Opinie o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CEMEX Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

french

Jakie zarobki analityk ds łańcucha dostaw z francuskim?

Chętny

Witam czy mógł by ktoś podać trochę szczegółów odnośnie pracy operatora węzła w Warszawie ?? Warunki pracy benefity i obowiązki ?

mixx

Pracował ktoś jako Laborant Betonu w Warszawie i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Czy w CEMEX Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

MG

Niee! Zamiatają wszystko pod dywan. Nawet sprawy natury etycznej a szczycą się kodeksem etyki.

Nie polecam. Odrzucają aplikacje nawet ich nie czytając. Za to od momentu złożenia CV dostaje mnóstwo spamu na maila. Typowe firma której zalezy tylko na adrssach mailowych by spamować.Nie polecam nikomu

Brak

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W tej jakości to niedługo ich będzie więcej niż nas roboli. Żeby chciaz mieli pojęcie o robocie albo nie przeszkadzali durnotami

Calineczka

A jak w Hr? Czy tam nadal pracuje Szalony Antek wespół z tzw Misiewiczem, takim chłopcem przybocznym? Obaj zielonego pojęcia o hr nie mieli jak pamietam, całkiem nie wyobrażam sobie ani jednego ani drugiego w normalnej firmie gdzie potrzeba prawdziwej wiedzy z tego zakresu. Nie zapomnę jak Antek (dyrektor Hr!) kiedyś nie dowierzał mi ze jest jednak różnica pomiędzy wypowiedzeniem umowy a zawarciem porozumienia:). O tam to cuda odchodziły, ciekawe czy to nadal trwa czy ktoś jednak ukrócił to szaleństwo?;)

@Calineczka

Wydaje się, że jednak nie. Trwa to nadal. Ten dział potrzebuje dużych reform.

Wiecie może czy w CEMEX Polska Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Renata

Wiesz, no tak to już jest, że, jeśli mowa o stażu, to zarobki są nieco niższe niż jakby pracowało się "normalnie", na etacie. Ale to już jest kwestia raczej indywidualna. Ja, mimo wszystko, chciałabym wiedzieć więcej o przebiegu stażu w CEMEX. A tak w ogóle, to w jakim dziale odbywałaś tam staż?

Człowiek?czy popychadlo?

Jestem wieloletnim i oddanym pracownikiem firmy. Nigdy nie miałem potrzeby dzielic się z innymi moimi odczuciami na temat atmosfery jaka panuje w Cemexie. Były wzloty i upadki ale końcowy rozrachunek zawsze wychodził dodatnio- byłem zadowolony z tego że jestem pracownikiem cemex. Niestety jest to czas przeszły, to co się dzieje od roku zdecydowanie wpływa na moją negatywną opinię na temat miejsca w którym pracuje. Zarobki są coraz gorsze, podwyżki praktycznie nie istnieją. Ludzie sa zwalniani z dnia na dzien a na ich miejsce nie ma potrzeby zatrudniac nowych. Pracownicy sa przemęczeni i gdzie tu jest BHP? Niestety istnieje tylko w teorii. Przestrzegam wszystkich którzy chcieliby podjąć pracę w cemex. Lepiej dwa razy się zastanówcie.

Obiektywna pracownica

Czas na poważne zmiany w tej firmie. Takiego bałaganu to chyba jeszcze nie było. O

Zaniepokojony
@Obiektywna pracownica

Dokładnie. Tak źle jak teraz to chyba w CEMEX jeszcze nie było... niektóre osoby powinny się już udać na emeryturę

Betoniarz
@Zaniepokojony

Nie wiem jaki dzial masz na myśli ale z mojego podwórka to galimatias jest w technologii , do (usunięte przez administratora) nie podobne co tam się wyrabia, nielogiczne podziały , przedpotopowe zarządzanie itd.

