczną opinię o Partnerzy Nieruchomości - Gdańsk

• Jak się pracuje w Partnerzy Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Partnerzy Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partnerzy Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 45 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Partnerzy Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Partnerzy Nieruchomości napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Partnerzy Nieruchomości