Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Złota Kurka

Pracowałeś w firmie Złota Kurka i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-18 17:38:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Słowa kojarzące się z Złota Kurka (stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako żadną .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są okropni .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500zł
Najbardziej podobało mi się w Złota Kurka:
stałe źródło dochodu
Najbardziej nie podobało mi się w Złota Kurka: (usunięte przez moderatora)
zdjecie uzytkownika
admin - 2010-10-11 09:39:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy masz jakiekolwiek uwagi na temat pracy w tej spółce ? Opowiedz innym ludziom o zajęciach w spółce Złota Kurka Sp. z o.o., której siedzibą jest Bieżuń . Potencjalnemu pracownikowi ogromnie zależy na poznaniu opinii byłych pracowników na temat potencjalnego pracodawcy. A jak wygląda sprawa premii?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Złota Kurka

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Złota Kurka?
Zadaj pytanie
x