POKRZYWDZONA
@Betoniarz

Jak przychodziłam do firmy podpisywałam jakiś regulamin dotyczący Ethosu, przelożona mowila ze jest to dla firmy priorytet...Niestety po moim zgłoszeniu nieetycznego zachowania w zespole jakości ( czy jak się ten twór nazywa ) wszystko zostało zamiecione pod dywan , do dzisiaj czekam na odpowiedź, może mile się zaskocze i ktoś się do mnie odezwie.Może ktoś wyciągnie te brudy spod dywanu, ale pewnie nie , tak jest wygodniej.Firma tworzy procedury, których nikt nie przestrzegal, po co ? Duza firma ale wszyscy o wszystkim wiedza , zarówno w firmie jak i poza ... Firma rodzinna , współpraca rodzinna , oficjalnie ktoś ma pod sobą obszar , który do niego nieoficjalnie nie należy bo trzeba obejść procedury. Dobrze , ze sostają przyjaźnie na całe życie...Mam nadzieje, ze ktoś to poruszy bo nie może być tak , żeby człowiek stracił zdrowie przez przełożonego....

Obiektywna pracownica
@POKRZYWDZONA

Droga koelzanko nic się nie zmieniło nadal tak tu jest. Duzo juz tu widzialam.ludzi się nie szanuje, kilkunasto letni staz nie ma znaczenia :/ Rodziny tez są dalej w modzie. Najnowszy przykład family R.

Zaniepokojony
@Obiektywna pracownica

Jedyne co się zmieniło w firmie to atmosfera. Kiedyś człowiek przychodził uśmiechnięty do pracy a od kiedy nastąpiło połączenie betonu i kruszyw to można powiedzieć, że jest tragedia... Co zresztą potwierdzają pracownicy w ankiecie- tak źle jeszcze nigdy nie było i najgorsze, że nie widać światełka w tunelu. Ludzie są traktowani gorzej niż krowy na pastwisku, zero szacunku, zero równości i zero profesjonalizmu. Na chwilę obecną nikomu bym nie polecił pracy w tej korporacji. Patrząc na te wszystkie układy, faworyzowanie wspomnianej już rodziny R- mówię zdecydowane NIE.

Rozczarowana
@POKRZYWDZONA

Mam podobne doświadczenia. Na początku mojej kariery było super, mili ludzie, życzliwi, pomocni. Jednak z każdym rokiem jest coraz gorzej. Cemex nie szanuje pracowników którzy dają z siebie 100%. Zwalniają osoby z dużym doświadczeniem którzy cos pozytywnego wnosiły w tą firmę a zatrudniają pracowników którzy nie mają szacunku dla innych ludzi którzy zamiast cos tworzyć dobrego to tylko niszczą. Atmosfera w firmie fatalna. Etos - porażka. Zero reakcji po zgłoszeniu. Osoba która mobinguje pracowników dalej pracuje. Skandal !!!!!!! W takiej globalnej firmie nie dopomyslenia. Straciłam wiarę w tą firmę i w ludzi którzy tu pracują. Jestem mega rozczarowana.

darek z rumii
@Rozczarowana

hej ja to przerabiałem w oddziale cemexiku w Gdyni na początku mojej kariery jako elektryk nie brałem ich tak do siebie ale ile razy można było wykonywać dziwne polecenia kierownictwa pamiętam była awaria elektryczna w grudniu śniegu od groma to nasz dyrektor kazał wstrzymać naprawę młyna i grabić liście bo będzie wizytacja jakiegoś gościa z centrali .Po pewnym czasie Panu K elektrykowi zaczeło odbijać i to bardzo skupił się na mnie ,wchodziły w to grożby i (usunięte przez administratora) . Piszę tak w skrócie bo było tego dużo ale suma tego jest taka że po 3,5 latach dyrektor mnie zwolnił nawet mi nie podziękował za te lata pracy u niego. Więc polecam tobie olać cemex i znajdz sobie inną Ja poszukałem sobie inną pensja dwa razy większa kierownictwo jest super . sorrki za błędy pozdr Darek

Ukraińcy
@darek z rumii

Podobno dla cemexu najważniejsze jest równe traktowanie pracowników.... podobno....laborant kruszyw ma premie a my , bydło , krowy mleczne , laboranci betonu (usunięte przez administratora)

Rudy lis
@Ukraińcy

Premia premią, ale awanse tez pozostawiają wiele do rzeczecznia. Najlepszy ostatni przykład z południowej Polski, Pewien kandydat został wydymany na ostatniej prostej. Na pocieszenie został ambasadorem bezpiecznej jazdy xD. Nie ma co się dziwić ze co madrzejsi ludzie stąd uciekają.

Makaron na glowie
@Rudy lis

Pani w peruce robi sobie folwark.!!!!! Czuje się jak owca na pastwisku. Wszystko należy do niej!!!

Toporek
@Makaron na glowie

Technologia to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie ma na nic pomysłu, wszystko działa sila rozpędu. HR wszystko widzi ale nic nie robi. 2 kierowników odeszło bo nie mieli na nic wplywu...Maja swoj honor.

Betoniarz
@Toporek

Ogórek się ładnie urządził w cemencie a Daniel dobrze zrobił że poszedł w świat. Za chwilę nie będzie komu stożka zbadać.

Anonimowy operator

Etos i sprawiedliwosc w tej firmie to jedna wielka ściema. Ale jak ma być inaczej jak kolesiostwo boi się kogokolwiek ukarać w obawie o wlasny tylek ze sprawa wypłynie do Europy i może się komuś oberwać z polskiego pseudozarzadu.

Cemex Borzęcin. Nie polecam nikomu pracy na tym zakładzie. Starzy pracownicy mają między sobą układy polegające na tym żeby się kryć na wzajem i broń Boże nie napracować. Nowy jest intruzem. Patrzą tylko żeby ukr..ć ON z maszyn. Kierownika nie interesuje co się dzieje na zakładzie produkcyjnym. Do tego jakieś firmy zewnętrzne które też mają układy.

adikaszi

Po pierwsze nie rozumiem czemu ludzie komentuja cemex warszawa skoro piszecie o jakis olsztynach czy innych miejscowościach.... Pracowałem nie cały miesiac i uważam ze CEMEX na annapolu jako firma jest bardzo dobra, dba o auta oraz nakłada nacisk na bhp. O samej firmie nie moge nic powiedziec. Jeżeli chodzi o podwykonawców cemexu u którego pracowałem jako kierowca to zalecam omijać szerokim łukiem. Wszystkie auta podwykonawców sa rozwalone mówiac miło, opony stare i pociete nie nadajace sie do jazdy, pełno przylepionego betonu który moze odpaśc i uszkodzić auta na drodze w każdym aucie firmy dodajac ze wszystkie kontrolki w aucie sie pala na czerwono a obudowy w aucie wręcz rozpadaja szkoda ze nie zmona dodawac zdjec, auta maja problem z ciśnieniem poniewaz ciagle ucieka (pneumatyka) w tym aucie co dostałem bo innych nie ma zeby jechac prosto trzeba trzymac kierownice w prawo no i szyba oczywiscie tez była uszkodzona ale juz zglosiłem gdzie trzeba :). Firma sie nazywa (USŁUGI TRANSPORTOWE teresa rudnicka) założona przez cała rodzinke, śmietanka na torcie jest paweł który teoretycznie jest szefem tego burdelu. Płaci pod stołem ale na koniec pracy poniewaz nie chciałem tam juz robic nie oddaje kasy w całości znaczy tego co pod stołem, jest miły dopóki siedzisz cicho i pracujesz. Zachowuje sie jak panisko które mysli ze nie ma roboty do okoła mimo ze znalazłem w 1 dzień kolejna, jak cos powiesz co mu nie pasuje to krzyczy a zwracajac mu uwage ze nie rozumiesz co mówi po dłuższej chwili znowu zaczyna swój cyrk plujac na własny telefon. Mówiac ze auto jest zepsute na poczatku mówi ze to nic takiego ale pod koniec współpracy ze to Twoja wina. Tacy podwykonawcy niszcza firme która od środka jest według mnie dobra to taki grzyb w zdrowym ciele. Jeżeli chcesz podjąć tam prace to tylko i wyłącznie bezpośrednio w cemexie nie w jakis firmach krzak (USŁUGI TRANSPORTOWE teresa rudnicka). Tam nie zarobisz i bedziesz narażać sie na mandaty bo niedbalstwo jest domena tej firmy która napisałem wyżej.

Rudy1230
@adikaszi

Ogólnie nie odnoszę się do takich gorzkich żali ale tutaj po prostu muszę. Otóż mlody człowiek, który wyraził swoją opinię był pracownikiem firmy przez dwa tygodnie. "Kierowca roku" bo tak należy go nazwać zapytany czemu wiechał pod wiadukt 3,2 m betonomieszarką, oczywiście gniotąc i uszkadzając bęben betoniarki odpowiada, że tak go nawigacja prowadziła. Kiedy jednego dnia pomylił dwie budowy robiąc nadprogramowo prawie 100 km też winna była nawigacja. Człowiek mieszkający na Tarchominie i nie mający bladego pojęcia gdzie jest ul. Plochocinska. Który usterki auta zauważa w momencie zwolnienia go z pracy (odprysk na szybie). Kiedy zapytany jak załatwimy sprawę uszkodzonego samochodu pyta z uśmiechem jak mu udowodnię, że to on ???? Zdecydowanie odradzam współpracę z Panem Adrianem K. No chyba, że ktoś ma swój warsztat i jest właścicielem stacji benzynowej. ????

Maqmus

Jestem nowym pracownikiem najpierw byłem na stażu w Olsztynie, nauczyli mnie wszystkiego, byłem zachwycony firmą i podejściem do firmy do pracownika ale wiem z doświadczenia że o wielkości firmy stanowią jej menadżerowie czy kierownictwo ale pracownicy którzy pracują na markę firmy i po stażu trafiłem na Łomżę to tak jak na koniec świata nie chodzi o położenie geograficzne ale o podejście do pracownika tu młody kierownik który ma (usunięte przez administratora) na wszystko środki do dezynfekcji przeciwko korona wirusowi dotarły po kilku dniach po naszej interwencji zwykłych rooboli socjal totalny (usunięte przez administratora) nie stać ich na sprzątaczkę by chociaż raz w tygodniu z grubsza zrobiła porządek wjęc sam to ogarnąłem a pomoc w relokacji żadna mam do Łomży 130km i tu sprawa dosyć dziwna że za hotel gdzie doba kosztuje 140zł są pieniądze ale jak załatwiłem sobie lokum z fakturą za 50zł za dobę to są już schody kierownik mówi że firma może dać 500zł to chyba śmiech na sali tu w Łomży mam być docelowo operatorem węzła betoniarskiego wcześniej kręciłem dla dużej firmy związanej z budownictwem konkretnie pod nawierzchnię w drogówkę. Czy tu w Łomży zmarnowałem swój czas i tak i nie .Nie bo nauczyłem się obsługi ładowarki średniol od 4 do 6 godz.. może nie jestem zawodowcem ale radzę sobie już zasypem dekoratorów i podgarnianiem w zasiekach program do obsługi ten sam co na innych węzłach mam już opanowany ale co węzeł to inaczej wypełniają zlecenia i magazyn uważam że swoje obowiązki wypełniam poprawnie smuci mnie podejście do pracownika po rozwomie z kierownikiem węzła już nie mam złudzeń i tu o swoim czasie zmarnowanym mówię teraz tak ponieważ na moje pytanie czy firma decydując się na moje zatrudnienie z odległości prawie 130km jest świadoma tego konsekwencji tak da tylko 500zł choć wcześniej miałem zapewnienia że firma pomoże teraz wiem że to puste słowa bardzo dużo trudu i wysiłku kosztuje mnie tu egzystencja w tym zadupiu ale rozgraniczam życie osobiste od zawodowego jestem na okresie próbnym ale dość zbędnego pisania czas na ostateczne podsumowania. Czy polecił bym pracownika dla firmy CEMEX POLSKA nie wiem ale dla oddziału w Łomży stanowczo NIE czy polecił bym jako producenta betonu to STANOWCZO TAK BEZ WZGLĘDU NA LOKALIZACJĘ WĘZŁA FIRMY CEMEX POLSKA . Jutro po pracy zaczynam weekend i na pewno już tu nie przyjadę firma mnie olała to ja ją chyba powinienem TEŻ

darek
@Maqmus

brawo tak samo jest w gdynii tylko robole są ok a władza do (usunięte przez administratora)czy centrala cemexu jest normalna

Darek z Rumii

Pracowałem jako elektryk w przemiałowni cemex w Gdynia byłem wynajętym pracownikiem przez tą firmę nie podam nazwę mojej firmy sorry ale muszę wam trochę opowiedzieć elektrycy jak chcecie zorganizować sobie pracę w tej firmie to nie wierzcie w nic co wam powie dyrcio czyli pan z wąsem ANI PAN K ON JEST CHORY POWINI GO ZBADAC NA TLE PSYCHIATRII jestem świadkiem jak rzucał kaskiem o podłogę i narzekał że opinia jego będzie szła do sztabu niestety dzisiaj 1 3 2021 pan z wąsem nie miał odwagi mi darkowi z rumi powiedzic że dziękuje mi za 3.5 roku pracy w tej firmie cieszę z tego jest tego warty A panie k zarąbiasy elektryku życze panu aby pan wyzdrowiał bo jest pan naprawdę chory polecam kodzborowo pozdr DAREK

Życzliwy
@Darek z Rumii

Zamieszczanie tego typu treści jest przestępstwem ściganym z Art. 212,216kk.

darek z rumii
@Życzliwy

Jeśli w naszym kraju mówienie prawdy w necie jest przestępstwem panie dyrektorze to proszę bardzo spotkajmy się tam gdzie zdecydują kto ma rację pozdr Darek z Rumii

Aleksandra

Jakie warunki zatrudnienia są obecnie oferowane nowym osobom na start w CEMEX Polska? Czy one się zmieniają w jakiś sposób przy dłuższej współpracy z firmą? Niech wypowiedzą się osoby, które pracują już dłuższy czas w tym miejscu.

1911

Mam złe doświadczenie jeżeli chodzi o rekrutację na praktyki. Zerowa terminowość, miesiące bez odzewu i nagle zaproszenia na assessment centre. O tyle to zabawne, że gdy zapytać o wynagrodzenie to oczywiście przewidywane jest niewielkie bo przecież zasoby są mocno ograniczone. Ale na marnowanie ludziom czasu na głupie zadania i etapy pieniądze I czas jakoś są ;) Atmosfera nie przypadła mi tez do gustu, dużo patosu i presji.

Jakie wartości są cenione w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Franz z psów 3

Cena i marża

Mario
@Franz z psów 3

I WOLUMENY!

Magda

@Rozżalona a możesz zdradzić, jakie zadawali pytania na rozmowie ?

W oddziale Olsztyńskim chcieli mi sprawę założyć za to że zadzwoniłem do nich i poprosiłem o informację tj. Cenę zniżki i jakie trzeba warunki spełniać by zamówić beton.

Rozżalona

Byłam na rozmowie w Warszawie. Pan (usunięte przez administratora) z działu HR zapewnił, że niezależnie od wyniku, uczciwie skontaktują się ze mną do dwóch tygodni. Minęły dwa tygodnie i w piątek zadzwoniłam (usunięte przez administratora) aby zapytać o wyniki. Dowiedziałam się, że przełożony jeszcze nie podjął decyzji i wszystko wyjaśni się w poniedziałek. Niestety nie doczekałam się telefonu. Nie jestem rozżalona tym, że nie dostałam tej pracy, lecz podejściem firmy. Nie wiem czy to wina pana (usunięte przez administratora) czy jego przełożonych, ale na pewno nie świadczy to o nich dobrze, zwłaszcza, że sami prosili o informację ode mnie, w razie gdybym zmieniła decyzję.

Katarzyna
@Rozżalona

Rozumiem, że jesteś niezadowolona z braku informacji, a czy próbowałaś jeszcze raz skontaktować się z działem rekrutacji firmy CEMEX Polska? Niestety czasem zdarzają się takie sytuacje, dlatego też warto samodzielnie dowiadywać się o wynikach. Mogłabyś jeszcze powiedzieć, jak ogólnie Twoja rekrutacja przebiegała? Czy przedstawiono Ci wszystkie warunki pracy i rekruter odpowiedział w rzeczowy sposób na zadane pytania?

ONI
@Katarzyna

Kasiu przecież @Rozżalona próbowała się skontaktować. Niestety HR u nas leży (tak znam szczegóły) zróbcie coś z tym działem bo to już nie są żarty a wstyd. Skończcie z stażystami a zacznijcie na umowę o prace za konkurencyjne pieniądze. Niestety kiepsko wygląda nie tylko dział HR. Pozdrawiam

Dominika
@ONI

Piszesz, że nie tylko dział HR wygląda "kiepsko". Możesz rozwinąć tę myśl? W jakich działach firmy CEMEX Polska Sp. z o.o. też pojawiają się aktualnie problemy?

Zostaw merytoryczną opinię o CEMEX Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEMEX Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEMEX Polska Sp. z o.o.